• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania na sprzedaż Sopot

(108)
  • 2 pok. mieszkanie z ogródkiem blisko lasu
    1 / 12
    2 pok. mieszkanie z ogródkiem blisko lasu

    Sopot » Górny Sopot

    • 749 000 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 20 244 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Dom & House
    Biuro nieruchomości

  • Inwestycyjne mieszkanie w Sopocie 200m od plaży
    1 / 8
    Inwestycyjne mieszkanie w Sopocie 200m od plaży

    Sopot » Dolny Sopot

    • 780 000 zł cena
    • 29 m2 powierzchnia
    • 26 897 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    AGhouse Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Sopot, 3 pokoje blisko SKM
    1 / 20
    Sopot, 3 pokoje blisko SKM

    Sopot » Centrum

    • 1 390 000 zł cena
    • 94 m2 powierzchnia
    • 14 788 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Dom & House
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie Sopot Górny ul. Gen. Władysława Sikorskiego

    Sopot » Górny Sopot » ul. Sikorskiego

    • 1 980 000 zł cena
    • 101 m2 powierzchnia
    • 19 604 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    NA SPRZEDAŻ WYJĄTKOWA, KLIMATYCZNA NIERUCHOMOŚĆ ZACHOWANA W ORYGINALNYM STAROSPOCKIM STYLU! APARTAMENT:klimatyczny i zachowany w sopockim stylu zlokalizowany jest na pierwszym pięt...

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 10
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Sopot » Dolny Sopot

    • 1 248 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 26 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Obrotni Nieruchomości sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 13
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Sopot

    • 400 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 9 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje

    INTEGRO NIERUCHOMOŚCI Kinga Janicka
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie Sopot Dolny ul. Mariana Mokwy

    Sopot » Dolny Sopot » ul. Mokwy

    • 4 500 zł cena
    • 27 m2 powierzchnia
    • 167 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • parter

    TYLKO U NAS!Na wynajem nieruchomość, która idealnie sprawdzi się pod wynajem krótkoterminowy lub na potrzeby działalność gospodarczej (np. gabinet lekarski, biuro, kancelaria, etc....

  • Mieszkanie Sopot Dolny ul. Niepodległości

    Sopot » Dolny Sopot » ul. Niepodległości

    • 1 130 000 zł cena
    • 84 m2 powierzchnia
    • 13 453 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 3 piętro

    Na sprzedaż komfortowo urządzone, zaprojektowane przez architekta wnętrz dwa dwupokojowe mieszkania w Sopocie. Jeżeli szukasz miłych dla oka wnętrz, dobrej lokalizacji w pobliżu gł...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • mieszkanie na sprzedrz

    Gdynia

    • 429 000 zł cena
    • 43 m2 powierzchnia
    • 9 977 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    mieszkanie wlasnosciowe hipoteczne witomino ul wielkokacka blisko szkola z basenem 2 pokoje jasna kuchnia balkon 1 pieteo winda piwnica do remontu

  • Na granicy Redłowa i Orłowa, Os.Kępa Redłowska ; 2014r,3 pok wind...

    Gdynia

    • 1 500 000 zł cena
    • 85 m2 powierzchnia
    • 17 648 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Komfortowy apartament usytuowany na prestiżowym, strzeżonym osiedlu Kępa Redłowska składającym się z 5 kameralnych budynków. Budynek posiada cichobieżną windę, obiekt jest monitor...

  • Mieszkanie dwupoziomowe umeblowane 94m2 w Gdyni na wynajem

    Gdynia

    • 2 400 zł cena
    • 94 m2 powierzchnia
    • 26 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Oferujemy do wynajęcia wygodne, zadbane mieszkanie. Budynek z 1993 r., bardzo dobrze utrzymany. Czysta, zadbana klatka schodowa. Mieszkanie 2-poziomowe – 1 i 2 piętro. Powierzchnia...

  • 1 / 4
    Mieszkanie Gdynia Obłuże ul. Unruga

    Gdynia » Obłuże » ul. Unruga

    • 463 000 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 8 904 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    BEZCZYNSZOWE. NIETYPOWY ROZKŁAD POMIESZCZEŃ - możliwość zmiany. Mieszkanie na I piętrze w trzypiętrowej kamienicy w Gdyni Obłużu, blisko marketu Kaufland. Obecnie przebudo...

  • Sprzedam

    Gdynia

    • 300 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 6 250 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Sprzedam mieszkanie w Gdyni tel [tel]

  • Mieszkanie Gdynia, Sandomierska
    1 / 4
    Mieszkanie Gdynia, Sandomierska

    Gdynia

    • 546 000 zł cena
    • 43 m2 powierzchnia
    • 12 698 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka

    2 POKOJE | DOBRZE SKOMUNIKOWANE | GDYNIA MAŁY KACK | OGRÓD LOKALIZACJA: Nieruchomość położona jest w jednej z najlepiej rozwiniętych części Gdyni jaką jest Mały Kack. Dobrze sko...

  • Mieszkanie Gdynia Orłowo ul. Świerkowa

    Gdynia » Orłowo » ul. Świerkowa

    • 959 000 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 17 125 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Z przyjemnością prezentuję Państwu ofertę komfortowego mieszkania położonego na prestiżowym osiedlu „Orłowska Bryza”. To propozycja, która łączy w sobie wysoki standard, funkcjonal...

  • Mieszkanie Gdynia Witomino ul. Strażacka

    Gdynia » Witomino-Radiostacja » ul. Strażacka

    • 529 000 zł cena
    • 39 m2 powierzchnia
    • 13 565 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    TYLKO U NAS!Na sprzedaż ustawne, 2 pokojowe mieszkanie z dużym balkonem oraz piwnicą.Idealna propozycja dla pary, studenta, małej rodziny oraz osoby starszej.Niskie koszty eksploat...

  • Mieszkanie Biskupa Dominika Wzgórze Świętego Maksymiliana Gd
    1 / 7
    Mieszkanie Biskupa Dominika Wzgórze Świętego Maksymiliana Gd

    Gdynia

    • 685 000 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 14 892 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Mieszkanie zlokalizowane w znakomitej lokalizacji - przy ul. BP. Dominika. Świeżo wyremontowana klatka schodowa. Zadbana reprezentacyjna kamienica z 1955 r. Po remoncie. Powierz...

  • Mieszkanie Gdynia Śródmieście ul. Św. Piotra

    Gdynia » Śródmieście » ul. Piotra

    • 1 030 000 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 18 393 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Zakup tej nieruchomości jest dobrym celem inwestycyjnym. Gdynia to dynamicznie rozwijające się miasto, co może oznaczać potencjalny wzrost wartości nieruchomości w przyszłości. Dod...

  • Mieszkanie Gdynia Obłuże ul. Turkusowa

    Gdynia » Obłuże » ul. Turkusowa

    • 659 000 zł cena
    • 64 m2 powierzchnia
    • 10 297 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Oferta biura The House Nieruchomości.Zapraszamy na spotkanie w nieruchomości przy ul. Turkusowej w Gdyni.To jedna z tych ofert, które łączą elementy szczególnie cenione: przestronn...

  • Mieszkanie Gdynia Cisowa, Morska
    1 / 3
    Mieszkanie Gdynia Cisowa, Morska

    Gdynia

    • 455 463 zł cena
    • 41 m2 powierzchnia
    • 11 109 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Gotowe do odbioru, 2, 3, 4 pokojowe mieszkania w stanie deweloperskim,Komfort, aktywność, bezpieczeństwo i przestrzeń – idealne miejsce do życia w Gdyni.Lokalizacja osiedla to wygo...

  • Mieszkanie Gdynia Witomino, 2 Morskiego Pułku Strzelców
    1 / 10
    Mieszkanie Gdynia Witomino, 2 Morskiego Pułku Strzelców

    Gdynia

    • 649 000 zł cena
    • 59 m2 powierzchnia
    • 11 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    | 4 POKOJE | BALKON | PIWNICA | OSOBNA KUCHNIA | OBOK LASU I CENTRUM | GDYNIA | WITOMINO | LOKALIZACJA: Mieszkanie położone jest w spokojnej, zielonej części Gdyni - na Witominie...

  • Mieszkanie Gdynia,
    1 / 13
    Mieszkanie Gdynia,

    Gdynia

    • 879 000 zł cena
    • 98 m2 powierzchnia
    • 8 970 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • parter

    Na sprzedaż komfortowe mieszkanie bez czynszowe w szeregowcu 800 metrów od morza - Mosty Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży mieszkania w szeregowcu w malown...

  • Mieszkanie Gdynia Orłowo ul. Akacjowa

    Gdynia » Orłowo » ul. Akacjowa

    • 1 399 000 zł cena
    • 96 m2 powierzchnia
    • 14 573 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    OFERTA DOSTĘPNA WYŁĄCZNIE W PEPPER HOUSE!Na sprzedaż prezentujemy Państwu dwa mieszkania położone w samym sercu dzielnicy Orłowo, która zachwyca wyjątkową lokalizacja.Na parterze z...

  • Mieszkanie Gdynia Chylonia ul. Kartuska

    Gdynia » Chylonia » ul. Kartuska

    • 335 000 zł cena
    • 26 m2 powierzchnia
    • 12 885 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 1 piętro

    OFERTA DOSTĘPNA TYLKO I WYŁĄCZNIE W BIURZE NIERUCHOMOŚCI PEPPER HOUSE! Na sprzedaż mieszkanie 1-pokojowe o powierzchni 25,70mkw w Gdyni przy ul. Kartuskiej.    ATUTY NIERUCHOMOŚ...

  • Mieszkanie Gdynia Pogórze ul. Kontradmirała Stanisława Mieszkowsk...

    Gdynia » Pogórze » ul. Stanisława

    • 429 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 7 150 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    OFERTA DOSTĘPNA WYŁĄCZNIE W PEPPER HOUSE!!! Na sprzedaż przestronne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 60 m2, położone na cichym i spokojnym osiedlu w Gdyni Pogórze.ATUTY: - świe...

  • Mieszkanie Gdynia Wielki Kack ul. Waleriana Szefki

    Gdynia » Wielki Kack » ul. Szefki

    • 799 000 zł cena
    • 64 m2 powierzchnia
    • 12 485 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 2 piętro

    NOWA OFERTA DOSTĘPNA WYŁĄCZNIE W PEPPER HOUSE!Na sprzedaż jednopoziomowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 63,90 m² (powierzchnia całkowita aż 100m2), położone w jednej z najbardz...

  • Mieszkanie Gdynia Chwarzno-Wiczlino ul. Św. Faustyny

    Gdynia » Chwarzno-Wiczlino » ul. Faustyny

    • 589 000 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 12 805 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    OFERTA DOSTEPNA WYŁĄCZNIE W BIURZE NIERUCHOMOŚCI PEPPER HOUSE!ATUTY NIERUCHOMOŚCI:- mieszkanie gotowe do wejścia,- parter z wyjściem na ogród, - komórka lokatorska, - wysoki standa...

  • Mieszkanie Gdynia Pustki Cisowskie ul. Chabrowa

    Gdynia » Pustki Cisowskie-Demptowo » ul. Chabrowa

    • 899 000 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 12 843 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    OFERTA DOSTĘPNA WYŁĄCZNIE W PEPPER HOUSE!Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 70,37m2 położone w dzielnicy Gdynia Pustki Cisowskie. Mieszkanie wykończone w wysokim stand...

  • Mieszkanie Gdynia Działki Leśne ul. Słupecka

    Gdynia » Działki Leśne » ul. Słupecka

    • 1 699 000 zł cena
    • 94 m2 powierzchnia
    • 18 075 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Na sprzedaż przestronne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 93,8 m², położone na 1. piętrze w 3-piętrowej kamienicy o charakterystycznej, gdyńskiej architekturze modernistycznej z...

  • Mieszkanie Gdynia Pustki Cisowskie ul. Jaśminowa

    Gdynia » Pustki Cisowskie-Demptowo » ul. Jaśminowa

    • 420 000 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 9 131 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    OFERTA DOSTĘPNA W PEPPER HOUSE!  Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 46,35m2 w Gdyni na Pustkach Cisowskich przy ul. Jaśminowej.   ATUTY NIERUCHOMOŚCI: - w pobliżu...

  • Mieszkanie Gdynia Działki Leśne ul. Szczecińska

    Gdynia » Działki Leśne » ul. Szczecińska

    • 462 000 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 12 158 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    OFERTA DOSTĘPNA WYŁĄCZNIE W PEPPER HOUSE!Na sprzedaż komfortowe i funkcjonalne mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 37,75 m2 zlokalizowane przy ulicy Szczecińskiej w Gdyni zaledwie...

  • Mieszkanie Gdynia Działki Leśne ul. Morska

    Gdynia » Działki Leśne » ul. Morska

    • 849 999 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 12 143 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Oferta dostępna wyłącznie w Pepper House!ATUTY NIERUCHOMOŚCI: Prestiżowa lokalizacja na granicy Śródmieścia i Działek Leśnych Generalny remont zakończony w 2019 roku Nowoczesn...

  • 1 / 4
    Mieszkanie Gdynia Chwarzno-Wiczlino rynek pierwotny ul. Wiczlińsk...

    Gdynia » Chwarzno-Wiczlino » ul. Wiczlińska

    • 529 900 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 10 815 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    OFERTA DOSTĘPNA W BIURZE NIERUCHOMOŚCI PEPPER HOUSE ! Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania położonego przy ul. Jana Kazimierza w prężnie rozwijającej się dzi...

  • Mieszkanie Gdynia Chwarzno ul. Władysława Kańskiego

    Gdynia » Chwarzno-Wiczlino » ul. Kańskiego

    • 1 999 000 zł cena
    • 140 m2 powierzchnia
    • 14 279 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 3 piętro

    HOT OFERTA!!! DOSTĘPNA TYLKO U NAS!!ATUTY:-Prestiżowe, strzeżone osiedle Fort Forest -Bliskość lasu i terenów rekreacyjnych-Dwupoziomowy apartament z wysokim salonem 5,5 m-Południo...

  • Mieszkanie Gdynia Śródmieście ul. Władysława Iv

    Gdynia » Śródmieście » ul. Władysława IV

    • 559 000 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 14 711 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Oferta biura The House Nieruchomości.Ulica Władysława IV to jeden z najbardziej rozpoznawalnych adresów Śródmieścia Gdyni miejsce, w którym nowoczesne miasto spotyka się z nadmorsk...

  • Gdynia Centrum ul.Starowiejska 3pok. 71m2 miejsce parkingowe taras
    Gdynia Centrum ul.Starowiejska 3pok. 71m2 miejsce parkingowe tara...

    Gdynia

    • 1 349 000 zł cena
    • 71 m2 powierzchnia
    • 19 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 6 piętro

    Słoneczne, ciche mieszkanie o powierzchni 71 m2 w Centrum Gdyni przy ul. Starowiejskiej 29. Znajduje się na ostatnim piętrze sześciopiętrowej kamienicy wyposażonej w windę. Składa...

  • Mieszkanie Gdynia Karwiny ul. Kazimierza Kruczkowskiego

    Gdynia » Karwiny » pl. Kruczkowskiego

    • 419 000 zł cena
    • 33 m2 powierzchnia
    • 12 697 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 3 piętro

    Na sprzedaż przytulne, bardzo jasne mieszkanie o powierzchni 32,8 m², położone w spokojnej i dobrze skomunikowanej części Gdynia przy ul. Kruczkowskiego. Lokal znajduje się na 3. p...

  • Mieszkanie Gdynia Kamienna Góra ul. Krasickiego Ignacego

    Gdynia » Kamienna Góra » ul. Krasickiego

    • 3 200 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 58 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 6 piętro

    Na wynajem mieszkanie znajdujące się w Gdyni przy ul. Krasickiego 14, komfortowe dla 2-3 osób. Mieszkanie znajduje się na 6 piętrze, dwustronne, z widokiem na panoramę miasta oraz...