• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Milanówek +20 km
150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
80 100 120 140 160 180 200 220 240 260 280 300 320 340 360 380 400 420 440 460 480
m2
Zapamiętaj filtry

Domy na sprzedaż pod Milanówkiem

(555)
  • Niewielki metraż, maksimum możliwości – 109 m²

    Otrębusy

    • 850 000 zł cena
    • 109 m2 powierzchnia
    • 7 799 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż funkcjonalny, nowoczesny dom wolnostojący w stanie surowym otwartym o powierzchni ok. 109 m², usytuowany na działce o pow. 530m² w dobrze skomunikowanej części Otrębus....

  • Dom Janki ul.

    Janki

    • 15 000 zł cena
    • 137 m2 powierzchnia
    • 110 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • szeregowiec

    Do wynajęcia elegancki, dopracowany w każdym detalu dom w zabudowie szeregowej (segment skrajny), położony w spokojnej i uporządkowanej części Falent Nowych. To propozycja dla osób...

  • Dom Raszyn ul.

    Raszyn

    • 15 000 zł cena
    • 137 m2 powierzchnia
    • 110 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • szeregowiec

• Dom Osowiec ul.

    Osowiec

    • 1 850 000 zł cena
    • 294 m2 powierzchnia
    • 6 293 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży przestronnego domu jednorodzinnego położonego w spokojnej okolicy Nadarzyna / Józefiny. To propozycja dla osób szukających komfortow...

  • Dom 180 m2 w cenie mieszkania . Żyrardów .
    1 / 7
    Dom 180 m2 w cenie mieszkania . Żyrardów .

    Żyrardów

    • 770 000 zł cena
    • 180 m2 powierzchnia
    • 4 278 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Sprzedam dom 180 m2 na działce o pow 435 m2 w Żyrardowie . Dom znajduje się w bardzo dogodnej lokalizacji : 12 min pieszo do stacji PKP , 10 min pieszo do Biedronki , 15 min pieszo...

  • Dom Walendów
    1 / 14
    Dom Walendów

    Walendów

    • 1 950 000 zł cena
    • 180 m2 powierzchnia
    • 10 834 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    POŁOWA BLIŹNIAKA W WALENDOWIE NA ZAMKNIĘTYM OSIEDLU 20KM OD ŚCISŁEGO CENTRUM WARSZAWY. Nieruchomość położona w spokojnej okolicy z niską zabudową willową, w otulinie Lasów Siękoc...

  • Dom Falenty Nowe ul. Panoramy

    Falenty Nowe » ul. Panoramy

    • 15 000 zł cena
    • 137 m2 powierzchnia
    • 110 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • szeregowiec

• Dom Falenty Nowe rynek pierwotny ul. Falencka

    Falenty Nowe » ul. Falencka

    • 1 140 000 zł cena
    • 152 m2 powierzchnia
    • 7 500 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Bezpośrednio Kontakt [tel] Falenty ul. Falencka/Rzeczna Dwa OSTATNIE Domy na sprzedaż Dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej o powierzchni użytkowej 151,16m2...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Dom Falenty Nowe rynek pierwotny ul. Falencka

    Falenty Nowe » ul. Falencka

    • 1 140 000 zł cena
    • 152 m2 powierzchnia
    • 7 500 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Bezpośrednio Kontakt [tel] Falenty ul. Falencka/Rzeczna Dwa OSTATNIE Domy na sprzedaż Dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej o powierzchni użytkowej 151,16m2 z ogro...

  • Dom Żabia Wola rynek pierwotny ul. Naturalna

    Żabia Wola » ul. Naturalna

    • 649 000 zł cena
    • 88 m2 powierzchnia
    • 7 375 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Bezpośrednio Kontakt [tel] Piotrkowice gmina Żabia Wola ulica Tarczyńska/Naturalna Dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej o powierzchni użytkowej 88,20m2 z ogrodem...

  • Dom Janki rynek pierwotny ul. Falencka

    Janki » ul. Falencka

    • 1 140 000 zł cena
    • 152 m2 powierzchnia
    • 7 500 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

• Dom Łąki rynek pierwotny ul. Fiołkowa

    Łąki » ul. Fiołkowa

    • 987 000 zł cena
    • 152 m2 powierzchnia
    • 6 494 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Bezpośrednio Kontakt [tel] Radzymin/Łąki ul. Fiołkowa Dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej o powierzchni użytkowej 151,16m2 z ogrodem 500m2 Dom nr 1 i 2 (plan w gale...

  • Dom Suchodół rynek pierwotny ul.

    Suchodół

    • 999 000 zł cena
    • 147 m2 powierzchnia
    • 6 796 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Na sprzedaż nowy, funkcjonalny dom o powierzchni 147 m², położony w miejscowości Suchodół (powiat piaseczyński), pomiędzy Grodziskiem Mazowieckim a Tarczynem, na kameralnym, ogrodz...

  • Piękny dom parterowy 180 m2 - Adamów Parcel, gm. R

    Adamów-Parcel

    • 2 000 000 zł cena
    • 180 m2 powierzchnia
    • 11 112 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Do sprzedania nowoczesny dom parterowy o powierzchni 180,15 m2 na działce o powierzchni 1200 m2 w miejscowości Adamów-Parcel, Gmina Radziejowice. Bardzo spokojna i zalesiona okol...

  • Wygodny dom w okolicy lasu- 25 km od Warszawy
    1 / 16
    Wygodny dom w okolicy lasu- 25 km od Warszawy

    Grądy

    • 1 699 000 zł cena
    • 294 m2 powierzchnia
    • 5 779 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Dzień Pokazowy 16 maj (niedziela) w godzinach 10-12 - zapisy pod nr tel. [tel] Na sprzedaż gotowy do wprowadzenia dom usytuowany w miejscowości Grądy z widokiem na ścianę Krajobra...

  • Dom 5 pokoi blisko PKP, niski koszt utrzymania

    Bramki

    • 945 000 zł cena
    • 99 m2 powierzchnia
    • 9 546 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Ciekawa oferta sprzedaży domu w miejscowości Bramki, gmina Błonie.Nieruchomość położona jest w zadbanej i zagospodarowanej części miejscowości, przy asfaltowej ulicy gminnej z chod...

  • Połowa bliźniaka 6 pokoi w dobrej lokalizacji

    Grodzisk Mazowiecki

    • 1 690 000 zł cena
    • 200 m2 powierzchnia
    • 8 450 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Do sprzedania połowa bliźniaka usytuowanego przy ulicy gminnej .Na parterze salon / 33 m2 / dobrze doświetlony wysokimi oknami oraz dwa pokoje ,kuchnia, dwie łazieńki , spiżarnia...

  • Dom Grodzisk Mazowiecki
    Dom Grodzisk Mazowiecki

    Grodzisk Mazowiecki

    • 1 399 000 zł cena
    • 120 m2 powierzchnia
    • 11 659 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż przestronny segment o wysokim standardzie wykończenia, idealny dla wymagających klientów ceniących komfort i spokój. Nieruchomość oferuje aż 4 funkcjonalne pokoje, któr...

  • Dom wolnostojący blisko Grodziska Mazowieckiego i trasy S8
    1 / 5
    Dom wolnostojący blisko Grodziska Mazowieckiego i trasy S8

    Budy Józefowskie

    • 899 000 zł cena
    • 96 m2 powierzchnia
    • 9 365 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Są domy, które się kupuje. I są takie, do których się wraca z przyjemnością. Ta wolnostojąca Willa to miejsce stworzone dla tych, którzy chcą mieć własną przestrzeń – prawdziwie s...

  • Dom bliźniak
    Dom bliźniak

    Jaktorów

    • 1 290 000 zł cena
    • 175 m2 powierzchnia
    • 7 372 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    AWIKOM NIERUCHOMOŚCI
    Biuro nieruchomości