• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania na sprzedaż pod Zabrzem

(1 029)
  • Mieszkanie Bytom, Piekarska
    1 / 12
    Mieszkanie Bytom, Piekarska

    Bytom

    • 239 000 zł cena
    • 30 m2 powierzchnia
    • 7 967 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 3 piętro

    Opiekun oferty Wojciech Zając tel. [tel] Zapraszam do zapoznania się z ofertą 2-pokojowego mieszkania o powierzchni 30 m (powierzchnia podłogi 35m), usytuowanego na poddaszu (osta...

  • Mieszkanie Bytom, Piekarska
    Mieszkanie Bytom, Piekarska

    Bytom

    • 239 000 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 6 829 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Opiekun oferty Wojciech Zając tel. [tel] Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 2-pokojowego mieszkania o powierzchni 35 m, położonego na parterze pięknie zrewitalizowanej kamienic...

  • Mieszkanie Bytom, Piekarska
    1 / 15
    Mieszkanie Bytom, Piekarska

    Bytom

    • 209 000 zł cena
    • 29 m2 powierzchnia
    • 7 207 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Opiekun oferty Wojciech Zając tel. [tel] Zapraszam do zapoznania się z atrakcyjną ofertą 2-pokojowego mieszkania o powierzchni 29,73 m, położonego na parterze w zrewitalizowanej k...

  • Mieszkanie Bytom, Piekarska
    1 / 9
    Mieszkanie Bytom, Piekarska

    Bytom

    • 189 000 zł cena
    • 26 m2 powierzchnia
    • 7 270 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 3 piętro

    Opiekun oferty Wojciech Zając tel. [tel] Zapraszam do zapoznania się z ofertą 1-pokojowego mieszkania o powierzchni 26.19 m, położonego na ostatnim piętrze pięknie zrewitalizowane...

  • Mieszkanie Katowice Ligota, Wczasowa
    1 / 15
    Mieszkanie Katowice Ligota, Wczasowa

    Katowice

    • 2 500 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 47 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Mieszkanie dostępne od 1 czerwca 2026 roku Katowice - Ligota ul. Wczasowa - bardzo ciekawa oferta. Mieszkanie do wynajęcia z opcją korzystania z ogrodu oraz miejsca parkingowe...

  • Apartament klasy premium - osiedle Panorama Park
    1 / 9
    Apartament klasy premium - osiedle Panorama Park

    Ruda Śląska

    • 2 400 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 69 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Apartament klasy PREMIUM Na wynajem wyjątkowy, komfortowy apartament 2 pokojowy o powierzchni 36m² z szerokim balkonem, komórką lokatorską i miejscem postojowym w hali podziemnej,...

  • Mieszkanie Bytom, Piekarska
    1 / 15
    Mieszkanie Bytom, Piekarska

    Bytom

    • 209 000 zł cena
    • 28 m2 powierzchnia
    • 7 465 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Opiekun oferty Wojciech Zając tel. [tel] Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 2-pokojowego mieszkania o powierzchni 29,73 m, położonego na ostatnim piętrze pięknie zrewitalizowan...

  • Mieszkanie Katowice Szopienice
    1 / 15
    Mieszkanie Katowice Szopienice

    Katowice

    • 339 000 zł cena
    • 68 m2 powierzchnia
    • 4 986 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    KATOWICE KANTORÓWNY - w ofercie sprzedaży duże, wysokie, klimatyczne mieszkanie na 3 kondygnacji o powierzchni 68 m2 w zadbanej, prywatnej ładnej kamienicy z CO. Kamienica jest mo...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Mieszkanie Gliwice Centrum
    1 / 11
    Mieszkanie Gliwice Centrum

    Gliwice

    • 429 000 zł cena
    • 59 m2 powierzchnia
    • 7 272 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Oferujemy Państwu do sprzedania mieszkanie o powierzchni 63,22 m 2 (w tym piwnica o pow. 3,70 m 2 ) na IV piętrze w kamienicy w Centrum Gliwic. Mieszkanie składa się z salonu, s...

  • Fazos mieszkanie na sprzedaż
    1 / 5
    Fazos mieszkanie na sprzedaż

    Tarnowskie Góry

    • 275 000 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 6 548 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Sprzedam dwupokojowe mieszkanie w Tarnowskich Górach na osiedlu Fazos ul. Ułańska. Czynsz 480 zł (w tym centralne ogrzewanie), osobno płatne: woda, prąd i gaz. Mieszkanie dostępne...

  • Mieszkanie Gliwice Stare Gliwice rynek pierwotny ul. Dickensa

    Gliwice » Stare Gliwice » ul. Dickensa

    • 499 000 zł cena
    • 64 m2 powierzchnia
    • 7 797 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    OFICJALNY PARTNER SPRZEDAŻY - OSIEDLE RADOSNE Oferujemy na sprzedaż mieszkanie w standardzie deweloperskim zlokalizowane na os.Radosne II. Osiedle Radosne II przy ul.Karola D...

Gliwice » Stare Gliwice » ul. Dickensa

    • 499 000 zł cena
    • 64 m2 powierzchnia
    • 7 797 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

Gliwice » Stare Gliwice » ul. Dickensa

    • 499 000 zł cena
    • 64 m2 powierzchnia
    • 7 797 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

Gliwice » Stare Gliwice » ul. Dickensa

    • 737 000 zł cena
    • 89 m2 powierzchnia
    • 8 281 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 3 piętro

Gliwice » Stare Gliwice » ul. Dickensa

    • 499 000 zł cena
    • 64 m2 powierzchnia
    • 7 797 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

Gliwice » Stare Gliwice » ul. Dickensa

    • 499 000 zł cena
    • 64 m2 powierzchnia
    • 7 797 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

Gliwice » Stare Gliwice » ul. Dickensa

    • 499 000 zł cena
    • 64 m2 powierzchnia
    • 7 797 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

• Sprzedam mieszkanie 2 pokoje z balkonem 1 piętro
    1 / 6
    Sprzedam mieszkanie 2 pokoje z balkonem 1 piętro

    Tarnowskie Góry

    • 300 000 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 6 667 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Sprzedam dwupokojowe mieszkanie z balkonem w centrum miasta Tarnowskie Góry. Czynsz 562zł ( w tym śmieci 2 osoby), osobno płatna woda I co. Do rynku 850m, blisko szkoła, przedszkol...

  • Mieszkanie Gliwice Politechnika
    1 / 13
    Mieszkanie Gliwice Politechnika

    Gliwice

    • 2 800 zł cena
    • 53 m2 powierzchnia
    • 53 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Oferujemy Państwu do wynajęcia słoneczne, dwupokojowe mieszkanie garażem i dużym balkonem zlokalizowane na drugim piętrze w czteropiętrowym budynku w Gliwicach na Osiedlu Trynek, w...

  • Mieszkanie 30 m2 , 2 pokoje, bez pośredników
    1 / 5
    Mieszkanie 30 m2 , 2 pokoje, bez pośredników

    Bytom

    • 192 000 zł cena
    • 30 m2 powierzchnia
    • 6 400 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Witam. Mam do sprzedania mieszkanie 30m2, 2-pokojowe, na 2. piętrze w bloku 4-piętrowym z windą w Bytomiu przy ulicy Reja. Mieszkanie po remoncie, z wyposażeniem. Blok odświeżony,...