• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości pod Gościnem

(744)
  • Mieszkanie Kołobrzeg Śródmieście, Mazowiecka
    1 / 15
    Mieszkanie Kołobrzeg Śródmieście, Mazowiecka

    Kołobrzeg

    • 499 000 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 9 241 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Kołobrzeg ul. Mazowiecka , na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 54 m2 , położone na II piętrze w III piętrowym budynku z cegły z lat 70-tych. Budynek - elewacja i klatk...

  • Dom Grzybowo gm. Kołobrzeg
    1 / 15
    Dom Grzybowo gm. Kołobrzeg

    Grzybowo

    • 3 000 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 54 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na wynajem

    Budynek mieszkalny, wolno stojący , 1- kondygnacyjny ( parterowy) , w pełni umeblowany i wyposażony . Lokalizacja - Grzybowo 6 km od Kołobrzegu na osiedlu domków jednorodzinnych...

  • Mieszkanie Kołobrzeg Bajkowe, Mazowiecka
    1 / 11
    Mieszkanie Kołobrzeg Bajkowe, Mazowiecka

    Kołobrzeg

    • 3 300 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 64 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Kołobrzeg osiedle Bajkowe ul. Mazowiecka do wynajęcia mieszkanie 2 pokojowe o pow. 52 m2 Mieszkanie znajduje się na II piętrze w IV piętrowym budynku z windą. Do mieszkania przynal...

  • Mieszkanie Kołobrzeg Portowa, Towarowa
    1 / 15
    Mieszkanie Kołobrzeg Portowa, Towarowa

    Kołobrzeg

    • 520 000 zł cena
    • 30 m2 powierzchnia
    • 17 334 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 2 piętro

    Na sprzedaż atrakcyjny apartament w jednej z najbardziej prestiżowych lokalizacji w Kołobrzegu tylko 80 m od kanału portowego i ok.200 m do MORZA - przy ul. TOWAROWEJ. Przedmiotem...

  • Mieszkanie Kołobrzeg Centrum, Kupiecka
    1 / 15
    Mieszkanie Kołobrzeg Centrum, Kupiecka

    Kołobrzeg

    • 630 000 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 12 116 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 6 piętro

    Bardzo ładne 2 pokojowe mieszkanie o pow. 52,41 m2, z dużym balkonem położone na VI piętrze w budynku z windą z 2001 r Mieszkanie bardzo jasne doświetlone z dużymi panoramicznymi o...

  • Mieszkanie Kołobrzeg Portowa, Cicha
    1 / 15
    Mieszkanie Kołobrzeg Portowa, Cicha

    Kołobrzeg

    • 730 000 zł cena
    • 44 m2 powierzchnia
    • 16 591 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Polecam na sprzedaż lokal mieszkalny 2 pokojowy o pow. 44m2 w Porcie Kołobrzeskim ulica Cicha ATRAKCYJNA LOKALIZACJA : 100 m od MORZA i pięknej szerokiej plaży, w sąsiedztwie par...

  • Mieszkanie Kołobrzeg Podczele
    1 / 15
    Mieszkanie Kołobrzeg Podczele

    Kołobrzeg

    • 611 100 zł cena
    • 43 m2 powierzchnia
    • 14 212 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Kołobrzeg ul. Tarnopolska na sprzedaż na I piętrze mieszkanie 2 pokojowe o pow. 43,65 m2. Nowo wybudowane mieszkanie od dewelopera z pozwoleniem na użytkowanie budynku. W budynku...

  • Działka rolna Dygowo
    1 / 9
    Działka rolna Dygowo

    Dygowo

    • 75 000 zł cena
    • 3 000 m2 powierzchnia
    • 25 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Na sprzedaż działka rolna / rekreacyjna o powierzchniach 3.000 m położona w Dygowie przy ul. Kołobrzeskiej Nieruchomości położone są zaledwie 10 minut od Kołobrzegu i Ustronia Mor...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Dom Kołobrzeg Witkowice
    1 / 15
    Dom Kołobrzeg Witkowice

    Kołobrzeg

    • 1 200 000 zł cena
    • 175 m2 powierzchnia
    • 6 858 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż: dom jednorodzinny o pow. 175 m2, położony w Kołobrzegu (Osiedle Witkowice) na narożnej działce o łącznej powierzchni 734 m ( na całość powierzchni składają się dwie os...

  • Dom Grzybowo gm. Kołobrzeg Osiedle Bałtyk, Promienna
    1 / 15
    Dom Grzybowo gm. Kołobrzeg Osiedle Bałtyk, Promienna

    Grzybowo

    • 1 800 000 zł cena
    • 206 m2 powierzchnia
    • 8 738 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Szukasz domu na strzeżonym i bezpiecznym osiedlu z dala od miejskiego gwaru, blisko parku nadmorskiego i morza, to ta oferta jest dla Ciebie. Przedmiotem sprzedaży jest dom jednoro...

  • Działka budowlana Charzyno gm. Siemyśl Charzyno
    1 / 15
    Działka budowlana Charzyno gm. Siemyśl Charzyno

    Charzyno

    • 179 300 zł cena
    • 1 793 m2 powierzchnia
    • 100 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Charzyno na sprzedaż działka z wydaną decyzją o warunkach zabudowy pod budowę domu jednorodzinnego wolno stojącego z garażem oraz niezbędną infrastrukturą techniczną. Link do film...

  • Mieszkanie Kołobrzeg Nadmorska
    1 / 15
    Mieszkanie Kołobrzeg Nadmorska

    Kołobrzeg

    • 1 027 000 zł cena
    • 39 m2 powierzchnia
    • 26 334 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Apartament w strefie uzdrowiskowej 150 m od morza Przedstawiamy komfortowy apartament w nowo powstałej inwestycji WHITEblue, w uzdrowiskowej części miasta, w samym środku kołobrz...

  • Dom Kołobrzeg Janiska
    1 / 13
    Dom Kołobrzeg Janiska

    Kołobrzeg

    • 1 250 000 zł cena
    • 100 m2 powierzchnia
    • 12 500 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Słoneczne Wzgórze to nowoczesne osiedle 129 domów w zabudowie szeregowej, położone w spokojnej dzielnicy Kołobrzegu w odległość ok 2,5 km w linii prostej od morza. Świetnie działa...

  • Działka budowlana Obroty gm. Kołobrzeg
    1 / 5
    Działka budowlana Obroty gm. Kołobrzeg

    Obroty

    • 803 000 zł cena
    • 4 015 m2 powierzchnia
    • 200 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działki gruntu o łącznej pow. 4.015 m2 składające się z : - działki gruntu o pow. 3.639 m2 przeznaczona w połowie pod tereny rolnicze w połowie pod tereny przemysłu i przetwórstwa...

  • Mieszkanie Kołobrzeg Zachodnia, Plażowa
    1 / 15
    Mieszkanie Kołobrzeg Zachodnia, Plażowa

    Kołobrzeg

    • 718 803 zł cena
    • 33 m2 powierzchnia
    • 21 782 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Kołobrzeg ul. Plażowa budynek SUN & SNOW do plaży ok. 500 m Obiekt położony w nadmorskiej, spokojnej części Kołobrzegu w dzielnicy zachodniej. Pierwsza linia zabudowy od morza....

  • Działka rolna Stramnica gm. Kołobrzeg
    1 / 5
    Działka rolna Stramnica gm. Kołobrzeg

    Stramnica

    • 499 000 zł cena
    • 12 491 m2 powierzchnia
    • 40 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Niezabudowana działka gruntu o pow. 1,249 ha zlokalizowana w pod kołobrzeskiej miejscowości Stramnica, ok. 5 km od granic miasta Kołobrzeg . Media: gaz, prąd, telefon w drodze pr...

  • Działka budowlana Dygowo, Kołobrzeska
    1 / 18
    Działka budowlana Dygowo, Kołobrzeska

    Dygowo

    • 250 000 zł cena
    • 1 631 m2 powierzchnia
    • 154 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    DYGOWO miejscowość oddalona od KOŁOBRZEGU : tylko 10 km !!! (szybki i łatwy dojazd) ODLEGŁOŚĆ OD MORZA : ok 10 km . POŁOŻENIE : przy drodze krajowej nr 163 : KOŁOBRZEG - POZNAŃ :...

  • Działka rolna Niekanin gm. Kołobrzeg, Niekanin
    1 / 7
    Działka rolna Niekanin gm. Kołobrzeg, Niekanin

    Niekanin

    • 470 850 zł cena
    • 3 139 m2 powierzchnia
    • 150 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Niekanin 1 km od Kołobrzegu. Na sprzedaż działka gruntu przeznaczona pod działalność rolniczą. Pow. działki nr 566: - 3.139 m2 Istnieje możliwość kupna dwóch sąsiadujących dział...

  • Dom Kołobrzeg
    1 / 15
    Dom Kołobrzeg

    Kołobrzeg

    • 1 995 000 zł cena
    • 450 m2 powierzchnia
    • 4 434 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Kołobrzeg na sprzedaż dom wolno stojący, który może być przeznaczony dla dużej rodziny wielopokoleniowej, jak również może być potraktowany jako inwestycja. Górne mieszkanie z osob...

  • Mieszkanie Kołobrzeg Nadmorska
    1 / 15
    Mieszkanie Kołobrzeg Nadmorska

    Kołobrzeg

    • 1 199 000 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 26 645 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 5 piętro

    DO NEGOCJACJI !!! ATRAKCYJNY, DOCHODOWY, Z WIDOKIEM NA MORZE apartament 2-pokojowy o pow. 45,55 m2 z balkonem w pełni umeblowany i wyposażony, położony na VI piętrze w czterogwiaz...