• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania na sprzedaż pod Zabrzem

(1 029)
  • Mieszkanie Bytom, Kolejowa
    1 / 10
    Mieszkanie Bytom, Kolejowa

    Bytom

    • 150 000 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 4 286 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 5 piętro

    !!REZERWACJA!! Wyłącznie u Nas!! Z przyjemnością prezentujemy ofertę sprzedaży mieszkania zlokalizowanego przy ulicy Kolejowej w Bytomiu, w doskonale skomunikowanej części miasta...

  • Mieszkanie Bytom, Morcinka
    1 / 10
    Mieszkanie Bytom, Morcinka

    Bytom

    • 299 000 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 8 082 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    !!SPRZEDANE!! Wyłącznie u Nas!! Jeśli szukasz mieszkania, które zachwyca od pierwszego wejścia i nie wymaga żadnych dodatkowych prac - ta nieruchomość jest dla Ciebie. Zapraszamy...

  • Mieszkanie Bytom, Józefa Chełmońskiego
    1 / 6
    Mieszkanie Bytom, Józefa Chełmońskiego

    Bytom

    • 1 700 zł cena
    • 34 m2 powierzchnia
    • 50 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 2 piętro

    ZOSTAŃ PIERWSZYM NAJEMCĄ! BEZ PROWIZJI! Do wynajęcia świeżo wyremontowane mieszkanie o powierzchni 34,73 m², zlokalizowane w Bytomiu przy ul. Chełmońskiego 37. Lokal znajduje się...

  • Wynajmę mieszkanie z balkonem 49m2 Os. Tysiąclecia Katowice
    1 / 9
    Wynajmę mieszkanie z balkonem 49m2 Os. Tysiąclecia Katowice

    Katowice

    • 2 100 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 43 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje

    Wynajmę mieszkanie z balkonem 49m2 Os. Tysiąclecia Katowice Do wynajęcia od właściciela Blisko Parku Śląskiego Szybki dojazd do centrum Katowic komunikacją (tramwaje, autobusy) j...

  • Wynajmę mieszkanie w Katowicach ul. Adamskiego
    1 / 9
    Wynajmę mieszkanie w Katowicach ul. Adamskiego

    Katowice

    • 1 300 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 24 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 7 piętro

    Wynajmę ładne umeblowane mieszkania o powierzchni 54,5 m² na siódmym piętrze w bloku z windą przy ulicy Adamskiego w Katowicach. Mieszkanie składa się: -dużego pokój z wyjściem na...

  • 3-pokojowe mieszkanie z balkonem. Bogucice.
    1 / 5
    3-pokojowe mieszkanie z balkonem. Bogucice.

    Katowice

    • 409 700 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 6 829 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Na sprzedaż ustawne mieszkanie o powierzchni 60,85 m², położone na 2 piętrze w zadbanym bloku z windą przy ul. Wajdy w Katowicach. Lokal idealny zarówno dla rodziny, jak i inwestyc...

  • 2 przestronne pokoje blisko ŚUM
    1 / 8
    2 przestronne pokoje blisko ŚUM

    Katowice

    • 2 100 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 42 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Do wynajęcia przytulne, w pełni umeblowane mieszkanie składające się z dwóch niezależnych pokoi, dużej widnej kuchni, łazienki z WC oraz przedpokoju. Lokal znajduje się w zadbanym...

  • Sprzedam mieszanie 4 pokojowe
    1 / 10
    Sprzedam mieszanie 4 pokojowe

    Katowice

    • 420 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 7 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 4 piętro

    Sprzedam mieszkanie na Giszowcu na ul. Kolistej 4 piętro blok bez windy. 60m2 4 pokoje, kuchnia, łazienka, i osobna ubikacja. 2 balkony. Do mieszkania przynależą 2 piwnicę. Więce...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Mieszkanie Gliwice Wójtowa Wieś rynek pierwotny ul. Mazowieckiego

    Gliwice » Wójtowa Wieś » ul. Mazowieckiego

    • 1 199 000 zł cena
    • 95 m2 powierzchnia
    • 12 622 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Polecam na sprzedaż apartament zlokalizowany na kameralnym i zamkniętym osiedlu przy ul.Tadeusza Mazowieckiego. Nowoczesna inwestycja mieszkaniowa została oddana do użytku w 2025...

  • Mieszkanie Bytom Łagiewniki, św. Cyryla i Metodego
    1 / 5
    Mieszkanie Bytom Łagiewniki, św. Cyryla i Metodego

    Bytom

    • 1 500 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 34 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Na wynajem oferujemy komfortowe 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni około 45 m, które jest usytuowane na 3 piętrze w zadbanej i klimatycznej kamienicy. Budynek wyróżnia się zadbaną...

  • Ruda Śląska Halemba 3 pokoje najem okazjonalny
    1 / 6
    Ruda Śląska Halemba 3 pokoje najem okazjonalny

    Ruda Śląska

    • 1 493 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 32 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Mieszkanie 3 pokojowe do wynajęcia w Rudzie Śląskiej, Halemba 1, pow. 47m2. Pierwsze piętro z balkonem. Parking za szlabanem - zawsze jest miejsce. Mieszkanie jest po remoncie - in...

  • Mieszkanie Gliwice, Górna
    1 / 13
    Mieszkanie Gliwice, Górna

    Gliwice

    • 2 300 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 58 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Do wynajęcia komfortowe mieszkanie w Gliwicach przy ul. Górnej o powierzchni 40,6m2 Mieszkanie: - salon z aneksem kuchennym, balkonem i wyjściem na przestronny taras - sypialnia ...

  • Mieszkanie Bytom, Oświęcimska
    1 / 2
    Mieszkanie Bytom, Oświęcimska

    Bytom

    • 280 000 zł cena
    • 71 m2 powierzchnia
    • 3 944 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Wyłącznie u nas! Na sprzedaż przedstawiamy przestronne mieszkanie 2-pokojowe o łącznej powierzchni 71,45 m, położone na parterze w zadbanej kamienicy po termomodernizacji. Ocieplen...

  • Mieszkanie Bytom, św. Cyryla i Metodego
    1 / 4
    Mieszkanie Bytom, św. Cyryla i Metodego

    Bytom

    • 1 300 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 38 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • parter

    Zapraszamy do wynajmu przestronnej kawalerki, która jest usytuowana na parterze w zadbanej kamienicy, idealna dla osób starszych. Nieruchomość jest świeżo wyremontowana, co zapewni...

  • Mieszkanie w CENTRUM miasta! Gotowe na już! 0% PCC
    1 / 6
    Mieszkanie w CENTRUM miasta! Gotowe na już! 0% PCC

    Katowice

    • 809 776 zł cena
    • 51 m2 powierzchnia
    • 15 878 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 11 piętro

    0% prowizji, LOKAL nr 23.26 /pełne zestawienie oferowanych apartamentów, informacja o standardzie na stronie brokera pod linkiem: www.homeplus.pl/,1578/78/OI / m-ce parkingowe w...

  • Mieszkanie Katowice Panewniki ul. Bałtycka

    Katowice » Ligota-Panewniki » ul. Bałtycka

    • 645 000 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 13 724 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    EASTATE ma przyjemność zaprezentować przytulne, nowoczesne mieszkanie z dużym ogrodem w zielonych Katowickich Panewnikach.LOKALIZACJA:Ulica Bałtycka w dzielnicy Panewniki to spokoj...

  • Mieszkanie Katowice Ligota, Ligocka
    1 / 15
    Mieszkanie Katowice Ligota, Ligocka

    Katowice

    • 818 059 zł cena
    • 68 m2 powierzchnia
    • 12 031 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • parter

    Sprzedaż bezpośrednio od Dewelopera! Brak podatku PCC!! ZAPARSZAMY DO NASZEGO BIURA SPRZEDAŻY - KATOWICE UL. LIGOCKA 103 - UMÓW SIĘ NA SPOTKANIE! Mieszkanie składające się z...

  • Mieszkanie Katowice Ligota, Ligocka
    1 / 15
    Mieszkanie Katowice Ligota, Ligocka

    Katowice

    • 579 025 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 12 320 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

• Mieszkanie Gliwice, Bohaterów Getta Warszawskiego
    1 / 15
    Mieszkanie Gliwice, Bohaterów Getta Warszawskiego

    Gliwice

    • 1 250 000 zł cena
    • 201 m2 powierzchnia
    • 6 219 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 5 pokoje
    • 2 piętro

    Zapraszam do zapoznania się z ofertą przestronnego 6-pokojowego mieszkania o powierzchni 201 m2, usytuowanego na 2 piętrze w kamienicy z windą. Mieszkanie do odświeżenia. Świetna i...

  • Mieszkanie Katowice Ligota, Ligocka
    1 / 15
    Mieszkanie Katowice Ligota, Ligocka

    Katowice

    • 671 422 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 12 434 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro