• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Sromowce Wyżne
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości pod Gościnem

(744)
  • Mieszkanie 3 pokojowe
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Kołobrzeg

    • 585 000 zł cena
    • 75 m2 powierzchnia
    • 7 800 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    FHU Mieczysław Jakubowski
    Biuro nieruchomości

  • Dom szeregowiec
    Dom szeregowiec

    Kołobrzeg

    • 1 200 000 zł cena
    • 112 m2 powierzchnia
    • 10 715 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Morek Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Kołobrzeg

    • 620 000 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 17 223 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Morek Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Kołobrzeg

    • 999 000 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 18 164 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    FHU Mieczysław Jakubowski
    Biuro nieruchomości

  • Dom Siemyśl, Topolowa
    1 / 12
    Dom Siemyśl, Topolowa

    Siemyśl

    • 1 350 000 zł cena
    • 247 m2 powierzchnia
    • 5 466 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Dom energooszczędny z dużym ogrodem i potencjałem dla dwóch pokoleń Na sprzedaż przestronny, komfortowy dom o powierzchni ok. 250 m², położony na zadbanej działce o wielkości 1...

  • Mieszkanie Kołobrzeg, Trzebiatowska
    1 / 12
    Mieszkanie Kołobrzeg, Trzebiatowska

    Kołobrzeg

    • 380 000 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 10 271 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    2 pokojowe mieszkanie z dużą oddzielną kuchnia w odnowionym bloku przy ulicy Trzebiatowskiej. Prężna wspólnota mieszkaniowa, w ostatnich latach wymieniono dach, instalacje, ociepl...

  • Kawalerka na sprzedaż Kołobrzeg Podczele - okazja
    1 / 11
    Kawalerka na sprzedaż Kołobrzeg Podczele - okazja

    Kołobrzeg

    • 329 000 zł cena
    • 20 m2 powierzchnia
    • 16 450 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 4 piętro

    Kawalerka na sprzedaż w Kołobrzegu 800m2 od plaży. W pełni wyposażone gotowe do wynajmu/zamieszkania. Zadbane, praktyczne mieszkanie z księgą wieczystą. Na sprzedaż kawalerka (mie...

  • Mieszkanie Kołobrzeg, Bałtycka
    1 / 15
    Mieszkanie Kołobrzeg, Bałtycka

    Kołobrzeg

    • 1 250 000 zł cena
    • 82 m2 powierzchnia
    • 15 244 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Biały dom, w Kołobrzegu, mieszkanie 3 pokojowe z przyjemnym widokiem na port rybacki, z dwoma balkonami i garażem. Wyposażone w ogrzewanie podłogowe. Dwie sypialnie z szafami w z...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Dom Grzybowo gm. Kołobrzeg, Zakole
    1 / 15
    Dom Grzybowo gm. Kołobrzeg, Zakole

    Grzybowo

    • 1 680 000 zł cena
    • 171 m2 powierzchnia
    • 9 825 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Rodzinny dom w Grzybowie, blisko plaży ! Cudownie zlokalizowany dom w zabudowie bliźniaczej, dla rodziny. Powierzchnia użytkowa 147,5m2. Posadowiony na zagospodarowanej dział...

  • Mieszkanie Kołobrzeg, Kościuszki
    1 / 12
    Mieszkanie Kołobrzeg, Kościuszki

    Kołobrzeg

    • 510 000 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 14 167 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 3 piętro

    Dochodowy apartament w Hotelu Diva SPA **** 3 piętro wschodni widok, w obiekcie z basenem, spa i restauracją. Pokój dwuosobowy z łazienką i opcją dostawki oraz z balkonem. Wy...

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 19
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Kołobrzeg

    • 699 000 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 12 945 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Freedom Nieruchomości Oddział Kołobrzeg
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Kołobrzeg

    • 666 000 zł cena
    • 34 m2 powierzchnia
    • 19 589 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    NEXTHOUSE SP. Z O.O.
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    Dom wolnostojący

    Dębica

    • 989 000 zł cena
    • 134 m2 powierzchnia
    • 7 381 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    RE/MAX NA TROPIE
    Biuro nieruchomości

  • Działka nad morzem 500m2
    1 / 5
    Działka nad morzem 500m2

    Sianożęty

    • 125 000 zł cena
    • 500 m2 powierzchnia
    • 250 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Witam Serdecznie mam na sprzedaż działkę rolną z możliwością postawienia na niej domku holenderskiego lub drewnianego o powierzchni 35 metrów w podstawie i nie wyższym niż 5,5 metr...

  • Atrakcyjna działka Kołobrzeg
    1 / 6
    Atrakcyjna działka Kołobrzeg

    Kołobrzeg

    • 5 400 800 zł cena
    • 13 502 m2 powierzchnia
    • 400 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Na sprzedaż teren inwestycyjny przy obwodnicy Kołobrzegu (Poprawa Dostępności Do Portu) o powierzchni 13502 m2, działka nr 4/17. Grunt bezpośrednio przy drodze wylotowej z Kołobrze...

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Ustronie Morskie

    • 573 000 zł cena
    • 41 m2 powierzchnia
    • 13 976 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Barn-net Maciej Baran
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    Dom wolnostojący

    Kołobrzeg

    • 1 350 000 zł cena
    • 160 m2 powierzchnia
    • 8 438 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    EuroDom Nieruchomości Kołobrzeg
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Kołobrzeg

    • 470 000 zł cena
    • 53 m2 powierzchnia
    • 8 868 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    EMHouse
    Biuro nieruchomości

  • Duży dom w Karlinie. Hotel/Usługi.

    Karlino » ul. Brzóski

    • 746 000 zł cena
    • 282 m2 powierzchnia
    • 2 646 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do sprzedaży przestronny dom wolnostojący o powierzchni użytkowej blisko 283 m2 z 1980 roku, 2-kondygnacyjny z poddaszem użytkowym i garażem. Dwa niezależne wejścia. Posadowiony na...

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Kołobrzeg

    • 449 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 9 355 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    EMHouse
    Biuro nieruchomości