• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Gościno +20 km
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości pod Gościnem

(744)
  • Dom Grzybowo gm. Kołobrzeg
    1 / 15
    Dom Grzybowo gm. Kołobrzeg

    Grzybowo

    • 1 590 000 zł cena
    • 300 m2 powierzchnia
    • 5 300 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż dochodowy dom o pow. 300m2 z wydzielonym mieszkaniem dla właściciela powierzchnia działki 801m2 zlokalizowany, w Grzybowie 6km od Kołobrzegu . 11 pokoi (8 pokoi z łaz...

  • Mieszkanie Kołobrzeg
    1 / 20
    Mieszkanie Kołobrzeg

    Kołobrzeg

    • 687 300 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 14 624 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    KOMFORTOWE MIESZKANIE NA ZAMKNIĘTYM OSIEDLU! Lokalizacja Mieszkanie znajduje się w Grzybowie na prestiżowym osiedlu Bałtyk. W pobliżu pełna infrastruktura. Na osiedlu znajdują si...

  • Mieszkanie Ustronie Morskie
    1 / 7
    Mieszkanie Ustronie Morskie

    Ustronie Morskie

    • 600 000 zł cena
    • 68 m2 powierzchnia
    • 8 824 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Mieszkanie w kamienicy 150m od morza Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 68 m2, znajdujące się na pierwszym piętrze w kamienicy. W skład mieszkania wchodzą: - 2 poko...

  • Mieszkanie Kołobrzeg, Młyńska
    1 / 9
    Mieszkanie Kołobrzeg, Młyńska

    Kołobrzeg

    • 499 000 zł cena
    • 27 m2 powierzchnia
    • 18 482 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 3 piętro

    Nowoczesny apartament w centrum Kołobrzegu Apartament o pow. 27,62m2 usytuowany na 3 piętrze w 4 piętrowym apartamentowcu z 2023roku z nowoczesną windą W skład apartamentu wchodz...

  • Mieszkanie Ustronie Morskie
    1 / 4
    Mieszkanie Ustronie Morskie

    Ustronie Morskie

    • 578 705 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 12 861 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Wypoczywaj i zarabiaj nad morzem Nowa inwestycja w Ustroniu Morskim z Jacuzzi. Sauną i siłownią 500 metrów od pięknej piaszczystej plaży W ofercie apartament o pow. 45,41m2 usytu...

  • Mieszkanie Kołobrzeg
    1 / 14
    Mieszkanie Kołobrzeg

    Kołobrzeg

    • 679 000 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 13 058 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    OFERTA NA WYŁĄCZNOŚĆ Polecamy atrakcyjne trzy pokojowe mieszkanie o pow. 50,79 m2 z dużą loggią, położone na 1 piętrze budynku z 2016r (winda). Nieruchomość zlokalizowana jest prz...

  • Mieszkanie Kołobrzeg
    1 / 11
    Mieszkanie Kołobrzeg

    Kołobrzeg

    • 1 360 000 zł cena
    • 76 m2 powierzchnia
    • 17 895 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Luksusowy 3 pokojowy apartament w Porcie o powierzchni całkowitej 76,69 m2 z widokiem na morze, 50m do latarni morskiej Zarabiaj na nieruchomości od dnia zakupu, Świetna lokata...

  • Mieszkanie Kołobrzeg
    1 / 9
    Mieszkanie Kołobrzeg

    Kołobrzeg

    • 499 000 zł cena
    • 31 m2 powierzchnia
    • 16 097 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 2 piętro

    APARTAMENT W OBIEKCIE HOTELOWYM! Lokalizacja Apartament znajduje się we wschodniej części Kołobrzegu w strefie uzdrowiskowej. Nieruchomość zlokalizowana w 4-gwiazdkowym hotelu DI...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Działka rolna Kukinia gm. Ustronie Morskie
    1 / 8
    Działka rolna Kukinia gm. Ustronie Morskie

    Kukinia

    • 572 800 zł cena
    • 14 320 m2 powierzchnia
    • 40 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    REZRWACJA OFERTA NA WYŁĄCZNOŚĆ Działka położona w miejscowości Kukinia ok. 60 m od zjazdu z węzła S6 Ustronie Morskie- Kukinia, 6 km od morza. Działka o pow. ok. 1,432 ha jest o...

  • Mieszkanie Kołobrzeg
    1 / 8
    Mieszkanie Kołobrzeg

    Kołobrzeg

    • 620 000 zł cena
    • 79 m2 powierzchnia
    • 7 849 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Na sprzedaż klimatyczne, narożne mieszkanie znajdujące się na poddaszu na 2 piętrze w dwupiętrowym budynku z czerwonej cegły odrestaurowanym w 2011 r. Powierzchnia wynosi 79 m2 (...

  • Dom Kołobrzeg
    1 / 20
    Dom Kołobrzeg

    Kołobrzeg

    • 1 400 000 zł cena
    • 380 m2 powierzchnia
    • 3 685 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Stylowy i przestronny dom położony w Zachodniej części Kołobrzegu o doskonałej lokalizacji w cichej i spokojnej okolicy 1500m od plaży i centrum Dom dwukondygnacyjny o powierzchni...

  • Mieszkanie Kołobrzeg
    1 / 11
    Mieszkanie Kołobrzeg

    Kołobrzeg

    • 720 000 zł cena
    • 41 m2 powierzchnia
    • 17 561 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 41,91 m2 z miejscem postojowym za dodatkową opłatą 50 000 zł/brutto, położone zaledwie 600 metrów od plaży. W skład apartamentu wch...

  • Działki pod budownictwo mieszkaniowe
    1 / 9
    Działki pod budownictwo mieszkaniowe

    Rymań

    • 1 750 000 zł cena
    • 30 050 m2 powierzchnia
    • 59 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż 9 działek + 10 droga wewnętrzna z wydanymi warunkami Rymań zabudowy od 3000m2 - 4500m2 pod lasem co daję malowniczy krajobraz media dostępne gaz prąd studnie gł Ideal...

  • Działka Inwestycyjna przy trasie DK 112
    1 / 7
    Działka Inwestycyjna przy trasie DK 112

    Rzesznikowo

    • 499 000 zł cena
    • 10 800 m2 powierzchnia
    • 47 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Na sprzedaż : Duża działka inwestycyjna przy Trasie Szczecin - Gdańsk DK112 o pow. 10.800m2 położona Rymań-Rzesznikowo pięknie przylegająca do pasa zieleni lasu co daję jej malow...

  • Mieszkanie Kołobrzeg, Kasprowicza
    1 / 15
    Mieszkanie Kołobrzeg, Kasprowicza

    Kołobrzeg

    • 875 000 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 23 027 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 4 piętro

    W pełni wykończony i umeblowany lokal z widokiem na zieleń, z dużą loggią wykończoną deską kompozytową. Łazienka z prysznicem i pralką, umywalką i wc. Salon z aneksem kuchen...

  • Dom Grzybowo gm. Kołobrzeg, Kościelna
    1 / 15
    Dom Grzybowo gm. Kołobrzeg, Kościelna

    Grzybowo

    • 1 700 000 zł cena
    • 300 m2 powierzchnia
    • 5 667 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Dom jednorodzinny z osobnym wejściem dla turystów i podwójnym garażem. Ogrodzony, z wysokim, zielonym żywopłotem i brama wjazdową na żwirowy parking dla wszystkich o gości. Zadb...

  • Mieszkanie Kołobrzeg, Jana Kasprowicza
    1 / 15
    Mieszkanie Kołobrzeg, Jana Kasprowicza

    Kołobrzeg

    • 775 000 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 20 946 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Dwupokojowy apartament z balkonem na zachodnią stronę, blisko morza, w strefie uzdrowiskowej Kołobrzegu, ok. 350 m do plaży! Idealne miejsce dla szukających nieruchomości blisk...

  • Mieszkanie Kołobrzeg, Unii Lubelskiej
    1 / 15
    Mieszkanie Kołobrzeg, Unii Lubelskiej

    Kołobrzeg

    • 355 000 zł cena
    • 51 m2 powierzchnia
    • 6 961 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Dwupokojowe mieszkanie, bardzo słoneczne i jasne, z balkonem i osobną kuchnią, w budynku po termomodernizacji z oknami pcv. Pokoje są duże i ustawne, obydwa z wyjściami na balk...

  • Lokal użytkowy Kołobrzeg, Tarnowskiego
    1 / 12
    Lokal użytkowy Kołobrzeg, Tarnowskiego

    Kołobrzeg

    • 2 000 zł cena
    • 18 m2 powierzchnia
    • 112 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Lokal usługowy w komercyjnym obiekcie przy ul. Tarnowskiego w Kołobrzegu. Lokal usytuowany na 1 piętrze, biurowo-usługowy z dostępem do wspólnej toalety i powierzchni ok. 18m 2...

  • Działka rolna Stojkowo gm. Dygowo
    1 / 7
    Działka rolna Stojkowo gm. Dygowo

    Stojkowo

    • 138 425 zł cena
    • 5 537 m2 powierzchnia
    • 25 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Na sprzedaż działka nr.89/5 o pow.5537m2 położona w miejscowości Stojkowo . Nieruchomość usytuowana w sąsiedztwie lasu i jeziora, z dala od miejskiego zgiełku - Kołobrzeg (14km),...