• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości pod Gościnem

(744)
  • Mieszkanie 2 pokojowe
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Ustronie Morskie

    • 441 875 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 12 625 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Emhouse Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Ustronie Morskie

    • 591 760 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 13 151 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Emhouse Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Ustronie Morskie

    • 480 438 zł cena
    • 39 m2 powierzchnia
    • 12 319 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Emhouse Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    Dom wolnostojący

    Charzyno

    • 850 000 zł cena
    • 121 m2 powierzchnia
    • 7 025 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    EMHouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Ustronie Morskie

    • 430 980 zł cena
    • 39 m2 powierzchnia
    • 11 051 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Emhouse Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Kołobrzeg

    • 419 000 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 11 325 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Emhouse Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    Dom wolnostojący

    Ustronie Morskie

    • 965 560 zł cena
    • 94 m2 powierzchnia
    • 10 272 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Morek Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    Dom wolnostojący

    Ustronie Morskie

    • 769 000 zł cena
    • 81 m2 powierzchnia
    • 9 494 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Morek Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Dom wolnostojący
    Dom wolnostojący

    Ustronie Morskie

    • 1 096 600 zł cena
    • 113 m2 powierzchnia
    • 9 705 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Morek Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    Dom wolnostojący

    Ustronie Morskie

    • 965 560 zł cena
    • 113 m2 powierzchnia
    • 8 545 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Morek Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 1 pokojowe
    Mieszkanie 1 pokojowe

    Kołobrzeg

    • 290 000 zł cena
    • 28 m2 powierzchnia
    • 10 358 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka

    Morek Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Kołobrzeg

    • 1 039 999 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 19 260 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    EuroDom Nieruchomości Kołobrzeg
    Biuro nieruchomości

  • Lokal użytkowy na parterze

    Karlino

    • 129 000 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 2 805 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Agnieszka Boruń-Spaleniak
    Agent nieruchomości

  • Mieszkanie 4 pokojowe
    Mieszkanie 4 pokojowe

    Kołobrzeg

    • 585 000 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 8 358 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje

    EuroDom Nieruchomości Kołobrzeg
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Kołobrzeg

    • 510 000 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 10 409 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    EuroDom Nieruchomości Kołobrzeg
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 16
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Kołobrzeg

    • 580 000 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 10 741 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    RE/MAX Polska
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Kołobrzeg

    • 550 000 zł cena
    • 63 m2 powierzchnia
    • 8 731 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Morek Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Kołobrzeg

    • 795 000 zł cena
    • 74 m2 powierzchnia
    • 10 744 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    EuroDom Nieruchomości Kołobrzeg
    Biuro nieruchomości

  • Działka na sprzedaż o pow. 993 m2, Charzyno

    Charzyno

    • 139 000 zł cena
    • 993 m2 powierzchnia
    • 140 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka o powierzchni 993 m2, położna w cichej i spokojnej części miejscowości CHarzyno. Miejscowość jest oddalona kilka kilometrów od Kołobrzegu. W bliskiej odległośc...

  • Apartament z msc. postojowym, basenem. Kołobrzeg

    Kołobrzeg » ul. Sienkiewicza

    • 658 000 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 13 160 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Przestrzenny, słoneczny i zadbany apartament/mieszkanie 3 pokojowy o powierzchni około 50,36 m2 z dużym balkonem ( wyjście z salonu i sypialni ) położony na drugim piętrze, trzy pi...