• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania na sprzedaż pod Zabrzem

(1 029)
  • Mieszkanie Katowice Ligota, Ligocka
    1 / 15
    Mieszkanie Katowice Ligota, Ligocka

    Katowice

    • 642 135 zł cena
    • 53 m2 powierzchnia
    • 12 116 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Sprzedaż bezpośrednio od Dewelopera! Brak podatku PCC!! ZAPARSZAMY DO NASZEGO BIURA SPRZEDAŻY - KATOWICE UL. LIGOCKA 103 - UMÓW SIĘ NA SPOTKANIE! Mieszkanie składające się z...

  • Mieszkanie Katowice Ligota, Ligocka
    1 / 15
    Mieszkanie Katowice Ligota, Ligocka

    Katowice

    • 798 762 zł cena
    • 69 m2 powierzchnia
    • 11 577 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

• Mieszkanie Siemianowice Śląskie, Aleja Jana III Sobieskiego
    1 / 9
    Mieszkanie Siemianowice Śląskie, Aleja Jana III Sobieskiego

    Siemianowice Śląskie

    • 140 000 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 3 500 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Opiekun oferty Wojciech Zając Pośrednik Obrotu Nieruchomościami tel. [tel] Zapraszam do zapoznania się z atrakcyjną ofertą funkcjonalnego, własnościowego mieszkania o powierzchni 4...

  • Mieszkanie Katowice Ligota, Ligocka
    1 / 15
    Mieszkanie Katowice Ligota, Ligocka

    Katowice

    • 870 873 zł cena
    • 72 m2 powierzchnia
    • 12 096 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • parter

• Mieszkanie Katowice Ligota, Ligocka
    1 / 15
    Mieszkanie Katowice Ligota, Ligocka

    Katowice

    • 675 125 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 12 275 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

• Mieszkanie Katowice Ligota, Ligocka
    1 / 15
    Mieszkanie Katowice Ligota, Ligocka

    Katowice

    • 528 338 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 11 741 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

• Mieszkanie Katowice Ligota, Ligocka
    1 / 15
    Mieszkanie Katowice Ligota, Ligocka

    Katowice

    • 837 726 zł cena
    • 73 m2 powierzchnia
    • 11 476 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

• Mieszkanie Katowice Ligota, Ligocka
    1 / 15
    Mieszkanie Katowice Ligota, Ligocka

    Katowice

    • 587 404 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 12 498 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

• Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • 4 pok Os. Kochanowskiego BEZ PROWIZJI
    1 / 6
    4 pok Os. Kochanowskiego BEZ PROWIZJI

    Gliwice

    • 9 500 zł cena
    • 77 m2 powierzchnia
    • 124 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 7 piętro

    Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkań na Osiedlu Kochanowskiego. Kupując ze mną nie płacisz prowizji, dostajesz cenę developera oraz dodatkowe wsparcie fachowca. Osiedle Ko...

  • Gliwice Łabędy zamknięte osiedle BEZ PROWIZJI
    1 / 9
    Gliwice Łabędy zamknięte osiedle BEZ PROWIZJI

    Gliwice

    • 8 500 zł cena
    • 44 m2 powierzchnia
    • 194 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkań na osiedlu Poezji !! Osiedle Poezji to zamknięte osiedle położone w Gliwicach Łabędy przy ulicy Poezji. Na terenie znajdują się 2 budy...

  • 25-73 m2 (1-4 pok.) zamknięte Osiedle Poezji Gliwice
    1 / 9
    25-73 m2 (1-4 pok.) zamknięte Osiedle Poezji Gliwice

    Gliwice

    • 8 500 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 185 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkań na Osiedlu Poezji !! Kupując ze mną nie płacisz prowizji, dostajesz cenę developera oraz dodatkowe wsparcie fachowca. Osiedle Poezji t...

  • 1 pokój Osiedle Kochanowskiego BEZ PROWIZJI !!
    1 / 6
    1 pokój Osiedle Kochanowskiego BEZ PROWIZJI !!

    Gliwice

    • 9 500 zł cena
    • 31 m2 powierzchnia
    • 307 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 1 piętro

    Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkań na Osiedlu Kochanowskiego. Kupując ze mną nie płacisz prowizji, dostajesz cenę developera oraz dodatkowe wsparcie fachowca. Osiedle K...

  • 3 pok 46,51m2 z ogrodem Osiedle Kochanowskiego BEZ PROWIZJI
    1 / 5
    3 pok 46,51m2 z ogrodem Osiedle Kochanowskiego BEZ PROWIZJI

    Gliwice

    • 9 500 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 203 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

• Osiedle Poezji Gliwice ul. Poezji BEZ PROWIZJI
    1 / 10
    Osiedle Poezji Gliwice ul. Poezji BEZ PROWIZJI

    Gliwice

    • 8 500 zł cena
    • 28 m2 powierzchnia
    • 304 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 1 piętro

• 4 pokoje 72,84m2 zamknięte osiedle Poezji BEZ PROWIZJI
    1 / 10
    4 pokoje 72,84m2 zamknięte osiedle Poezji BEZ PROWIZJI

    Gliwice

    • 8 500 zł cena
    • 73 m2 powierzchnia
    • 117 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 2 piętro

• 3 pokoje zamknięte Osiedle Poezji BEZ PROWIZJI
    1 / 7
    3 pokoje zamknięte Osiedle Poezji BEZ PROWIZJI

    Gliwice

    • 8 500 zł cena
    • 53 m2 powierzchnia
    • 161 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

• 26-95m2 (1,2,3,4 pok.) Os. Kochanowskiego BEZ PROWIZJI
    1 / 10
    26-95m2 (1,2,3,4 pok.) Os. Kochanowskiego BEZ PROWIZJI

    Gliwice

    • 9 500 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 207 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

• 2 pokoje Osiedle Kochanowskiego BEZ PROWIZJI!!
    1 / 6
    2 pokoje Osiedle Kochanowskiego BEZ PROWIZJI!!

    Gliwice

    • 9 500 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 190 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

• 2-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie zamienię
    1 / 8
    2-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie zamienię

    Bytom

    • 270 000 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 6 429 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Na sprzedaż mieszkanie 41,60 m – Bytom, al. Legionów Możliwa zamiana na większe 3 pokoje , opcjonalny balkon w bytomiu Na sprzedaż funkcjonalne i w pełni wyremontowane mieszkani...

  • 1 / 4
    Mieszkanie, 47 m², Gliwice

    Gliwice

    • 258 000 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 5 490 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż

    Syndyk sprzeda mieszkanie Syndyk masy upadłości w postępowaniu upadłościowym osoby fizycznej nieprowadzącej działalności gospodarczej prowadzonym w systemie teleinformatycznym K...