• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Gościno +20 km
  • Kościelisko
  • Błażowa +20 km
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości pod Gościnem

(744)
  • Piękny dom w zabudowie bliźniaczej Kołobrzeg!
    1 / 15
    Piękny dom w zabudowie bliźniaczej Kołobrzeg!

    Kołobrzeg

    • 1 234 567 zł cena
    • 142 m2 powierzchnia
    • 8 695 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Pamiętaj, wynagrodzenie biura REMAX NA TROPIE pokrywa wyłącznie strona sprzedająca. Nowoczesny dom marzeń w Kołobrzegu - idealna oaza spokoju blisko morza!  Na sprzedaż wyjątkowy...

  • Dom w Ustroniu Morskim - idealny pensjonat!
    1 / 16
    Dom w Ustroniu Morskim - idealny pensjonat!

    Ustronie Morskie

    • 1 390 000 zł cena
    • 433 m2 powierzchnia
    • 3 211 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Pamiętaj, wynagrodzenie biura REMAX NA TROPIE pokrywa wyłącznie strona sprzedająca. Wyjątkowy dom w Ustroniu Morskim - idealny jako dom wczasowy lub pensjonat! Cena: 1 390 000 z...

  • Dom nad stawem 30 km od Kolobrzegu
    1 / 16
    Dom nad stawem 30 km od Kolobrzegu

    Karlino

    • 590 000 zł cena
    • 170 m2 powierzchnia
    • 3 471 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Szukasz ciszy, spokoju i bliskości natury — miejsca, w którym naprawdę można odetchnąć? Zapraszam do obejrzenia i zakupu wyjątkowego domu o powierzchni 170 m², położonego na duże...

  • KOŁOBRZEG, Mieszkanie, piękny widok, BEMA, blisko morza, park
    1 / 16
    KOŁOBRZEG, Mieszkanie, piękny widok, BEMA, blisko morza, park

    Kołobrzeg

    • 499 000 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 10 184 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 7 piętro

    Na sprzedaż 2- pokojowe mieszkanie położone na Osiedlu Ogrody w Kołobrzegu, przy ul.Bema. Lokal mieszkalny o idealnej lokalizacji (ok. 700 m do morza, a 200 m do drogi rowerowo-pie...

  • Lokal użytkowy Mierzyn gm. Dobra (Szczecińska)
    1 / 5
    Lokal użytkowy Mierzyn gm. Dobra (Szczecińska)

    Mierzyn

    • 3 998 000 zł cena
    • 480 m2 powierzchnia
    • 8 330 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Nowoczesny budynek usługowy - Mierzyn „za Wiatrakiem” | 480,64 m² | Szerokie możliwości adaptacyjne Na sprzedaż nowo wybudowany, dwukondygnacyjny budynek usługowy o nowoczesnej...

  • Dom Ołużna gm. Gościno
    1 / 15
    Dom Ołużna gm. Gościno

    Ołużna

    • 700 000 zł cena
    • 134 m2 powierzchnia
    • 5 224 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    DOM JEDNORODZINNY W STANIE SUROWYM ZAMKNIĘTYM W OŁUZNIE K. KOŁOBRZEGU! Nieruchomość idealna dla osób poszukujących zacisza i spokoju, w otoczeniu zieleni i natury, w spokojnej oko...

  • mieszkanie
    1 / 12
    mieszkanie

    Ustronie Morskie

    • 3 100 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 52 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na wynajem
    • kamienica

    Do wynajecia mieszkanie dlugoterminowe Dotakowe oplaty prad,woda,ogrzewanie

  • Działka budowlana Gosław gm. Trzebiatów
    1 / 4
    Działka budowlana Gosław gm. Trzebiatów

    Gosław

    • 48 000 zł cena
    • 1 115 m2 powierzchnia
    • 44 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    CENA PROMOCYJNA DZIAŁKA Z WARUNKAMI ZABUDOWY BLISKO MORZA! Szukasz spokojnego miejsca pod budowę wymarzonego domu lub bezpiecznej lokaty kapitału? Na sprzedaż działka w miejscowo...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Działka rolno-budowlana Ołużna gm. Gościno
    1 / 4
    Działka rolno-budowlana Ołużna gm. Gościno

    Ołużna

    • 80 000 zł cena
    • 1 520 m2 powierzchnia
    • 53 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Działka o powierzchni 1520m2 położona w Ołużnej. Malownicza i spokojna okolica. Najbliższe sąsiedztwo stanowią domy jednorodzinne, działki przeznaczone pod budownictwo jednorodzi...

  • Działka budowlana z pełnym uzbrojeniem
    1 / 9
    Działka budowlana z pełnym uzbrojeniem

    Kołobrzeg

    • 695 000 zł cena
    • 1 201 m2 powierzchnia
    • 579 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Nieruchomość znajduje się na pograniczu Kołobrzegu i Zieleniewa u zbiegu ulicy Brzoskwiniowej i Witosa (administracyjnie jest to Zieleniewo gmina Kołobrzeg). Wzdłuż działki przebie...

  • Siedlisko na sprzedaż - 15 od Kołobrzegu
    1 / 4
    Siedlisko na sprzedaż - 15 od Kołobrzegu

    Lubkowice

    • 599 000 zł cena
    • 4 974 m2 powierzchnia
    • 121 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Siedlisko na sprzedaż 15 km od Kołobrzegu Budynek mieszkalny w stanie surowym + stodoła położone na działce o łącznym metrażu 4974 m² Przedstawiam Państwu na sprzedaż wyjątkowe s...

  • Dwupoziomowe mieszkanie w Kołobrzegu – Osiedle Bajkowe
    1 / 16
    Dwupoziomowe mieszkanie w Kołobrzegu – Osiedle Bajkowe

    Kołobrzeg

    • 999 000 zł cena
    • 80 m2 powierzchnia
    • 12 488 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Na sprzedaż: Dwupoziomowe mieszkanie w Kołobrzegu – Osiedle Bajkowe Adres: ul. Mazowiecka 26R, Kołobrzeg Powierzchnia: 79,82 m² Liczba pomieszczeń: salon z aneksem kuchennym, dw...

  • Sprzedam dom parterowy nad morzem
    1 / 2
    Sprzedam dom parterowy nad morzem

    Sławoborze

    • 1 300 000 zł cena
    • 180 m2 powierzchnia
    • 7 223 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Sprzedam dom parterowy położony 30 km od Kołobrzegu

  • Mieszkanie na wczasy Kołobrzeg
    1 / 12
    Mieszkanie na wczasy Kołobrzeg

    Kołobrzeg

    • 300 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 8 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Wynajmę dwupokojowe samodzielne mieszkanie na wczasy anex kuchennym Odległość do plaży 20 -25min min do centrum miasta 10 min Cena za jedną dobę za całe mieszkanie 300 bez żadnych...

  • Mieszkanie Kołobrzeg, Jana Pawła II
    1 / 14
    Mieszkanie Kołobrzeg, Jana Pawła II

    Kołobrzeg

    • 469 000 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 9 979 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Przestronne i słoneczne mieszkanie, 2 pokoje, z piwnicą, centrum Kołobrzegu! Mamy do zaoferowania zadbane, słoneczne mieszkanie usytuowane na pierwszym piętrze w czteropiętrowym b...

  • Przestronne dwupokojowe mieszkanie z balkonem!
    Przestronne dwupokojowe mieszkanie z balkonem!

    Mierzyn

    • 544 390 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 11 110 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Oferujemy mieszkania sprzedawane w standardzie deweloperskim na pograniczu Mierzyna oraz Gumieniec. Dzięki możliwości własnej aranżacji wnętrza, nie musisz już iść na kompromis z...

  • Mieszkanie Kołobrzeg Portowa, Spacerowa
    1 / 15
    Mieszkanie Kołobrzeg Portowa, Spacerowa

    Kołobrzeg

    • 595 000 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 16 528 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 2 piętro

    Na sprzedaż atrakcyjny apartament z widokiem na park nadmorski tylko 300 m od morza ! Kołobrzeg ulica Spacerowa Polecam komfortowy apartament 1-pokojowy położony w prestiżowej dzi...

  • Mieszkania Kołobrzeg - komfort i spokój Londyńska
    1 / 5
    Mieszkania Kołobrzeg - komfort i spokój Londyńska

    Kołobrzeg

    • 450 651 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 10 730 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Nowa inwestycja w Kołobrzegu przy ul. Londyńskiej zaprasza do zakupu mieszkań, miejsc parkingowych i zewnętrznych miejsc postojowych z terminem zakończenia budynku do 31-10-2026...

  • Dom - Segment 140 m² System Hybrydowy Premium

    Kołobrzeg » ul. Michała

    • 1 599 000 zł cena
    • 143 m2 powierzchnia
    • 11 182 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Dom 143 m² - Działka 350 m² - System Hybrydowy Premium / Standard "Move-in Ready" Szukasz niezależności, której nie da Ci apartament w centrum, ale nie chcesz rezygnować z bliskoś...

  • sprzedam apartamenty
    1 / 11
    sprzedam apartamenty

    Kołobrzeg

    • 320 000 zł cena
    • 20 m2 powierzchnia
    • 16 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 4 piętro

    sprzedam 2 apartamenty Kołobrzeg Podczele nowy budynek czynsz 300 zł za apartament 500 m od morza forma hotelowa ochrona 24 h na dole pokój tv i dla dzieci jakuzy i sauna na dol...