• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Trzeboś
  • Dąbrówki
  • Piskorowice
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości pod Gościnem

(744)
  • Mieszkanie Kołobrzeg Podczele
    Mieszkanie Kołobrzeg Podczele

    Kołobrzeg

    • 625 000 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 14 881 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Mieszkanie nad morzem Podczele, Kołobrzeg Na sprzedaż przytulne, nowocześnie urządzone 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 42 m, położone na II piętrze kameralnego budynku z windą...

  • Mieszkanie Kołobrzeg Nadmorska, Kościuszki
    Mieszkanie Kołobrzeg Nadmorska, Kościuszki

    Kołobrzeg

    • 625 000 zł cena
    • 39 m2 powierzchnia
    • 16 026 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 7 piętro

    Apartament inwestycyjny DIVA SPA | 300 m od morza | zachodni balkon | Na sprzedaż 2-pokojowy wyposażony, apartament o pow. 39,8 m położony na VII piętrze w hotelu **** DIVA SPA w...

  • Mieszkanie Kołobrzeg Podczele, Wileńska
    Mieszkanie Kołobrzeg Podczele, Wileńska

    Kołobrzeg

    • 385 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 8 021 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe o pow. 48,29 m2, położone na II piętrze w nadmorskiej dzielnicy Kołobrzegu w Podczelu. Odległość do morza ok. 1,5 km Mieszkanie dwustronne z półno...

  • Działka budowlana Białokury gm. Siemyśl
    Działka budowlana Białokury gm. Siemyśl

    Białokury

    • 800 000 zł cena
    • 19 973 m2 powierzchnia
    • 41 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Białokury gmina Siemyśl - na sprzedaż atrakcyjny TEREN INWESTYCYJNY o łącznej pow. 19.973 m2 CENA tylko 40,- zł za 1 m2 powierzchni terenu. (podatek VAT nie występuję przy tej tra...

  • Rozkładowe, 3 pok. mieszkanie, świetna lokalizacja
    1 / 16
    Rozkładowe, 3 pok. mieszkanie, świetna lokalizacja

    Kołobrzeg

    • 495 000 zł cena
    • 65 m2 powierzchnia
    • 7 616 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Zapraszamy na Dzień Otwarty! Poniedziałek, 30-go marca, godz. 11.00-15.00 Koniecznie zadzwoń wcześniej i umów się na prezentację! Na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie o powierzchni...

  • Dom Grzybowo gm. Kołobrzeg, Spacerowa
    1 / 15
    Dom Grzybowo gm. Kołobrzeg, Spacerowa

    Grzybowo

    • 1 500 000 zł cena
    • 139 m2 powierzchnia
    • 10 792 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    DOM W ZABUDOWIE SZEREGOWEJ W GRZYBOWIE, BLISKO MORZA! Oferujemy na sprzedaż pięknie urządzony, komfortowy i bardzo zadbany dom w Grzybowie, 600 m od morza, w zacisznej i spokojnej...

  • Mieszkanie 1 pokojowe
    Mieszkanie 1 pokojowe

    Kołobrzeg

    • 430 000 zł cena
    • 31 m2 powierzchnia
    • 13 871 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka

    Freedom Nieruchomości Oddział Kołobrzeg
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Kołobrzeg

    • 1 408 110 zł cena
    • 82 m2 powierzchnia
    • 17 173 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    EMHouse
    Biuro nieruchomości

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Mieszkanie 2 pokojowe
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Kołobrzeg

    • 706 409 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 15 030 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    EMHouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Kołobrzeg

    • 806 442 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 14 935 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    EMHouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Kołobrzeg

    • 676 914 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 14 403 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    EMHouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Kołobrzeg

    • 781 142 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 14 203 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    EMHouse
    Biuro nieruchomości

  • Działka siedliskowa Stramnica gm. Kołobrzeg, Kołobrzeska
    1 / 8
    Działka siedliskowa Stramnica gm. Kołobrzeg, Kołobrzeska

    Stramnica

    • 285 000 zł cena
    • 3 000 m2 powierzchnia
    • 95 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • siedliskowa

    Na sprzedaż działka siedliskowa w Stramnicy k. Kołobrzegu. Działka siedliskowa o powierzchni 3000m2, po sąsiedzku wybudowany bliźniak. Zgoda na studnie i własną przydomową o...

  • Dwupokojowe mieszkanie z balkonem – Osiedle Bajkowe, Kołobrzeg
    1 / 15
    Dwupokojowe mieszkanie z balkonem – Osiedle Bajkowe, Kołobrzeg

    Kołobrzeg

    • 720 000 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 13 091 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Na sprzedaż oferujemy wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 54,67 m², zlokalizowane na parterze prestiżowego i cenionego Osiedla Bajkowego w Kołobrzegu – jednego z najładniejszych i n...

  • Działka budowlana Bardy gm. Dygowo
    1 / 15
    Działka budowlana Bardy gm. Dygowo

    Bardy

    • 1 812 000 zł cena
    • 60 400 m2 powierzchnia
    • 30 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Malowniczo położona działka pod zabudowę osiedlem domów jednorodzinnych, ponad 6 hektarów z planem miejscowym. W podkołobrzeskiej miejscowości Bardy, bezpośrednio przy asfalt...

  • Wyjątkowy dom w centrum Karlina na sprzedaż
    1 / 16
    Wyjątkowy dom w centrum Karlina na sprzedaż

    Karlino

    • 695 000 zł cena
    • 140 m2 powierzchnia
    • 4 965 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Szukasz komfortowego domu w doskonałej lokalizacji? Prezentujemy nieruchomość o powierzchni 140 m², usytuowaną na ogrodzonej działce o powierzchni 496 m². Dom został wybudowany w 1...

  • Mieszkanie Mierzyn gm. Dobra (Szczecińska)
    Mieszkanie Mierzyn gm. Dobra (Szczecińska)

    Mierzyn

    • 730 701 zł cena
    • 75 m2 powierzchnia
    • 9 743 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • parter

    KUPUJĄCY NIE PŁACI PODATKU PCC- 2% Serdecznie Państwa zapraszam do nowoczesnej inwestycji położonej przy malowniczych Gumieńcach, w otoczeniu zieleni, ciszy i spokoju. Jest to id...

  • Działka rolna Stojkowo gm. Dygowo
    1 / 7
    Działka rolna Stojkowo gm. Dygowo

    Stojkowo

    • 141 950 zł cena
    • 2 839 m2 powierzchnia
    • 50 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży działki o numerze 89/3 o powierzchni 2839 m2 w urokliwym Stojkowie. Ta malownicza nieruchomość położona jest w bliskim sąsi...

  • Dom Kołobrzeg
    Dom Kołobrzeg

    Kołobrzeg

    • 2 550 000 zł cena
    • 322 m2 powierzchnia
    • 7 920 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość - dom jednorodzinny otulony lasem, zaledwie kilka minut od centrum Kołobrzegu. Prezentujemy Państwu niepowtarzalny dom na sprzedaż, usytuowany...

  • Działka Leszczyn gm. Rymań
    1 / 10
    Działka Leszczyn gm. Rymań

    Leszczyn

    • 404 650 zł cena
    • 8 093 m2 powierzchnia
    • 50 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Nieruchomość gruntowa rolna z prawem zabudowy, z mediami w pobliżu. Grunty RV i RIV. w trakcie uzyskiwania warunki zabudowy. Położenie w sąsiedztwie drogi wojewódzkiej DW112 i...