• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości pod Brwinowem

(1 895)
  • Też pokoje Nadarzyn ogródek
    1 / 12
    Też pokoje Nadarzyn ogródek

    Nadarzyn

    • 4 000 zł cena
    • 85 m2 powierzchnia
    • 48 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • parter

    Do wynajęcia mieszkanie 3 pokojowe w Nadarzynie z własnym ogródkiem. Teren monitorowany Parking pod budynkiem Teren zamkniety

  • Dom Falenty Nowe gm. Raszyn, Panoramy
    1 / 6
    Dom Falenty Nowe gm. Raszyn, Panoramy

    Falenty Nowe

    • 1 499 000 zł cena
    • 170 m2 powierzchnia
    • 8 818 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    W spokojnej i zielonej miejscowości Falenty Nowe znajduje się kameralna inwestycja już zamieszkanych domów w zabudowie bliźniaczej oraz jeszcze wolne 2 budynki 4 lokalowe, obecnie...

  • Dom Falenty Nowe gm. Raszyn, Panoramy
    1 / 6
    Dom Falenty Nowe gm. Raszyn, Panoramy

    Falenty Nowe

    • 1 299 000 zł cena
    • 149 m2 powierzchnia
    • 8 719 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

• Ogrodzona działka 1000 m² z aktualnym pozwoleniem na budowę!
    1 / 8
    Ogrodzona działka 1000 m² z aktualnym pozwoleniem na budowę!

    Krakowiany

    • 369 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 369 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    BEZPOŚREDNIO - Działka 1000 m² z aktualnym pozwoleniem na budowę – Gotowa do startu. Na sprzedaż wyjątkowa działka budowlana o powierzchni 1000 m² położona w malowniczych Krakowia...

  • Dom Grodzisk Mazowiecki
    1 / 15
    Dom Grodzisk Mazowiecki

    Grodzisk Mazowiecki

    • 1 199 999 zł cena
    • 170 m2 powierzchnia
    • 7 059 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    MJ Nieruchomości prezentuje: Nowoczesny segment mieszkalny położony w spokojnej i zielonej części miasta. Segment skrajny o powierzchni użytkowej 148,40 m2 w Grodzisku Mazowiecki...

  • Przestronny dom wolnostojący 140 m² w Jaktorowie
    1 / 15
    Przestronny dom wolnostojący 140 m² w Jaktorowie

    Jaktorów-Kolonia

    • 1 570 000 zł cena
    • 140 m2 powierzchnia
    • 11 215 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą komfortowego, nowoczesnego domu wolnostojącego z 2019 roku, położonego w spokojnej i zielonej miejscowości Jaktorów. To idealna pro...

  • Działka nad rzeką , pow. 2842 m2 Budy Zosine / WZ
    1 / 7
    Działka nad rzeką , pow. 2842 m2 Budy Zosine / WZ

    Budy Zosine

    • 341 000 zł cena
    • 2 842 m2 powierzchnia
    • 120 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka budowlana 2842m2, położona w Budach Zosinych gm. Jaktorów. Na końcu spokojnej ulicy, tam gdzie kończy się ruch samochodów, znajduje się działka o numerach ewid...

  • Działka budowlana Milanówek
    1 / 11
    Działka budowlana Milanówek

    Milanówek

    • 420 000 zł cena
    • 992 m2 powierzchnia
    • 424 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    MJ Nieruchomości prezentuje: Urokliwa działka w cichej części Milanówka. Działka o powierzchni 992 m2 w sąsiedztwie wille oraz domy jednorodzinne. Wymiary działki 25 x 40. Na dz...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Dom Głosków gm. Piaseczno, Millenium
    1 / 14
    Dom Głosków gm. Piaseczno, Millenium

    Głosków

    • 1 690 000 zł cena
    • 186 m2 powierzchnia
    • 9 087 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż przestronny dom jednorodzinny położony w spokojnej miejscowości Głosków przy ul. Millenium. Działka o powierzchni 1405 m² zapewnia dużo przestrzeni i prywatności, co je...

  • Działka budowlana Oddział gm. Żabia Wola,
    1 / 13
    Działka budowlana Oddział gm. Żabia Wola,

    Oddział

    • 250 000 zł cena
    • 1 281 m2 powierzchnia
    • 196 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana o powierzchni 1281 m² położona w miejscowości Oddział to doskonała propozycja dla osób poszukujących spokojnego miejsca pod budowę domu z jednoczesnym dostępem do...

  • Dom Opacz Mała gm. Michałowice, Parkowa
    1 / 15
    Dom Opacz Mała gm. Michałowice, Parkowa

    Opacz Mała

    • 1 690 000 zł cena
    • 156 m2 powierzchnia
    • 10 834 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Opis: Oferta dla klienta szukającego nieruchomości o parametrach technicznych wykraczających poza standard deweloperski. Budynek zlokalizowany w Opaczy Małej (gm. Michałowice) zap...

  • Dogodna lokalizacja! Idealne parametry domu!

    Pruszków » ul. Ciechanowska

    • 1 129 000 zł cena
    • 115 m2 powierzchnia
    • 9 818 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż przestronny dom o powierzchni 115,49m², zaprojektowany z myślą o wygodzie całej rodziny. Przemyślany układ pomieszczeń sprawia, że każdy metr przestrzeni jest funkcjona...

  • Dom Wawrzyszew ul.

    Wawrzyszew

    • 1 200 000 zł cena
    • 99 m2 powierzchnia
    • 12 122 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Sprzedam przestronny, parterowy dom o pow. użytkowej 99,3 m2 na działce o pow. 1159 m2 w miejscowości Wawrzyszew, w gminie Błonie.Nieruchomość wyróżnia się funkcjonalnym układem po...

  • Działka budowlana Adamowizna gm. Grodzisk Mazowiecki
    1 / 5
    Działka budowlana Adamowizna gm. Grodzisk Mazowiecki

    Adamowizna

    • 530 000 zł cena
    • 1 584 m2 powierzchnia
    • 335 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Adamowizna - duża działka budowlana 1584 m2 blisko Grodziska Mazowieckiego - na sprzedaż. Piękna działka 1584m2 o wymiarach :27x57. Objęta MPZP, który przewiduje dla niej z...

  • Działka usługowa, inwestycyjna w Milanówku k/W-wy blisko A2
    1 / 7
    Działka usługowa, inwestycyjna w Milanówku k/W-wy blisko A2

    Milanówek

    • 3 600 000 zł cena
    • 12 000 m2 powierzchnia
    • 300 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    SPRZEDAM, WYDZIERŻAWIĘ, WYNAJMĘ, PRZYSTĄPIĘ DO WSPÓŁPRACY. Działka ma powierzchnię ok. 12 tys. m2 ( 1,2 ha ) w Milanówku ul. Królewska 3 – przedłużenie Al. Jerozolimskich z Warsz...

  • Mieszkanie Lesznowola ul.

    Lesznowola

    • 1 250 000 zł cena
    • 90 m2 powierzchnia
    • 13 889 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • parter

    Nie przegap tej wyjątkowej oferty! Mieszkanie z dużym ogrodem! NOWE, przestronne mieszkanie w urokliwej podwarszawskiej Lesznowoli, które idealnie wpisuje się w potrzeby rodzin z d...

  • Działka budowlana Jaktorów Chylice
    1 / 8
    Działka budowlana Jaktorów Chylice

    Jaktorów

    • 420 000 zł cena
    • 1 622 m2 powierzchnia
    • 259 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka budowlana w miejscowości Chylice gm. Jaktorów. Działka o pow. 1622 m2 ma kształt trapezu. Dłuższym bokiem przylega do dojazdowej drogi gruntowej. Na działce j...

  • Działka budowlana Żabia Wola Ojrzanów
    1 / 3
    Działka budowlana Żabia Wola Ojrzanów

    Żabia Wola

    • 500 280 zł cena
    • 2 274 m2 powierzchnia
    • 220 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana 2300 m2 w Ojrzanowie, gm. Żabia Wola. Narożna o szerokości 30x77metrów. W okolicy nowa zabudowa, media takie jak prąd, woda, gaz w ulicy bezpośrednio przy dział...

  • Lokal użytkowy Dawidy gm. Raszyn,
    1 / 5
    Lokal użytkowy Dawidy gm. Raszyn,

    Dawidy

    • 22 500 zł cena
    • 550 m2 powierzchnia
    • 41 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

     HALA MAGAZYNOWA 550 m² Z BIUREM - DAWIDY | DOSTĘPNOŚĆ 06.2026 BEZ PROWIZJI Oferujemy do wynajęcia halę magazynową o łącznej powierzchni 550 m², z wydzieloną częścią biurową ok. 5...

  • Działka 1072 m² MPZP Kajetany, gm. Nadarzyn
    1 / 8
    Działka 1072 m² MPZP Kajetany, gm. Nadarzyn

    Kajetany

    • 480 000 zł cena
    • 1 072 m2 powierzchnia
    • 448 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka budowlana nr ewid. 198/18 o powierzchni 1072 m² w Kajetanach, gmina Nadarzyn, położona w drugiej linii zabudowy od ul. Czarny Las, z bezpośrednim dostępem do ni...