• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Kamienica
  • Gościno +20 km
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości pod Gościnem

(744)
  • Mieszkanie Kołobrzeg, Za Świerkami
    Mieszkanie Kołobrzeg, Za Świerkami

    Kołobrzeg

    • 469 000 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 13 028 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    OFERTA NA WYŁĄCZNOŚĆ Na sprzedaż komfortowe mieszkanie o funkcjonalnym układzie, położone w nowym budownictwie przy ul. Za Świerkami. Lokal idealny dla pary, singla lub jako inwest...

  • Dom Budzistowo gm. Kołobrzeg, Kasztelańska
    Dom Budzistowo gm. Kołobrzeg, Kasztelańska

    Budzistowo

    • 1 990 000 zł cena
    • 219 m2 powierzchnia
    • 9 087 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    WYJĄTKOWY DOM W ATRAKCYJNEJ LOKALIZACJI, BLISKO KOŁOBRZEGU !!! Oferujemy na sprzedaż gustowny i komfortowy dom jednorodzinny, położony w cichej, przyjaznej części Kołobrzegu, z da...

  • Działki nad Morzem
    1 / 5
    Działki nad Morzem

    Kukinka

    • 135 000 zł cena
    • 1 401 m2 powierzchnia
    • 97 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Witam, oferuję atrakcyjne działki na sprzedaż położone 5 km od morza w miejscowość Kukinia na terenie gminy Ustronie Morskie Działki posiadają media : woda, prąd, kanalizacja oraz...

  • Do wynajęcia dwa pokoje kuchnia łazienka
    1 / 8
    Do wynajęcia dwa pokoje kuchnia łazienka

    Kołobrzeg

    • 60 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 2 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Posiadam dwa pokoje kuchnia łazienka taras winda do morza około 500m do dworca 300m do biedronki 20m do centrum 400m cena zależy od ilości osób i długości pobytu zawsze można neg...

  • Mieszkanie Kołobrzeg, Helsińska
    Mieszkanie Kołobrzeg, Helsińska

    Kołobrzeg

    • 570 000 zł cena
    • 53 m2 powierzchnia
    • 10 755 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    OFERTA DOSTĘPNA TYLKO U NAS! Oferujemy na sprzedaż słoneczne mieszkanie zlokalizowane w Kołobrzegu przy ulicy Helsińskiej. To idealna propozycja dla osób poszukujących mieszkania...

  • Dom Mierzyn gm. Dobra (Szczecińska)
    Dom Mierzyn gm. Dobra (Szczecińska)

    Mierzyn

    • 949 000 zł cena
    • 89 m2 powierzchnia
    • 10 663 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Szukasz miejsca, które zapewni Twojej rodzinie prywatność, spokój i wysoką jakość życia? Ta inwestycja to idealna odpowiedź na potrzeby osób, które chcą uciec od zgiełku miasta,...

  • Przestronne dwupokojowe mieszkanie z ogródkiem!
    Przestronne dwupokojowe mieszkanie z ogródkiem!

    Mierzyn

    • 554 288 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 11 312 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Oferujemy mieszkania sprzedawane w standardzie deweloperskim na pograniczu Mierzyna oraz Gumieniec. Dzięki możliwości własnej aranżacji wnętrza, nie musisz już iść na kompromis z...

  • Kołobrzeg 2 poziomy, blisko morza, top lokalizacja

    Kołobrzeg » ul. Okopowa

    • 800 000 zł cena
    • 97 m2 powierzchnia
    • 8 248 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 3 piętro

    Dwupoziomowe mieszkanie ( 97 m2 powierzchni użytkowej wraz z powierzchnią pomieszczeń przynależnych ) blisko morza - Kołobrzeg ul. Okopowa.Są mieszkania "do mieszkania" i są takie...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Sprzedam apartament w Kołobrzegu
    1 / 8
    Sprzedam apartament w Kołobrzegu

    Kołobrzeg

    • 1 350 000 zł cena
    • 147 m2 powierzchnia
    • 9 184 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 3 piętro

    Dwupoziomowy apartament 147 m2, mieszkanie o imponującej powierzchni użytkowej i przestrzeni do własnej aranżacji, usytuowany zaledwie 400m (10 min spacerkiem) od pięknej, szerokie...

  • Jedyny tak duży APARTAMENT nad morzem Kołobrzeg AŻ 147 M2!
    1 / 7
    Jedyny tak duży APARTAMENT nad morzem Kołobrzeg AŻ 147 M2!

    Kołobrzeg

    • 1 350 000 zł cena
    • 147 m2 powierzchnia
    • 9 184 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje

    Nowoczesny przestronny DWUPOZIOMOWY APARTAMENT NAD MORZEM! Sprzedam dwupoziomowe, nowoczesne mieszkanie 4-pokojowe w nowym budownictwie, w dzielnicy Podczele, 400...

  • Mieszkanie 1 pokojowe
    Mieszkanie 1 pokojowe

    Kołobrzeg

    • 509 000 zł cena
    • 27 m2 powierzchnia
    • 18 852 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka

    Emhouse Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • 3-pokojowe piękne mieszkanie w Kołobrzegu!
    3-pokojowe piękne mieszkanie w Kołobrzegu!

    Kołobrzeg

    • 560 000 zł cena
    • 75 m2 powierzchnia
    • 7 467 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 piętro

    Mieszkanie o powierzchni użytkowej 75 m² na 3 piętrze w zabytkowej kamienicy w centrum Kołobrzegu. Na sprzedaż przestronne, 3-pokojowe mieszkanie położone w kamienicy z 1930 roku...

  • Dom na dużej działce w malowniczej Dębicy
    1 / 16
    Dom na dużej działce w malowniczej Dębicy

    Dębica

    • 989 000 zł cena
    • 134 m2 powierzchnia
    • 7 381 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Pamiętaj, wynagrodzenie biura RE/MAX pokrywa wyłącznie strona sprzedająca. Nieruchomość na sprzedaż w malowniczej Dębicy! Lokalizacja: Dębica, pod Rymaniem, 30 km od Kołobrzegu T...

  • Mieszkanie Kołobrzeg, Solna
    Mieszkanie Kołobrzeg, Solna

    Kołobrzeg

    • 1 230 000 zł cena
    • 92 m2 powierzchnia
    • 13 370 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Przestronne i bardzo słoneczne, mieszkanie w widokiem! Zaledwie 400m od plaży w Kołobrzegu, blisko molo i latarnia morska, oraz Marina Jachtowa. W pobliżu liczne lokale gastrono...

  • Mieszkanie Mierzyn gm. Dobra (Szczecińska)
    Mieszkanie Mierzyn gm. Dobra (Szczecińska)

    Mierzyn

    • 1 225 000 zł cena
    • 98 m2 powierzchnia
    • 12 500 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje

    Na sprzedaż wyjątkowe, komfortowe mieszkanie o powierzchni ok. 98 m (użytkowej) oraz ok. 130 m po podłodze, położone w jednej z najbardziej pożądanych i spokojnych części Mierzyna....

  • Dom w Rościęcinie 10 min. do Kołobrzegu
    1 / 16
    Dom w Rościęcinie 10 min. do Kołobrzegu

    Rościęcino

    • 440 000 zł cena
    • 73 m2 powierzchnia
    • 6 028 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż połowa domu o powierzchni użytkowej 73,66 m², położony w spokojnej, kameralnej miejscowości Rościencino, zaledwie ok. 8 km od Kołobrzegu (dojazd samochodem zajmuje ok....

  • Mieszkanie 2 pokojowe przy ul. Św. Jana Pawła II
    1 / 15
    Mieszkanie 2 pokojowe przy ul. Św. Jana Pawła II

    Kołobrzeg

    • 439 000 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 10 975 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Urocze, zadbane mieszkanie 2-pokojowe , po remoncie o pow. 40,70 m2 Nasze biuro: Kołobrzeg ul. Łopuskiego 40A, Leszek Dąbrowski tel. [tel] Lokal położony na IV piętrze, w budynku...

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Kołobrzeg

    • 470 000 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 10 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    FHU Mieczysław Jakubowski
    Biuro nieruchomości

  • Działka budowlana Dygowo, Wesoła
    Działka budowlana Dygowo, Wesoła

    Dygowo

    • 150 000 zł cena
    • 1 916 m2 powierzchnia
    • 79 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Dygowo miejscowość położona ok.10 km od Kołobrzegu. Tutaj oferujemy na sprzedaż urokliwą działkę budowlaną - nr. 255/5 o pow. 1.916 m2 Działka zlokalizowana jest przy ul. Wesołe...

  • Oferujemy Panstwu, Pokoje na godziny i doby Pelna Dyskrecja
    1 / 10
    Oferujemy Panstwu, Pokoje na godziny i doby Pelna Dyskrecja

    Kołobrzeg

    • 400 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 10 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Oferujemy Panstwu Apartament na godziny i doby, pelna dyskrecja, Mieszkanie umeblowane kazde w innym stylu, Mieszkanie czynne 24 h do rezerwacji prosimy o wczesniejszy kontakt tele...