• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania na sprzedaż pod Ząbkami

(2 048)
  • Dwa osobne, nieprzechodnie pokoje, balkon, szybki dojazd do centr...

    Warszawa

    • 4 000 zł cena
    • 30 m2 powierzchnia
    • 134 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Nowe, dwupokojowe mieszkanie zlokalizowane przy ulicy Herbu Oksza, w świetnie skomunikowanej dzielnicy Warszawy - Ursus. Na pograniczu trzech dzielnic: Ursusa, Bemowa i Włoch....

  • Apartament w Śródmieściu gabinet do pracy zdalnej Westfield Arkad...

    Warszawa

    • 5 000 zł cena
    • 53 m2 powierzchnia
    • 95 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 5 piętro

    Apartament zlokalizowany blisko metra w bardzo luksusowym kompleksie Babka Tower w dzielnicy Śródmieście, przy Al. Jana Pawła II. Położony nieopodal Starego Miasta oraz w bezpośre...

  • Mieszkanie Warszawa Ursynów ul. Ferdynanda Magellana

    Warszawa » Ursynów » ul. Magellana

    • 760 000 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 13 572 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Oferuję na sprzedaż ustawne, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 56,1m2 zlokalizowane przy ulicy Magellana. Świetna propozycja jako inwestycja na wynajem lub do zamieszkania dla...

  • Mieszkanie Warszawa Ursus ul. Władysława Hermana

    Warszawa » Ursus » ul. Władysława Hermana

    • 1 850 000 zł cena
    • 125 m2 powierzchnia
    • 14 800 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 3 piętro

    Mam przyjemność zaprezentować Państwu ofertę 4-pokojowego mieszkania do wprowadzenia na osiedlu Ursus Niedźwiadek przy ulicy Władysława Hermana (osiedle Gawra na granicy z Gołąbkam...

  • Mieszkanie Warszawa Śródmieście ul. Jana I Jędrzeja Śniadeckich

    Warszawa » Śródmieście » ul. Śniadeckich

    • 1 120 000 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 23 830 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 1 piętro

    Oferuję na sprzedaż mieszkanie o pow. 46,52 m2 usytuowane na 1. piętrze budynku, mieszczącego się tuż przy Politechnice Warszawskiej oraz I linii metra, na warszawskim Śródmieściu....

  • 0% - Radzymin, 3 i 4 etap inwestycji

    Radzymin » ul. Wołomińska

    • 631 845 zł cena
    • 66 m2 powierzchnia
    • 9 574 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    0% - kupując nie płacisz prowizji !!! Kliencie! W związku z prowadzoną bieżącą sprzedażą, zastrzegamy, że aktualność i cena może ulec zmianie do czasu dokonania przez Ciebie pise...

  • Mokotów 3 pokoje 73 m² balkon garaż 2018

    Warszawa » Mokotów » ul. Konstruktorska

    • 1 400 000 zł cena
    • 73 m2 powierzchnia
    • 19 179 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Przy tej ofercie Kupujący nie płaci prowizji Osoba prowadząca Rafał [tel] Na sprzedaż eleganckie i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 71 m², położone w nowoczesnym apartamentowc...

  • Mieszkanie Warszawa Wola ul. Dzielna

    Warszawa » Wola » ul. Dzielna

    • 6 000 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 120 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Na wynajem eleganckie, w pełni wyposażone mieszkanie zaprojektowane przez architekta, położone w nowoczesnym apartamentowcu z 2023 roku na warszawskiej Woli. Lokal wyróżnia się wys...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Mieszkanie Warszawa Wola, Mirów ul. Waliców

    Warszawa » Wola » ul. Waliców

    • 795 000 zł cena
    • 41 m2 powierzchnia
    • 19 391 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 16 piętro

    Oferuję wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 41,4 m, położone na ostatnim, 16. piętrze bloku przy ulicy Waliców. Budynek z 1972 roku jest po generalnych remontach, z wymienionym...

  • 4 pokoje I nowoczesne osiedle 2023
    1 / 15
    4 pokoje I nowoczesne osiedle 2023

    Warszawa

    • 799 000 zł cena
    • 62 m2 powierzchnia
    • 12 888 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    Zamieszkaj tam, gdzie codzienność naprawdę zwalnia… | 4 pokoje | Rembertów | Las za oknem | Nowe osiedle 2023  Układ mieszkania o powierzchni 62,64 mkw: • salon z kuchnią ponad 2...

  • Mieszkanie Warszawa Targówek, Bródno, Wysockiego Piotra
    Mieszkanie Warszawa Targówek, Bródno, Wysockiego Piotra

    Warszawa

    • 649 000 zł cena
    • 43 m2 powierzchnia
    • 15 094 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 10 piętro

    Opiekun oferty Ernest Rębelski Numer Licencji : 32026 tel. [tel] Na sprzedaż bardzo ładne 2-pokojowe rozkładowe mieszkanie z dużym balkonem gotowe do wprowadzenia. Powierzchnia n...

  • Apartamentowiec Perkuna| 3pok |Loggia |Garaż
    Apartamentowiec Perkuna| 3pok |Loggia |Garaż

    Warszawa

    • 890 000 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 18 937 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Wyjątkowa i rzadko pojawiająca się na rynku oferta wyremontowanego apartamentu z loggią, położonego w sercu zielonego Gocławia. Agencje proszę o kontakt tylko z klientem, od które...

  • 2 pok, taras, garaż
    2 pok, taras, garaż

    Warszawa

    • 739 000 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 16 066 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    ***** REZERWACJA***** Dwupokojowe mieszkanie z pięknym tarasem oraz miejscem postojowym w garażu podziemnym, usytuowane na pierwszym piętrze w budynku z 2007 roku, należącym do ka...

  • Mieszkanie Warszawa gm. Praga-Południe Praga,-Południe, Ostrzycka
    Mieszkanie Warszawa gm. Praga-Południe Praga,-Południe, Ostrzycka

    Warszawa

    • 2 800 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 76 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    ENGLISH BELOW Do wynajęcia 2- pokojowe mieszkanie w pełni wyposażone w dzielnicy Praga-Południa, Gocław. Mieszkanie znajduje się tuż przy skrzyżowaniu Alei Stanów Zjednoczonych or...

  • Mieszkanie Warszawa Praga-Południe, Libijska
    Mieszkanie Warszawa Praga-Południe, Libijska

    Warszawa

    • 2 900 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 56 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 5 piętro

    Do wynajęcia mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 52,2 m2, zlokalizowane na 5 piętrze w apartamentowcu z ochroną całodobową, na zielonym osiedlu Saska Kępa, przy ulicy Libijskiej....

  • 2 oddzielne pokoje po całkowitym remoncie!
    1 / 8
    2 oddzielne pokoje po całkowitym remoncie!

    Warszawa

    • 3 300 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 71 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Do wynajęcia nowe, klimatyczne, słoneczne 2-pokojowe mieszkanie w kamienicy w doskonałej lokalizacji – przy Al. Solidarności na Woli. Mieszkanie jest świeżo po remoncie, nie było...

  • Designerska mikro kawalerka po remoncie- Dzielna 1
    1 / 9
    Designerska mikro kawalerka po remoncie- Dzielna 1

    Warszawa

    • 2 500 zł cena
    • 18 m2 powierzchnia
    • 139 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 1 piętro

    Opis lokalu: Do wynajęcia klimatyczna, świeżo wyremontowana mikro kawalerka o powierzchni 18 m², położona przy ul. Dzielnej 1 na warszawskim Muranowie (Śródmieście). -Nieruchomoś...

  • Super 2 pokoje, garaż i komórka, spokojna okolica
    Super 2 pokoje, garaż i komórka, spokojna okolica

    Warszawa

    • 3 300 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 87 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Mieszkanie w zadbanym apartamentowcu z 2018 roku z windą do poziomu garaży. Dwupokojowe widne i słoneczne Lokal całkowicie umeblowany i wyposażony w sprzęt AGD ( pralka, lodówka z...

  • Przestrzeń z potencjałem na zielonej Pradze!
    Przestrzeń z potencjałem na zielonej Pradze!

    Warszawa

    • 839 000 zł cena
    • 65 m2 powierzchnia
    • 12 908 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 1 piętro

    Przestrzeń z potencjałem na zielonej Pradze. Mam przyjemność zaprezentować rozkładowe, funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 65,1 mkw, usytuowane na pierwszym piętrze k...

  • Z dużym tarasem
    1 / 10
    Z dużym tarasem

    Warszawa

    • 4 000 zł cena
    • 63 m2 powierzchnia
    • 64 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • 5 piętro

    Na wynajem jasne i ciche mieszkanie z dużym balkonem (14 m2) usytuowane w nowym budownictwie przy ulicy Szeligowskiej na Bemowie. W przedpokoju znajdują się pojemne szafy przesuwn...