• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości pod Gościnem

(744)
  • Działka budowlana Niekanin gm. Kołobrzeg, Rubinowa
    1 / 8
    Działka budowlana Niekanin gm. Kołobrzeg, Rubinowa

    Niekanin

    • 490 000 zł cena
    • 1 504 m2 powierzchnia
    • 326 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka gruntu pod budownictwo jednorodzinne lub inwestycję. Plan miejscowy dla tego terenu oznaczony jest symbolem 29.P, KB, U, MN i przewiduje zabudowę mieszkalno-rzemieślniczą,...

  • Działka inwestycyjna Sarbia gm. Kołobrzeg
    1 / 5
    Działka inwestycyjna Sarbia gm. Kołobrzeg

    Sarbia

    • 280 000 zł cena
    • 1 285 m2 powierzchnia
    • 218 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Działka z dużym potencjałem. Zabudowana działka budowlana o przeznaczeniu - budownictwo wielorodzinne. Na terenie działki znajduje się budynek w stanie surowym otwartym z moż...

  • Działka siedliskowa Robuń gm. Gościno
    1 / 10
    Działka siedliskowa Robuń gm. Gościno

    Robuń

    • 109 865 zł cena
    • 3 139 m2 powierzchnia
    • 35 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • siedliskowa

    Działka siedliskowa ok 20 km od Kołobrzegu z dobrym dojazdem i mediami w pobliżu oraz zabudowaniami po sąsiedzku. Nieruchomość gruntowa jest sprzedawana wraz z udziałem w drodze...

  • Działka rolna Sianożęty gm. Ustronie Morskie Kukinka
    1 / 15
    Działka rolna Sianożęty gm. Ustronie Morskie Kukinka

    Sianożęty

    • 480 000 zł cena
    • 119 847 m2 powierzchnia
    • 5 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Malowniczy teren łąkowy otoczony lasem mieszanym i iglastym pomiędzy ekspresową S6 i DK 11 zaledwie 20 minut od Kołobrzegu, 10 minut do plaży w Ustroniu Morskim. W przyjemnym otoc...

  • Lokal użytkowy Kołobrzeg, Tarnowskiego
    1 / 4
    Lokal użytkowy Kołobrzeg, Tarnowskiego

    Kołobrzeg

    • 2 500 zł cena
    • 34 m2 powierzchnia
    • 74 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Lokale usługowe w komercyjnym obiekcie przy ul. Tarnowskiego w Kołobrzegu. We wrześniu planowany jest generalny remont obiektu i właściciel obiekt jest w stanie zaaranżować prze...

  • Mieszkanie Kołobrzeg, Kasprowicza
    1 / 15
    Mieszkanie Kołobrzeg, Kasprowicza

    Kołobrzeg

    • 855 000 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 22 500 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 2 piętro

    W pełni wykończony i umeblowany lokal z widokiem na zieleń, z dużą loggią wykończoną deską kompozytową. Łazienka z prysznicem i pralką, umywalką i wc. Salon z aneksem kuchen...

  • Działka Sarbia gm. Kołobrzeg
    1 / 5
    Działka Sarbia gm. Kołobrzeg

    Sarbia

    • 250 000 zł cena
    • 6 455 m2 powierzchnia
    • 39 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Duża działka inwestycyjna o powierzchni 6455m2 z możliwością zabudowy terenu 4368m2 Działka rolna z możliwością przekształcenia na budowlaną (plan zagospodarowania przestrzenneg...

  • Działka siedliskowa Kamica gm. Gościno
    1 / 9
    Działka siedliskowa Kamica gm. Gościno

    Kamica

    • 179 000 zł cena
    • 6 603 m2 powierzchnia
    • 28 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • siedliskowa

    Na sprzedaż malownicza działka z potencjałem, położona w miejscowości Kamica, w powiecie kołobrzeskim, w gminie Gościno. Działka porośnięta częściowo lasem dębowym (ok. 0,4 HA), p...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Mieszkanie Kołobrzeg, ppor. Edmunda Łopuskiego
    1 / 12
    Mieszkanie Kołobrzeg, ppor. Edmunda Łopuskiego

    Kołobrzeg

    • 750 000 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 16 305 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Mieszkanie 2 pokojowe z wielkim tarasem oraz słoneczną loggią. Dwupokojowe w pełni wykończone i umeblowane oraz wyposażone w sprzęty AGD. Do wydania zaraz po zapłaceniu ceny....

  • Mieszkanie Kołobrzeg, Bogusława X
    1 / 13
    Mieszkanie Kołobrzeg, Bogusława X

    Kołobrzeg

    • 838 448 zł cena
    • 68 m2 powierzchnia
    • 12 331 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 4 piętro

    Nowy projekt w centrum obejmuje realizację trzech, połączonych ze sobą siedmio- i ośmiokondygnacyjnych budynków, z których każdy posiada dwupoziomową halę garażową. II ETAP inw...

  • Mieszkanie Kołobrzeg, Wschodnia
    1 / 15
    Mieszkanie Kołobrzeg, Wschodnia

    Kołobrzeg

    • 730 000 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 15 532 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Dwupokojowy apartament z widokiem na morze! W pakiecie z wyposażeniem, umeblowany: w sypialni wygodne łóżko, komoda i pojemna szafa w zabudowie na całej ścianie, oraz aneks kuch...

  • Działka siedliskowa Grzybowo gm. Kołobrzeg, Szkolna
    1 / 5
    Działka siedliskowa Grzybowo gm. Kołobrzeg, Szkolna

    Grzybowo

    • 487 500 zł cena
    • 3 750 m2 powierzchnia
    • 130 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • siedliskowa

    Negocjuj cenę! Ziemia Rolna z prawem zabudowy, Południowe Grzybowo, obręb Korzystno, ok. 2 km do morza, w pobliżu lasu. Możliwa realizacja Agroturystyki! obowiązuje MPZP Symbol...

  • Dom Ustronie Morskie, Ku Słońcu
    1 / 15
    Dom Ustronie Morskie, Ku Słońcu

    Ustronie Morskie

    • 975 000 zł cena
    • 113 m2 powierzchnia
    • 8 629 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Nowy dom wolnostojący z dużym patio. ZAMIESZKAJ NIEODPŁATNIE ZANIM KUPISZ ! Nowoczesny dom parterowy o powierzchni 113m2 + 39m2 patio i fotowoltaiką o mocy 9,75kW Podan...

  • Dom Nieżyn gm. Siemyśl
    1 / 12
    Dom Nieżyn gm. Siemyśl

    Nieżyn

    • 790 000 zł cena
    • 110 m2 powierzchnia
    • 7 182 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż NOWY DOM składający się z salonu aneksem kuchennym i 3 sypialni, korytarza i łazienki oraz wc na parterze z tarasem oraz 3 sypialni i łazienki na poddaszu użytkowym....

  • Mieszkanie Kołobrzeg, Jana Pawła II
    1 / 11
    Mieszkanie Kołobrzeg, Jana Pawła II

    Kołobrzeg

    • 180 000 zł cena
    • 10 m2 powierzchnia
    • 18 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 4 piętro

    Malutka, przytulna kawalerka w centrum Kołobrzegu! Niewielkie mieszkanie dla singla, w sam raz na wypady nad morze. Nieruchomość ma status lokalu mieszkalnego. Miesięczne opłat...

  • Apartament wakacyjny na sprzedaż Kołobrzeg - Podczele.
    1 / 16
    Apartament wakacyjny na sprzedaż Kołobrzeg - Podczele.

    Kołobrzeg

    • 399 000 zł cena
    • 26 m2 powierzchnia
    • 15 347 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 4 piętro

    Apartament wakacyjny na sprzedaż - Kołobrzeg Podczele. Na sprzedaż zadbany apartament wakacyjny usytuowany w Kołobrzegu w dzielnicy Podczele. Znakomicie skomunikowana, cicha część...

  • Mieszkanie Kołobrzeg, Armii Krajowej
    1 / 8
    Mieszkanie Kołobrzeg, Armii Krajowej

    Kołobrzeg

    • 1 660 000 zł cena
    • 83 m2 powierzchnia
    • 20 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Klimatyczne mieszkanie. Mieszkanie w samym centrum miasta w odnowionej kamienicy. Na 83 m2 znajduje się salon z aneksem kuchennym, dwie sypialnie, łazienka, wyodrębniona "st...

  • Dom Kołobrzeg
    1 / 15
    Dom Kołobrzeg

    Kołobrzeg

    • 1 200 000 zł cena
    • 220 m2 powierzchnia
    • 5 455 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Wygodny dom dla dużej rodziny z garażem i tarasem o powierzchni ok. 30 m2, z markizą oraz dwoma balkonami na wyższych kondygnacjach. Solidne budownictwo, z grubymi murami z bi...

  • Dom Kołobrzeg, Krzywoustego
    1 / 15
    Dom Kołobrzeg, Krzywoustego

    Kołobrzeg

    • 1 950 000 zł cena
    • 450 m2 powierzchnia
    • 4 334 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Rezydencja - dom jednorodzinny z garażem, w Kołobrzegu w okazyjnej cenie. Z możliwością zamieszkiwania przez dwie rodziny (z uwagi na niezależne wejście na piętro). lub dla liczn...

  • Dom Kołobrzeg, Kurpińskiego
    1 / 15
    Dom Kołobrzeg, Kurpińskiego

    Kołobrzeg

    • 1 980 000 zł cena
    • 296 m2 powierzchnia
    • 6 690 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Komfortowy i nowoczesny dom dla dużej rodziny, z funkcjonalnymi pomieszczeniami dla całej rodziny : Na parterze: duża kuchnia z jadalnią z zabudową meblowa i wbudowanym sprzętem A...