• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Gościno +20 km
  • Sromowce Wyżne
  • Rybnik +20 km
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości pod Gościnem

(744)
  • Działka Ołużna gm. Gościno
    1 / 10
    Działka Ołużna gm. Gościno

    Ołużna

    • 200 000 zł cena
    • 3 002 m2 powierzchnia
    • 67 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Nieruchomość gruntowa oddalona 12km od Kołobrzegu, z dobrym dojazdem i energią elektryczną przy drodze, woda po sąsiedzku. Cisza i spokój z dala od zgiełku miasta, a zaledwie 1...

  • Mieszkanie Kołobrzeg Zachodnia, Wylotowa
    1 / 15
    Mieszkanie Kołobrzeg Zachodnia, Wylotowa

    Kołobrzeg

    • 720 000 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 14 694 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Atrakcyjne mieszkanie 2 pokojowe o pow. 49 m2 , blisko plaży Osiedle Pogodne, Kołobrzeg ul. Wylotowa Zapraszam do zapoznania się z ofertą atrakcyjnego mieszkania położonego w pres...

  • Mieszkanie Ustronie Morskie, Kołobrzeska
    1 / 12
    Mieszkanie Ustronie Morskie, Kołobrzeska

    Ustronie Morskie

    • 360 000 zł cena
    • 63 m2 powierzchnia
    • 5 715 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 2 piętro

    Na sprzedaż bezczynszowe mieszkanie w cichej okolicy, 800 metrów od morza! Lokal znajduje się na poddaszu 5- rodzinnej kamienicy. Budynek ocieplony, klatka schodowa w trakcie rem...

  • Mieszkanie Kołobrzeg, Budowlana
    1 / 12
    Mieszkanie Kołobrzeg, Budowlana

    Kołobrzeg

    • 670 000 zł cena
    • 69 m2 powierzchnia
    • 9 711 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Atrakcyjne, 3 pokojowe mieszkanie z 2 balkonami w centrum Kołobrzegu. Lokal po remoncie, składa się z 3 przestronnych pokoi, dużej oddzielnej kuchni, przedpokoju oraz łazienki z w...

  • OKAZJA W TORREVIEJA! UMEBLOWANE MIESZKANIE Z BASENEM
    1 / 16
    OKAZJA W TORREVIEJA! UMEBLOWANE MIESZKANIE Z BASENEM

    Kołobrzeg

    • 493 000 zł cena
    • 61 m2 powierzchnia
    • 8 082 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Odkryj ten przestronny i jasny apartament położony w jednej z najlepszych dzielnic Torrevieja, idealny do całorocznego zamieszkania lub spędzenia niezapomnianych wakacji. Nieruchom...

  • Duża działka pod inwestycje 150m do morza Grzybowo
    1 / 4
    Duża działka pod inwestycje 150m do morza Grzybowo

    Grzybowo

    • 5 750 000 zł cena
    • 10 050 m2 powierzchnia
    • 573 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Na sprzedaż działka pow. 10 050m2 - 150metrów od morza w Grzybowie dojazd ulica Masztowa Idealne miejsce duża inwestycje np pensjonat - hotel komplex domów drewnianych itp ( część...

  • Mieszkanie Kołobrzeg Lęborskie, Grochowska
    1 / 15
    Mieszkanie Kołobrzeg Lęborskie, Grochowska

    Kołobrzeg

    • 399 500 zł cena
    • 57 m2 powierzchnia
    • 7 009 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    * OFERTA ZABLOKOWANA do 30.04.2026 LOKALIZACJA : osiedle "Lęborskie" ul. Grochowska (ok 150 m do parku z dużym stawem) ok 1.400 m do morza ... :) STANDARD LOKALU : bardzo dobry -...

  • Lokal użytkowy Kołobrzeg Śródmieście, Szpitalna
    1 / 20
    Lokal użytkowy Kołobrzeg Śródmieście, Szpitalna

    Kołobrzeg

    • 799 500 zł cena
    • 132 m2 powierzchnia
    • 6 057 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    LOKALIZACJA : śródmieście Kołobrzegu - między rzeką PARSĘTA a kanałem DRZEWNYM. PRZEZNACZENIE : lokal użytkowy na np. hurtownię, gabinety lekarskie, sprzedaż art. specjalistycznyc...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Lokal użytkowy Kołobrzeg Lęborskie, Dąbrówki
    1 / 15
    Lokal użytkowy Kołobrzeg Lęborskie, Dąbrówki

    Kołobrzeg

    • 77 000 zł cena
    • 25 m2 powierzchnia
    • 3 080 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    DANE KONTAKTOWE: Nieruchomosci - Jasinski Ltd +48 [tel] @ www.jasinski.nieruchomosci.pl Przedstawione informacje nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Dan...

  • Mieszkanie Kołobrzeg Solne Zdroje, Dworcowa
    1 / 15
    Mieszkanie Kołobrzeg Solne Zdroje, Dworcowa

    Kołobrzeg

    • 395 000 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 8 062 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    LOKALIZACJA : ul. Dworcowa, ok 950 m do morza ... :) mega słoneczny lokal mieszkalny w środku małego osiedla - do zamieszkania dla rodziny, wynajem lub wakacyjne przyjazdy ! POKÓJ...

  • Lokal użytkowy Kołobrzeg, Dąbrówki
    1 / 15
    Lokal użytkowy Kołobrzeg, Dąbrówki

    Kołobrzeg

    • 75 000 zł cena
    • 20 m2 powierzchnia
    • 3 750 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

• Dom Kołobrzeg Janiska
    1 / 15
    Dom Kołobrzeg Janiska

    Kołobrzeg

    • 99 500 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 1 990 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    LOKALIZACJA : kompleks działek rekreacyjnych JANISKA (prawo użytkowania wieczystego - ROD "Zjednoczenie") - ok 3 km od morza BUDYNEK : murowany (ocieplony), II-kodygnacyjny, dach...

  • Mieszkanie Kołobrzeg Zachodnia, Bałtycka
    1 / 15
    Mieszkanie Kołobrzeg Zachodnia, Bałtycka

    Kołobrzeg

    • 492 000 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 13 667 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    NOWOŚĆ ! ... APARTAMENT pow. 36 m2 z OGRÓDKIEM pow. 36 m2 ! Nowy 2- pokojowy apartament z tarasem i ogródkiem zlokalizowany na nowym osiedlu NAVIGATOR w Kołobrzegu - odległość do...

  • Mieszkanie Kołobrzeg Millennium, Zapleczna
    1 / 15
    Mieszkanie Kołobrzeg Millennium, Zapleczna

    Kołobrzeg

    • 850 000 zł cena
    • 74 m2 powierzchnia
    • 11 487 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    *** NOWOŚĆ *** *** ŚWIETNA LOKALIZACJA *** ATRAKCYJNE i SŁONECZNE MIESZKANIE - 3 pokojowe o pow. ok 74 m2 zlokalizowane na I piętrze w budynku o niskiej zabudowie (bez windy) wybu...

  • Mieszkanie 1 pokojowe
    Mieszkanie 1 pokojowe

    Kołobrzeg

    • 250 000 zł cena
    • 33 m2 powierzchnia
    • 7 576 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka

    Freedom Nieruchomości Oddział Kołobrzeg
    Biuro nieruchomości

  • Przestronne mieszkanie blisko Centrum Kołobrzegu ul. Jerzego
    1 / 14
    Przestronne mieszkanie blisko Centrum Kołobrzegu ul. Jerzego

    Kołobrzeg

    • 410 000 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 11 082 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Z przyjemnością prezentujemy ofertę sprzedaży komfortowego mieszkania położonego przy ul. Jerzego 4 w Kołobrzegu – jednej z najbardziej poszukiwanych lokalizacji w mieście. Nieruch...

  • Ustronie Morskie dom pensjonat dz.2099m własność
    1 / 7
    Ustronie Morskie dom pensjonat dz.2099m własność

    Ustronie Morskie

    • 2 070 000 zł cena
    • 300 m2 powierzchnia
    • 6 900 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Prosto od właściciela Działka z przyłączami prąd woda gaz kanalizacja światłowód Bardzo dobra lokalizacja Na działce jest budynek mieszkalny z pokojami wczasowymi. 11 pokoi , każdy...

  • Mieszkanie Grzybowo gm. Kołobrzeg, Muszelkowa
    1 / 12
    Mieszkanie Grzybowo gm. Kołobrzeg, Muszelkowa

    Grzybowo

    • 599 000 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 11 980 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Na sprzedaż wygodny apartament położony na I piętrze budynku na Osiedlu Bałtyk, w nadmorskim Grzybowie. Lokal składa się z salonu z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki z wc, prz...

  • 1 / 4
    Działka na sprzedaż - 13 359 m² - Karlino

    Karlino

    • 100 000 zł cena
    • 13 359 m2 powierzchnia
    • 8 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Aukcja (licytacja) w dniu 11 grudnia 2025 r. na sprzedaż nieruchomości położonej w Karlinie, woj. zachodniopomorskie. Krajowa Grupa Spożywcza S.A. ogłasza aukcję (licytację) na...

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Kołobrzeg

    • 699 000 zł cena
    • 92 m2 powierzchnia
    • 7 598 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    EuroDom Nieruchomości Kołobrzeg
    Biuro nieruchomości