• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Zabrze +20 km
  • Szczyrk +20 km
  • Nowy Targ
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania na sprzedaż pod Zabrzem

(1 029)
  • Mieszkanie Bytom Rozbark

    Bytom » Rozbark

    • 284 000 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 5 680 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    | Mieszkanie po remoncie w Bytomiu (Rozbark)! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży komfortowego mieszkania o powierzchni 50,00 m² , położonego w atrakcyjne...

  • Mieszkanie Bytom, Aleja Legionów
    1 / 4
    Mieszkanie Bytom, Aleja Legionów

    Bytom

    • 179 000 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 3 809 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    ***SPRZEDANE*** Wyłącznie u nas! Na sprzedaż funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 47,13m, usytuowane na parterze, co zapewnia wygodne i bezproblemowe wejście szczególn...

  • Mieszkanie Bytom, Wilhelma Prokopa
    1 / 8
    Mieszkanie Bytom, Wilhelma Prokopa

    Bytom

    • 240 000 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 4 445 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Wyłącznie u Nas!! Na sprzedaż oferujemy funkcjonalne, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 54,32 m2, usytuowane na 1 piętrze budynku po termomodernizacji w Bytomiu dzielnicy Rozb...

  • Apartament M/50 | Tarasy Śląskie ul. 3 maja 41-500 Chorzów
    1 / 8
    Apartament M/50 | Tarasy Śląskie ul. 3 maja 41-500 Chorzów

    Chorzów

    • 610 974 zł cena
    • 68 m2 powierzchnia
    • 8 985 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje

    Tarasy Śląskie – nowoczesne mieszkania przy Parku Śląskim Bezpieczny model 0/100 – płacisz po zakończeniu budowy Ceny od 8 600 zł/m² Termin oddania: IV kwartał 2026 r. Tarasy...

  • Lokal użytkowy Bytom centrum

    Bytom

    • 1 150 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 23 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Oferta bezpośrednio od właściciela! Bez prowizji! Oferujemy do wynajęcia lokal użytkowy o powierzchni 50,00m2 mieszczący się na 1. piętrze w reprezentacyjnej kamienicy w centrum...

  • Apartament M/35 | Tarasy Śląskie ul. 3 maja 41-500 Chorzów
    1 / 9
    Apartament M/35 | Tarasy Śląskie ul. 3 maja 41-500 Chorzów

    Chorzów

    • 531 196 zł cena
    • 491 233 m2 powierzchnia
    • 2 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

• Apartament M/119 | Tarasy Śląskie ul. 3 maja 41-500 Chorzów
    1 / 9
    Apartament M/119 | Tarasy Śląskie ul. 3 maja 41-500 Chorzów

    Chorzów

    • 400 830 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 7 288 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

• Apartament M/79 | Tarasy Śląskie ul. 3 maja 41-500 Chorzów
    1 / 9
    Apartament M/79 | Tarasy Śląskie ul. 3 maja 41-500 Chorzów

    Chorzów

    • 400 830 zł cena
    • 400 830 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

• Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Apartament M/134 | Tarasy Śląskie ul. 3 maja 41-500 Chorzów
    1 / 10
    Apartament M/134 | Tarasy Śląskie ul. 3 maja 41-500 Chorzów

    Chorzów

    • 967 672 zł cena
    • 113 m2 powierzchnia
    • 8 564 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 5 piętro

• Apartament M/135 | Tarasy Śląskie ul. 3 maja 41-500 Chorzów
    1 / 10
    Apartament M/135 | Tarasy Śląskie ul. 3 maja 41-500 Chorzów

    Chorzów

    • 441 048 zł cena
    • 43 m2 powierzchnia
    • 10 257 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 5 piętro

• Apartament M/62 | Tarasy Śląskie ul. 3 maja 41-500 Chorzów
    1 / 10
    Apartament M/62 | Tarasy Śląskie ul. 3 maja 41-500 Chorzów

    Chorzów

    • 1 050 497 zł cena
    • 102 m2 powierzchnia
    • 10 299 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 5 piętro

• Apartament C8| Apartamenty Złota
    1 / 7
    Apartament C8| Apartamenty Złota

    Katowice

    • 733 639 zł cena
    • 67 m2 powierzchnia
    • 10 950 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    APARTAMENTY ZŁOTA ul. Złota 69, 40-103 Katowice Nowoczesne mieszkania 350 m od Parku Śląskiego Apartamenty Złota to nowoczesna inwestycja mieszkaniowa zlokalizowana przy ul. Złot...

  • Apartament C9 - Stan deweloperski | Apartamenty Złota
    1 / 7
    Apartament C9 - Stan deweloperski | Apartamenty Złota

    Katowice

    • 458 559 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 12 738 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 2 piętro

    Oczywiście — poniżej masz drugą wersję opisu, bardziej sprzedażową, bez informacji o gwarantowanym miejscu parkingowym i bez rozbudowanego opisu Parku Śląskiego, z wyraźnym zaznacz...

  • Apartament C10| Apartamenty Złota
    1 / 5
    Apartament C10| Apartamenty Złota

    Katowice

    • 603 758 zł cena
    • 53 m2 powierzchnia
    • 11 392 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

• Apartament C5| Apartamenty Złota
    1 / 5
    Apartament C5| Apartamenty Złota

    Katowice

    • 593 376 zł cena
    • 53 m2 powierzchnia
    • 11 196 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

• Apartament B17 | Apartamenty Złota
    1 / 8
    Apartament B17 | Apartamenty Złota

    Katowice

    • 960 595 zł cena
    • 78 m2 powierzchnia
    • 12 316 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 3 piętro

• Mieszkanie umeblowane po remoncie umeblowane
    1 / 12
    Mieszkanie umeblowane po remoncie umeblowane

    Knurów

    • 2 000 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 56 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Kuchnia kompletnie umeblowana,łazienka pralka .wanna.umywalka. pokoje sypialnia szafa duży pokój komoda reszta do dogadania wolne od 1.04 2000 tyś zł. Plus prad. ga...

  • Umeblowany luksusowy nowy Apartament centrum Gliwice
    1 / 11
    Umeblowany luksusowy nowy Apartament centrum Gliwice

    Gliwice

    • 3 900 zł cena
    • 80 m2 powierzchnia
    • 49 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Wynajmę Umeblowany apartament 3 pok o pow 80m2 ul. Jasnogórska 3 w Gliwicach Umowa najmu na min 1 rok czynsz 3900zł / msc plus opłata do Wspólnoty 1500zł /msc plus garaż w podzi...

  • Mieszkanie, 60 m², Katowice

    Katowice

    • 1 900 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 32 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • 5 piętro

    Wynajmę bezpośrednio mieszanie o powierzchni 60 m2 położone w Katowicach przy Al. Roździeńskiego na Osiedlu Gwiazdy. Lokal składa się z 3 pokoi z kompletnym wyposażeniem, kuchni...

  • Mieszkanie, 60 m², Katowice
    1 / 7
    Mieszkanie, 60 m², Katowice

    Katowice

    • 1 900 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 32 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Wynajmę bezpośrednio mieszanie o powierzchni 60 m2 położone w Katowicach przy Al. Roździeńskiego na Osiedlu Gwiazdy. Lokal składa się z 3 pokoi z kompletnym wyposażeniem, kuchni (p...