• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Brzumin
  • Hańczowa
  • Wielogłowy
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości pod Gościnem

(744)
  • Dom Mierzyn gm. Dobra (Szczecińska)
    Dom Mierzyn gm. Dobra (Szczecińska)

    Mierzyn

    • 829 000 zł cena
    • 105 m2 powierzchnia
    • 7 896 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż komfortowy dom w zabudowie bliźniaczej, położony w spokojnej i cenionej lokalizacji - Mierzyn. Kameralne osiedle, nowoczesna architektura i funkcjonalny układ pomieszc...

  • Lokal użytkowy Kołobrzeg Śródmieście, Al. I Armii Wojska Polskiego
    Lokal użytkowy Kołobrzeg Śródmieście, Al. I Armii Wojska Polskieg...

    Kołobrzeg

    • 2 300 zł cena
    • 20 m2 powierzchnia
    • 115 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Do wynajęcia lokal użytkowy w Kołobrzegu o pow. 20,10 m2 przy ul. Wojska Polskiego vis a vis sklepu Biedronka. Wejście do lokalu znajduje się bezpośrednio przy chodniku stanowiący...

  • Dom Ustronie Morskie, Bolesława Chrobrego
    Dom Ustronie Morskie, Bolesława Chrobrego

    Ustronie Morskie

    • 2 500 000 zł cena
    • 127 m2 powierzchnia
    • 19 686 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Atrakcyjny dom blisko morza w centrum Ustronia Morskiego! Oferujemy na sprzedaż dom mieszkalny w Ustroniu Morskim, koło Kołobrzegu, w otoczeniu morza i piaszczystej plaży, w samym...

  • Mieszkanie dwupoziomowe - Kołobrzeg widok na morze
    1 / 16
    Mieszkanie dwupoziomowe - Kołobrzeg widok na morze

    Kołobrzeg

    • 799 000 zł cena
    • 89 m2 powierzchnia
    • 8 978 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 piętro

    Dwupoziomowe mieszkanie (3 pokojowe + garderoba, 2 łazienki, 2 balkony) o pow. 70,29 m2 z widokiem na morze i piękne zachody Kołobrzeg Podczele, ul. Poleska, na osiedlu zamkniętym...

  • 2 Pokoje Blisko Morza  Balkon  Parking
    1 / 15
    2 Pokoje Blisko Morza Balkon Parking

    Kołobrzeg

    • 610 000 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 15 250 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż

    Oferuję na sprzedaż funkcjonalne i bardzo przytulne mieszkanie o powierzchni 41 m², położone w Kołobrzegu przy ul. Wylotowej jednej z najbardziej poszukiwanych lokalizacji nad mor...

  • Mieszkanie Kołobrzeg Witkowice
    Mieszkanie Kołobrzeg Witkowice

    Kołobrzeg

    • 450 000 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 12 500 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży 2-pokojowego mieszkania położonego na nowoczesnym, ogrodzonym i monitorowanym osiedlu z 2022 roku w Kołobrzeg. #nowoczesne...

  • Dom Kołobrzeg Radzikowo
    1 / 16
    Dom Kołobrzeg Radzikowo

    Kołobrzeg

    • 1 350 000 zł cena
    • 183 m2 powierzchnia
    • 7 378 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • szeregowiec

    Sprzedam w pełni wyposażony dom w Kołobrzegu - osiedle Witkowice . Nieruchomość obejmuje 7 przyzwoicie urządzonych pokoi, kuchnię, 2 łazienki, poddasze użytkowe, dwa balkony na pię...

  • Dom Ustronie Morskie, Bolesława Chrobrego
    Dom Ustronie Morskie, Bolesława Chrobrego

    Ustronie Morskie

    • 2 500 000 zł cena
    • 330 m2 powierzchnia
    • 7 576 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Dom właściciela + apartamenty i domki letniskowe zaledwie 250m od morza w Ustroniu Morskim! Oferujemy na sprzedaż nieruchomość znajdującą się w topowej lokalizacji Ustronia Morski...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Lokal użytkowy Kołobrzeg, Ogrodowa
    Lokal użytkowy Kołobrzeg, Ogrodowa

    Kołobrzeg

    • 1 199 000 zł cena
    • 125 m2 powierzchnia
    • 9 592 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    DOM (bliźniak) ORAZ DOMEK MIESZKALNY BLISKO CENTRUM MIASTA! Oferujemy na sprzedaż nieruchomość składającą się z 1/2 bliźniaka oraz domku mieszkalnego blisko centrum miasta Kołobrz...

  • Mieszkanie 1 pokojowe
    1 / 12
    Mieszkanie 1 pokojowe

    Kołobrzeg

    • 542 000 zł cena
    • 33 m2 powierzchnia
    • 16 425 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka

    Freedom Nieruchomości Oddział Kołobrzeg
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 14
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Kołobrzeg

    • 350 000 zł cena
    • 59 m2 powierzchnia
    • 5 933 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Freedom Nieruchomości Oddział Kołobrzeg
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 1 pokojowe
    1 / 6
    Mieszkanie 1 pokojowe

    Ustronie Morskie

    • 402 059 zł cena
    • 30 m2 powierzchnia
    • 13 402 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka

    RE/MAX Polska
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 19
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Kołobrzeg

    • 470 000 zł cena
    • 34 m2 powierzchnia
    • 13 824 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Freedom Nieruchomości Oddział Kołobrzeg
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 19
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Ustronie Morskie

    • 514 800 zł cena
    • 39 m2 powierzchnia
    • 13 200 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    RE/MAX Polska
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 1 pokojowe
    Mieszkanie 1 pokojowe

    Ustronie Morskie

    • 324 576 zł cena
    • 28 m2 powierzchnia
    • 11 592 zł/m2 cena za metr

Grzybowo

    • 1 390 000 zł cena
    • 100 m2 powierzchnia
    • 13 900 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Freedom Nieruchomości Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 4 pokojowe
    1 / 19
    Mieszkanie 4 pokojowe

    Kołobrzeg

    • 995 000 zł cena
    • 97 m2 powierzchnia
    • 10 258 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje

    Freedom Nieruchomości Oddział Kołobrzeg
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 19
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Kołobrzeg

    • 1 100 000 zł cena
    • 41 m2 powierzchnia
    • 26 830 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Freedom Nieruchomości Oddział Kołobrzeg
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 19
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Kołobrzeg

    • 625 000 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 13 889 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Freedom Nieruchomości Oddział Kołobrzeg
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 1 pokojowe
    1 / 6
    Mieszkanie 1 pokojowe

    Ustronie Morskie

    • 341 599 zł cena
    • 30 m2 powierzchnia
    • 11 387 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka

    RE/MAX Polska
    Biuro nieruchomości