• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości pod Gościnem

(744)
  • Lokal użytkowy Kołobrzeg Zachodnia, Wylotowa
    1 / 3
    Lokal użytkowy Kołobrzeg Zachodnia, Wylotowa

    Kołobrzeg

    • 1 200 000 zł cena
    • 100 m2 powierzchnia
    • 12 000 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Lokal użytkowy położony w zachodniej części Kołobrzegu przy ul. Wylotowej. Lokal usytuowany na parterze budynku III piętrowego, w chwili obecnej wykorzystywany jest na działalność...

  • Lokal użytkowy Kołobrzeg Starówka, Mariacka
    1 / 6
    Lokal użytkowy Kołobrzeg Starówka, Mariacka

    Kołobrzeg

    • 750 000 zł cena
    • 58 m2 powierzchnia
    • 12 932 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Kołobrzeg ścisła starówka - na sprzedaż lokal użytkowy o pow. 58,59 m2 z wejściem po kilku stopniach, który usytuowany jest przy ruchliwym deptaku. W pobliżu lokalu znajdują się i...

  • Działka budowlana Czernin gm. Dygowo, Czernin
    1 / 6
    Działka budowlana Czernin gm. Dygowo, Czernin

    Czernin

    • 156 510 zł cena
    • 1 739 m2 powierzchnia
    • 90 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Miejscowość Czernin zlokalizowana jest 8 km od Kołobrzegu przy trasie na Białogard i dalej do Poznania. Oferujemy na sprzedaż 4 działki budowlane z wydanymi decyzjami o warunkach...

  • Działka budowlana Charzyno gm. Kołobrzeg
    1 / 6
    Działka budowlana Charzyno gm. Kołobrzeg

    Charzyno

    • 170 430 zł cena
    • 1 311 m2 powierzchnia
    • 130 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Charzyno środek miejscowości - na sprzedaż ostatnia z 6 działek budowlanych znajdujących się obok siebie w pobliżu ul. Leśnej. ( 5 działek zostało sprzedanych) W sąsiedztwie dział...

  • Lokal użytkowy Kołobrzeg Portowa
    1 / 15
    Lokal użytkowy Kołobrzeg Portowa

    Kołobrzeg

    • 1 200 000 zł cena
    • 66 m2 powierzchnia
    • 18 182 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Klimatyczny lokal gastronomiczny o pow. 66,40 m2, zlokalizowany w Kołobrzegu przy deptaku prowadzącym do kanału portowego i latarni morskiej. Odległość od plaży ok. 150 m. Lokal...

  • Dom Siemyśl
    Dom Siemyśl

    Siemyśl

    • 350 000 zł cena
    • 440 m2 powierzchnia
    • 796 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Siemyśl na sprzedaż budynek mieszkalno- użytkowy II kondygnacyjny wybudowany ok. 1930 roku. PARTER: o pow. 220 m2 Na parterze budynku znajduje się pomieszczenie o wysokości ca. 6...

  • Lokal użytkowy Kołobrzeg Śródmieście
    1 / 19
    Lokal użytkowy Kołobrzeg Śródmieście

    Kołobrzeg

    • 450 000 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 9 575 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Możliwość doliczenia podatku VAT (103.500,- zł) Właściciel wystawi fakturę. Cena 450.000,- zł nett plus 23 % VAT razem 553.500,- zł brutto Lokal usytuowany jest w śródmieściu Koł...

  • Lokal użytkowy Budzistowo gm. Kołobrzeg
    1 / 7
    Lokal użytkowy Budzistowo gm. Kołobrzeg

    Budzistowo

    • 6 700 zł cena
    • 216 m2 powierzchnia
    • 32 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Budzistowo gm. Kołobrzeg do wynajęcia hala magazynowo - produkcyjna o pow. 216 m2 Wymiary hali 12 m x 18 m Wysokość hali wewnątrz ok 4 - 4,5 m Brama wjazdowa wysokość ponad 2 m Ha...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Mieszkanie Kołobrzeg Nadmorska, Kościuszki
    1 / 15
    Mieszkanie Kołobrzeg Nadmorska, Kościuszki

    Kołobrzeg

    • 490 000 zł cena
    • 32 m2 powierzchnia
    • 15 313 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Cena do negocjacji !!! Polecam na sprzedaż dwupokojowy apartament z aneksem kuchennym o pow. 32,23 m2, położony na 1 piętrze w hotelu DIVA SPA w Kołobrzegu. Lokal umeblowany i wyp...

  • Działka budowlana Niekanin gm. Kołobrzeg, Białogardzka
    1 / 3
    Działka budowlana Niekanin gm. Kołobrzeg, Białogardzka

    Niekanin

    • 690 920 zł cena
    • 1 502 m2 powierzchnia
    • 460 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Niekanin koło Kołobrzegu na sprzedaż działka budowlana o pow. 1..502 m2 W obowiązującym planie zagospodarowania przestrzennego gminy Kołobrzeg działka przeznaczona pod budownictw...

  • Działka rolna Stramnica gm. Kołobrzeg
    1 / 2
    Działka rolna Stramnica gm. Kołobrzeg

    Stramnica

    • 330 000 zł cena
    • 3 000 m2 powierzchnia
    • 110 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Na sprzedaż niezabudowana działka gruntu o pow. 3.000 m2 zlokalizowana w pod kołobrzeskiej miejscowości Stramnica, ok. 4 km od Kołobrzegu , ok. 5 km od morza działka położona w be...

  • Mieszkanie Kołobrzeg Zachodnia, Muszelkowa
    1 / 15
    Mieszkanie Kołobrzeg Zachodnia, Muszelkowa

    Kołobrzeg

    • 799 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 16 646 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Apartament z basenem 500 m od morza Polanki Park, Kołobrzeg Cena: 799.000,- złPowierzchnia: 48,31 mPiętro: IIILiczba pokoi: 2Miejsce postojowe: brakForma własności: pełna własność...

  • Lokal użytkowy Grzybowo gm. Kołobrzeg
    1 / 15
    Lokal użytkowy Grzybowo gm. Kołobrzeg

    Grzybowo

    • 40 000 zł cena
    • 140 m2 powierzchnia
    • 286 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Przedstawiamy Państwu ofertę wynajmu lokalu użytkowego o pow. całkowitej ok. 140 m2 usytuowanym w parterze budynku wolnostojącego ( pensjonatu ) położonym przy głównej ulicy w nadm...

  • Lokal użytkowy Kołobrzeg Starówka
    1 / 20
    Lokal użytkowy Kołobrzeg Starówka

    Kołobrzeg

    • 3 175 300 zł cena
    • 317 m2 powierzchnia
    • 10 017 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    BARDZO DOBRZE PROSPERUJĄCA RESTAURACJA W KOŁOBRZEGU. LOKALIZACJA- lokal piwniczny w ścisłym centrum miasta w pobliżu Ratusza Miejskiego PRZEZNACZENIE- działalność gastronomiczna A...

  • Działka usługowa Ustronie Morskie
    1 / 12
    Działka usługowa Ustronie Morskie

    Ustronie Morskie

    • 1 800 000 zł cena
    • 910 m2 powierzchnia
    • 1 979 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    Ustronie Morskie atrakcyjnie zlokalizowana działka o pow. 910 m2, położona w linii prostej w odległości ok. 150 m od morza. Wymiary działki: długość 27 m, szer. 31 m Działka zab...

  • Lokal użytkowy Kołobrzeg Starówka, Dubois Stanisława
    1 / 15
    Lokal użytkowy Kołobrzeg Starówka, Dubois Stanisława

    Kołobrzeg

    • 500 000 zł cena
    • 66 m2 powierzchnia
    • 7 576 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Prezentujemy ofertę sprzedaży lokalu użytkowego o powierzchni 66,83 m2, usytuowanego w samym centrum Kołobrzegu. Wokół znajdują się liczne sklepy, restauracje, punkty usługowe ora...

  • Lokal użytkowy Kołobrzeg Starówka
    1 / 20
    Lokal użytkowy Kołobrzeg Starówka

    Kołobrzeg

    • 470 000 zł cena
    • 43 m2 powierzchnia
    • 10 931 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Lokal handlowo-usługowo-biurowy o pow. 43,28 m2 położony w części piwnicznej pasażu ( winda zjeżdża do piwnicy). Budynek V kondygnacyjnego z 2002 r. LOKALIZACJA - Centrum miasta Ko...

  • Lokal użytkowy Kołobrzeg Starówka, Plac Ratuszowy
    1 / 18
    Lokal użytkowy Kołobrzeg Starówka, Plac Ratuszowy

    Kołobrzeg

    • 550 000 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 13 096 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Oferta dla osoby chcącej otworzyć swoją działalność gospodarczą w branży fryzjersko-kosmetycznej. Kołobrzeg lokal użytkowy o pow. 41 m2 w samym centrum kołobrzeskiej starówki. Lok...

  • Działka Czernin gm. Dygowo
    1 / 2
    Działka Czernin gm. Dygowo

    Czernin

    • 160 000 zł cena
    • 1 449 m2 powierzchnia
    • 111 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka rolna z Warunkami Zabudowy o powierzchni 1.449 m2, położona w Czerninie (gm. Dygowo, pow. Kołobrzeski) OPIS NIERUCHOMOŚCI: Na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni 1.4...

  • Działka rolna Stojkowo gm. Dygowo