• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości pod Gościnem

(744)
  • Dom Kołobrzeg Radzikowo I
    1 / 7
    Dom Kołobrzeg Radzikowo I

    Kołobrzeg

    • 1 647 866 zł cena
    • 163 m2 powierzchnia
    • 10 110 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Przedstawiamy Państwu nowo powstające osiedle luksusowych domów jednorodzinnych w Kołobrzegu przy ul. Kolumba, realizowanych przez doświadczonego dewelopera Saltic. Projekt obejmu...

  • Działka rolna Stramnica gm. Kołobrzeg
    1 / 2
    Działka rolna Stramnica gm. Kołobrzeg

    Stramnica

    • 300 000 zł cena
    • 3 000 m2 powierzchnia
    • 100 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Na sprzedaż niezabudowana działka gruntu o pow. 3.000 m2 zlokalizowana w pod kołobrzeskiej miejscowości Stramnica, ok. 4 km od Kołobrzegu , ok. 5 km od morza działka położona w be...

  • Działka budowlana Ustronie Morskie
    1 / 15
    Działka budowlana Ustronie Morskie

    Ustronie Morskie

    • 371 280 zł cena
    • 3 094 m2 powierzchnia
    • 120 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Ustronie Morskie na sprzedaż kompleks 13 działek budowlanych w okolicy dworca PKP możliwość kupna w całości o pow. 4,6406 ha lub każdą działkę osobno o pow. 3.000-3.500 m2 w cenie...

  • Mieszkanie Kołobrzeg Centrum, Budowlana
    1 / 15
    Mieszkanie Kołobrzeg Centrum, Budowlana

    Kołobrzeg

    • 399 000 zł cena
    • 39 m2 powierzchnia
    • 10 231 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Świetnie zlokalizowane, w samym centrum Kołobrzegu mieszkanie 2- pokojowe o pow. 39,30 m2 położone na drugim piętrze budynku 3 piętrowym bez windy. Budynek stara kamienica, odnowio...

  • Działka Stary Borek gm. Kołobrzeg
    1 / 15
    Działka Stary Borek gm. Kołobrzeg

    Stary Borek

    • 557 000 zł cena
    • 2 228 m2 powierzchnia
    • 250 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Stary Borek - na sprzedaż działka pod zabudowę domem jednorodzinnym. Lokalizacja: Stary Borek cicha i spokojna miejscowość z dogodnym dojazdem do turystycznego Grzybowa położona o...

  • Działka budowlana Korzystno gm. Kołobrzeg
    1 / 6
    Działka budowlana Korzystno gm. Kołobrzeg

    Korzystno

    • 498 000 zł cena
    • 1 355 m2 powierzchnia
    • 368 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 1355 m, położona w malowniczej okolicy we wsi Korzystno, na przedmieściach Kołobrzegu. Działka znajduje się przy ulicy Szer...

  • Dom Kołobrzeg Śródmieście
    1 / 20
    Dom Kołobrzeg Śródmieście

    Kołobrzeg

    • 1 200 000 zł cena
    • 250 m2 powierzchnia
    • 4 800 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Firma , własna działalność i dom mieszkalny w jednym miejscu !!! Przedstawiamy Państwu na sprzedaż dom jednorodzinny wolno stojący wraz z murowaną halą z przeznaczeniem na działal...

  • Mieszkanie Kołobrzeg Starówka, Narutowicza
    1 / 15
    Mieszkanie Kołobrzeg Starówka, Narutowicza

    Kołobrzeg

    • 650 000 zł cena
    • 87 m2 powierzchnia
    • 7 472 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Na sprzedaż: 2-poziomowe mieszkanie o pow. 87,93 m położone w Kołobrzegu przy ul. Narutowicza. Lokal został funkcjonalnie przebudowany na dwa niezależne mieszkania idealne rozwiąza...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Działka budowlana Stary Borek gm. Kołobrzeg, Stary Borek
    1 / 6
    Działka budowlana Stary Borek gm. Kołobrzeg, Stary Borek

    Stary Borek

    • 2 111 760 zł cena
    • 17 598 m2 powierzchnia
    • 120 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Stary Borek - na sprzedaż teren inwestycyjny pod zabudowę domkami jednorodzinnymi. Teren składa się z dwóch niezabudowanych działek budowlanych oddalonych od siebie o ok. 40 m (ni...

  • Działka budowlana Obroty gm. Kołobrzeg
    1 / 7
    Działka budowlana Obroty gm. Kołobrzeg

    Obroty

    • 277 000 zł cena
    • 1 385 m2 powierzchnia
    • 200 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka gruntu o pow.1.385 m2 w obowiązującym planie zagospodarowania przestrzennego gminy Kołobrzeg przeznaczona pod zabudowę domem wolno stojącym jednorodzinnym do II kondygnacji...

  • Działka rolna Dygowo, Kołobrzeska
    1 / 10
    Działka rolna Dygowo, Kołobrzeska

    Dygowo

    • 150 000 zł cena
    • 3 004 m2 powierzchnia
    • 50 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Na sprzedaż działka rolna o powierzchniach 3.000 m położona w Dygowie przy ul. Kołobrzeskiej przy wyjeździe w kierunku na Miechęcino. Nieruchomości położone są zaledwie 10 minut od...

  • Działka budowlana Korzystno gm. Kołobrzeg, Korzystno
    1 / 2
    Działka budowlana Korzystno gm. Kołobrzeg, Korzystno

    Korzystno

    • 6 872 760 zł cena
    • 38 182 m2 powierzchnia
    • 180 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Korzystno - na sprzedaż działka budowlana o pow. 38.439 m2 (3,84 ha) Działka położona jest na południe od ul. Kołobrzeskiej łączącej Kołobrzeg z Grzybowem. Dla działki obowiązuję...

  • Działka budowlana Korzystno gm. Kołobrzeg
    1 / 14
    Działka budowlana Korzystno gm. Kołobrzeg

    Korzystno

    • 750 000 zł cena
    • 3 000 m2 powierzchnia
    • 250 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    DZIAŁKA DLA INWESTORA Korzystno koło Kołobrzegu na sprzedaż działka budowlana z pozwoleniem na budowę domu w zabudowie bliźniaczej z poddaszem użytkowym dla dwóch rodzin Istnieje...

  • Działka rekreacyjna Błotnica gm. Kołobrzeg, Błotnica
    1 / 15
    Działka rekreacyjna Błotnica gm. Kołobrzeg, Błotnica

    Błotnica

    • 275 000 zł cena
    • 6 000 m2 powierzchnia
    • 46 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Oferta sprzedaży nietuzinkowego gruntu rekreacyjnego z całorocznym domkiem angielskim o pow. 27 m2 Na sprzedaż wyjątkowe dwie działki wykorzystywane rekreacyjnie o łącznej powierzc...

  • Działka budowlana Charzyno gm. Siemyśl Charzyno, Charzyno
    1 / 4
    Działka budowlana Charzyno gm. Siemyśl Charzyno, Charzyno

    Charzyno

    • 146 380 zł cena
    • 1 126 m2 powierzchnia
    • 130 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Charzyno działki budowlane pod zabudowę domem jednorodzinnym zlokalizowane po prawej stronie drogi wyjeżdżając z Charzyna w kierunku na Mącznik i dalej do Siemyśla Przedmiotem sp...

  • Działka budowlana Czernin gm. Dygowo
    1 / 12
    Działka budowlana Czernin gm. Dygowo

    Czernin

    • 1 000 000 zł cena
    • 8 100 m2 powierzchnia
    • 124 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Czernin na sprzedaz działka budowlana o pow. 8.100 m2, zlokalizowana ok. 7 km od Kołobrzegu. Działka zabudowana jest budynkiem murowanym po starym młynie przy drodze Dygowo-Kołobr...

  • Działka budowlana Rzesznikowo gm. Rymań
    1 / 5
    Działka budowlana Rzesznikowo gm. Rymań

    Rzesznikowo

    • 130 000 zł cena
    • 997 m2 powierzchnia
    • 131 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana o pow. 997 m2 położona w Rzesznikowo gmina Rymań położona w drugiej linii drogi wojewódzkiej nr. 112 ( Szczecin -Gdańsk) dla działki nie ma obowiązującego planu...

  • Lokal użytkowy Kołobrzeg Centrum, Zwycięzców
    1 / 15
    Lokal użytkowy Kołobrzeg Centrum, Zwycięzców

    Kołobrzeg

    • 2 250 zł cena
    • 21 m2 powierzchnia
    • 108 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Kołobrzeg centrum na wynajem lokal użytkowy o pow. 21,5 m2 położony na parterze budynku mieszkalnego przy ul. Zwycięzców. Lokal II kondygnacyjny Lokal użytkowy składa się z: - po...

  • Działka rolna Ustronie Morskie
    1 / 3
    Działka rolna Ustronie Morskie

    Ustronie Morskie

    • 1 417 680 zł cena
    • 15 752 m2 powierzchnia
    • 90 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Oferta dla INWESTORA. Ustronie Morskie na sprzedaż niezabudowana działka rolna o pow. 1,57 ha położona ok. 2 km od morza przy ul. Ku Słońcu. W najbliższym sąsiedztwie powstają no...

  • Lokal użytkowy Czernin gm. Dygowo
    1 / 11
    Lokal użytkowy Czernin gm. Dygowo

    Czernin

    • 2 300 000 zł cena
    • 968 m2 powierzchnia
    • 2 377 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Nieruchomość o pow. łącznej 6000 m2 , zabudowana , użytkowana jako zakład produkcyjno magazynowy . Nieruchomość położona w miejscowości na trasie Kołobrzeg Koszalin , ok. 6 km od K...