• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Warszawa
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania na sprzedaż pod Ząbkami

(2 048)
  • 4-pok.po Gen. Remoncie, Bliska Wola-Centrum, METRO

    Warszawa

    • 1 290 000 zł cena
    • 73 m2 powierzchnia
    • 17 672 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • parter

    Sprzedaż bezpośrednia, agencjom dziękuję, proszę o nietelefonowanie !!! Sprzedam piękne , rozkładowe 4 – pokojowe mieszkanie położone na parterze czteropiętrowego budynku ( ul....

  • Mieszkanie, Biuro lub Kancelaria w kamienicy ul. Tamka 5

    Warszawa

    • 1 690 000 zł cena
    • 85 m2 powierzchnia
    • 19 883 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Sprzedaż bezpośrednia, agencjom dziękuję, proszę o nietelefonowanie !!! MIESZKANIE, BIURO LUB KANCELARIA W KAMIENICY UL. TAMKA 5 – NEGOCJUJ CENĘ Sprzedam prawdziwą perlę wśród w...

  • Sprzedam lub Zamienię kawalerkę z garażem w Markach

    Marki

    • 399 000 zł cena
    • 25 m2 powierzchnia
    • 15 960 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • parter

    Sprzedaż bezpośrednia ,agencjom dziękuję, proszę o nietelefonowanie !!! SPRZEDAM lub ZAMIENIĘ na większe (dopłacę) w Warszawie ( lub bliskie okolice) Oferuje do sprzedaży ustawną...

  • Kawalerka 28m2, Wołomin - Centrum

    Wołomin

    • 1 800 zł cena
    • 28 m2 powierzchnia
    • 65 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • parter

    Wynajem bezpośredni ,agencjom dziękuję, proszę o nietelefonowanie !!! Do wynajęcia kawalerka w Wołominie , przy ul. Legionów 53 Mieszkanie położone na wysokim parterze w kameraln...

  • Przestronne 3‑pokojowe mieszkanie 63 m²

    Warszawa » Ursus » ul. Bohaterów Warszawy

    • 885 000 zł cena
    • 63 m2 powierzchnia
    • 14 048 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Na sprzedaż funkcjonalne, jasne mieszkanie o powierzchni 63 m², położone na 1. piętrze w monitorowanym 4‑piętrowym bloku z 1958 roku. Budynek po wymianie instalacji, z dobrze dział...

  • Mieszkanie Warszawa Praga,-Południe ul. Aleja Stanów Zjednoczonyc...

    Warszawa » Praga-Południe » al. Aleja Stanów Zjednoczonych

    • 569 999 zł cena
    • 32 m2 powierzchnia
    • 17 813 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 1 piętro

    Opis nieruchomościOferuję na sprzedaż stylowe mieszkanie o powierzchni 32,26 m2 usytuowane na pierwszym piętrze w 10-piętrowym bloku mieszkalnym z windą. Mieszkanie znajduje się na...

  • Lokalizacja | po remoncie | parking | 3 pokoje

    Warszawa » Bielany » ul. Bogusławskiego

    • 939 000 zł cena
    • 62 m2 powierzchnia
    • 15 146 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 11 piętro

    --- NIERUCHOMOŚĆ DOSTĘPNA TYLKO W VERANO ESTATE ---Wyjątkowe mieszkanie z panoramicznym widokiem – Bielany, ul. Bogusławskiego Na sprzedaż komfortowe i przestronne mieszkanie o pow...

  • Mieszkanie Legionowo
    Mieszkanie Legionowo

    Legionowo

    • 549 000 zł cena
    • 53 m2 powierzchnia
    • 10 359 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    53 metrowe mieszkanie w stanie do remontu, zlokalizowane w centrum Legionowa. Lokal znajduje się na ostatnim piętrze w niskim, czteropiętrowym bloku. Kwalifikuje się do kompleksowe...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Komfortowe mieszkanie z dużym tarasem – gotowe do zamieszkania!
    Komfortowe mieszkanie z dużym tarasem – gotowe do zamieszkania!

    Warszawa

    • 640 000 zł cena
    • 41 m2 powierzchnia
    • 15 610 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 5 piętro

    Na sprzedaż nowoczesne i jasne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 41 m² z dużym tarasem 11,5 m², położone na ostatnim (5.) piętrze kameralnego budynku z windą i całodobową ochroną...

  • Saska Kępa , ul. Paryska,
    Saska Kępa , ul. Paryska,

    Warszawa

    • 3 500 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 84 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje

    Saska Kępa / Paryska 5 min do Francuskiej. Wysoki parter. Mieszkanie bardzo dobrze doświetlone, ekspozycja południowa. 42 metry 2 pokoje, salon z kuchnią a drugi...

  • Mieszkanie Warszawa gm. Mokotów Mokotów, Polska
    Mieszkanie Warszawa gm. Mokotów Mokotów, Polska

    Warszawa

    • 3 700 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 93 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • parter

    Do wynajęcia bardzo przyjemne, 2-pokojowe mieszkanie z prywatnym ogródkiem, położone na Mokotowie. Idealna propozycja dla osób, które chcą mieszkać wygodnie, a jednocześnie mieć sw...

  • ✅Ładne, 4-pokojowe mieszkanie w kamienicy✅
    1 / 16
    ✅Ładne, 4-pokojowe mieszkanie w kamienicy✅

    Warszawa

    • 1 590 000 zł cena
    • 111 m2 powierzchnia
    • 14 325 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    Przestronne, 4-pokojowe mieszkanie w kamienicy – Praga-Północ, ul. Ratuszowa Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 111,85 m², położone na 1. piętrze w kameralnej, 3-piętr...

  • Mieszkanie Warszawa Włochy, Flisa Marcina
    Mieszkanie Warszawa Włochy, Flisa Marcina

    Warszawa

    • 4 900 zł cena
    • 75 m2 powierzchnia
    • 66 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 4 pokoje
    • 3 piętro

    Oferta biura nieruchomości IMMOPOLSKA (licencja nr 9165) Do wynajęcia mieszkanie czteropokojowe usytuowane na 3. piętrze w apartamentowcu przy ul. Flisa na Włochach. Centralnym...

  • Na wynajem mieszkanie na Gocławiu
    1 / 16
    Na wynajem mieszkanie na Gocławiu

    Warszawa

    • 2 500 zł cena
    • 59 m2 powierzchnia
    • 43 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Na wynajem funkcjonalne i zadbane mieszkanie o powierzchni 59 m², położone przy ul. Witwickiego na warszawskim Gocławiu. Lokal jest gotowy do wprowadzenia – idealny dla osób, które...

  • Okazja! Luksusowy apartament w centrum miasta
    1 / 16
    Okazja! Luksusowy apartament w centrum miasta

    Warszawa

    • 2 290 000 zł cena
    • 79 m2 powierzchnia
    • 28 988 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Dzień dobry! Mam przyjemność zaprezentować wyjątkowy, luksusowy apartament o powierzchni 79,3 m², położony w prestiżowej lokalizacji przy ul. Siennej 86 w samym sercu Warszawa. To...

  • Widne, dwustronne, umeblowane 2-pokoje, oddzielna kuchnia
    Widne, dwustronne, umeblowane 2-pokoje, oddzielna kuchnia

    Warszawa

    • 2 900 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 64 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Wynajmę bezpośrednio dwustronne, świetnie skomunikowane, jasne, 2-pokojowe mieszkanie na Bemowie - ul. Gołuchowska (najem okazjonalny). Mieszkanie 46 m2 znajduje się w doskonałym...

  • Mieszkanie Warszawa gm. Ursynów Ursynów,
    Mieszkanie Warszawa gm. Ursynów Ursynów,

    Warszawa

    • 849 999 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 17 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    OSIEDLE SAKURA | 2 POKOJE Z DUŻYM BALKONEM | KLIMATYZACJA | GOTOWE DO WEJŚCIA Szukasz nowoczesnego mieszkania, w którym po prostu rozpakujesz walizki i zaczniesz żyć, nie martwiąc...

  • Mieszkanie Warszawa Targówek
    Mieszkanie Warszawa Targówek

    Warszawa

    • 1 110 000 zł cena
    • 62 m2 powierzchnia
    • 17 904 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Na sprzedaż 3-pokojowe, rozkładowe dwustronne mieszkanie o pow. 62,15 m2 bardzo blisko Metro Bródno. Posiada duży 7,3 m2 balkon z ekspozycją południową wychodzący na teren osiedla...

  • Mieszkanie Warszawa gm. Żoliborz, Aleja Prymasa Tysiąclecia
    Mieszkanie Warszawa gm. Żoliborz, Aleja Prymasa Tysiąclecia

    Warszawa

    • 2 500 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 56 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • parter

    Do wynajęcia funkcjonalne i przestronne mieszkanie o powierzchni 45 m², położone na parterze budynku przy Al. Prymasa Tysiąclecia, na wysokości ul. Kasprzaka. Lokal idealnie spraw...

  • 3 pokoje | Taras | Osiedle zamknięte| blisko Wisły
    1 / 15
    3 pokoje | Taras | Osiedle zamknięte| blisko Wisły

    Warszawa

    • 1 295 000 zł cena
    • 66 m2 powierzchnia
    • 19 622 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Przestronne 3 pokoje z dużym tarasem | 66,48 m² | okolice Portu Siekierki | kameralne osiedle Na sprzedaż funkcjonalne i bardzo zadbane mieszkanie o powierzchni 66,48 m², położone...