• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Tropie
  • Gościno +20 km
  • Klimkówka
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości pod Gościnem

(744)
  • Mieszkanie Kołobrzeg Zachodnia, Klonowa
    Mieszkanie Kołobrzeg Zachodnia, Klonowa

    Kołobrzeg

    • 550 000 zł cena
    • 33 m2 powierzchnia
    • 16 667 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • parter

    OSIEDLE POLANKI Polecam na sprzedaż atrakcyjny Apartament 1 pokojowy o pow. 33 m2 z dużym balkonem , Apartament położony na wysokim parterze w budynku z 2012 roku z windą Aparta...

  • 2-pok.w centrum, blisko szkoła, park, przedszkole
    1 / 16
    2-pok.w centrum, blisko szkoła, park, przedszkole

    Kołobrzeg

    • 320 000 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 8 649 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Na sprzedaż niewielkie, ale przestronne mieszkanie w centrum Kołobrzegu, z przeznaczeniem do częściowego remontu, o ładnym rozkładzie funkcjonalnym pomieszczeń. Mieszkanie jest cz...

  • Mieszkanie Kołobrzeg Centrum, Kaliska
    Mieszkanie Kołobrzeg Centrum, Kaliska

    Kołobrzeg

    • 320 000 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 8 649 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Wszędzie blisko! Bardzo dobra lokalizacja to ogromny atut tej nieruchomości. * w najbliższym sąsiedztwie park ze stawem, szkoła, przedszkole, sklepy * pomieszczenia ustawne, z pote...

  • Mieszkanie Kołobrzeg Bajkowe, Mazowiecka
    Mieszkanie Kołobrzeg Bajkowe, Mazowiecka

    Kołobrzeg

    • 1 299 000 zł cena
    • 91 m2 powierzchnia
    • 14 275 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 3 piętro

    Na sprzedaż wyjątkowe, przestronne i w pełni wyposażone mieszkanie dwupoziomowe o powierzchni 91,81 m, położone na III piętrze w nowoczesnym budynku z windą na cenionym os. Bajkowe...

  • GRUNT ROLNY, GRUNTY INWESTYCYJNE
    1 / 12
    GRUNT ROLNY, GRUNTY INWESTYCYJNE

    Rościno

    • 390 000 zł cena
    • 99 700 m2 powierzchnia
    • 4 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Pamiętaj, wynagrodzenie biura REMAX NA TROPIE pokrywa wyłącznie strona sprzedająca. Z przyjemnością prezentuję Państwu atrakcyjną nieruchomość gruntową w Rościnie, około 5 km od K...

  • Działka w sercu natury w miejscowości Poradź!
    1 / 16
    Działka w sercu natury w miejscowości Poradź!

    Poradz

    • 89 000 zł cena
    • 1 740 m2 powierzchnia
    • 52 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Pamiętaj, wynagrodzenie biura REMAX NA TROPIE pokrywa wyłącznie strona sprzedająca. Przedstawiamy na sprzedaż przepiękną działkę o powierzchni 1740 m2 w malowniczej miejscowości P...

  • Apartament blisko morza - Kołobrzeg!
    1 / 16
    Apartament blisko morza - Kołobrzeg!

    Kołobrzeg

    • 529 000 zł cena
    • 34 m2 powierzchnia
    • 15 559 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Pamiętaj, wynagrodzenie biura REMAX NA TROPIE pokrywa wyłącznie strona sprzedająca. Jest nam niezwykle miło zaprezentować Państwu naszą najnowszą ofertę sprzedaży - przestronny i...

  • Duża działka z potencjałem inwestycyjnym!
    1 / 13
    Duża działka z potencjałem inwestycyjnym!

    Ubysławice

    • 199 000 zł cena
    • 18 112 m2 powierzchnia
    • 11 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    !!!REZERWACJA!!! Do sprzedania piękna, niezabudowana działka nr 145 i 147/1, oraz częściowo zabudowana działka nr 146 budynkiem gospodarczym i domem do remontu, położone w miejsco...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Ośrodek wypoczynkowy Klaudia w Grzybowie
    1 / 4
    Ośrodek wypoczynkowy Klaudia w Grzybowie

    Kołobrzeg

    • 6 650 000 zł cena
    • 965 m2 powierzchnia
    • 6 892 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    WYJĄTKOWY PENSJONAT POŁOŻONY W PIĘKNEJ MIEJSCOWOŚCI GRZYBOWO, BLISKO MORZA Mam przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkową nieruchomość inwestycyjną - pensjonat w Grzybowie nad mo...

  • Mieszkanie z ogródkiem i miejscem postojowym!
    1 / 16
    Mieszkanie z ogródkiem i miejscem postojowym!

    Mierzyn

    • 4 500 zł cena
    • 87 m2 powierzchnia
    • 52 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 4 pokoje
    • parter

    Nowe mieszkanie do wynajęcia w Mierzynie! Nieruchomość znajduje się na parterze budynku z 2025 roku! Powierzchnia mieszkania obejmuje: Poziom I: salon z aneksem kuchennym ,pokój,...

  • Mieszkanie Kołobrzeg, Obrońców Westerplatte
    1 / 14
    Mieszkanie Kołobrzeg, Obrońców Westerplatte

    Kołobrzeg

    • 485 000 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 13 109 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 3 piętro

    Na sprzedaż urokliwy apartament o powierzchni 37,67 m² , położony w samym sercu portowej dzielnicy Kołobrzegu , zaledwie 50 metrów od plaży .Mieszkanie składa się z komfortoweg...

  • Mieszkanie Kołobrzeg Centrum, ul. Budowlana
    Mieszkanie Kołobrzeg Centrum, ul. Budowlana

    Kołobrzeg

    • 599 000 zł cena
    • 67 m2 powierzchnia
    • 8 941 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 piętro

    REZERWACJA Oferuję na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie na Starówce w  Kołobrzegu  !!!! Główne atuty nieruchomości: - ŚWIETNA LOKALIZACJA - DO PLAŻY ZALEDWIE 1,5 KM - BLISKOŚĆ PARKU...

  • Na sprzedaż mieszkanie spółdzielcze własnościowe
    Na sprzedaż mieszkanie spółdzielcze własnościowe

    Kołobrzeg

    • 360 000 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 9 730 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 piętro

    Oferuję na sprzedaż mieszkanie spółdzielcze własnościowe- możliwy zakup przez obcokrajowców!!! Główne atuty nieruchomości: - MOŻLIWOŚĆ ZAKUPU PRZEZ OBCOKRAJOWCÓW - CICHA I SPOKOJ...

  • Na sprzedaż komfortowe 4-pokojowe mieszkanie
    Na sprzedaż komfortowe 4-pokojowe mieszkanie

    Kołobrzeg

    • 630 000 zł cena
    • 66 m2 powierzchnia
    • 9 546 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 piętro

    Na sprzedaż komfortowe 4-pokojowe mieszkanie  położone na spokojnym i bezpiecznym osiedlu w Kołobrzegu. Główne atuty nieruchomości: - NISKI CZYNSZ 453 ZŁ - CICHA I SPOKOJNA OKOLICA...

  • Na sprzedaż dochodowy biznes ,domki nad morzem !!!
    Na sprzedaż dochodowy biznes ,domki nad morzem !!!

    Ustronie Morskie

    • 2 450 000 zł cena
    • 180 m2 powierzchnia
    • 13 612 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż dochodowy biznes, kompleks  drewnianych całorocznych domków  nad morzem w Ustroniu Morskim !!! GŁÓWNIE ATUTY NIERUCHOMOŚCI: - CICHA I SPOKOJNA OKOLICA - BLISKO MORZA...

  • Witamy w świecie wyjątkowego mieszkania!
    Witamy w świecie wyjątkowego mieszkania!

    Kołobrzeg

    • 599 000 zł cena
    • 79 m2 powierzchnia
    • 7 583 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 piętro

    Wyjątkowe 2 - pokojowe mieszkanie w zabytkowej kamienicy w samym centrum miasta Kołobrzeg !!! Główne atuty nieruchomości: - NISKI CZYNSZ 615 ZŁ - DOBRA INWESTYCJA POD WYNAJEM - B...

  • Kawalerka z loggią na parterze we Wrzosowie Dygowo
    Kawalerka z loggią na parterze we Wrzosowie Dygowo

    Wrzosowo

    • 189 000 zł cena
    • 29 m2 powierzchnia
    • 6 518 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż mieszkanie 1-pokojowe z loggią, na parterze o powierzchni 29,72 m2 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży funkcjonalnego mieszkania, zlokalizowanego na parterz...

  • Mieszkanie deweloperskie -110m2 w sercu Kołobrzegu
    Mieszkanie deweloperskie -110m2 w sercu Kołobrzegu

    Kołobrzeg

    • 1 043 195 zł cena
    • 109 m2 powierzchnia
    • 9 571 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 piętro

    Na sprzedaż przestronny apartament o powierzchni 109,81 m² przy ul. Budowlanej  w Kołobrzegu, wmieście które łączy nadmorski klimat z tętniącym życiem kurortem. Tu czeka na Ciebie...

  • 2-pokojowy apartament 750 m od morza w Kołobrzegu!
    2-pokojowy apartament 750 m od morza w Kołobrzegu!

    Kołobrzeg

    • 415 000 zł cena
    • 28 m2 powierzchnia
    • 14 822 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 1 piętro

    Na sprzedaż wykończony w wysokim standardzie apartament o powierzchni 28,52 m2 składający się z pokoju z aneksem kuchennym i sypialni, znajdujący się w kompleksie apartamentów Gree...

  • 3-pokojowy apartament   zaledwie 300 m od morza.
    3-pokojowy apartament zaledwie 300 m od morza.

    Kołobrzeg

    • 1 140 000 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 16 286 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 piętro

    3-pokojowy apartament  położony zaledwie 300 m od morza - to doskonałe miejsce  na TWOJĄ  inwestycję!!! Główne atuty nieruchomości: - DOSKONAŁA LOKALIZACJA - DZIELNICA ZACHODNIA...