• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości pod Brwinowem

(1 895)
  • Rezydencja z basenem – Stara Magdalenka
    1 / 13
    Rezydencja z basenem – Stara Magdalenka

    Magdalenka

    • 7 900 000 zł cena
    • 1 051 m2 powierzchnia
    • 7 517 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Oferujemy Państwu wyjątkową rezydencję w Starej Magdalence – prestiżowej, zielonej enklawie zaledwie kilkanaście minut od centrum Warszawy. To miejsce, w którym przestrzeń, luksus...

  • Działka 5300 m2 Powązki koło Mszczonowa
    1 / 3
    Działka 5300 m2 Powązki koło Mszczonowa

    Powązki

    • 100 zł cena
    • 5 300 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka leśna 5300 m2 w tym 1700 m2 z przeznaczeniem pod budowę. Działka przylega do drogi asfaltowej. Media w drodze: wodociąg,prąd, linia telefoniczna. Odległość od S8 - 500 m, b...

  • Działka Janczewice ul. Jedwabna

    Janczewice » ul. Jedwabna

    • 760 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 760 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Drodzy klienci,W świecie, gdzie każdy chce „blisko, ale cicho”, ta działka gra pierwsze skrzypce. Janczewice, ul. Jedwabna - kameralna enklawa pomiędzy Magdalenką, Lesznowolą i Pia...

  • Dom Nadarzyn,
    1 / 15
    Dom Nadarzyn,

    Nadarzyn

    • 1 480 000 zł cena
    • 210 m2 powierzchnia
    • 7 048 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Do sprzedaży elegancki i komfortowy dom z pięknym ogrodem bezpośrednio przy ścianie lasu w Strzeniówce. Wyjątkowa nieruchomość z klimatem, idealna dla tych, którzy cenią otoczenie...

  • Działka budowlana 1000m2 Blisko Julinka super lokalizacja
    Działka budowlana 1000m2 Blisko Julinka super lokalizacja

    Zaborówek

    • 420 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 420 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Witam ! Posiadam do sprzedania działkę budowlaną 1000m2 z możliwością powiększenia powierzchni nawet do 2500m2 w Miejscowości Zaborówek gmina Leszno woj. Mazowieckie. cena za 1 met...

  • studio do wynajęcia Ożarów Mazowiecki
    1 / 3
    studio do wynajęcia Ożarów Mazowiecki

    Ożarów Mazowiecki

    • 1 600 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 36 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 1 piętro

    Umowa okazjonalna na rok, ja płacę za notariusza. Cena 1600 zł plus opłaty wg zużycia z podliczników za wodę, prąd i * 250zł m-cznie ogrzewanie. Oddzielna łazienka, osobne wejście...

  • Lokal biurowo- uslugowy
    1 / 2
    Lokal biurowo- uslugowy

    Lesznowola

    • 4 000 zł cena
    • 43 m2 powierzchnia
    • 94 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Lokal biurowo usługowy. Ul. Gminna 43

  • Działka Kotorydz ul. Tarczyńska

    Kotorydz » ul. Tarczyńska

    • 449 000 zł cena
    • 2 815 m2 powierzchnia
    • 160 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Polecam Państwu działkę budowlaną oddaloną od Okęcia ok 18 km. Błyskawiczny dojazd do Warszawy zapewnia trasa szybkiego ruchu S7, oddalona o 2 km od działki.Z przyłączy na działce...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Działka Błonie ul.

    Błonie

    • 192 000 zł cena
    • 1 500 m2 powierzchnia
    • 128 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Mamy przyjemność zaprezentować Państwu działkę budowlaną w miejscowości Błonie k./ Prażmowa.ZOSTAŁY JUŻ TYLKO TRZY DZIAŁKI Działka dla osób ceniących sobie ciszę i spokój. Nie jest...

  • 1 / 2
    Działka Grzędy ul. Ogrodowa

    Grzędy » ul. Ogrodowa

    • 590 000 zł cena
    • 4 549 m2 powierzchnia
    • 130 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż: działka budowlana - GrzędyNa sprzedaż działka budowlana o powierzchni 4549 m² położona w miejscowości Grzędy. Teren objęty miejscowym planem zagospodarowania przestrze...

  • Dom Baszkówka rynek pierwotny ul.

    Baszkówka

    • 990 000 zł cena
    • 155 m2 powierzchnia
    • 6 388 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJIKUPUJĄCY NIE PŁACI PODATKU PCC Prezentuję Państwu bliźniaka nieopodal Piaseczna w stanie deweloperskim! Gotowy do sprzedaży!Do budynku przynależy 500 m2...

  • Dom Baszkówka rynek pierwotny ul.

    Baszkówka

    • 990 000 zł cena
    • 155 m2 powierzchnia
    • 6 388 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    Prezentuję Państwu bliźniaka nieopodal Piaseczna w stanie deweloperskim! Gotowy do sprzedaży!Do budynku przynależy 500 m2 ogrodu, inwestycja jest ogrodzona ogrodzeniem panelowym. N...

  • Dom Kotorydz ul.

    Kotorydz

    • 2 995 000 zł cena
    • 595 m2 powierzchnia
    • 5 034 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    TYLKO u NAS. CENA DO NEGOCJACJIPosiadłość  z dodatkowymi 3 magazynami oraz niezależnym budynkiem mającym  bezpośrednie wejście od ulicy ( może być np. sklep ).Ta nieruchomość, może...

  • Dom Lesznowola ul. Szkolna

    Lesznowola » ul. Szkolna

    • 1 245 000 zł cena
    • 165 m2 powierzchnia
    • 7 546 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Tylko u nas!I ty możesz zamieszkać  w domu o  niepowtarzalnym charakterze wśród lasu, drzew i zieleni, z dala od hałasu i zgiełku.Cena do negocjacji. Tu zapewniony jest bezpośredni...

  • Przestronny i funkcjonalny dom pow. 164m², 5 pokoi

    Pogroszew

    • 1 390 000 zł cena
    • 164 m2 powierzchnia
    • 8 476 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni użytkowej 164,17 m² (z kotłownią i garażem w bryle budynku), działka pod połową bluźniaka to aż 475 m². To propozycja dla osób...

  • Dom 177 m², pompa ciepła | Stare Faszczyce, Błonie
    1 / 16
    Dom 177 m², pompa ciepła | Stare Faszczyce, Błonie

    Stare Faszczyce

    • 930 000 zł cena
    • 177 m2 powierzchnia
    • 5 255 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż energooszczędny dom o powierzchni użytkowej 146 m², w zabudowie bliźniaczej, posadowiony na działce o powierzchni 515 m², zlokalizowany przy ul. Gimnazjalnej, w miejsco...

  • Dom 133 m2 Stare Faszczyce, gm. Błonie
    1 / 16
    Dom 133 m2 Stare Faszczyce, gm. Błonie

    Stare Faszczyce

    • 850 000 zł cena
    • 133 m2 powierzchnia
    • 6 391 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż energooszczędny dom o powierzchni użytkowej 100 m², w zabudowie bliźniaczej oddzielonej garażem, posadowiony na działce o powierzchni 513 m², w miejscowości Stare Faszc...

  • Willa z klimatem. Bezpośrednio?
    1 / 9
    Willa z klimatem. Bezpośrednio?

    Pruszków

    • 1 750 000 zł cena
    • 180 m2 powierzchnia
    • 9 723 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Dopóki ogłoszenie jest widoczne na portalu jest aktualne Bezpośrednio - 1750000 zŁ . Sprzedam wille położoną w Pruszkowie w dzielnicy Żbików w idealnej lokalizacji, w sąsiedztw...

  • Lokal użytkowy Błonie
    1 / 2
    Lokal użytkowy Błonie

    Błonie

    • 2 490 000 zł cena
    • 474 m2 powierzchnia
    • 5 254 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do sprzedaży budynek biurowo - usługowy usytuowany w Centrum Błonia. Budynek murowany, wybudowany w 2000 r. o łącznej powierzchni 474,4 m2 składający się z: a) lokal o powierzch...

  • Działka budowlana 1391m2 z WZ, gm. Jaktorów
    1 / 9
    Działka budowlana 1391m2 z WZ, gm. Jaktorów

    Budy Zosine

    • 167 000 zł cena
    • 1 391 m2 powierzchnia
    • 121 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka budowlana 1391m2, położona w Budach Zosinych gm. Jaktorów. Na końcu spokojnej ulicy, tam gdzie kończy się ruch samochodów, znajduje się działka nr 682/9 z waru...