• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Sromowce Wyżne
  • Rybnik +20 km
  • Wymysły
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości pod Gościnem

(744)
  • Ekskluzywny Penthouse 600 m od morza w Kołobrzegu
    1 / 16
    Ekskluzywny Penthouse 600 m od morza w Kołobrzegu

    Kołobrzeg

    • 1 398 765 zł cena
    • 81 m2 powierzchnia
    • 17 269 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Wyjątkowy narożny penthouse na osiedlu Polanki w Kołobrzegu, 600 metrów od morza! Oferujemy na sprzedaż luksusowy apartament o powierzchni 81,5 m², położony w prestiżowej lokaliza...

  • Mieszkanie Kołobrzeg, Bogusława X
    1 / 15
    Mieszkanie Kołobrzeg, Bogusława X

    Kołobrzeg

    • 466 800 zł cena
    • 39 m2 powierzchnia
    • 11 970 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 5 piętro

    Nowy projekt w centrum obejmuje realizację trzech, połączonych ze sobą siedmio- i ośmiokondygnacyjnych budynków, z których każdy posiada dwupoziomową halę garażową. II ETAP inw...

  • Mieszkanie Dygowo, Kołobrzeska
    1 / 5
    Mieszkanie Dygowo, Kołobrzeska

    Dygowo

    • 299 598 zł cena
    • 33 m2 powierzchnia
    • 9 079 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Dwupokojowe mieszkanie z balkonem w miejscowości gminnej oddalonej 8 km od Kołobrzegu. Nowa inwestycja „Osiedle Kołobrzeskie” zlokalizowana jest w miejscowości Dygowo przy ul....

  • Mieszkanie Kołobrzeg, Zwycięzców
    1 / 13
    Mieszkanie Kołobrzeg, Zwycięzców

    Kołobrzeg

    • 529 000 zł cena
    • 62 m2 powierzchnia
    • 8 533 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Na sprzedaż duże 3 pokojowe mieszkanie w centrum Kołobrzegu. Zlokalizowane przy ulicy Zwycięzców, 800m od plaży, 10 min spacerem. Mieszkanie dwustronne, rozkładowe, 3 nieza...

  • Działka budowlana Kołobrzeg ul. Wenus

    Kołobrzeg

    • 299 zł cena
    • 388 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    WITAM Sprzedam działkę budowlaną o powierzchni 388m2 przeznaczona pod budownictwo mieszkaniowe jednorodzinne. Lokalizacja przy ul.Wenus w kompleksie działek pomiędzy Ul.6 Dywizji...

  • Działka budowlana Kołobrzeg ul. Wenus

    Kołobrzeg

    • 299 000 zł cena
    • 388 m2 powierzchnia
    • 771 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

• Mieszkanie 3 pokojowe
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Kołobrzeg

    • 449 000 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 9 978 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie Kołobrzeg, Promienna
    1 / 11
    Mieszkanie Kołobrzeg, Promienna

    Kołobrzeg

    • 325 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 6 771 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Oferujemy na sprzedaż wyjątkowy apartament w malowniczej dzielnicy Podczele w Kołobrzegu, zaledwie krótki spacer od morza i piaszczystej plaży. Nieruchomość o powierzchni 48 m² to...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Bezczynszowa Kawalerka nad morzem
    1 / 14
    Bezczynszowa Kawalerka nad morzem

    Ustronie Morskie

    • 295 000 zł cena
    • 23 m2 powierzchnia
    • 12 827 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 1 piętro

    OFERTA DOSTĘPNA TYLKO u NAS !!! Prezentujemy KAWALERKĘ ( BEZCZYNSZOWĄ) zlokalizowaną w kamienicy w nadmorskiej miejscowości Ustronie Morskie. Odległość do zejścia na plażę wynosi...

  • Dom wolnostojący
    Dom wolnostojący

    Sianożęty

    • 1 990 000 zł cena
    • 376 m2 powierzchnia
    • 5 293 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    RE/MAX NA TROPIE
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Ustronie Morskie

    • 750 000 zł cena
    • 53 m2 powierzchnia
    • 14 151 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Morek Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie w Kołobrzegu na osiedlu Og
    1 / 16
    Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie w Kołobrzegu na osiedlu Og

    Kołobrzeg

    • 445 000 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 8 558 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Mieszkanie w spokojnej dzielnicy na drugim piętrze! Dla kogo ta nieruchomość? Dla pary, dla pary z dzieckiem oraz dla osób z poza EU ponieważ bez dodatkowych formalności mogą kupić...

  • Działki pod Kołobrzegiem w bardzo dobrej cenie !

    Kędrzyno

    • 89 000 zł cena
    • 9 003 m2 powierzchnia
    • 10 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Oferuję na sprzedaż trzy działki o powierzchni około 3000 m2 każda, położonych w miejscowości Kędrzyno przy drodze publicznej około 18 km od Kołobrzegu.Duże działki rolne w spokojn...

  • Działka siedliskowa Korzystno gm. Kołobrzeg, Szkolna
    1 / 5
    Działka siedliskowa Korzystno gm. Kołobrzeg, Szkolna

    Korzystno

    • 390 000 zł cena
    • 3 900 m2 powierzchnia
    • 100 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • siedliskowa

    Negocjuj cenę! Ziemia Rolna z prawem zabudowy, Południowe Grzybowo, obręb Korzystno, ok. 2 km do morza, w pobliżu lasu. Możliwa realizacja Agroturystyki! obowiązuje MPZP Symbol...

  • Mieszkanie Kołobrzeg, Kołłątaja
    1 / 15
    Mieszkanie Kołobrzeg, Kołłątaja

    Kołobrzeg

    • 1 260 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 26 250 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Nowe 3 pokojowe, przestronne mieszkanie , które daje ogromne możliwości aranżacyjne. Mieszkanie znajduje się w wyjątkowej lokalizacji, gdzie wygodna przestrzeń i duży metraż to pr...

  • Mieszkanie Kołobrzeg, Budowlana
    1 / 12
    Mieszkanie Kołobrzeg, Budowlana

    Kołobrzeg

    • 780 000 zł cena
    • 74 m2 powierzchnia
    • 10 541 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Mieszkanie w samym sercu Kołobrzegu! trzypokojowe z kuchnią (dwie sypialnie plus salon z aneksem kuchennym), łazienką z wanną i jasnym korytarzem. W cichym sąsiedztwie, z oknami...

  • Mieszkanie Dygowo, Kołobrzeska
    1 / 5
    Mieszkanie Dygowo, Kołobrzeska

    Dygowo

    • 696 827 zł cena
    • 96 m2 powierzchnia
    • 7 259 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 2 piętro

    Czteropokojowe mieszkanie z balkonem i antresolą, w miejscowości gminnej oddalonej 8 km od Kołobrzegu. Nowa inwestycja „Osiedle Kołobrzeskie” zlokalizowana jest w miejscowości...

  • Mieszkanie Ustronie Morskie, Polna
    1 / 15
    Mieszkanie Ustronie Morskie, Polna

    Ustronie Morskie

    • 482 190 zł cena
    • 34 m2 powierzchnia
    • 14 183 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Wakacyjne lub całoroczne, mieszkania nad morzem, w kameralnym Ustroniu Morskim, Kolejny etap - budynek 2 B oraz 3 C już w sprzedaży. Ciekawa architektura, funkcjonalny układ...

  • Działka budowlana Stary Borek gm. Kołobrzeg
    1 / 8
    Działka budowlana Stary Borek gm. Kołobrzeg

    Stary Borek

    • 140 000 zł cena
    • 1 640 m2 powierzchnia
    • 86 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 1640m2, w okolicy Kołobrzegu. Malowniczo położona, w cichej spokojnej okolicy w Starym Borku, gmina Kołobrzeg. Odległo...

  • Mieszkanie Dygowo, Kołobrzeska
    1 / 5
    Mieszkanie Dygowo, Kołobrzeska

    Dygowo

    • 516 424 zł cena
    • 68 m2 powierzchnia
    • 7 595 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 2 piętro

    Czteropokojowe mieszkanie z balkonem w miejscowości gminnej oddalonej 8 km od Kołobrzegu. Nowa inwestycja „Osiedle Kołobrzeskie” zlokalizowana jest w miejscowości Dygowo przy u...