• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Warszawa
  • Żory +20 km
  • Legionowo +20 km
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania na wynajem pod Ząbkami

(497)
  • Kawalerka 28m2, Wołomin - Centrum

    Wołomin

    • 1 800 zł cena
    • 28 m2 powierzchnia
    • 65 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • parter

    Wynajem bezpośredni ,agencjom dziękuję, proszę o nietelefonowanie !!! Do wynajęcia kawalerka w Wołominie , przy ul. Legionów 53 Mieszkanie położone na wysokim parterze w kameraln...

  • Saska Kępa , ul. Paryska,
    Saska Kępa , ul. Paryska,

    Warszawa

    • 3 500 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 84 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje

    Saska Kępa / Paryska 5 min do Francuskiej. Wysoki parter. Mieszkanie bardzo dobrze doświetlone, ekspozycja południowa. 42 metry 2 pokoje, salon z kuchnią a drugi...

  • Mieszkanie Warszawa gm. Mokotów Mokotów, Polska
    Mieszkanie Warszawa gm. Mokotów Mokotów, Polska

    Warszawa

    • 3 700 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 93 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • parter

    Do wynajęcia bardzo przyjemne, 2-pokojowe mieszkanie z prywatnym ogródkiem, położone na Mokotowie. Idealna propozycja dla osób, które chcą mieszkać wygodnie, a jednocześnie mieć sw...

  • Mieszkanie Warszawa Włochy, Flisa Marcina
    Mieszkanie Warszawa Włochy, Flisa Marcina

    Warszawa

    • 4 900 zł cena
    • 75 m2 powierzchnia
    • 66 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 4 pokoje
    • 3 piętro

    Oferta biura nieruchomości IMMOPOLSKA (licencja nr 9165) Do wynajęcia mieszkanie czteropokojowe usytuowane na 3. piętrze w apartamentowcu przy ul. Flisa na Włochach. Centralnym...

  • Na wynajem mieszkanie na Gocławiu
    1 / 16
    Na wynajem mieszkanie na Gocławiu

    Warszawa

    • 2 500 zł cena
    • 59 m2 powierzchnia
    • 43 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Na wynajem funkcjonalne i zadbane mieszkanie o powierzchni 59 m², położone przy ul. Witwickiego na warszawskim Gocławiu. Lokal jest gotowy do wprowadzenia – idealny dla osób, które...

  • Widne, dwustronne, umeblowane 2-pokoje, oddzielna kuchnia
    Widne, dwustronne, umeblowane 2-pokoje, oddzielna kuchnia

    Warszawa

    • 2 900 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 64 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Wynajmę bezpośrednio dwustronne, świetnie skomunikowane, jasne, 2-pokojowe mieszkanie na Bemowie - ul. Gołuchowska (najem okazjonalny). Mieszkanie 46 m2 znajduje się w doskonałym...

  • Mieszkanie Warszawa gm. Żoliborz, Aleja Prymasa Tysiąclecia
    Mieszkanie Warszawa gm. Żoliborz, Aleja Prymasa Tysiąclecia

    Warszawa

    • 2 500 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 56 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • parter

    Do wynajęcia funkcjonalne i przestronne mieszkanie o powierzchni 45 m², położone na parterze budynku przy Al. Prymasa Tysiąclecia, na wysokości ul. Kasprzaka. Lokal idealnie spraw...

  • Dwa osobne, nieprzechodnie pokoje, balkon, szybki dojazd do centr...

    Warszawa

    • 4 000 zł cena
    • 30 m2 powierzchnia
    • 134 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Nowe, dwupokojowe mieszkanie zlokalizowane przy ulicy Herbu Oksza, w świetnie skomunikowanej dzielnicy Warszawy - Ursus. Na pograniczu trzech dzielnic: Ursusa, Bemowa i Włoch....

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Apartament w Śródmieściu gabinet do pracy zdalnej Westfield Arkad...

    Warszawa

    • 5 000 zł cena
    • 53 m2 powierzchnia
    • 95 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 5 piętro

    Apartament zlokalizowany blisko metra w bardzo luksusowym kompleksie Babka Tower w dzielnicy Śródmieście, przy Al. Jana Pawła II. Położony nieopodal Starego Miasta oraz w bezpośre...

  • Mieszkanie Warszawa gm. Praga-Południe Praga,-Południe, Ostrzycka
    Mieszkanie Warszawa gm. Praga-Południe Praga,-Południe, Ostrzycka

    Warszawa

    • 2 800 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 76 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    ENGLISH BELOW Do wynajęcia 2- pokojowe mieszkanie w pełni wyposażone w dzielnicy Praga-Południa, Gocław. Mieszkanie znajduje się tuż przy skrzyżowaniu Alei Stanów Zjednoczonych or...

  • Mieszkanie Warszawa Praga-Południe, Libijska
    Mieszkanie Warszawa Praga-Południe, Libijska

    Warszawa

    • 2 900 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 56 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 5 piętro

    Do wynajęcia mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 52,2 m2, zlokalizowane na 5 piętrze w apartamentowcu z ochroną całodobową, na zielonym osiedlu Saska Kępa, przy ulicy Libijskiej....

  • 2 oddzielne pokoje po całkowitym remoncie!
    1 / 8
    2 oddzielne pokoje po całkowitym remoncie!

    Warszawa

    • 3 300 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 71 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Do wynajęcia nowe, klimatyczne, słoneczne 2-pokojowe mieszkanie w kamienicy w doskonałej lokalizacji – przy Al. Solidarności na Woli. Mieszkanie jest świeżo po remoncie, nie było...

  • Designerska mikro kawalerka po remoncie- Dzielna 1
    1 / 9
    Designerska mikro kawalerka po remoncie- Dzielna 1

    Warszawa

    • 2 500 zł cena
    • 18 m2 powierzchnia
    • 139 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 1 piętro

    Opis lokalu: Do wynajęcia klimatyczna, świeżo wyremontowana mikro kawalerka o powierzchni 18 m², położona przy ul. Dzielnej 1 na warszawskim Muranowie (Śródmieście). -Nieruchomoś...

  • Super 2 pokoje, garaż i komórka, spokojna okolica
    Super 2 pokoje, garaż i komórka, spokojna okolica

    Warszawa

    • 3 300 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 87 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Mieszkanie w zadbanym apartamentowcu z 2018 roku z windą do poziomu garaży. Dwupokojowe widne i słoneczne Lokal całkowicie umeblowany i wyposażony w sprzęt AGD ( pralka, lodówka z...

  • Z dużym tarasem
    1 / 10
    Z dużym tarasem

    Warszawa

    • 4 000 zł cena
    • 63 m2 powierzchnia
    • 64 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • 5 piętro

    Na wynajem jasne i ciche mieszkanie z dużym balkonem (14 m2) usytuowane w nowym budownictwie przy ulicy Szeligowskiej na Bemowie. W przedpokoju znajdują się pojemne szafy przesuwn...

  • Mieszkanie do wynajęcia w Warszawie
    1 / 8
    Mieszkanie do wynajęcia w Warszawie

    Warszawa

    • 2 450 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 45 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Mieszkanie jest w pełni umeblowane. W cenę wliczona jest opłata za media Zwierzęta domowe są również akceptowane. Proszę dać mi znać, jeśli posiadasz zwierzęta Wynajem na 12 mini...

  • ✅Nowoczesny apartament na Mokotowie✅
    1 / 9
    ✅Nowoczesny apartament na Mokotowie✅

    Warszawa

    • 4 500 zł cena
    • 44 m2 powierzchnia
    • 103 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Nowoczesny Design i Gigantyczny Taras – Pierwszy Najem, ul. Kierbiedzia 4 (Mokotów) Przy tej ofercie nie pobieramy wynagrodzenia od strony wynajmującej! Do wynajęcia wyjątkowy, s...

  • Przestronne 90 m² na Powiślu | ul. Rozbrat |
    1 / 8
    Przestronne 90 m² na Powiślu | ul. Rozbrat |

    Warszawa

    • 8 850 zł cena
    • 90 m2 powierzchnia
    • 99 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Mieszkanie na wynajem – ul. Rozbrat, Powiśle Do wynajęcia przestronne mieszkanie o powierzchni ok. 90 m², położone w klimatycznej kamienicy na warszawskim Powiślu. Lokal znajduje...

  • Luksusowy 4-pokojowy apartament na 12 piętrze
    1 / 11
    Luksusowy 4-pokojowy apartament na 12 piętrze

    Warszawa

    • 8 950 zł cena
    • 90 m2 powierzchnia
    • 100 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 4 pokoje
    • 11 piętro

    Agencja Prestige Nieruchomości prezentuje do wynajęcia luksusowy, przestronny 4-pokojowy apartament zlokalizowany w eleganckim apartamentowcu Apartamenty Murano przy ul. Pokorna 2,...

  • M2 I nowe budownictwo I loggia I 15 min do centrum
    1 / 12
    M2 I nowe budownictwo I loggia I 15 min do centrum

    Warszawa

    • 3 000 zł cena
    • 34 m2 powierzchnia
    • 89 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 9 piętro

    Nowoczesne mieszkanie o powierzchni 34 m², położone na 9. piętrze w budynku z windą, na nowym osiedlu przy ul. Zagłoby 16 w warszawskim Ursusie. Lokal dostępny od zaraz. Rozkład p...