• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości pod Brwinowem

(1 895)
  • Działka budowlana 1451m2 z WZ, gm. Jaktorów
    1 / 9
    Działka budowlana 1451m2 z WZ, gm. Jaktorów

    Budy Zosine

    • 174 000 zł cena
    • 1 451 m2 powierzchnia
    • 120 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka budowlana 1451m2, położona w Budach Zosinych gm. Jaktorów. Na końcu spokojnej ulicy, tam gdzie kończy się ruch samochodów, znajduje się działka o nr ewid. 682/...

  • Działka nad rzeką pow. 2288 m2 Budy Zosine, WZ
    1 / 10
    Działka nad rzeką pow. 2288 m2 Budy Zosine, WZ

    Budy Zosine

    • 274 000 zł cena
    • 2 288 m2 powierzchnia
    • 120 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka budowlana 2288m2, położona w Budach Zosinych gm. Jaktorów. Na końcu spokojnej ulicy, tam gdzie kończy się ruch samochodów, znajduje się działka o nr ewid. 682/...

  • Działka budowlana Owczarnia gm. Brwinów, Malinowa
    1 / 6
    Działka budowlana Owczarnia gm. Brwinów, Malinowa

    Owczarnia

    • 749 000 zł cena
    • 1 315 m2 powierzchnia
    • 570 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Szukasz miejsca na dom, gdzie naprawdę można odpocząć po pracy, usłyszeć ciszę i mieć naturę na wyciągnięcie ręki — a jednocześnie szybko dojechać do Warszawy? Na sprzedaż działka...

  • Nieruchomości
    1 / 5
    Nieruchomości

    Pruszków

    • 650 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 13 542 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Na sprzedaż komfortowe i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 48,4 m², położone na pierwszym piętrze. Idealne zarówno dla rodziny z dzieckiem, pary, jak i jako pewna inwestycja po...

  • Rezydencja w Starej Magdalence: Luksus, Prywatność
    1 / 15
    Rezydencja w Starej Magdalence: Luksus, Prywatność

    Magdalenka

    • 7 190 000 zł cena
    • 1 051 m2 powierzchnia
    • 6 842 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Odkryj jedną z najbardziej imponujących posiadłości w prestiżowej Starej Magdalence. Ta unikatowa rezydencja o powierzchni ponad 1000m2, położona na najwyższym wzniesieniu w okolic...

  • Sprzedam dom
    1 / 5
    Sprzedam dom

    Pruszków

    • 1 005 000 zł cena
    • 120 m2 powierzchnia
    • 8 375 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Do sprzedania dom o powierzchni 120 m .Budynek mieszkalny piętrowy, podpiwniczony, wybudowany z bala, ocieplany, obłożony sidingiem,okna plastikowe.Dach kryty blacho dachówką. W sk...

  • Działka budowlana Grodzisk Mazowiecki,
    1 / 8
    Działka budowlana Grodzisk Mazowiecki,

    Grodzisk Mazowiecki

    • 1 092 000 zł cena
    • 1 122 m2 powierzchnia
    • 974 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż atrakcyjna nieruchomość położona w samym sercu Grodziska Mazowieckiego. Działka o powierzchni 1122 m² stanowi doskonałą propozycję zarówno dla osób planujących budowę d...

  • Piękna działka z domkiem Adamów- Wieś
    1 / 16
    Piękna działka z domkiem Adamów- Wieś

    Adamów-Wieś

    • 619 000 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 12 380 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż piękna, w pełni zagospodarowana, działka budowlana położona w malowniczej miejscowości Adamów-Wieś. Nieruchomość w otoczeniu lasu, w bezpośrednim sąsiedztwie Bolimowski...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Dom Grodzisk Mazowiecki
    1 / 14
    Dom Grodzisk Mazowiecki

    Grodzisk Mazowiecki

    • 1 190 000 zł cena
    • 138 m2 powierzchnia
    • 8 624 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Do sprzedaży segment środkowy o powierzchni 119,5 m2, usytuowany w Grodzisku Mazowieckim w rejonie ulic Królewska / Okrężna, rok budowy 2007r . Podstawowy materiał budowlany pus...

  • Działka siedliskowa Bolesławek gm. Żabia Wola,
    1 / 11
    Działka siedliskowa Bolesławek gm. Żabia Wola,

    Bolesławek

    • 1 300 000 zł cena
    • 13 627 m2 powierzchnia
    • 96 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • siedliskowa

    Jeśli szukasz miejsca z duszą, które łączy naturę, przestrzeń i dobrą komunikację - ta oferta spełni Twoje oczekiwania. Siedlisko z potencjałem - 13 627 m² | Bolesławek, gm. Żabia...

  • sprzedam mieszkania 48m2 Pruszkow os Staszica
    1 / 6
    sprzedam mieszkania 48m2 Pruszkow os Staszica

    Pruszków

    • 640 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 13 334 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Witam, sprzedam mieszkanie na parterze , dwupokojowe , oddzielna kuchnia , balkon, piwnica. Wymieniona elektryka, kaloryfery, okna, hydraulika. Mieszkanie w Pruszkowie na os. Sta...

  • Teren w okolicach Warszawy
    1 / 3
    Teren w okolicach Warszawy

    Błonie

    • 2 500 000 zł cena
    • 10 000 m2 powierzchnia
    • 250 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • siedliskowa

    Oferta dla dewelopera-inwestora. Do sprzedania teren do natychmiastowej zabudowy o powierzchnie od 5 do 20 hektarów, położony w doskonałej lokalizacji, trasa WARSZAWA-POZNAN mias...

  • Działka usługowa Sokołów gm. Michałowice, Rodzinna
    1 / 3
    Działka usługowa Sokołów gm. Michałowice, Rodzinna

    Sokołów

    • 3 714 750 zł cena
    • 8 255 m2 powierzchnia
    • 450 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    Działka usługowa idealna pod inwestycję. Posiada warunki zabudowy pod magazyn! Teren sprawdzi się pod magazyn, salon samochodowy, salon wystawowy (show room), produkcję, warsztat,...

  • Działka inwestycyjna Pogroszew gm. Ożarów Mazowiecki, Nowowiejska
    1 / 4
    Działka inwestycyjna Pogroszew gm. Ożarów Mazowiecki, Nowowiejska

    Pogroszew

    • 1 620 000 zł cena
    • 11 913 m2 powierzchnia
    • 136 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Przedmiotem sprzedaży jest działka o łącznej powierzchni 11,913 m² (1,19 ha), położona w dynamicznie rozwijającej się części gminy Ożarów Mazowiecki, z doskonałym dojazdem do Warsz...

  • Urokliwy dom z dużym ogrodem Pruszków
    1 / 16
    Urokliwy dom z dużym ogrodem Pruszków

    Pruszków

    • 2 300 000 zł cena
    • 320 m2 powierzchnia
    • 7 188 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Zapraszamy do zapoznania się z ofertą domu w Pruszkowie, który łączy w sobie historyczny charakter z możliwościami kreatywnej przebudowy. Ta klimatyczna nieruchomość, położona na d...

  • Urokliwy dom z dużym ogrodem w Pruszkowie
    1 / 16
    Urokliwy dom z dużym ogrodem w Pruszkowie

    Pruszków

    • 2 300 000 zł cena
    • 1 850 m2 powierzchnia
    • 1 244 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

• Dom w Seroki Parcela gm. Teresin
    1 / 12
    Dom w Seroki Parcela gm. Teresin

    Seroki-Parcela

    • 950 000 zł cena
    • 100 m2 powierzchnia
    • 9 500 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Seroki Parcela :odległości : gm.Teresin 3,5 km , Błonie 10 km , Sochaczew 15 km , Warszawa 35 km , do stacji kolejowej 600 m .Dom budowany metodą tradycyną . Najszybcieju kontak...

  • Działka dłuższym bokiem do drogi

    Kajetany

    • 520 000 zł cena
    • 1 199 m2 powierzchnia
    • 434 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Zapraszamy do zapoznania się z ogłoszeniem sprzedaży działki o powierzchni 1199 m2, usytuowanej w malowniczej miejscowości Kajetany, gm. Nadarzyn. Działka o wymiarach 50 m x 23m (d...

  • DOM POD WARSZAWĄ - działka 1092, parterowy + 100m2
    1 / 13
    DOM POD WARSZAWĄ - działka 1092, parterowy + 100m2

    Mieszkowo

    • 1 690 000 zł cena
    • 200 m2 powierzchnia
    • 8 450 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Zapraszamy, elegancki, zadbany dom na sprzedaż Dom, który tutaj prezentujemy to wersja domu projektu pracowni Archon - Dom w gardeniach. Wielkość użytkowa 198,80m2 Wielkość całkowi...

  • DOMEK LETNISKOWY LENA
    1 / 16
    DOMEK LETNISKOWY LENA

    Lipków

    • 50 000 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 1 389 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Dzień dobry, Sprzedam domek letniskowy 6,0x6,0m z antresolą ( LENA EXPO ). Dane techniczne Grubość ściany 44 mm Rozmiar zewnętrzny 600x600 cm Wysokość ściany bocznej 2,8 m Wysokość...