• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Otwock +20 km
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania na sprzedaż pod Ząbkami

(2 048)
  • Mieszkanie Warszawa gm. Wola Wola, Batalionu Ak
    Mieszkanie Warszawa gm. Wola Wola, Batalionu Ak "Zośka"

    Warszawa

    • 2 500 zł cena
    • 34 m2 powierzchnia
    • 74 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • parter

    Do wynajęcia w pełni umeblowana i wyposażona kawalerka zlokalizowana przy ul. Batalionu AK Zośka 7 na warszawskiej Woli. Mieszkanie idealne dla singla lub pary, ceniących komfort,...

  • Trzypokojowe mieszkanie po remoncie na Bemowie
    Trzypokojowe mieszkanie po remoncie na Bemowie

    Warszawa

    • 999 000 zł cena
    • 82 m2 powierzchnia
    • 12 183 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 5 piętro

    Do sprzedania trzypokojowe mieszkanie z dużą oddzielna kuchnią i miejscem na jadalnię, łazienką z wanną oraz oddzielną toaletą. Mieszkanie pierwotnie było mieszkaniem czteropokojow...

  • Luksusowy apartament 104,3m², 2 tarasy Wilanów
    1 / 16
    Luksusowy apartament 104,3m², 2 tarasy Wilanów

    Warszawa

    • 12 500 zł cena
    • 104 m2 powierzchnia
    • 121 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 4 pokoje
    • 2 piętro

    Luksusowy apartament z dwoma tarasami w Wilanowie przy Al. Rzeczypospolitej – to propozycja dla osób, które cenią przestrzeń, komfort i świetną komunikację. Jeśli szukasz miejsca,...

  • Kawalerka przy ul.Suzina na Żoliborzu-cichy parter
    1 / 16
    Kawalerka przy ul.Suzina na Żoliborzu-cichy parter

    Warszawa

    • 585 000 zł cena
    • 26 m2 powierzchnia
    • 22 500 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż

    Marzysz o życiu w sercu starego Żoliborza, w kultowej, przedwojennej okolicy? Ta wyjątkowa kawalerka o powierzchni 26,78 m2 przy ul. Suzina to prawdziwa kapsuła czasu i rzadkość na...

  • eleganckie mieszkanie do zamieszkania
    1 / 15
    eleganckie mieszkanie do zamieszkania

    Warszawa

    • 2 065 000 zł cena
    • 68 m2 powierzchnia
    • 30 368 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Oferujemy do sprzedaży eleganckie mieszkanie położone przy ul. Zdziechowskiego 10 w inwestycji Holm House dewelopera Skanska. Nieruchomość położona w doskonałym punkcie komunikacy...

  • Mieszkanie Warszawa gm. Mokotów Mokotów, Wołoska
    Mieszkanie Warszawa gm. Mokotów Mokotów, Wołoska

    Warszawa

    • 1 650 000 zł cena
    • 88 m2 powierzchnia
    • 18 750 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    Wyjątkowy apartament 88,5 m² z 3 sypialniami i balkonami 9,5m2 i 4,5m2 Standard Premium | 0% PCC | Bez Prowizji | Inwestycja w Styl Życia Odkryj miejsce, gdzie wielkomiejski szyk...

  • Kawalerka przy uL.Suzina na Żoliborzu z dużą piwnicą
    1 / 2
    Kawalerka przy uL.Suzina na Żoliborzu z dużą piwnicą

    Warszawa

    • 585 000 zł cena
    • 27 m2 powierzchnia
    • 21 667 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • parter

    Kawalerka o powierzchni 26,78 m2 przy ul. Suzina, odpowiednia jako pierwsze mieszkanie, dla osoby starszej a także dla inwestora. Mieszkanie znajduje się w przedwojennej kamienic...

  • Do wynajęcia luksusowe 65m2 Wilanów taras garaż
    1 / 12
    Do wynajęcia luksusowe 65m2 Wilanów taras garaż

    Warszawa

    • 6 160 zł cena
    • 65 m2 powierzchnia
    • 95 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 piętro

    Luksusowe mieszkanie z tarasem Miasteczko Wilanów ul. Sarmacka 4B Do wynajęcia eleganckie, przestronne mieszkanie o wysokim standardzie, położone w prestiżowej części Warszawy...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Ekskluzywny Apartament na Wynajem  ul. Domaniewska
    1 / 13
    Ekskluzywny Apartament na Wynajem ul. Domaniewska

    Warszawa

    • 6 900 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 126 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Wynajem Apartamentu w Prestizowej Inwestycji Matexi – Warszawa, ul. Domaniewska 24 Oferuję na wynajem nowoczesny apartament o powierzchni 54 m² w prestiżowej inwestycji Matexi, zl...

  • Mieszkanie na sprzedaż 2 pokoje 53 m kw + miejsce postojowe w gar...

    Warszawa

    • 730 000 zł cena
    • 53 m2 powierzchnia
    • 13 774 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 5 piętro

    To przestronne narożne i słoneczne mieszkanie (pd-zach) na sprzedaż znajduje się na 5. piętrze bloku z 2004 roku. Ma 53 m² i jest w bardzo dobrym stanie do zamieszkania. Podłogi to...

  • Mieszkanie do wynajęcia 2 pokoje 53 m kw + miejsce postojowe w ga...

    Warszawa

    • 2 850 zł cena
    • 53 m2 powierzchnia
    • 54 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 5 piętro

    To przestronne narożne słoneczne mieszkanie na wynajem znajduje się na 5. piętrze bloku z 2004 roku. Ma 53 m² i jest w dobrym stanie do zamieszkania. Podłogi to drewniany parkiet j...

  • Mieszkanie Warszawa Praga-Południe, Gocław

    Warszawa » Praga-Południe

    • 3 600 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 65 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 5 piętro

    Mieszkanie 2 pokojowe o pow.56m2, na nowoczesnym osiedlu Adria. Osiedle jest ogrodzone i strzeżone 24h. Mieszkanie jest w pełni umeblowane. Składa się z: - 2 pokoi, -...

  • Mieszkanie Warszawa Praga-Południe, Gocław ul. Floriana Znaniecki...

    Warszawa » Praga-Południe » ul. Znanieckiego

    • 1 490 000 zł cena
    • 142 m2 powierzchnia
    • 10 493 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • parter

    Przestronne mieszkanie 141,6 m² z możliwością podziału na kilka lokali | GocławNa sprzedaż wyjątkowa nieruchomość o powierzchni 141,6 m² położona na warszawskim Gocławiu. Lokal dzi...

  • Mieszkanie Warszawa Wola ul. Skierniewicka

    Warszawa » Wola » ul. Skierniewicka

    • 15 000 zł cena
    • 85 m2 powierzchnia
    • 177 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 12 piętro

    Do wynajęcia funkcjonalny apartament na Woli o powierzchni 85m2 na 12.piętrze z pięknym widokiem na panoramę Warszawy. Luksusowy, nowoczesny apartament wykończony z najwyższej jako...

  • Mieszkanie Wołomin ul. Sikorskiego

    Wołomin » ul. Sikorskiego

    • 569 000 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 12 107 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe z garderobą oraz miejscem w garażu podziemnym (w cenie 569 000 zł).Położone w spokojnej części Wołomina - tylko ok. 500 m od stacji W...

  • Mieszkanie Warszawa gm. Praga-Południe Praga-Południe, Gocław, Stanisława Rogalskiego
    Mieszkanie Warszawa gm. Praga-Południe Praga-Południe, Gocław, St...

    Warszawa

    • 725 000 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 12 947 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Na sprzedaż dwustronne, rozkładowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 53,64 m² (powierzchnia całkowita z piwnicą: 56,64 m²), zlokalizowane przy ul. Rogalskiego 5 na warszawskim Goc...

  • 3 pokoje Jana Kazimierza, 55m2, 2 balkony, Wola
    1 / 11
    3 pokoje Jana Kazimierza, 55m2, 2 balkony, Wola

    Warszawa

    • 4 600 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 84 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Do wynajęcia umeblowane 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 55 m², usytuowane w dynamicznie rozwijającej się warszawskiej Woli, przy ul. Jana Kazimierza 27A. Lokal znajduje się na...

  • Apartament przy Rynku Nowego Miasta wynajme!
    1 / 11
    Apartament przy Rynku Nowego Miasta wynajme!

    Warszawa

    • 5 950 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 122 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Apartament do wynajęcia – Nowe Miasto, Warszawa | 49 m² | wysoki standard Do wynajęcia wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 49 m², zlokalizowane przy ul. Freta – w sercu warszawskieg...

  • Rozkładowe 2 pokoje w centrum – ul. Złota 71, Wola
    1 / 8
    Rozkładowe 2 pokoje w centrum – ul. Złota 71, Wola

    Warszawa

    • 3 600 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 60 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Opis lokalu: Do wynajęcia funkcjonalne, w pełni rozkładowe 2-pokojowe mieszkanie z możliwością parkowania przy ul. Złotej 71 w Warszawie, na pograniczu Woli i Śródmieścia, w ścisły...

  • ✅Przytulne gniazdko w Centrum miasta✅
    1 / 9
    ✅Przytulne gniazdko w Centrum miasta✅

    Warszawa

    • 699 000 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 18 892 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 5 piętro

    Jeśli szukasz wygodnego, ciepłego, przytulnego mieszkania w Centrum Warszawy, to jest to oferta dla Ciebie. Osiedle Zaprojektowane w latach 70- tych osiedle budynków, znane m.in....