• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Tropie
  • Gościno +20 km
  • Klimkówka
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości pod Gościnem

(744)
  • Mieszkanie Kołobrzeg Starówka, ul. Mariacka
    Mieszkanie Kołobrzeg Starówka, ul. Mariacka

    Kołobrzeg

    • 480 000 zł cena
    • 61 m2 powierzchnia
    • 7 869 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 piętro

    Na sprzedaż  funkcjonalne mieszkanie  3-pokojowe w samym sercu kołobrzeskiej starówki !!! Główne atuty nieruchomości: - ŚWIETNA LOKALIZACJA - FUNKCJONALNY ROZKŁAD - PEŁNA INFRAST...

  • 3-pokojowe mieszkanie w centrum Kołobrzegu!
    3-pokojowe mieszkanie w centrum Kołobrzegu!

    Kołobrzeg

    • 479 000 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 9 580 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 9 piętro

    Na sprzedaż spółdzielcze własnościowe prawo do mieszkania na 9 piętrze 11-piętrowego budynku w samym sercu Kołobrzegu, położonego w odległości jedynie 1,3 km od pięknej, szerokiej...

  • Mieszkanie deweloperskie -111m2 w sercu Kołobrzegu
    1 / 2
    Mieszkanie deweloperskie -111m2 w sercu Kołobrzegu

    Kołobrzeg

    • 1 055 070 zł cena
    • 111 m2 powierzchnia
    • 9 506 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 piętro

    Na sprzedaż przestronny apartament o powierzchni 111,06 m² przy ul. Budowlanej  w Kołobrzegu mieście, które łączy nadmorski klimat z tętniącym życiem kurortu. Tu czeka na Ciebie m...

  • Nowe mieszkanie z widokiem na Katedre | Kolobrzeg
    Nowe mieszkanie z widokiem na Katedre | Kolobrzeg

    Kołobrzeg

    • 595 000 zł cena
    • 43 m2 powierzchnia
    • 13 838 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 piętro

    Oferuję na sprzedaż nowoczesne mieszkanie w nowym budynku z 2024 roku przy ulicy Artyleryjskiej w Kołobrzegu. Główne atuty nieruchomości NOWE BUDOWNICTWO 2024 ROK DUŻY BALKON...

  • Mieszkanie Kołobrzeg Centrum, ul. Złota
    Mieszkanie Kołobrzeg Centrum, ul. Złota

    Kołobrzeg

    • 520 000 zł cena
    • 63 m2 powierzchnia
    • 8 254 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 piętro

    Oferuję na sprzedaż mieszkanie spółdzielcze własnościowe- możliwy zakup przez obcokrajowców !!! Główne atuty nieruchomości:MOŻLIWOŚĆ ZAKUPU PRZEZ OBCOKRAJOWCÓWŚWIETNA LOKALIZACJAC...

  • Apartament nad morzem+parking i 2 komórki w cenie
    Apartament nad morzem+parking i 2 komórki w cenie

    Sianożęty

    • 539 000 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 11 718 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż 2 pokojowy apartament w pobliżu morza, w miejscowości Sianożęty, w bardzo atrakcyjnej cenie, z miejscem postojowym, 2 komórkami lokatorskimi oraz dostępem do basenów! 5...

  • Kawalerka w centrum Kołobrzegu
    Kawalerka w centrum Kołobrzegu

    Kołobrzeg

    • 299 000 zł cena
    • 28 m2 powierzchnia
    • 10 679 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 piętro

    Oferuje na sprzedaż kawalerkę z osobna kuchnią w centrum miasta przy ul. Unii Lubelskiej Główne atuty nieruchomości: ŚWIETNA LOKALIZACJA - 5 MINUT OD STARÓWKI DO PLAŻY ZALEDWIE...

  • Mieszkanie Mierzyn
    1 / 6
    Mieszkanie Mierzyn

    Mierzyn

    • 788 736 zł cena
    • 75 m2 powierzchnia
    • 10 517 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Przedstawiamy do sprzedaży atrakcyjne mieszkanie w stanie deweloperskim, usytuowane w niskim budynku z windą, w malowniczej lokalizacji Mierzyna. Nieruchomość idealna dla osób ceni...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Mieszkanie Kołobrzeg, Grochowska
    Mieszkanie Kołobrzeg, Grochowska

    Kołobrzeg

    • 320 000 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 8 649 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie położone na drugim piętrze w bloku przy ulicy Grochowskiej. Mieszkanie, jednostronne, środkowe, ciepłe i słoneczne. Do lokalu przynależy piwnica...

  • Działka rolno-budowlana Ustronie Morskie
    1 / 7
    Działka rolno-budowlana Ustronie Morskie

    Ustronie Morskie

    • 649 999 zł cena
    • 7 001 m2 powierzchnia
    • 93 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    ATRAKCYJAN DZIAŁKA ZAGRODOWO-INWESTYCYJNA W USTRONIU MORSKIM! Oferujemy na sprzedaż nieruchomość znajdującą się w urokliwej, nadmorskiej miejscowości, oddalonej ok. 12 km od Kołob...

  • Działka budowlana Korzystno gm. Kołobrzeg
    1 / 8
    Działka budowlana Korzystno gm. Kołobrzeg

    Korzystno

    • 622 817 zł cena
    • 2 083 m2 powierzchnia
    • 299 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    DZIAŁKA BUDOWLANA W KORZYSTNIE K/KOŁOBRZEGU! Przedstawiamy Państwu działkę budowlano/leśną położoną w Korzystnie w gminie Kołobrzeg, w odległości 3 km od morza, około 1 km od Cent...

  • Działka leśna Korzystno gm. Kołobrzeg
    1 / 11
    Działka leśna Korzystno gm. Kołobrzeg

    Korzystno

    • 438 800 zł cena
    • 4 388 m2 powierzchnia
    • 100 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    DZIAŁKA LEŚNA W KORZYSTNIE K/KOŁOBRZEGU! Przedstawiamy Państwu działkę leśną położoną w Korzystnie w gminie Kołobrzeg, w odległości 3 km od morza, około 1 km od Centrum Kołobrzegu...

  • Przestronny lokal w centrum Karlina.
    Przestronny lokal w centrum Karlina.

    Karlino

    • 170 000 zł cena
    • 65 m2 powierzchnia
    • 2 616 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Główne atuty nieruchomości: W CENTRUM MIASTA,WEJŚCIE Z GLÓWNEJ ULICY,WYSOKIE POMIESZCZENIA ~3M,3 NIEZALEŻNE WEJŚCIA,MOŻLIWOŚĆ PODZIAŁU NIERUCHOMOŚCI NA 2 NIEZALEZNE LOKALE.Nierucho...

  • Mieszkanie Kołobrzeg, Witosa
    Mieszkanie Kołobrzeg, Witosa

    Kołobrzeg

    • 590 000 zł cena
    • 64 m2 powierzchnia
    • 9 219 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Prezentujemy ofertę sprzedaży 3 pokojowego mieszkania, położonego w malowniczym Kołobrzegu. To przestronne mieszkanie w budynku z 2023 roku, do własnej aranżacji. Na powierzchnię 6...

  • Mieszkanie Kołobrzeg Oaza, Gryfitów
    Mieszkanie Kołobrzeg Oaza, Gryfitów

    Kołobrzeg

    • 790 000 zł cena
    • 74 m2 powierzchnia
    • 10 676 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Na sprzedaż atrakcyjne, przestronne i jasne mieszkanie 3-pokojowe położone w Kołobrzegu przy ul. Gryfitów nr. 3 w nowoczesnej inwestycji Oaza z 2011 roku. Mieszkanie oddalone jest...

  • Mieszkanie Kołobrzeg
    Mieszkanie Kołobrzeg

    Kołobrzeg

    • 750 000 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 19 737 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Wyjątkowy apartament 200 m od morza Jeżeli marzy Ci się wyjątkowy, dwupokojowy apartament dla najbardziej wymagających. Funkcjonalnie umeblowany, wyposażony i wykończony z wysokie...

  • Nowe budownictwo, 2 pokoje w centrum,garaż,komórka
    1 / 15
    Nowe budownictwo, 2 pokoje w centrum,garaż,komórka

    Kołobrzeg

    • 650 000 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 16 250 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Inwestycja umiejscowiona jest na Wyspie Solnej , ok 1500 m od morza, w najbliższym sąsiedztwie Bazyliki Kołobrzeskiej , Starówki i rzeki Parsęty. Ścisłe centrum miasta, a jednak ul...

  • Mieszkanie Grzybowo gm. Kołobrzeg, Nadmorska
    Mieszkanie Grzybowo gm. Kołobrzeg, Nadmorska

    Grzybowo

    • 1 250 000 zł cena
    • 59 m2 powierzchnia
    • 21 187 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    GRZYBOWO | 3 POKOJE | 59 m | 300 m OD MORZA | WYSOKI STANDARD | MIEJSCE POSTOJOWE + KOMÓRKA I WINDA Na sprzedaż komfortowe, w pełni umeblowane i wyposażone mieszkanie 3-pokojowe w...

  • Działka usługowa Kołobrzeg gm. Ustronie Morskie Sianożęty, Kwiatowa
    Działka usługowa Kołobrzeg gm. Ustronie Morskie Sianożęty, Kwiato...

    Kołobrzeg

    • 470 000 zł cena
    • 91 m2 powierzchnia
    • 5 165 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    Działka o powierzchni 806m² zabudowana połową domu o powierzchni 91,93m². Na terenie nieruchomości znajduje się lokal mieszkalny stanowiący część budynku, przeznaczony do generalne...

  • Mieszkanie Kołobrzeg, Gabriela Narutowicza
    Mieszkanie Kołobrzeg, Gabriela Narutowicza

    Kołobrzeg

    • 2 200 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 37 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    3 pokojowe mieszkanie z 2 balkonami położone na I pietrze w bloku przy ulicy Narutowicza. Kołobrzeska starówka, tuż przy ratuszu, wszędzie blisko! Mieszkanie do wynajęcia na mini...