• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Gnojnik
  • Dobra
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości pod Gościnem

(744)
  • Działka budowlana Rościęcino gm. Kołobrzeg, Zgodna
    1 / 4
    Działka budowlana Rościęcino gm. Kołobrzeg, Zgodna

    Rościęcino

    • 900 000 zł cena
    • 4 069 m2 powierzchnia
    • 222 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Kołobrzeg - działka inwestycyjna przy zjeździe z drogi expresowej S 6 w pobliżu węzła Kołobrzeg zachód. Warunki zabudowy zezwalają na budowę składów budowlanych, firm usługowych,...

  • Mieszkanie Kołobrzeg Millennium, Zapleczna
    1 / 15
    Mieszkanie Kołobrzeg Millennium, Zapleczna

    Kołobrzeg

    • 699 000 zł cena
    • 71 m2 powierzchnia
    • 9 846 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Kołobrzeg os. Millenium ul. Zapleczna na sprzedaż mieszkanie II poziomowe składające się z 3 pokoi o pow. 71,30 m2 położone na IV piętrze w budynku w niskiej zabudowie bez windy,...

  • Działka budowlana Stojkowo gm. Dygowo
    1 / 6
    Działka budowlana Stojkowo gm. Dygowo

    Stojkowo

    • 141 950 zł cena
    • 2 839 m2 powierzchnia
    • 50 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    OFERTA SPRZEDAŻY DZIAŁKI W STOJKOWIE Lokalizacja: Stojkowo, gmina Dygowo Powierzchnia działki: 2839 m Numer działki: 89/3 Opis nieruchomości działka o imponującej powierzchni 2839...

  • Mieszkanie Kołobrzeg Podczele
    1 / 15
    Mieszkanie Kołobrzeg Podczele

    Kołobrzeg

    • 807 840 zł cena
    • 61 m2 powierzchnia
    • 13 244 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Kołobrzeg ul. Tarnopolska na sprzedaż na parterze mieszkanie 3 pokojowe o pow. 61,2 m2 z ogródkiem o pow. 45,1 m2. Nowo wybudowane mieszkanie od dewelopera z pozwoleniem na użytko...

  • Lokal użytkowy Kołobrzeg Starówka
    1 / 9
    Lokal użytkowy Kołobrzeg Starówka

    Kołobrzeg

    • 630 000 zł cena
    • 100 m2 powierzchnia
    • 6 300 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Przedmiotem sprzedaży jest lokal użytkowy o pow. 100,31 m2 zlokalizowany w samym sercu kołobrzeskiej starówki w przyziemiu budynku mieszkalno-usługowego. W najbliższym sąsiedztwie...

  • Dom Gościnko gm. Karlino
    1 / 15
    Dom Gościnko gm. Karlino

    Gościnko

    • 450 000 zł cena
    • 130 m2 powierzchnia
    • 3 462 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Gościnko gmina Karlino - ok. 32 km od Kołobrzegu Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej , położony w centrum miejscowości w cichym spokojnym miejscu , na działce o pow. 1.549 m2...

  • Lokal użytkowy Kołobrzeg Nadmorska
    1 / 20
    Lokal użytkowy Kołobrzeg Nadmorska

    Kołobrzeg

    • 699 000 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 15 196 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    GALERIA MOLO KOŁOBRZEG !!! Oferujemy Państwu na sprzedaż lokal użytkowy o pow. 46,35 m2 znajdujący się na pietrze galerii handlowej zlokalizowanej w środku pięknego zabytkowego pa...

  • Lokal użytkowy Kołobrzeg Zachodnia, Plażowa
    1 / 15
    Lokal użytkowy Kołobrzeg Zachodnia, Plażowa

    Kołobrzeg

    • 1 980 000 zł cena
    • 83 m2 powierzchnia
    • 23 856 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Cena 1.980.000,- zł plus 23 % VAT razem 2.435.400,- zł brutto Na sprzedaż dochodowa restauracja w Kołobrzegu, około 300 metrów od plaży, położona w zachodniej części miasta, w bar...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Działka budowlana Kołobrzeg Radzikowo I, Bydgoska
    1 / 4
    Działka budowlana Kołobrzeg Radzikowo I, Bydgoska

    Kołobrzeg

    • 2 000 000 zł cena
    • 1 860 m2 powierzchnia
    • 1 076 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    OFERTA DLA INWESTORA Kołobrzeg ul. Bydgoska róg ul. Opolskiej na sprzedaż uzbrojona działka budowlana o pow. 1.860 m2 Działka w kształcie kwadratu o wymiarach ok. 43 m x 43 m...

  • Dom Grzybowo gm. Kołobrzeg
    1 / 16
    Dom Grzybowo gm. Kołobrzeg

    Grzybowo

    • 1 250 000 zł cena
    • 150 m2 powierzchnia
    • 8 334 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Grzybowo na sprzedaż nowy dom z 2023 roku w zabudowie bliźniaczej położony ok. 1.200 m od morza. Dom wykonany jest w standardzie deweloperskim do wykończenia, jest bardzo ciepły i...

  • Działka budowlana Niekanin gm. Kołobrzeg, Białogardzka
    1 / 2
    Działka budowlana Niekanin gm. Kołobrzeg, Białogardzka

    Niekanin

    • 747 040 zł cena
    • 1 624 m2 powierzchnia
    • 460 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Niekanin koło Kołobrzegu na sprzedaż działka budowlana o pow. 1.624 m2 W obowiązującym planie zagospodarowania przestrzennego gminy Kołobrzeg działka przeznaczona pod budownictwo...

  • Działka budowlana Korzystno gm. Kołobrzeg, Korzystno
    1 / 2
    Działka budowlana Korzystno gm. Kołobrzeg, Korzystno

    Korzystno

    • 3 288 960 zł cena
    • 18 272 m2 powierzchnia
    • 180 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Korzystno - na sprzedaż działka budowlana o pow. 18.409 m2 (1,84 ha) Działka położona jest na południe od ul. Kołobrzeskiej łączącej Kołobrzeg z Grzybowem. Dla działki obowiązuję...

  • Lokal użytkowy Kołobrzeg Lęborskie
    1 / 20
    Lokal użytkowy Kołobrzeg Lęborskie

    Kołobrzeg

    • 4 500 000 zł cena
    • 1 652 m2 powierzchnia
    • 2 724 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż II kondygnacyjny budynek produkcyjno - magazynowy zlokalizowany w Kołobrzegu na osiedlu Lęborskim. Ogrzewanie: brak - możliwość podłączenia się do sieci miejskiej ( je...

  • Lokal użytkowy Kołobrzeg Śródmieście, Łopuskiego
    1 / 11
    Lokal użytkowy Kołobrzeg Śródmieście, Łopuskiego

    Kołobrzeg

    • 530 000 zł cena
    • 34 m2 powierzchnia
    • 15 589 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Lokal użytkowy położony na parterze budynku wielorodzinnego, w centrum miasta przy ul. Łopuskiego. Przed budynkiem parking na kilka miejsc. Lokal nadaje się na działalność biurową,...

  • Lokal użytkowy Kołobrzeg Centrum, Łopuskiego
    1 / 15
    Lokal użytkowy Kołobrzeg Centrum, Łopuskiego

    Kołobrzeg

    • 1 600 zł cena
    • 17 m2 powierzchnia
    • 95 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Kołobrzeg centrum ul. Łopuskiego do wynajęcia lokal użytkowy o pow. 17 m2 położony poniżej poziomu chodnika Lokal nadaje się na biuro, ubezpieczenia, mały sklep i składa się z : -...

  • Lokal użytkowy Kołobrzeg Starówka, E.Gierczak
    1 / 11
    Lokal użytkowy Kołobrzeg Starówka, E.Gierczak

    Kołobrzeg

    • 1 850 000 zł cena
    • 123 m2 powierzchnia
    • 15 041 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Lokal użytkowy w sercu Kołobrzegu idealna lokalizacja dla biznesu! Przedmiotem sprzedaży jest wyjątkowy lokal użytkowy przy ul. Emilii Gierczak o powierzchni 123,69 m, zlokalizowan...

  • Lokal użytkowy Kołobrzeg Starówka, Narutowicza
    1 / 6
    Lokal użytkowy Kołobrzeg Starówka, Narutowicza

    Kołobrzeg

    • 190 000 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 5 000 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż lokal niemieszkalny o pow. 38,27 m2 położony na kondygnacji piwnicznej w budynku przy ul. Narutowicza w centrum Kołobrzegu. Lokal idealnie nadaje się pod prowadzenie d...

  • Lokal użytkowy Kołobrzeg Starówka
    1 / 6
    Lokal użytkowy Kołobrzeg Starówka

    Kołobrzeg

    • 390 000 zł cena
    • 39 m2 powierzchnia
    • 10 000 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Kołobrzeg centrum miasta na sprzedaż lokal użytkowy o pow. 39,38 m2 położony w pasażu handlowym pod sklepem Rossmann. Lokal ma bardzo duże witryny wystawowe. Lokal składa się z: -...

  • Lokal użytkowy Kołobrzeg Starówka, Mariacka
    1 / 5
    Lokal użytkowy Kołobrzeg Starówka, Mariacka

    Kołobrzeg

    • 4 000 zł cena
    • 58 m2 powierzchnia
    • 69 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Kołobrzeg ścisła starówka - na wynajem lokal użytkowy o pow. 58,59 m2 z wejściem po kilku stopniach, który usytuowany jest przy ruchliwym deptaku. W pobliżu lokalu znajdują się in...

  • Działka Czernin gm. Dygowo
    1 / 2
    Działka Czernin gm. Dygowo

    Czernin

    • 160 000 zł cena
    • 1 450 m2 powierzchnia
    • 111 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka rolna z Warunkami Zabudowy o powierzchni 1450 m2, położona w Czerninie (gm. Dygowo, pow. Kołobrzeski) OPIS NIERUCHOMOŚCI: Na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni 1450...