• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Gościno +20 km
  • Łosie
  • Cieplice
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości pod Gościnem

(744)
  • Działka budowlana Charzyno gm. Siemyśl Charzyno, Charzyno
    1 / 10
    Działka budowlana Charzyno gm. Siemyśl Charzyno, Charzyno

    Charzyno

    • 500 000 zł cena
    • 3 011 m2 powierzchnia
    • 167 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Teren inwestycyjny dla dewelopera. Działka rolna na którą została wydana decyzja o warunkach zabudowy dla inwestycji polegającej na budowie 10 budynków mieszkalnych jednorodzinnyc...

  • Działka rolna Obroty gm. Kołobrzeg
    1 / 4
    Działka rolna Obroty gm. Kołobrzeg

    Obroty

    • 224 763 zł cena
    • 4 587 m2 powierzchnia
    • 49 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    OBROTY | DZIAŁKA INWESTYCYJNA | POW. 4.587 m | BLISKO KOŁOBRZEGU Na sprzedaż atrakcyjna działka rolna nr. 87/26 o powierzchni 4.587 m położona w miejscowości Obroty, w gminie Kołob...

  • Działka budowlana Stojkowo gm. Dygowo, Stojkowo
    1 / 15
    Działka budowlana Stojkowo gm. Dygowo, Stojkowo

    Stojkowo

    • 150 000 zł cena
    • 3 022 m2 powierzchnia
    • 50 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    STOJKOWO 2 km od Dygowa, na sprzedaż 1 działka z udziałem w drodze z wydaną decyzją o warunkach zabudowy pod budowę budynku mieszkalnego jednorodzinnego. Kształt działki prostokąt...

  • Mieszkanie Kołobrzeg Nadmorska, Wschodnia
    1 / 15
    Mieszkanie Kołobrzeg Nadmorska, Wschodnia

    Kołobrzeg

    • 850 000 zł cena
    • 30 m2 powierzchnia
    • 28 334 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 6 piętro

    Na sprzedaż wyjątkowy apartament położony w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji Kołobrzegu w prestiżowym kompleksie Seaside Park Hotel 4 przy ul. Wschodniej, w pierwszej li...

  • Mieszkanie Kołobrzeg Centrum, Zygmuntowska
    1 / 15
    Mieszkanie Kołobrzeg Centrum, Zygmuntowska

    Kołobrzeg

    • 450 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 9 375 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 5 piętro

    2-pokojowe mieszkanie z osobną kuchnią i dużym balkonem w Kołobrzegu, ul. Zygmuntowska! Na sprzedaż funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 48,09 m, położone w Kołobrzegu...

  • DOM nad morzem z potencjałem inwestycyjnym!!!
    1 / 16
    DOM nad morzem z potencjałem inwestycyjnym!!!

    Grzybowo

    • 2 800 000 zł cena
    • 301 m2 powierzchnia
    • 9 303 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Dom NAD MORZEM  tylko 10 minut pieszo do piaszczystej plaży. Czy nie brzmi jak marzenie? Na sprzedaż dom jednorodzinny  posiadający odrębne mieszkanie z osobnym wejściem o pow. ca...

  • Działka budowlana Kołobrzeg Niekanin, Śliwkowa
    1 / 15
    Działka budowlana Kołobrzeg Niekanin, Śliwkowa

    Kołobrzeg

    • 280 000 zł cena
    • 1 069 m2 powierzchnia
    • 262 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana, idealna pod dom jednorodzinny, z dobrym dojazdem na wzniesieniu, w otoczeniu działek zabudowanych, w drodze gminnej gaz, woda i kanalizacja oraz energia elektr...

  • Działka budowlana z bezterminowymi WZ Mierzyn !
    Działka budowlana z bezterminowymi WZ Mierzyn !

    Mierzyn

    • 325 000 zł cena
    • 900 m2 powierzchnia
    • 362 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Mamy dla Państwa ofertę sprzedaży działki budowlanej w Mierzynie powiat policki. Działka w otoczeniu zieleni ulica Ozdobna w sąsiedztwie działki zabudowane domami . Wydane beztermi...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Apartament w hotelu Olimp I, od morza 200m
    1 / 16
    Apartament w hotelu Olimp I, od morza 200m

    Kołobrzeg

    • 740 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 15 417 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Na sprzedaż komfortowy, w pełni wyposażony apartament o powierzchni 48,47 m², położony na 3 piętrze prestiżowego kompleksu w samym sercu dzielnicy uzdrowiskowej. To lokalizacja, kt...

  • Sprzedam przytulne, słoneczne mieszkanie na Ogrodach.
    1 / 16
    Sprzedam przytulne, słoneczne mieszkanie na Ogrodach.

    Kołobrzeg

    • 560 000 zł cena
    • 64 m2 powierzchnia
    • 8 750 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Słoneczne 3-pokojowe mieszkanie na parterze w spokojnej, zielonej części Kołobrzegu (Ogrody). Duży balkon, oddzielna kuchnia, piwnica, wygodne parkowanie. Cisza, zieleń i pełna inf...

  • Bliżniak 200m2 ul. Basztowa 32 Kołobrzeg- centrum
    1 / 12
    Bliżniak 200m2 ul. Basztowa 32 Kołobrzeg- centrum

    Kołobrzeg

    • 990 000 zł cena
    • 200 m2 powierzchnia
    • 4 950 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    dom po kapitalnym remoncie wymienione wszystkie instalacje: elektryczna, wodn.-kan., centralnego ogrzewania. dom bez nakładów do zamieszkania. W ROZLICZENIU PRZYJMĘ MIESZKANIE DO 4...

  • Działka budowlana Charzyno gm. Siemyśl
    1 / 20
    Działka budowlana Charzyno gm. Siemyśl

    Charzyno

    • 190 000 zł cena
    • 1 014 m2 powierzchnia
    • 188 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    **** NOWOŚĆ *** NOWOŚĆ *** LOKALIZACJA : bardzo dobra ! ... ok 9 km od Kołobrzegu (świetny dojazd samochodem - ok 10 minut), bliskość zabudowy mieszkalnej jednorodzinnej. Teren su...

  • Działka Kołobrzeg Radzikowo IV
    1 / 15
    Działka Kołobrzeg Radzikowo IV

    Kołobrzeg

    • 245 000 zł cena
    • 557 m2 powierzchnia
    • 440 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    *** N O W O Ś Ć *** ODLEGŁOŚĆ OD MORZA : ok 2 km RODZAJ ZABUDOWY : szeregowa łączona garażami. OTOCZENIE : nowe budynki mieszkalne w zabudowie szeregowej łączonej garażami oraz wol...

  • Mieszkanie Kołobrzeg Nadmorska, Sułkowskiego
    1 / 15
    Mieszkanie Kołobrzeg Nadmorska, Sułkowskiego

    Kołobrzeg

    • 2 100 000 zł cena
    • 72 m2 powierzchnia
    • 29 167 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    LOKALIZACJA : wyjątkowa - ok 30 m od morza ! I linia brzegowa przy promenadzie ! Piaszczysta plaża kilka kroków od apartamentu, widok na morze z okien ! OPIS : luksusowy apartame...

  • Bliźniak w Mierzynie, stan deweloperski!
    1 / 12
    Bliźniak w Mierzynie, stan deweloperski!

    Mierzyn

    • 1 240 000 zł cena
    • 153 m2 powierzchnia
    • 8 105 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Oferujemy nowe domy w Mierzynie! Idealna oferta dla rodziny ze względu na funkcjonalny układ. Dom posadowiony na działce o powierzchni ok. 560 m2 wykończony w standardzie dewelope...

  • Mieszkanie Kołobrzeg Zachodnia, Jedności Narodowej
    1 / 20
    Mieszkanie Kołobrzeg Zachodnia, Jedności Narodowej

    Kołobrzeg

    • 399 500 zł cena
    • 74 m2 powierzchnia
    • 5 399 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • parter

    *** OFERTA WSTRZYMANA *** LOKALIZACJA : ul. Jedności Narodowej (mieszkanie w budynku 4-rodzinnym w zabudowie bliźniaczej) POKÓJ DZIENNY : panele podłogowe, ściany : płyta kartono...

  • Przestronne trzypokojowe mieszkanie z balkonem!
    Przestronne trzypokojowe mieszkanie z balkonem!

    Mierzyn

    • 711 984 zł cena
    • 68 m2 powierzchnia
    • 10 471 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Oferujemy mieszkania sprzedawane w standardzie deweloperskim na pograniczu Mierzyna oraz Gumieniec. Dzięki możliwości własnej aranżacji wnętrza, nie musisz już iść na kompromis z...

  • Działka siedliskowa Miechęcino gm. Dygowo, Miechęcino
    1 / 20
    Działka siedliskowa Miechęcino gm. Dygowo, Miechęcino

    Miechęcino

    • 149 500 zł cena
    • 25 000 m2 powierzchnia
    • 6 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • siedliskowa

    ---- 2,5 ha tuż przy lesie ! ---- LOKALIZACJA : 14 km od Kołobrzegu (tylko 900 m od rzeki PARSĘTA) UZBROJENIE : pełne (w drodze) przy granicy działki ZABUDOWA SIEDLISKOWA : możli...

  • Działka Kołobrzeg, Stramnica
    1 / 18
    Działka Kołobrzeg, Stramnica

    Kołobrzeg

    • 199 000 zł cena
    • 3 881 m2 powierzchnia
    • 52 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    WSPANIAŁA LOKALIZACJA : 3 km od KOŁOBRZEGU ! (ok. 600 m od drogi krajowej Kołobrzeg - Poznań) ... RODZAJ ZABUDOWY : ślicznie usytuowana (na wzniesieniu z widokiem na panoramę Koł...

  • Mieszkanie Kołobrzeg Europejskie, Helsińska
    1 / 15
    Mieszkanie Kołobrzeg Europejskie, Helsińska

    Kołobrzeg

    • 499 500 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 7 136 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    LOKALIZACJA : osiedle Europejskie (ok 3 km od morza - świetny dojazd) LOKAL MIESZKALNY : położony na wysokim parterze budynku IV-kondygnacyjnego 2 PIWNICE : pow. 9,8 m2 i 4,4 m2 S...