• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Klimkówka
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości pod Gościnem

(744)
  • Mieszkanie 3 pokojowe
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Kołobrzeg

    • 739 500 zł cena
    • 51 m2 powierzchnia
    • 14 500 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    EMHouse
    Biuro nieruchomości

  • Dom Dargocice gm. Gościno
    1 / 15
    Dom Dargocice gm. Gościno

    Dargocice

    • 2 200 000 zł cena
    • 200 m2 powierzchnia
    • 11 000 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Klimatyczny dom w bezpośrednim sąsiedztwie lasu i jeziora w Dargocicach, o charakterze wypoczynkowym, idealny dla szukających ciszy i wytchnienia od zgiełku miast, z dala od głów...

  • Działka budowlana Charzyno gm. Siemyśl
    1 / 15
    Działka budowlana Charzyno gm. Siemyśl

    Charzyno

    • 196 000 zł cena
    • 784 m2 powierzchnia
    • 250 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka budowlana pod Kołobrzegiem. Zlokalizowana w kompleksie działek budowlanych i domów jednorodzinnych Villpark w Charzynie. W kształcie prostokąta, o powier...

  • Działka budowlana Charzyno gm. Siemyśl
    1 / 9
    Działka budowlana Charzyno gm. Siemyśl

    Charzyno

    • 295 000 zł cena
    • 3 041 m2 powierzchnia
    • 98 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka z warunkami zabudowy, pozwoleniem na budowę i projektem domu w Charzynie. Duża działka usytuowana wśród innych działek budowlanych, w pobliżu rozpoczęte budo...

  • Działka budowlana Charzyno gm. Siemyśl
    1 / 5
    Działka budowlana Charzyno gm. Siemyśl

    Charzyno

    • 230 000 zł cena
    • 1 003 m2 powierzchnia
    • 230 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka z wydanymi warunkami zabudowy pod budowę domu jednorodzinnego lub dwóch. Zaledwie 8 km od Kołobrzegu - w bliskiej komunikacji z Autostradą S6. W sąsiedztwie lasu, ok...

  • Dom nad morzem
    Dom nad morzem

    Wrzosowo

    • 649 000 zł cena
    • 165 m2 powierzchnia
    • 3 934 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Sprzedam dom piętrowy jednorodzinny, częściowo do remontu, wolnostojący blisko plaży we Wrzosowie ( 500 m ) i blisko morza (2 km ). powierzchnia domu 165.4 m2, parter 114 m2, pierw...

  • Dom Grzybowo gm. Kołobrzeg
    1 / 14
    Dom Grzybowo gm. Kołobrzeg

    Grzybowo

    • 2 500 000 zł cena
    • 480 m2 powierzchnia
    • 5 209 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Opis miejscowości: Grzybowo to coraz bardziej modna miejscowość wypoczynkowa położona nad Morzem Bałtyckim, około 300 m od jego brzegu, przy drodze z Kołobrzegu do Dźwirzyna, w odl...

  • Mieszkanie Kołobrzeg, Mazowiecka
    1 / 15
    Mieszkanie Kołobrzeg, Mazowiecka

    Kołobrzeg

    • 1 215 000 zł cena
    • 134 m2 powierzchnia
    • 9 068 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 5 pokoje
    • 3 piętro

    OFERTA NA WYŁĄCZNOŚĆ Na sprzedaż wyjątkowy apartament dwupoziomowy o powierzchni 132,65 m, położony w Kołobrzegu przy ul. Mazowieckiej, na cenionym Osiedlu Bajkowym. Nieruchomość...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Mieszkanie Kołobrzeg Nadmorska, Wschodnia | Olympic Park
    1 / 15
    Mieszkanie Kołobrzeg Nadmorska, Wschodnia | Olympic Park

    Kołobrzeg

    • 780 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 16 250 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 5 piętro

    Przedstawiamy Państwu wyjątkową ofertę dwupokojowego apartamentu położonego na ogrodzonym i monitorowanym osiedlu OLYMPIC PARK, w odległości zaledwie 200 m od morza i pięknej piasz...

  • Mieszkanie Kołobrzeg, Wschodnia
    1 / 11
    Mieszkanie Kołobrzeg, Wschodnia

    Kołobrzeg

    • 830 000 zł cena
    • 44 m2 powierzchnia
    • 18 864 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Zadbany słoneczny apartament, z tarasem na wschodnio-południową stronę. Jasny, czysty, świeży. W pełni urządzony i wyposażony w sprzęt agd, pralkę, zmywarkę i dwa telewizory. Do...

  • Duże 4 pokoje 81m2 blisko morza Kołobrzeg Podczele
    1 / 14
    Duże 4 pokoje 81m2 blisko morza Kołobrzeg Podczele

    Kołobrzeg

    • 750 000 zł cena
    • 81 m2 powierzchnia
    • 9 260 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 1 piętro

    Oferuję na sprzedaż przestronne mieszkanie 4-pokojowe w Kołobrzegu Podczele Główne atuty nieruchomości: - duża powierzchnia 81,61 m² - 4 ustawne pokoje funkcjonalny układ pomie...

  • Sprzedam prawo do 1/2 części
    Sprzedam prawo do 1/2 części

    Strachomino

    • 44 960 zł cena
    • 5 908 m2 powierzchnia
    • 8 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • siedliskowa

    Syndyk Zdzisław Pawłowski w postępowaniu upadłościowym Dariusza Małeckiego, sygnatura akt KO1K/GUp-s/63/2025 sprzeda prawo do 1/2 części nieruchomości:...

  • Lokal użytkowy Kołobrzeg, Armii Krajowej
    1 / 8
    Lokal użytkowy Kołobrzeg, Armii Krajowej

    Kołobrzeg

    • 430 000 zł cena
    • 43 m2 powierzchnia
    • 10 000 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Lokal w przyziemiu, z węzłem sanitarnymi i witryną wychodzącą na wewnętrzny korytarz, w budynku z windą, z aneksem kuchennym, w centrum miasta Kołobrzeg, w bardzo uczęszczanym m...

  • Mieszkanie Kołobrzeg Millennium, aleja Jana Pawła II
    1 / 7
    Mieszkanie Kołobrzeg Millennium, aleja Jana Pawła II

    Kołobrzeg

    • 415 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 8 646 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    LOKALIZACJA : świetna - Aleja JANA PAWŁA II (ex Walki Młodych) ok 750 m od morza ... :) POKÓJ DZIENNY (strona południowa) : * UWAGA ! możliwość umiejscowienia aneksu kuchennego !...

  • 2-pokojowe mieszkanie 1,3 km od morza w Grzybowie
    1 / 16
    2-pokojowe mieszkanie 1,3 km od morza w Grzybowie

    Grzybowo

    • 565 000 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 12 022 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 piętro

    Na sprzedaż 2-pokojowy apartament o powierzchni 47,18 m2 z dużym balkonem o powierzchni 9,3 m2, położony w odległości 1 km od Kołobrzegu! Ten lokal mieszkalny znajduje się na dr...

  • Ekskluzywny dom do wykończenia 1,5 km od Bałtyku!
    1 / 10
    Ekskluzywny dom do wykończenia 1,5 km od Bałtyku!

    Grzybowo

    • 1 290 000 zł cena
    • 250 m2 powierzchnia
    • 5 160 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Ekskluzywny dom do wykończenia w Grzybowie na pięknej działce! Grzybowo, gm. Kołobrzeg – 1,5 km od plaży Bałtyku! Szukasz prawdziwej enklawy? Otoczenie zieleni, lasów, cisza i c...

  • mieszkanie w centrum Kołobrzegu długoterminowo
    1 / 3
    mieszkanie w centrum Kołobrzegu długoterminowo

    Kołobrzeg

    • 3 250 zł cena
    • 73 m2 powierzchnia
    • 45 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Do wynajęcia mieszkanie w Kołobrzegu w centrum miasta przy ul. Armii Krajowej. Mieszkanie jest po gruntownym remoncie, ma wymienione meble i jest wyposażone w nowy sprzęt AGD. Mies...

  • Mieszkanie Kołobrzeg, Bałtycka
    1 / 15
    Mieszkanie Kołobrzeg, Bałtycka

    Kołobrzeg

    • 794 220 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 21 466 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    KOMFORTOWY APARTAMENT, 2 POKOJE, 37,82 m BLISKO MORZA W KOŁOBRZEGU! Oferujemy na sprzedaż wyjątkowy, nowy oraz gustownie wykończony apartament, zlokalizowany w nowo powstałym apa...

  • Sprzedam dom/Pensjonat
    Sprzedam dom/Pensjonat

    Grzybowo

    • 1 650 000 zł cena
    • 400 m2 powierzchnia
    • 4 125 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Sprzedam dom / Pensjonat w Grzybowie przy Kolobrzegu Dom przygotowany do dzialalnosci. 14 POKOI Dom znajduje sie w odleglosci 600m od morza.Dom posiada 8,5 pokoi dla wczasowiczow i...

  • Mieszkanie Kołobrzeg Ogrody, Chodkiewicza
    1 / 15
    Mieszkanie Kołobrzeg Ogrody, Chodkiewicza

    Kołobrzeg

    • 570 000 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 10 556 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Polecam na sprzedaż, bardzo ładne, zadbane mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 54,52 m2. położone na trzecim piętrze w sześciopiętrowym bloku z windą. LOKALIZACJA - Osiedle mieszk...