• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Harbutowice
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości pod Gościnem

(744)
  • Mieszkanie Kołobrzeg Centrum, Szpitalna
    1 / 15
    Mieszkanie Kołobrzeg Centrum, Szpitalna

    Kołobrzeg

    • 295 000 zł cena
    • 23 m2 powierzchnia
    • 12 827 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 9 piętro

    Na sprzedaż Lokal mieszkalny 1-pokojowy o charakterze Apartamentu Kołobrzeg, ul. Szpitalna Z przyjemnością prezentujemy ofertę sprzedaży lokalu mieszkalnego o charakterze apartamen...

  • 1 / 2
    Lokal mieszkalny - Kołobrzeg

    Kołobrzeg

    • 500 000 zł cena
    • 102 m2 powierzchnia
    • 4 902 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż

    WYCIĄG Z OGŁOSZENIA O PRZETARGU Kołobrzeg, 12 stycznia 2026 r. GN.6840.2.2.2024.II...

  • Apartament -WYSPA SOLNA 64 m² -3 POKOJE + GARAŻ

    Kołobrzeg » ul. Szpitalna

    • 799 000 zł cena
    • 64 m2 powierzchnia
    • 12 485 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    ! NOWA CENA!Na sprzedaż nowoczesny apartament o powierzchni 64,10 m², położony w prestiżowej inwestycji "Wyspa Solna" z 2018 roku. To jedna z najbardziej pożądanych lokalizacji w K...

  • Atrakcyjne 2-pokojowe mieszkanie w sercu Kołobrzegu
    1 / 12
    Atrakcyjne 2-pokojowe mieszkanie w sercu Kołobrzegu

    Kołobrzeg

    • 410 000 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 11 082 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Na sprzedaż komfortowe mieszkanie o powierzchni około 37 m², położone przy ul. Źródlanej 3 w Kołobrzegu. To wyjątkowa lokalizacja dla tych, którzy cenią wygodę i bliskość atrakcji:...

  • Mieszkanie Kołobrzeg Zachodnia, Wylotowa
    1 / 14
    Mieszkanie Kołobrzeg Zachodnia, Wylotowa

    Kołobrzeg

    • 399 000 zł cena
    • 31 m2 powierzchnia
    • 12 871 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    IDEALNE MIESZKANIE WAKACYJNE !!! LOKALIZACJA : ul. Wylotowa (ok 80 m do parku nadmorskiego, ok 600 m do morza) dzielnica Zachodnia Kołobrzegu. POKÓJ DZIENNY : nowe okna pcv z role...

  • Mieszkanie Kołobrzeg Europejskie, Helsińska
    1 / 14
    Mieszkanie Kołobrzeg Europejskie, Helsińska

    Kołobrzeg

    • 695 000 zł cena
    • 57 m2 powierzchnia
    • 12 193 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Kołobrzeg ul. Helsińska na osiedlu europejskim - na sprzedaż 2 pokojowego mieszkania z dużym balkonem, garażem i komórką. Mieszkanie usytuowana jest na wysokim parterze IV piętrowe...

  • Mieszkanie Kołobrzeg, Wydmowa
    1 / 15
    Mieszkanie Kołobrzeg, Wydmowa

    Kołobrzeg

    • 999 180 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 26 295 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    WYJĄTKOWY APARTAMENT W DZIELNICY ZACHODNIEJ KOŁOBRZEGU! Przedstawiamy LUKSUSOWY, gustownie urządzony i wykończony apartament blisko plaży zachodniej w Kołobrzegu przy ulicy Wydmow...

  • Mieszkanie Kołobrzeg, Kasprowicza
    1 / 11
    Mieszkanie Kołobrzeg, Kasprowicza

    Kołobrzeg

    • 980 000 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 25 790 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 6 piętro

    2 pokojowy apartament w pełni umeblowany, z zewnętrznym miejscem postojowym w cenie! W pełni urządzony i funkcjonalny lokal ze słoneczną loggią, od zachodniej strony, zaledwie 400...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Malownicza działka nad rzeką przy starym młynie z lasem 4.8h
    1 / 11
    Malownicza działka nad rzeką przy starym młynie z lasem 4.8h

    Rzesznikowo

    • 2 200 000 zł cena
    • 48 000 m2 powierzchnia
    • 46 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Sprzedam piekny malowniczy grunt kl 4b przy rzece i starym młynie o pod 2.6 h i z 2,2 h lasu (dąb buk sosna) pow.łącznie 4.8h gmina Rymań/ Rzesznikowo do S6 7km węzeł Kiełpino M...

  • Apartament marzeń na COSTABLANCA 500m od plaży, z BASENEM
    1 / 16
    Apartament marzeń na COSTABLANCA 500m od plaży, z BASENEM

    Kołobrzeg

    • 631 140 zł cena
    • 61 m2 powierzchnia
    • 10 347 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Odkryj swój nowy dom w tym mieszkaniu położonym na pierwszym piętrze ekskluzywnego osiedla Balcón de Lomas. Z oszałamiającymi widokami na morze, które zapierają dech w piersiach ka...

  • Kompleks 3 działek budowlanych z WZ na domy jednorodzinne
    1 / 16
    Kompleks 3 działek budowlanych z WZ na domy jednorodzinne

    Robuń

    • 140 000 zł cena
    • 3 543 m2 powierzchnia
    • 40 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Obniżona cena! Na sprzedaż kompleks trzech działek budowlanych z warunkami zabudowy dla wolnostojącego domu jednorodzinnego oraz dwóch domów jednorodzinnych w zabudowie bliźniacze...

  • Mieszkanie Kołobrzeg Millennium, Kupiecka
    1 / 15
    Mieszkanie Kołobrzeg Millennium, Kupiecka

    Kołobrzeg

    • 530 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 8 834 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Dobra lokalizacja blisko morza tylko ok. 1 km ! Oferta sprzedaży mieszkania w Kołobrzegu na osiedlu millennium ul. Kupiecka MIESZKANIE Na sprzedaż 3-pokojowe, rozkładowe i słoneczn...

  • Funkcjonujący pensjonat 400 m od plaży | Sianożęty
    1 / 16
    Funkcjonujący pensjonat 400 m od plaży | Sianożęty

    Sianożęty

    • 2 250 000 zł cena
    • 520 m2 powierzchnia
    • 4 327 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    ul. Kwiatowa 6, Sianożęty Zaledwie 400 metrów od szerokiej, piaszczystej plaży Gotowy, w pełni funkcjonujący pensjonat z dwiema niezależnymi jednostkami letniskowymi i przestrzeni...

  • Działka budowlana 3200m2 z warunkami zabudowy Kołobrzeg
    1 / 4
    Działka budowlana 3200m2 z warunkami zabudowy Kołobrzeg

    Kołobrzeg

    • 137 000 zł cena
    • 3 201 m2 powierzchnia
    • 43 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana z warunkami zabudowy 3200 m2 w Robuniu gm. Gościno położona 25 km. od Kołobrzegu. Dojazd drogą asfaltową. Sąsiednie działki częściowo zabudowane. Działka o kształ...

  • Mieszkanie Ustronie Morskie, Polna
    1 / 15
    Mieszkanie Ustronie Morskie, Polna

    Ustronie Morskie

    • 299 096 zł cena
    • 27 m2 powierzchnia
    • 11 078 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • parter

    Wakacyjne lub całoroczne, mieszkania nad morzem, w kameralnym Ustroniu Morskim, Kolejny etap - 3 C już w sprzedaży! Ciekawa architektura, funkcjonalny układ pomieszczeń. D...

  • Działka pod zabudowę 3903m2 Kołobrzeg Zieleniewo
    1 / 5
    Działka pod zabudowę 3903m2 Kołobrzeg Zieleniewo

    Kołobrzeg

    • 649 000 zł cena
    • 3 903 m2 powierzchnia
    • 167 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • siedliskowa

    Działka pod zabudowę lub siedlisko o pow. 3903m2 w bliskiej okolicy parku rozrywki Dziki Zachód w Kołobrzegu - Zieleniewo ulica Wycieczkowa - wszelkie media są dostępne Kontakt p...

  • Mieszkanie Ustronie Morskie
    1 / 6
    Mieszkanie Ustronie Morskie

    Ustronie Morskie

    • 1 900 zł cena
    • 34 m2 powierzchnia
    • 56 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • parter

    OFERTA NA WYŁĄCZNOŚĆ Do wynajmu kawalerka o powierzchni ok. 34 m2, położona na parterze zadbanej kamienicy, ok. 200 m od morza w centrum Ustronia Morskiego. Kawalerka po remonci...

  • Mieszkanie Kołobrzeg
    1 / 6
    Mieszkanie Kołobrzeg

    Kołobrzeg

    • 610 000 zł cena
    • 30 m2 powierzchnia
    • 20 334 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 2 piętro

    APARTAMENT W OBIEKCIE HOTELOWYM! Lokalizacja Apartament znajduje się we wschodniej części Kołobrzegu w strefie uzdrowiskowej. Nieruchomość zlokalizowana w 4-gwiazdkowym hotelu DI...

  • Dom Kołobrzeg
    1 / 11
    Dom Kołobrzeg

    Kołobrzeg

    • 1 200 000 zł cena
    • 380 m2 powierzchnia
    • 3 158 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Dom wolno stojący w spokojnej okolicy Kołobrzegu 1000 metrów od morza o powierzchni 380m2 położony na działce o powierzchni 670m2 Nieruchomość idealna pod wynajem sezonowy Obecn...

  • Mieszkanie Ustronie Morskie
    1 / 4
    Mieszkanie Ustronie Morskie

    Ustronie Morskie

    • 460 908 zł cena
    • 39 m2 powierzchnia
    • 11 819 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Wypoczywaj i zarabiaj nad morzem Nowa inwestycja w Ustroniu Morskim z Jacuzzi. Sauną i siłownią 500 metrów od pięknej piaszczystej plaży W ofercie apartament o pow. 39,06m2 usytu...