• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości pod Gościnem

(744)
  • Mieszkanie Kołobrzeg Centrum, Młyńska
    1 / 15
    Mieszkanie Kołobrzeg Centrum, Młyńska

    Kołobrzeg

    • 899 000 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 19 544 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Perełka - urokliwy apartament z południowym balkonem. Komfortowy, bardzo jasny, apartament w sercu Kołobrzegu w bliskiej odległości od urokliwej kołobrzeskiej starówki w pobliżu bu...

  • Mieszkanie Kołobrzeg Portowa, Portowa
    1 / 15
    Mieszkanie Kołobrzeg Portowa, Portowa

    Kołobrzeg

    • 750 000 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 15 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 7 piętro

    Szukasz czegoś wyjątkowego nad morzem? Mamy dla Ciebie dwupoziomowe mieszkanie położone na ostatnich piętrach apartamentowca Rezydencja Portowa, zaledwie 5 minut spacerem od plaży,...

  • Działka usługowa Budzistowo gm. Kołobrzeg
    1 / 6
    Działka usługowa Budzistowo gm. Kołobrzeg

    Budzistowo

    • 250 000 zł cena
    • 359 m2 powierzchnia
    • 697 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    Atrakcyjna działka gruntu o pow. 359 m2, zlokalizowana w pod kołobrzeskiej miejscowości - Budzistowo. Działka w otoczeniu osiedla mieszkaniowego jednorodzinnego i wielorodzinnego...

  • Dom Kołobrzeg Zachodnia
    1 / 13
    Dom Kołobrzeg Zachodnia

    Kołobrzeg

    • 1 999 000 zł cena
    • 461 m2 powierzchnia
    • 4 337 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Kołobrzeg dom mieszkalno - wypoczynkowy położony ok. 150 m od morza. 5 minut spacerkiem od plaży w zachodniej części miasta. Dom aktualnie jest podzielony na dwa samodzielne loka...

  • Działka rolna Niekanin gm. Kołobrzeg, Niekanin
    1 / 5
    Działka rolna Niekanin gm. Kołobrzeg, Niekanin

    Niekanin

    • 555 600 zł cena
    • 3 704 m2 powierzchnia
    • 150 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Niekanin 1 km od Kołobrzegu. Na sprzedaż działka gruntu przeznaczona pod działalność rolniczą. Pow. działki nr. 567: - 3.704 m2 Istnieje możliwość kupna dwóch sąsiadujących dział...

  • Mieszkanie Kołobrzeg Nadmorska
    1 / 13
    Mieszkanie Kołobrzeg Nadmorska

    Kołobrzeg

    • 660 000 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 17 838 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Komfortowy apartament w doskonałej lokalizacji, odległość od morza zaledwie 400 m! Gustownie urządzony 2 pokojowy apartament o pow. 37,8 m2 z tarasem usytuowany na I piętrze w bu...

  • Działka rolna Niekanin gm. Kołobrzeg, Niekanin
    1 / 4
    Działka rolna Niekanin gm. Kołobrzeg, Niekanin

    Niekanin

    • 560 250 zł cena
    • 3 735 m2 powierzchnia
    • 150 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Niekanin 1 km od Kołobrzegu. Na sprzedaż działka gruntu przeznaczona pod działalność rolniczą. Pow. działki nr 569: - 3.735 m2 Istnieje możliwość kupna dwóch sąsiadujących działe...

  • Dom Kołobrzeg Zachodnia
    1 / 17
    Dom Kołobrzeg Zachodnia

    Kołobrzeg

    • 4 000 000 zł cena
    • 550 m2 powierzchnia
    • 7 273 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Pensjonat wczasowo - mieszkalny położony w bezpośrednim sąsiedztwie parku nadmorskiego, ok. 350 m od morza, w zachodniej części miasta. Działka o pow.470 m2 własnościowa- zagospod...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Działka budowlana Robuń gm. Gościno
    1 / 3
    Działka budowlana Robuń gm. Gościno

    Robuń

    • 99 000 zł cena
    • 3 202 m2 powierzchnia
    • 31 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Niezabudowana działka budowlana o pow. 3202 m2 , położona w miejscowości Robuń. Przeznaczenie działki: Dla działki została wydana decyzja o warunkach zabudowy pod zabudowę mieszk...

  • Mieszkanie Kołobrzeg Zachodnia, Plażowa
    1 / 16
    Mieszkanie Kołobrzeg Zachodnia, Plażowa

    Kołobrzeg

    • 685 000 zł cena
    • 39 m2 powierzchnia
    • 17 565 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Zapraszam do zakupu w pełni wyposażonego apartamentu 2 pok. o powierzchni 39,12 m, z miejsce postojowym, położonego w cichej i zielonej części Kołobrzegu, zaledwie 400 metrów od pl...

  • Dom Kukinka gm. Ustronie Morskie
    1 / 15
    Dom Kukinka gm. Ustronie Morskie

    Kukinka

    • 875 000 zł cena
    • 113 m2 powierzchnia
    • 7 744 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Ustronie Morskie/Kukinka tu powstało nowoczesne osiedle KU SŁOŃCU gdzie mamy do zaoferowania dla Państwa energooszczędne i ekonomiczne domy. Niska i lekka architektura tworzy kamer...

  • Mieszkanie Kołobrzeg Starówka, Armii Krajowej
    1 / 15
    Mieszkanie Kołobrzeg Starówka, Armii Krajowej

    Kołobrzeg

    • 695 000 zł cena
    • 69 m2 powierzchnia
    • 10 073 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Wyjątkowa lokalizacja to duży atut tej nieruchomości. Mieszkanie zlokalizowane w ścisłym centrum miasta na Kołobrzeskiej Starówce, z pięknym widokiem na Katedrę. Przedmiotem sprz...

  • Działka budowlana Budzistowo gm. Kołobrzeg, Stare Miasto
    1 / 19
    Działka budowlana Budzistowo gm. Kołobrzeg, Stare Miasto

    Budzistowo

    • 535 150 zł cena
    • 3 058 m2 powierzchnia
    • 175 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    BARDZO UROKLIWE MIEJSCE DO WYPOCZYNKU i SPĘDZANIA CZASU WOLNEGO. Działka budowlana położona w Budzistowie (stare miasto) przy samym lesie w sąsiedztwie zakola rzeki Parsęty. Do ce...

  • Dom Kołobrzeg Janiska, Janiska
    1 / 15
    Dom Kołobrzeg Janiska, Janiska

    Kołobrzeg

    • 140 000 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 4 000 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Działka ogrodniczo - rekreacyjna o pow. ok. 620m2, znajduje się na terenie ogródków działkowych o nazwie Rodzinny Ogród Działkowy "ZJEDNOCZENIE " w Niekaninie Każdy z posiadaczy dz...

  • Mieszkanie Kołobrzeg Zachodnia
    1 / 14
    Mieszkanie Kołobrzeg Zachodnia

    Kołobrzeg

    • 680 000 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 17 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Apartament z dużym zewnętrznym miejscem parkingowym na dwa samochody. Oferujemy Państwu na sprzedaż 2 pokojowy apartament o pow. 40,81 m2, usytuowany na I piętrze w 4-piętrowym bu...

  • Mieszkanie Kołobrzeg Śródmieście, Trzebiatowska
    1 / 11
    Mieszkanie Kołobrzeg Śródmieście, Trzebiatowska

    Kołobrzeg

    • 380 000 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 10 271 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe o pow. 37,60 m2 położone na II piętrze w budynku bez windy Budynek mieszkalny, murowany z cegły, IV kondygnacyjny po kompletnej i gruntownej mod...

  • Działka budowlana Nieżyn gm. Siemyśl, Nieżyn
    1 / 15
    Działka budowlana Nieżyn gm. Siemyśl, Nieżyn

    Nieżyn

    • 115 000 zł cena
    • 811 m2 powierzchnia
    • 142 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    NIEŻYN miejscowość oddalona 16 km od Kołobrzegu i ok. 1 km od Siemyśla (siedziba gminy) Na sprzedaż niezabudowana działka budowlana pow. 811 m2 z wydaną decyzją o warunkach zabudo...

  • Działka budowlana Niekanin gm. Kołobrzeg, Białogardzka
    1 / 2
    Działka budowlana Niekanin gm. Kołobrzeg, Białogardzka

    Niekanin

    • 701 500 zł cena
    • 1 525 m2 powierzchnia
    • 460 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Niekanin koło Kołobrzegu na sprzedaż działka budowlana o pow. 1.525 m2 W obowiązującym planie zagospodarowania przestrzennego gminy Kołobrzeg działka przeznaczona pod budownictwo...

  • Dom Błotnica gm. Kołobrzeg, Błotnica
    Dom Błotnica gm. Kołobrzeg, Błotnica

    Błotnica

    • 275 000 zł cena
    • 27 m2 powierzchnia
    • 10 186 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Błotnica- oferta sprzedaży nietuzinkowego gruntu rekreacyjnego z całorocznym, mobilnym domkiem typu angielskiego o pow. 27 m2 Na sprzedaż całoroczny domek rekreacyjny zlokalizowan...

  • Działka budowlana Czernin gm. Dygowo, Czernin
    1 / 7
    Działka budowlana Czernin gm. Dygowo, Czernin

    Czernin

    • 178 200 zł cena
    • 1 620 m2 powierzchnia
    • 110 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Czernin miejscowość zlokalizowana 8 km od Kołobrzegu. Na sprzedaż uzbrojona działka budowlana o pow. 1.620 m2, zlokalizowana przy asfaltowej drodze w sąsiedztwie innych nowo wybud...