• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości pod Brwinowem

(1 895)
  • wynajmę lokal uzytkowy 300m2 z witryną na sklep hurownię int
    1 / 7
    wynajmę lokal uzytkowy 300m2 z witryną na sklep hurownię int

    Milanówek

    • 5 000 zł cena
    • 300 m2 powierzchnia
    • 17 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    wynajmę lokal wielkości 300 m2 na piętrze w bardzo dobrej lokalizacji wysokości 3.5m,Lokal ogrzewany gazem,na podłodze płytki,łazienka witryna ,drzwi wejsciowe na paletę,okazyjna c...

  • Dom wolnostojący
    Dom wolnostojący

    Blizne Jasińskiego

    • 3 200 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 46 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na wynajem

    em5 nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Lokal 56m handlowo-usługowy
    1 / 9
    Lokal 56m handlowo-usługowy

    Grodzisk Mazowiecki

    • 610 000 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 10 893 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Witam Oferuje do sprzedania lokal handlowo-usługowe o powierzchni 56m na parterze . Lokale znajdują się w Grodzisku Mazowieckim ul. Elizy Orzeszkowej 8 przy chodniku , posiada po...

  • BEZ PROWIZJI bliźniak w Kolonii Mrokowskiej/gm.Lesznowola/
    1 / 12
    BEZ PROWIZJI bliźniak w Kolonii Mrokowskiej/gm.Lesznowola/

    Kolonia Mrokowska

    • 990 000 zł cena
    • 157 m2 powierzchnia
    • 6 306 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    Kupujesz bezpośrednio od developera Nie płacisz prowizji Nie płacisz podatku PCC 2 % Koniecznie obejrzyj film video dołączony do oferty. Do sprzedaży dom w zabudowie bliźniaczej...

  • Działka usługowa Radziejowice
    1 / 15
    Działka usługowa Radziejowice

    Radziejowice

    • 2 990 000 zł cena
    • 26 100 m2 powierzchnia
    • 115 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    Do sprzedaży siedlisko w miejscowości Podlasie ul. Główna 13, gmina Radziejowice, powiat Żyrardowski. Nieruchomość składa się z następujących działek nr: 96/1,96/4,96/5 i 127 o łą...

  • Dom Radziejowice
    1 / 15
    Dom Radziejowice

    Radziejowice

    • 2 990 000 zł cena
    • 72 m2 powierzchnia
    • 41 528 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

• wynajmę samod budynek siła parking każda hurtownia Pruszków
    1 / 12
    wynajmę samod budynek siła parking każda hurtownia Pruszków

    Pruszków

    • 16 000 zł cena
    • 600 m2 powierzchnia
    • 27 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    WYNAJMĘ WOLNOSTOJĄCY BUDYNEK OGRODZONY PARKING NA RECHABILITACJĘ HURTOWNIĘ DRZWI I OKIEN, EWENTUALNIE PODOBNA CICHĄ SPOKOJNĄ DZIAŁALNOŚĆ Centrum Pruszkowa OKAZJA!!! budynekposiada...

  • Działka budowlana Izabelin B gm. Izabelin, gm. Izabelin
    1 / 3
    Działka budowlana Izabelin B gm. Izabelin, gm. Izabelin

    Izabelin B

    • 1 450 000 zł cena
    • 2 210 m2 powierzchnia
    • 657 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Prezentuję pięknie położoną dużą działkę 2210mkw zlokalizowaną w Izabelinie B, na działkę prowadzą urokliwe leśne ulice. Działka idealna, dla osób poszukujących spokoju i wytchnien...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Działka budowlana Michałowice, Michałowice Wieś
    Działka budowlana Michałowice, Michałowice Wieś

    Michałowice

    • 900 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 900 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana 1000 m2 w Michałowicach. Nieruchomość położona w sąsiedztwie domów jednorodzinnych, teren płaski bez zadrzewienia. W pobliżu sklep spożywczy, szkoła podstawowa,...

  • Błonie, segment st.dewelop.102m, działka 100m
    1 / 10
    Błonie, segment st.dewelop.102m, działka 100m

    Błonie

    • 899 000 zł cena
    • 102 m2 powierzchnia
    • 8 814 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • szeregowiec

    Agencja DOMi. Błonie ul. Warszawska 20, tel. 22 731 88 88 Błonie nowe domy do sprzedaży. OFERTA DEWELOPERSKA (Klient KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI!). Agencja DOMi zaprasza do zapozna...

  • Działka wśród nowej zabudowy
    1 / 8
    Działka wśród nowej zabudowy

    Rusiec

    • 395 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 395 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana o powierzchni 1000m2 zlokalizowana w Ruścu. Kształt prostokąta o wymiarach 43,6 x 22,94, dojazd drogą utwardzoną, udział w drodze w cenie działki, media - prąd n...

  • Działka niedaleko lasu, dobra lokata kapitału
    1 / 8
    Działka niedaleko lasu, dobra lokata kapitału

    Rusiec

    • 480 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 480 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka o powierzchni 1000m2 zlokalizowana w Ruścu k/Nadarzyna. Media - woda, prąd, gaz do podciągnięcia, kanalizacja w planach gminy, Wymiary działki 27,03 x 37. Dojazd drogą ut...

  • Międzyborów- świetny dom w idealnej lokalizacji
    1 / 16
    Międzyborów- świetny dom w idealnej lokalizacji

    Międzyborów

    • 2 200 000 zł cena
    • 334 m2 powierzchnia
    • 6 587 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    POLECAM do sprzedania gotowy do zamieszkania, bardzo wygodny, świetnie położony dom w Międzyborowie. Budynek mieszkalny, jednorodzinny, wolnostojący, dwukondygnacyjny z użytkowym p...

  • Działka w otulinie lasu
    1 / 6
    Działka w otulinie lasu

    Żółwin

    • 510 000 zł cena
    • 971 m2 powierzchnia
    • 526 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka o powierzchni 971m2 zlokalizowana w Żółwinie. Kształt  prostokąta o wymiarach 33,8 x 28,73, dojazd utwardzony, media - prąd na działce, wodociąg i gaz w drodze, dostępna k...

  • Działka w malowniczej okolicy
    1 / 7
    Działka w malowniczej okolicy

    Jastrzębnik

    • 351 000 zł cena
    • 1 300 m2 powierzchnia
    • 270 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka o powierzchni 1300m2 zlokalizowana w miejscowości Jastrzębnik gmina Żabia Wola. Kształt prostokąta o wymiarach 30,8 x 42,21, dojazd drogą gminną asfaltową i kawałek utwar...

  • Słoneczna działa ze starodrzewem w granicy
    1 / 4
    Słoneczna działa ze starodrzewem w granicy

    Podkowa Leśna

    • 2 050 000 zł cena
    • 1 704 m2 powierzchnia
    • 1 204 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana o powierzchni 1704m2 zlokalizowana w Podkowie Leśnej w centrum miejscowości. Kształt prostokąta o wymiarach 35,5 x 48,  Wszystkie media miejskie na działce. Słon...

  • Okazja I Centrum I 3 pokoje I 47,54m2

    Błonie » ul. Traugutta

    • 475 000 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 10 107 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 47,54 m², położone w centrum Błonia, na 3. piętrze czteropiętrowego, zadbanego bloku z 1972 roku. Lokal do remontu, co stanowi doskonałą propoz...

  • Wynajmę magazyn 250m2parter+250m2 piętro winda Michałowice
    1 / 10
    Wynajmę magazyn 250m2parter+250m2 piętro winda Michałowice

    Michałowice

    • 16 000 zł cena
    • 500 m2 powierzchnia
    • 32 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    WYNAJMĘ tylko magazyn 250m2 ,biuro PIĘTRO ok al.jerozolimskich Michałowice dobra lokalizacja ewentualna mała produkcja siła lokal wysoki 3.20m piętro CENA WYNAJMU 16000zł OBECNIE P...

  • Sprzedam działkę rod w Lesznie wieś Powązki
    1 / 10
    Sprzedam działkę rod w Lesznie wieś Powązki

    Leszno

    • 60 000 zł cena
    • 300 m2 powierzchnia
    • 200 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Sprzedam działkę rod 300m2.Domek 20m2 +weranda 7m2.W domku instalacja elektryczna.Na działce własna studnia głębinowa (hydrofor).,komórka na narzędzia.,

  • Działki budowlane Łady Raszyn
    1 / 6
    Działki budowlane Łady Raszyn

    Łady

    • 712 500 zł cena
    • 950 m2 powierzchnia
    • 750 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działki budowlane w miejscowości Łady gm. Raszyn z aktualnym MPZP (zabudowa wyłącznie jednorodzinna lub bliźniacza) o powierzchni od 950 do 1208 m2 położone przy ul. Długiej/ul. Ba...