• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Zabrze +20 km
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania na sprzedaż pod Zabrzem

(1 029)
  • Mieszkanie Świętochłowice, Polna
    1 / 6
    Mieszkanie Świętochłowice, Polna

    Świętochłowice

    • 250 000 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 5 556 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Wyłącznie u nas! Na sprzedaż przedstawiamy mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 45,50m, które jest usytuowane na 2 piętrze w czteropiętrowym bloku. Lokal mieszkalny stanowi ciekawą...

  • Mieszkanie Gliwice Stare Gliwice rynek pierwotny ul. Dickensa

    Gliwice » Stare Gliwice » ul. Dickensa

    • 499 000 zł cena
    • 64 m2 powierzchnia
    • 7 797 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    OFICJALNY PARTNER SPRZEDAŻY - OSIEDLE RADOSNE Oferujemy na sprzedaż mieszkanie w standardzie deweloperskim zlokalizowane na os.Radosne II. Osiedle Radosne II przy ul.Ka...

Gliwice » Stare Gliwice » ul. Dickensa

    • 737 000 zł cena
    • 89 m2 powierzchnia
    • 8 281 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 2 piętro

    OFICJALNY PARTNER SPRZEDAŻY - OSIEDLE RADOSNE Oferujemy na sprzedaż mieszkanie w standardzie deweloperskim zlokalizowane na os.Radosne II. Osiedle Radosne II przy ul.Karola D...

Gliwice » Stare Gliwice » ul. Dickensa

    • 709 000 zł cena
    • 89 m2 powierzchnia
    • 7 967 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    OFICJALNY PARTNER SPRZEDAŻY - OSIEDLE RADOSNE Oferujemy na sprzedaż mieszkanie w standardzie deweloperskim zlokalizowane na os.Radosne II. Osiedle Radosne II przy ul.Karola...

  • Kawalerka na wynajem
    1 / 9
    Kawalerka na wynajem

    Chorzów

    • 1 500 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 38 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 1 piętro

    Wynajmę kawalerkę w Chorzowie Batorym przy ul. Kochanowskiego na 1 piętrze niecałe 40m2 w atrakcyjnej cenie. Mieszkanie po generalnym remoncie nie umeblowane ( nowa duża szafa w pr...

  • 1 / 4
    Lokal mieszkalny - Knurów

    Knurów

    • 33 585 zł cena
    • 77 m2 powierzchnia
    • 437 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż

    Syndyk masy upadłości ustanowiony w postępowaniu upadłościowym Agnieszki Sucheckiej osoby fizycznej nieprowadzącej działalności gospodarczej, prowadzonym w sprawie o sygn. akt GL1G...

  • Mieszkanie Katowice Kokociniec, Ligocka
    1 / 6
    Mieszkanie Katowice Kokociniec, Ligocka

    Katowice

    • 502 471 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 11 167 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    PROMOCJA: Oszczędź 55 831 zł! Mieszkanie dla rodziny na Stacji Ligockiej. 3 pokoje 45,8m2 przedpokój - 7,4m2 łazienka - 3,7m2 salon + kuchnia 16,5m2 pokój - 10m2 pokój- 7,9m2...

  • Mieszkanie Bytom, Wrocławska
    1 / 6
    Mieszkanie Bytom, Wrocławska

    Bytom

    • 1 550 zł cena
    • 39 m2 powierzchnia
    • 40 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    ***WYNAJĘTE*** Do wynajęcia mieszkanie 2-pokojowe, które jest usytuowane na 2 piętrze w wieżowcu, w którym dostępna jest winda. To idealne rozwiązanie dla osób starszych lub osób...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Mieszkanie do wynajęcia. Gliwice os. Kopernika, ul. Gwiazdy
    1 / 6
    Mieszkanie do wynajęcia. Gliwice os. Kopernika, ul. Gwiazdy

    Gliwice

    • 1 400 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 27 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje

    Do wynajęcia mieszkanie w Gliwicach przy ul. Gwiazdy Polarnej – Osiedle Kopernika na piątym piętrze w dziesięciopiętrowym budynku z windą. Na powierzchni użytkowej 51 m2 znajdują...

  • Funkcjonalne studio pet friendly, Cmentarna 30
    1 / 7
    Funkcjonalne studio pet friendly, Cmentarna 30

    Chorzów

    • 1 100 zł cena
    • 18 m2 powierzchnia
    • 62 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 3 piętro

    Opis lokalu: Do wynajęcia przyjazne dla zwierząt mieszkanie przy ul. Cmentarnej 30 w Chorzowie. Nieruchomość: Powierzchnia 18 m2. 3 piętro. Elektryczne ogrzewanie. Lokalizacja;...

  • Sprzedam mieszkanie w Pyskowicach
    1 / 6
    Sprzedam mieszkanie w Pyskowicach

    Pyskowice

    • 230 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 5 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Sprzedam mieszkanie w Pyskowicach 52 m dwa pokoje na pierwszym piętrze w centrum Pyskowic mieszkanie częściowo umeblowane wszędzie blisko przystanek autobusowy parki sklepy szkoły...

  • Mieszkanie Katowice Dolina Trzech Stawów, Szybowcowa
    1 / 15
    Mieszkanie Katowice Dolina Trzech Stawów, Szybowcowa

    Katowice

    • 1 190 000 zł cena
    • 88 m2 powierzchnia
    • 13 523 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 3 piętro

    Przedstawiam ofertę sprzedaży Apartamentu w Katowicach - Dolina Trzech Stawów - FRANCUSKA PARK ul. Szybowcowa. Mieszkanie jest w stanie deweloperskim i składa się z: - Duży pr...

  • Mieszkanie Bytom, Katowicka
    1 / 11
    Mieszkanie Bytom, Katowicka

    Bytom

    • 249 000 zł cena
    • 84 m2 powierzchnia
    • 2 965 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Zapraszam do zapoznania się z ofertą przestronnego mieszkania z potencjałem aranżacyjnym. Mieszkanie znajduje się na pierwszym piętrze w wyremontowanej, trzypiętrowej kamienicy. Do...

  • Mieszkanie Wojkowice, Plaka
    1 / 8
    Mieszkanie Wojkowice, Plaka

    Wojkowice

    • 1 290 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 24 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Do wynajęcia oferujemy funkcjonalne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 55,50 m2, położone na czwartym piętrze zadbanego, ocieplonego bloku na osiedlu Plaka w Wojkowicach. Lokal...

  • Mieszkanie Katowice, Krakowska
    1 / 8
    Mieszkanie Katowice, Krakowska

    Katowice

    • 156 900 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 4 359 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 2 piętro

    Wojciech Zając Pośrednik Obrotu Nieruchomościami tel. [tel] Zapraszam do zapoznania się z atrakcyjną ofertą funkcjonalnego mieszkania o powierzchni 37 m w zadbanej kamienicy przy u...

  • Mieszkanie Chorzów Centrum, Żeromskiego
    1 / 12
    Mieszkanie Chorzów Centrum, Żeromskiego

    Chorzów

    • 1 000 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 25 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • parter

    Polecamy do wynajęcia mieszkanie o powierzchni 40 m2 usytuowane na parterze 2-piętrowej, zadbanej kamiennicy przy ulicy Żeromskiego w Chorzowie w Centrum. Mieszkanie składa się z 2...

  • Mieszkanie 3 pokoje 64m2 w Rudzie Śląskiej, Ruda 1,
    1 / 12
    Mieszkanie 3 pokoje 64m2 w Rudzie Śląskiej, Ruda 1,

    Ruda Śląska

    • 360 000 zł cena
    • 64 m2 powierzchnia
    • 5 625 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBroker Kontakt tylko przez WhatsApp!!! Na sprzedaż przestronne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni...

  • Mieszkanie Siemianowice Śląskie Centrum, Hermana Wróbla
    1 / 15
    Mieszkanie Siemianowice Śląskie Centrum, Hermana Wróbla

    Siemianowice Śląskie

    • 2 500 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 52 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 4 piętro

    Polecamy na wynajem dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 49 m2, położone na 4 piętrze 8-piętrowego bloku przy ulicy Wróbla w Siemianowicach Śląskich. Blok ocieplony z zamontowanym...

  • 37m2 LIGOTA CENTRUM - WOLNE OD 15 KWIETNIA
    1 / 13
    37m2 LIGOTA CENTRUM - WOLNE OD 15 KWIETNIA

    Katowice

    • 1 800 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 49 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 9 piętro

    słoneczne 2 niezależne, umeblowane pokoje, - TV, balkon - przedpokój - kuchnia (meble, piec, lodówka, naczynia) - łazienka (wanna, umawalka, WC, pralka) - CO i gaz z sieci, ciepła...

  • Mieszkanie Gliwice Śródmieście

    Gliwice » Śródmieście

    • 709 000 zł cena
    • 96 m2 powierzchnia
    • 7 386 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    OFERTA NA WYŁĄCZNOŚĆ Polecam na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie zlokalizowane w Gliwicach przy ul.Barlickiego, w bezpośrednim sąsiedztwie parku Chopina oraz głównej ulic...