• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Zabrze +20 km
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania na sprzedaż pod Zabrzem

(1 029)
  • Kameralne ogrodzone osiedle I Nowe gotowe M2
    1 / 6
    Kameralne ogrodzone osiedle I Nowe gotowe M2

    Chorzów

    • 329 133 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 9 404 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Zamieszkaj w nowoczesnym i komfortowym apartamencie w świetnej lokalizacji Chorzowa! Bezpośredni zakup od dewelopera! BRAK PROWIZJI ! W ofercie posiadamy również inne apartamenty...

  • Kawalerka w spokojnej okolicy I 7 min do centrum
    1 / 6
    Kawalerka w spokojnej okolicy I 7 min do centrum

    Gliwice

    • 257 095 zł cena
    • 26 m2 powierzchnia
    • 9 889 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 3 piętro

    Zamieszkaj w nowoczesnym i komfortowym apartamencie w otoczeniu natury! Brak prowizji! Brak podatku PCC 2%! W ofercie posiadamy również inne apartamenty na tej jak i innych inwest...

  • Mieszkanie Katowice Panewniki, Panewnicka
    1 / 9
    Mieszkanie Katowice Panewniki, Panewnicka

    Katowice

    • 470 000 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 9 400 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    EASTATE ma przyjemność zaprezentować 3 pokojowe mieszkanie w zielonych Panewnikach LOKALIZACJA: Ul. Panewnicka w Katowicach znajduje się w spokojnej dzielnicy Ligota-Panewniki, k...

  • Mieszkanie Katowice os. Tysiąclecia
    1 / 15
    Mieszkanie Katowice os. Tysiąclecia

    Katowice

    • 1 500 zł cena
    • 23 m2 powierzchnia
    • 66 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 3 piętro

    Katowice, Osiedle Tysiąclecia, ul. Piastów. Oferujemy do wynajęcia kawalerkę z balkonem, zlokalizowaną w Katowicach przy ul. Piastów - blisko przystanki komunikacji miejskiej. Nie...

  • Mieszkanie 2 pokojowe , Śródmieście
    1 / 8
    Mieszkanie 2 pokojowe , Śródmieście

    Gliwice

    • 2 200 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 44 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Przedstawiamy Państwu na wynajem apartament o powierzchni 51m² o wysokim standardzie, znajdujący się na 2 piętrze niskiego budynku w dzielnicy Śródmieście, w Gliwicach, przy ulicy...

  • Nowe gotowe 42 m2 I 2 pokoje I parking gratis
    1 / 6
    Nowe gotowe 42 m2 I 2 pokoje I parking gratis

    Chorzów

    • 380 275 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 9 055 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

• Mieszkanie Katowice Panewniki ul. Panewnicka

    Katowice » Ligota-Panewniki » ul. Panewnicka

    • 470 000 zł cena
    • 51 m2 powierzchnia
    • 9 216 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    EASTATE ma przyjemność zaprezentować 3 pokojowe mieszkanie w zielonych PanewnikachLOKALIZACJA:Ul. Panewnicka w Katowicach znajduje się w spokojnej dzielnicy Ligota-Panewniki, która...

  • Mieszkanie Katowice Bogucice, Nadgórników
    1 / 15
    Mieszkanie Katowice Bogucice, Nadgórników

    Katowice

    • 2 880 000 zł cena
    • 150 m2 powierzchnia
    • 19 200 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 5 pokoje
    • 10 piętro

    (English version below) Szanowni Państwo, międzynarodowa agencja nieruchomości Keller Williams ma przyjemność przedstawić jeden z najciekawszych apartamentów na polskim rynku. Ł...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Mieszkanie Katowice, Fitelberga
    1 / 11
    Mieszkanie Katowice, Fitelberga

    Katowice

    • 1 044 000 zł cena
    • 106 m2 powierzchnia
    • 9 850 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    To wyjątkowa propozycja dla wymagających osób, poszukujących połączenia elegancji, spokoju i prestiżu w jednym miejscu. Lokalizacja Na sprzedaż oferujemy przestronny, elegancki ap...

  • Mieszkanie Gliwice
    1 / 5
    Mieszkanie Gliwice

    Gliwice

    • 390 000 zł cena
    • 53 m2 powierzchnia
    • 7 359 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 53,84 m2 , na 3 piętrze kamienicy, dzielnica Stare Gliwice. Nieruchomość z wyjątkowym potencjałem - idealna zarówno do zamieszkania, jak i ja...

  • 2 pokoje, taras, miejsce postojowe, Kępowa 52
    1 / 9
    2 pokoje, taras, miejsce postojowe, Kępowa 52

    Katowice

    • 2 200 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 46 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • parter

    Opis lokalu: Do wynajęcia mieszkanie dwupokojowe mieszkanie z tarasem i miejscem postojowym przy ulicy Kępowej 52 w Katowicach. Nieruchomość: Powierzchnia 48 m2. Parter z tarasem...

  • NAJEM OKAZJONALNY NA GISZOWCU - OD ZARAZ
    1 / 4
    NAJEM OKAZJONALNY NA GISZOWCU - OD ZARAZ

    Katowice

    • 3 000 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 56 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • 7 piętro

    Mieszkanie - trzy pokojowe + odrębna, widna kuchnia, łazienka z ubikacją i dwa przedpokoje, balkon , miejsce postojowe. Wygodne, przestronne, wszystkie pomieszczenia są dobrze roz...

  • Mieszkanie Bytom, Orląt Lwowskich
    1 / 7
    Mieszkanie Bytom, Orląt Lwowskich

    Bytom

    • 199 000 zł cena
    • 28 m2 powierzchnia
    • 7 108 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 1 piętro

    Wyłącznie u nas! Na sprzedaż komfortowa kawalerka o łącznej powierzchni 28,02m, po generalnym remoncie, wykończona z dużą starannością i dbałością o detale. Lokal mieszkalny jest w...

  • Mieszkanie Katowice Dąbrówka Mała
    1 / 14
    Mieszkanie Katowice Dąbrówka Mała

    Katowice

    • 1 500 zł cena
    • 25 m2 powierzchnia
    • 60 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 2 piętro

    KATOWICE DĄBRÓWKA MAŁA UL. PRZEDWIOŚNIE - KAWALERKA DO WYNAJĘCIA! W ofercie wynajmu mieszkanie o powierzchni 26 m2 w świetnie skomunikowanej części Katowic. Mieszkanie składa s...

  • Mieszkanie Katowice Koszutka, Nadgórników
    1 / 15
    Mieszkanie Katowice Koszutka, Nadgórników

    Katowice

    • 1 449 877 zł cena
    • 96 m2 powierzchnia
    • 15 103 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 5 pokoje
    • parter

    Luksusowy apartament z ogrodem | NOHO N14 | ul. Nadgórników, Katowice Na sprzedaż wyjątkowy, 5-pokojowy apartament z największym ogrodem w całej inwestycji NOHO N1...

  • Mieszkanie Mikołów, Południowa
    1 / 12
    Mieszkanie Mikołów, Południowa

    Mikołów

    • 2 400 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 48 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Przedstawiam ofertę mieszkania do wynajęcia położonego w Mikołowie przy ul. Południowej - bardzo cicha i spokojna okolica. Mieszkanie jest puste! Nie umeblowane. Lokal usy...

  • Mieszkanie Katowice Śródmieście, Ks. Piotra Skargi
    1 / 9
    Mieszkanie Katowice Śródmieście, Ks. Piotra Skargi

    Katowice

    • 2 163 462 zł cena
    • 125 m2 powierzchnia
    • 17 308 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 5 pokoje
    • 12 piętro

    Atrakcyjna inwestycja mieszkaniowa położona w centrum Katowic, łącząca nowoczesną architekturę, funkcjonalne rozwiązania oraz wygodny dostęp do pełnej infrastruktury miejskiej. Zak...

  • Sprzedam BEZ POŚREDNIKÓW - 55m² - 1. PIĘTRO - Stroszek, ul.
    1 / 8
    Sprzedam BEZ POŚREDNIKÓW - 55m² - 1. PIĘTRO - Stroszek, ul.

    Bytom

    • 283 000 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 5 146 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Sprzedam bezpośrednio przestronne, słoneczne dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 55 m², położone na poszukiwanym PIERWSZYM PIĘTRZE w niskim bloku. Największe atuty: BRAK PROWIZJ...

  • Mieszkanie Chorzów
    Mieszkanie Chorzów

    Chorzów

    • 289 000 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 7 606 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    NOWA CENA!!!! Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 38 m, położone w Chorzowie przy ul. Wiosennej na osiedlu Klimzowiec Lokal znajduje się na wysokim parterze w niskim b...

  • Mieszkanie Bytom, Krakowska
    1 / 6
    Mieszkanie Bytom, Krakowska

    Bytom

    • 300 000 zł cena
    • 73 m2 powierzchnia
    • 4 110 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Wyłącznie u Nas!! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży przestronnego mieszkania o powierzchni 73,15 m2, zlokalizowanego przy ulicy Krakowskiej w Bytomiu, w niedalekiej o...