• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Gorzów Wielkopolski +20 km
150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
80 100 120 140 160 180 200 220 240 260 280 300 320 340 360 380 400 420 440 460 480
m2
Zapamiętaj filtry

Domy na sprzedaż pod Milanówkiem

(555)
  • Dom Bliźniak - w pięknej okolicy
    1 / 16
    Dom Bliźniak - w pięknej okolicy

    Maszna

    • 898 000 zł cena
    • 123 m2 powierzchnia
    • 7 301 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    Witam Do sprzedania Dom na bazie projektu : Dom w Klematisach 20 (R2) ver.2 Dom wybudowany w cichej i spokojnej miejscowości Maszna obok Teresina. Cały dom umiejscowiony jest na...

  • Dom Grodzisk Mazowiecki
    1 / 2
    Dom Grodzisk Mazowiecki

    Grodzisk Mazowiecki

    • 750 000 zł cena
    • 535 m2 powierzchnia
    • 1 402 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Ogrodzona działka o pow. 770 m2 z dwoma wjazdami, zabudowana 10-pokojowym domem o pow. 535 m2 w stanie deweloperskim, z możliwością prowadzenia działalności gospodarczej ze względu...

  • Dom Międzyborów gm. Jaktorów
    1 / 9
    Dom Międzyborów gm. Jaktorów

    Międzyborów

    • 1 250 000 zł cena
    • 160 m2 powierzchnia
    • 7 813 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Nowy dom parterowy, zbudowany z najwyższej klasy materiałów, położony w doskonałej lokalizacji, na terenie przyrodniczo chronionym. W skład domu wchodzi: salon połączony z jadalnią...

  • Dom Grodzisk Mazowiecki
    1 / 9
    Dom Grodzisk Mazowiecki

    Grodzisk Mazowiecki

    • 13 000 zł cena
    • 300 m2 powierzchnia
    • 44 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na wynajem

    OKAZJA PREZENTUJE !!!-- Duży, przestronny i komfortowy dom o pow. 312 m kw, usytuowany na ładnej działce o pow. 2500 m kw w Grodzisku Mazowieckim. Na parterze salon połączony z ku...

  • Dom Żabia Wola
    1 / 9
    Dom Żabia Wola

    Żabia Wola

    • 2 300 000 zł cena
    • 488 m2 powierzchnia
    • 4 714 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Dwa luksusowe domy z cegły z 2009 r. o powierzchniach 292 m2 i 196 m2, w sumie składające się z 11 pokoi, położone w pięknym i zadbanym ogrodzie o powierzchni 4600m2 z brukowanymi...

  • Dom Grodzisk Mazowiecki
    1 / 2
    Dom Grodzisk Mazowiecki

    Grodzisk Mazowiecki

    • 700 000 zł cena
    • 180 m2 powierzchnia
    • 3 889 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Budynek mieszkalno-usługowy w Grodzisku Mazowieckim, w stanie deweloperskim o powierzchni 180m2 na uzbrojonej we wszystkie media działce 300 m2. Na parterze kuchnia, łazienka oraz...

  • Dom Grodzisk Mazowiecki
    1 / 9
    Dom Grodzisk Mazowiecki

    Grodzisk Mazowiecki

    • 1 800 000 zł cena
    • 200 m2 powierzchnia
    • 9 000 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    OKAZJA PREZENTUJE !!!-- Piętrowy, przestronny dom zlokalizowany w cichej i spokojnej dzielnicy w centrum Grodziska Mazowieckiego, na działce o pow. 2 400 m kw. Pow. całkowita domu...

  • Dom Nadarzyn
    1 / 3
    Dom Nadarzyn

    Nadarzyn

    • 999 000 zł cena
    • 240 m2 powierzchnia
    • 4 163 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Dom o pow. 240 m2 pow. użytkowej , na działce 1000 m2 z wymurowanym basenem, zbudowany z cegły - parter oraz w technologii kanadyjskiej - poddasze; na parterze hol 25 m2, garaż z...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Dom Grodzisk Mazowiecki
    1 / 9
    Dom Grodzisk Mazowiecki

    Grodzisk Mazowiecki

    • 2 450 000 zł cena
    • 400 m2 powierzchnia
    • 6 125 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Idealny dom dla rodziny z dziećmi lub dwurodzinny ! Duży, przestronny, z siedmioma sypialniami, o całkowitej powierzchni 400m2. Największym atutem domu jest jego lokalizacja w cent...

  • Dom Falenty Nowe gm. Raszyn, Panoramy
    1 / 6
    Dom Falenty Nowe gm. Raszyn, Panoramy

    Falenty Nowe

    • 1 499 000 zł cena
    • 170 m2 powierzchnia
    • 8 818 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    W spokojnej i zielonej miejscowości Falenty Nowe znajduje się kameralna inwestycja już zamieszkanych domów w zabudowie bliźniaczej oraz jeszcze wolne 2 budynki 4 lokalowe, obecnie...

  • Dom Falenty Nowe gm. Raszyn, Panoramy
    1 / 6
    Dom Falenty Nowe gm. Raszyn, Panoramy

    Falenty Nowe

    • 1 299 000 zł cena
    • 149 m2 powierzchnia
    • 8 719 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

• Dom Grodzisk Mazowiecki
    1 / 15
    Dom Grodzisk Mazowiecki

    Grodzisk Mazowiecki

    • 1 199 999 zł cena
    • 170 m2 powierzchnia
    • 7 059 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    MJ Nieruchomości prezentuje: Nowoczesny segment mieszkalny położony w spokojnej i zielonej części miasta. Segment skrajny o powierzchni użytkowej 148,40 m2 w Grodzisku Mazowiecki...

  • Przestronny dom wolnostojący 140 m² w Jaktorowie
    1 / 15
    Przestronny dom wolnostojący 140 m² w Jaktorowie

    Jaktorów-Kolonia

    • 1 570 000 zł cena
    • 140 m2 powierzchnia
    • 11 215 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą komfortowego, nowoczesnego domu wolnostojącego z 2019 roku, położonego w spokojnej i zielonej miejscowości Jaktorów. To idealna pro...

  • Dom Opacz Mała gm. Michałowice, Parkowa
    1 / 15
    Dom Opacz Mała gm. Michałowice, Parkowa

    Opacz Mała

    • 1 690 000 zł cena
    • 156 m2 powierzchnia
    • 10 834 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Opis: Oferta dla klienta szukającego nieruchomości o parametrach technicznych wykraczających poza standard deweloperski. Budynek zlokalizowany w Opaczy Małej (gm. Michałowice) zap...

  • Zadzwoń już dziś - dom w Promocyjnej cenie!

    Pruszków » ul. Ciechanowska

    • 1 129 000 zł cena
    • 115 m2 powierzchnia
    • 9 818 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Promocyjna cena trwa!!!Na sprzedaż przestronny dom o powierzchni 115,49m², zaprojektowany z myślą o wygodzie całej rodziny. Przemyślany układ pomieszczeń sprawia, że każdy metr prz...

  • Dom Wawrzyszew ul.

    Wawrzyszew

    • 1 200 000 zł cena
    • 99 m2 powierzchnia
    • 12 122 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Sprzedam przestronny, parterowy dom o pow. użytkowej 99,3 m2 na działce o pow. 1159 m2 w miejscowości Wawrzyszew, w gminie Błonie.Nieruchomość wyróżnia się funkcjonalnym układem po...

  • Rezydencja z basenem – Stara Magdalenka
    1 / 13
    Rezydencja z basenem – Stara Magdalenka

    Magdalenka

    • 7 900 000 zł cena
    • 1 051 m2 powierzchnia
    • 7 517 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Oferujemy Państwu wyjątkową rezydencję w Starej Magdalence – prestiżowej, zielonej enklawie zaledwie kilkanaście minut od centrum Warszawy. To miejsce, w którym przestrzeń, luksus...

  • Dom Nadarzyn,
    1 / 15
    Dom Nadarzyn,

    Nadarzyn

    • 1 495 000 zł cena
    • 210 m2 powierzchnia
    • 7 120 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Do sprzedaży elegancki i komfortowy dom z pięknym ogrodem bezpośrednio przy ścianie lasu w Strzeniówce. Wyjątkowa nieruchomość z klimatem, idealna dla tych, którzy cenią otoczenie...

  • Dom Lesznowola ul. Szkolna

    Lesznowola » ul. Szkolna

    • 1 245 000 zł cena
    • 165 m2 powierzchnia
    • 7 546 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Tylko u nas!I ty możesz zamieszkać  w domu o  niepowtarzalnym charakterze wśród lasu, drzew i zieleni, z dala od hałasu i zgiełku.Cena do negocjacji. Tu zapewniony jest bezpośredni...

  • Przestronny i funkcjonalny dom pow. 164m², 5 pokoi

    Pogroszew

    • 1 390 000 zł cena
    • 164 m2 powierzchnia
    • 8 476 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni użytkowej 164,17 m² (z kotłownią i garażem w bryle budynku), działka pod połową bluźniaka to aż 475 m². To propozycja dla osób...