• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości pod Gościnem

(744)
  • Sprzedam mieszkanie
    1 / 12
    Sprzedam mieszkanie

    Kołobrzeg

    • 420 000 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 7 637 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Do sprzedania 2 pokojowe umeblowane mieszkanie kuchnia w zabudowie zlokalizowane w Kołobrzegu przy ul. Janiska. Opis nieruchomości: Metraż: 55,40m2 Piętro: 1 Piwnica 8m2 Garaż mu...

  • Mieszkanie Kołobrzeg, Bałtycka
    1 / 15
    Mieszkanie Kołobrzeg, Bałtycka

    Kołobrzeg

    • 565 000 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 13 453 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    MIESZKANIE 42,94m2, DWA POKOJE, BLISKO MORZA I CENTRUM KOŁOBRZEGU! Mamy do zaoferowania słoneczne mieszkanie w Kołobrzegu w niedalekiej odległości od morza, parku oraz portu rybac...

  • Dom Kołobrzeg
    1 / 15
    Dom Kołobrzeg

    Kołobrzeg

    • 275 000 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 3 929 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Nowoczesny domek całoroczny w Kołobrzegu Twoja prywatna oaza nad Parsętą Szukasz miejsca, w którym możesz odpocząć od codzienności, pracować zdalnie lub spędzać czas z bliskimi na...

  • Działki budowlane od 1070m² do 1750m2 w pobliżu m.Kołobrzeg!
    1 / 12
    Działki budowlane od 1070m² do 1750m2 w pobliżu m.Kołobrzeg!

    Niemierze

    • 79 900 zł cena
    • 1 070 m2 powierzchnia
    • 75 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferuję dla państwa działki budowlane z wydanymi w tym roku 2026 już warunkami zabudowy o powierzchni od 1070m2 do 1760m2. Nieruchomość/działka najmniejsza ma wymiary 33 x 33 metró...

  • Mieszkanie Kołobrzeg Starówka, Ratuszowa
    1 / 15
    Mieszkanie Kołobrzeg Starówka, Ratuszowa

    Kołobrzeg

    • 2 500 zł cena
    • 64 m2 powierzchnia
    • 40 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Kołobrzeg ul. Ratuszowa do wynajęcia umeblowane mieszkanie 2 pokojowe o pow. 64,10 m2 usytuowane na I piętrze z balkonem ( loggia). Mieszkanie położone jest w centralnej części ko...

  • Apartament nad morzem
    1 / 16
    Apartament nad morzem

    Kołobrzeg

    • 540 000 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 14 595 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Na sprzedaż nieduży 2 - pokojowy apartament w pełni wyposażony, o powierzchni wpisanej w księdze wieczystej wraz z pom. gospodarczym 37,83 m2. Mieszkanie środkowe, położone na II p...

  • Lokal użytkowy Kołobrzeg, Bogusława X
    1 / 15
    Lokal użytkowy Kołobrzeg, Bogusława X

    Kołobrzeg

    • 6 800 zł cena
    • 91 m2 powierzchnia
    • 75 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    DO WYNAJĘCIA LOKAL USŁUGOWY W CENTRUM KOŁOBRZEGU. Oferujemy do wynajęcia lokal handlowy o łącznej powierzchni 91,65 m. Lokal znajduje się w bardzo dobrej lokalizacji przy ul Bogus...

  • Mieszkanie Kołobrzeg Port, Towarowa
    1 / 15
    Mieszkanie Kołobrzeg Port, Towarowa

    Kołobrzeg

    • 2 656 000 zł cena
    • 67 m2 powierzchnia
    • 39 642 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Na sprzedaż apartament na Nadmorskich Tarasach w Kołobrzegu przy ul. Towarowej. Apartament 3 pokojowy. Strefa dzienna z aneksem kuchennym, 2 sypialnie, łazienka. Jest w pełni wypo...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Mieszkanie Kołobrzeg, Portowa
    1 / 15
    Mieszkanie Kołobrzeg, Portowa

    Kołobrzeg

    • 936 000 zł cena
    • 58 m2 powierzchnia
    • 16 138 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 7 piętro

    DWUPOZIOMOWE MIESZKANIE 58,50 M2 BLISKO MORZA I PORTU w KOŁOBRZEGU! Przedstawiamy komfortowe i gotowe do zamieszkania mieszkanie, w wyjątkowej lokalizacji, bardzo blisko morza, po...

  • Mieszkanie Kołobrzeg Zachodnia
    1 / 13
    Mieszkanie Kołobrzeg Zachodnia

    Kołobrzeg

    • 710 000 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 16 905 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Oferujemy Państwu na sprzedaż ładny 2 pokojowy apartament o pow. 42 m2, usytuowany na II piętrze w 4-piętrowym budynku z windą z 2022 r. Budynek Baltic Marina Residence znajduje s...

  • Dom Stramnica gm. Kołobrzeg
    1 / 15
    Dom Stramnica gm. Kołobrzeg

    Stramnica

    • 1 450 000 zł cena
    • 196 m2 powierzchnia
    • 7 398 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Połowa bliźniaka w Stramnicy - 146m2 z dużą działką 3000m2 i podwójnym garażem. Szukasz domu, który połączy ciszę wsi z wygodnym dostępem do miasta? To połowa bliźniaka w Stram...

  • Mieszkanie Kołobrzeg Millennium, Zapleczna
    1 / 16
    Mieszkanie Kołobrzeg Millennium, Zapleczna

    Kołobrzeg

    • 620 000 zł cena
    • 61 m2 powierzchnia
    • 10 164 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe, gotowe do zamieszkania w Kołobrzegu na osiedlu Millenium przy ul. Zaplecznej. Dużym atutem nieruchomości jest b. dobra lokalizacja w zasięgu kró...

  • Mieszkanie Kołobrzeg Ogrody, Koniecpolskiego
    1 / 15
    Mieszkanie Kołobrzeg Ogrody, Koniecpolskiego

    Kołobrzeg

    • 499 000 zł cena
    • 51 m2 powierzchnia
    • 9 785 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Na sprzedaż mieszkanie 2 - pokojowe, z balkonem i piwnicą o powierzchni 51,72 m2 , położone na 4 piętrze budynku bez windy Budynek IV kondygnacyjny, rok budowy lata 90-te , położo...

  • Mieszkanie Kołobrzeg Centrum, Szpitalna
    1 / 15
    Mieszkanie Kołobrzeg Centrum, Szpitalna

    Kołobrzeg

    • 466 000 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 9 511 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 3 piętro

    Klimatyczne mieszkanie w zabytkowej kamienicy Kołobrzeg ul. Szpitalna, przedstawiamy Państwu na sprzedaż obszerne, umeblowane mieszkanie 1 pokojowe o pow. 49,62 m2, (pow. po podłod...

  • Mieszkanie Ustronie Morskie, Bolesława Chrobrego
    1 / 15
    Mieszkanie Ustronie Morskie, Bolesława Chrobrego

    Ustronie Morskie

    • 569 800 zł cena
    • 51 m2 powierzchnia
    • 11 173 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Ustronie Morskie ul. Chrobrego na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe o pow. użytkowej 51,80 m2 znajdujące się w trzyrodzinnej, przedwojennej kamienicy. Nieruchomość położona w urokli...

  • Mieszkanie Kołobrzeg Podczele, Tarnopolska
    1 / 15
    Mieszkanie Kołobrzeg Podczele, Tarnopolska

    Kołobrzeg

    • 699 000 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 15 196 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Kołobrzeg dzielnica Podczele na sprzedaż 2 pok. mieszkanie o pow. 46 m2 z miejscem postojowym w hali garażowej. Lokal o charakterze apartamentowym z antresolą położony na parterze...

  • Mieszkanie Kołobrzeg Centrum, Unii Lubelskiej
    1 / 13
    Mieszkanie Kołobrzeg Centrum, Unii Lubelskiej

    Kołobrzeg

    • 490 000 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 10 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Nie umeblowane mieszkanie 2- pokojowe z balkonem, dwustronne, położone na I piętrze w budynku o niskiej IV piętrowej zabudowie bez windy. Atrakcyjna lokalizacja w centrum Kołobrze...

  • Mieszkanie Kołobrzeg Nadmorska, Kościuszki
    1 / 15
    Mieszkanie Kołobrzeg Nadmorska, Kościuszki

    Kołobrzeg

    • 490 000 zł cena
    • 33 m2 powierzchnia
    • 14 849 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 2 piętro

    Na sprzedaż Apartament 1 pokojowy z aneksem kuchennym o powierzchni 33,57 m2 , Jest zlokalizowany w czterogwiazdkowym hotelu DIVA SPA, w Kołobrzegu. Lokal jest kompletnie umeblowan...

  • Mieszkanie Kołobrzeg Ogrody, Koniecpolskiego
    1 / 10
    Mieszkanie Kołobrzeg Ogrody, Koniecpolskiego

    Kołobrzeg

    • 520 000 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 10 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Na sprzedaż mieszkanie 2 - pokojowe, z balkonem i piwnicą o powierzchni 52,32 m2 , położone na parterze budynku bez windy Budynek IV kondygnacyjny, rok budowy lata 90-te , położon...

  • Mieszkanie Kołobrzeg Mazowiecka Park, Małopolska
    1 / 15
    Mieszkanie Kołobrzeg Mazowiecka Park, Małopolska

    Kołobrzeg

    • 845 000 zł cena
    • 78 m2 powierzchnia
    • 10 834 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Oferta sprzedaży słonecznego mieszkania w Kołobrzegu na strzeżonym i bezpiecznym osiedlu. Mieszkanie jest sprzedawane bez większości mebli. Lokalizacja: prestiżowe osiedle "Mazowi...