• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Jodłówka Tuchowska
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości pod Milanówkiem

(1 946)
  • Teren w usługowy TOP lokalizacja

    Sokołów

    • 5 414 400 zł cena
    • 6 768 m2 powierzchnia
    • 800 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Działka objęta MPZP, symbol 3U.Dojazd do działki drogą asfaltową, prąd na działce.Teren równy i suchy.Wysokość zabudowy do 12m. Powierzchnia biologicznie czynna 10%.Doskonały punkt...

  • Żyrardów wyjątkowa działka w pięknej lokalizacji

    Żyrardów

    • 752 100 zł cena
    • 1 090 m2 powierzchnia
    • 690 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka położona w miejscu łączącym wygodę miejskiego życia z sielską atmosferą i relaksem.Blisko do centrum Żyrardowa, PKP, autobusów. Wygodny dojazd do S8 i A2 i to wszystko to z...

  • Urokliwa działka budowlana w sielskiej okolicy

    Bolesławek

    • 324 200 zł cena
    • 1 621 m2 powierzchnia
    • 200 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana w cichej, spokojnej okolicy, położona wśród pól i lasów.Wyjątkowo urokliwe miejsce dla miłośników ciszy, spokoju i ładnych widoków.Teren objęty miejscowym planem...

  • Mieszkanie Pruszków, Działkowa
    1 / 14
    Mieszkanie Pruszków, Działkowa

    Pruszków

    • 1 100 000 zł cena
    • 91 m2 powierzchnia
    • 12 088 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 5 piętro

    4 pokojowe, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 91,47 m2 w budynku z windą z 2012 roku na 5 piętrze. Osiedle Twój Parzniew Miasto Ogród II. APARTAMENT składa się z: ·...

  • Sprzedam dom jednorodzinny w Piastowie
    1 / 6
    Sprzedam dom jednorodzinny w Piastowie

    Piastów

    • 1 195 000 zł cena
    • 87 m2 powierzchnia
    • 13 736 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej ul. Licealna 4 w Piastowie. Dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej przy ul. Licealnej 4 w Piastowie o powierzchni: 87,31m2, położony n...

  • Mieszkanie Grodzisk Mazowiecki Grodzisk Mazowiecki
    1 / 15
    Mieszkanie Grodzisk Mazowiecki Grodzisk Mazowiecki

    Grodzisk Mazowiecki

    • 999 900 zł cena
    • 79 m2 powierzchnia
    • 12 657 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • parter

    Grodzisk Mazowiecki piękne mieszkanie na parterze w nowym budynku - na sprzedaż. Mieszkanie o powierzchni 79,46 m2 usytuowane na parterze trzypiętrowego budynku. Roz...

  • Działka budowlana Książenice gm. Grodzisk Mazowiecki,
    1 / 5
    Działka budowlana Książenice gm. Grodzisk Mazowiecki,

    Książenice

    • 1 200 000 zł cena
    • 4 951 m2 powierzchnia
    • 243 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Wyjątkowa działka w zielonej części Książenic - idealna pod rezydencję. Na sprzedaż przestronna działka o powierzchni blisko 5 000 m², położona w spokojnej i zielonej części Książ...

  • Biura, ekspozycje, magazyn w świetnej lokalizacji. Od 100 m2
    1 / 16
    Biura, ekspozycje, magazyn w świetnej lokalizacji. Od 100 m2

    Sękocin Nowy

    • 5 500 zł cena
    • 100 m2 powierzchnia
    • 55 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Powierzchnia: od 100 do 2070 m² Oferujemy do wynajęcia przestronne lokale usługowe w budynku nr. 1 i budynku nr. 2 przy Al.Krakowskiej 81 w Sękocinie Nowym. Aktualnie dostępne są...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Dom Żyrardów
    1 / 15
    Dom Żyrardów

    Żyrardów

    • 950 000 zł cena
    • 240 m2 powierzchnia
    • 3 959 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    tel.: [tel]; [tel]. www.mojdom-zyrardow.pl Jesteś w trakcie poszukiwań domu, który zapewni Ci różnorodność wypoczynku i zadba o intymność wolnego czasu? Jeśli tak, to poszukiwania...

  • Piękna okolica - mieszkanie 55 m² Leszno k/Błonia
    1 / 13
    Piękna okolica - mieszkanie 55 m² Leszno k/Błonia

    Leszno

    • 480 000 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 8 889 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Mieszkanie w Lesznie koło Błonia, bardzo ładna i spokojna okolica blisko Warszawy. Do budynku w którym znajduje się mieszkanie przynależy zamknięty plac zabaw dla dzieci. W sąsiedz...

  • Dom 6 pok. gmina Lesznowola
    1 / 16
    Dom 6 pok. gmina Lesznowola

    Kosów

    • 1 399 000 zł cena
    • 163 m2 powierzchnia
    • 8 583 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

     Na sprzedaż – dom piętrowy 163 m2 po podłodze ( bez skosów to 136,5 m²), 5 pokoi, działka 1365 m² Dom na parterze posiada :hall,kotłownie z pralnia i suszarnia ,salon,kuchnie ,la...

  • Działka budowlana Adamowizna gm. Grodzisk Mazowiecki,
    1 / 7
    Działka budowlana Adamowizna gm. Grodzisk Mazowiecki,

    Adamowizna

    • 630 000 zł cena
    • 1 500 m2 powierzchnia
    • 420 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana 1500 m² - Adamowizna | MPZP | Media przy działce | Spokojna okolica | Idealna pod dom Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1500 m² położona w miejscowości...

  • Dom Radziejowice
    1 / 13
    Dom Radziejowice

    Radziejowice

    • 890 000 zł cena
    • 200 m2 powierzchnia
    • 4 450 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    tel.: [tel]; [tel]. www.mojdom-zyrardow.pl Poszukujesz piętrowego domu, który zapewni Ci różnorodność wypoczynku i zadba o intymność wolnego czasu? Jeśli tak, to poszukiwania wyma...

  • Działka budowlana Żyrardów
    1 / 6
    Działka budowlana Żyrardów

    Żyrardów

    • 521 000 zł cena
    • 3 260 m2 powierzchnia
    • 160 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    tel. [tel]; [tel]. www.mojdom-zyrardow.pl Szukasz większej działki? Chciałbyś aby działka zapewniła Ci ciszę, spokój, dzięki której będziesz mógł mieć możliwość codziennego kontak...

  • Przestronny segment z ogrodem w Nadarzynie
    1 / 11
    Przestronny segment z ogrodem w Nadarzynie

    Nadarzyn

    • 1 290 000 zł cena
    • 267 m2 powierzchnia
    • 4 832 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Przestronny segment z ogrodem w spokojnej części Nadarzyna Na sprzedaż komfortowa połowa bliźniaka położona w cichej i kameralnej części Nadarzyn, przy ul. Jaworowej. Nieruchomość...

  • Mieszkanie Żyrardów
    1 / 13
    Mieszkanie Żyrardów

    Żyrardów

    • 459 000 zł cena
    • 76 m2 powierzchnia
    • 6 040 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    tel. [tel]; [tel]. www.mojdom-zyrardow.pl Stoisz przed trudną decyzją, jaką jest kupno nieruchomości? Chciałbyś zamieszkać w przestronnym mieszkaniu? Nie zwlekaj z decyzją i umó...

  • Lokal użytkowy Janki gm. Raszyn, Mszczonowska 20
    1 / 15
    Lokal użytkowy Janki gm. Raszyn, Mszczonowska 20

    Janki

    • 49 500 zł cena
    • 1 200 m2 powierzchnia
    • 42 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    WILSONS NIERUCHOMOŚCI KOMERCYJNE Do wynajęcia funkcjonalny, dwukondygnacyjny obiekt magazynowo-biurowy o łącznej powierzchni ok. 1200 m² (ok. 800 m² hali magazynowej + ok. 500 m²...

  • Działka inwestycyjna Książenice gm. Grodzisk Mazowiecki,
    1 / 5
    Działka inwestycyjna Książenice gm. Grodzisk Mazowiecki,

    Książenice

    • 623 000 zł cena
    • 1 466 m2 powierzchnia
    • 425 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana położona w miejscowości Książenice, w spokojnej i rozwijającej się okolicy z nową zabudową jednorodzinną w bezpośrednim sąsiedztwie. Dział...

  • Działka inwestycyjna Adamowizna gm. Grodzisk Mazowiecki,
    1 / 4
    Działka inwestycyjna Adamowizna gm. Grodzisk Mazowiecki,

    Adamowizna

    • 440 000 zł cena
    • 990 m2 powierzchnia
    • 445 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Działka budowlana 990 m² - Adamowizna | Media | MPZP | Blisko szkoły Na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni 990 m² położona w miejscowości Adamowizna, w spokojnej i dynamicz...

  • Mieszkanie Piastów rynek pierwotny ul. Stanisława Bodycha

    Piastów » ul. Bodycha

    • 1 942 710 zł cena
    • 185 m2 powierzchnia
    • 10 502 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 4 piętro

    Zakup bez PCC i prowizji dla biura nieruchomości.Mam przyjemność przedstawić dwu poziomowe mieszkanie o powierzchni 185,02 mkw. położone na 4 piętrze nowo wybudowanego, kameralnego...