• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Świętochłowice +20 km
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania na sprzedaż pod Świętochłowicami

(1 335)
  • Mieszkanie Sosnowiec Pogoń ul. Czeladzka

    Sosnowiec » Pogoń » ul. Czeladzka

    • 419 000 zł cena
    • 136 m2 powierzchnia
    • 3 081 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Bezczynszowe duże mieszkanie z ogródkiem i garażem położone w budynku dwurodzinnym w dzielnicy Pogoń, w części zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej z dużą ilością zieleni. W sąs...

  • Mieszkanie Katowice Śródmieście

    Katowice

    • 2 000 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 55 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    | Prezentujemy Ofertę Wynajmu Nieruchomości - Mieszkanie Typu M3 zlokalizowane w Kultowej Superjednostce Aleja Wojciecha Korfantego Apartament znajduje się na 1 p...

  • Sprzedam M3 po remoncie Ruda
    1 / 6
    Sprzedam M3 po remoncie Ruda

    Ruda Śląska

    • 269 900 zł cena
    • 51 m2 powierzchnia
    • 5 293 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Akces Nieruchomości przedstawia ofertę sprzedaży komfortowego mieszkania, z osobną garderobą, w Rudzie Śląskiej dz."Jedynka". W mieszkaniu przeprowadzono gruntowny remont, obejmu...

  • mieszkanie 2 pokojowe
    mieszkanie 2 pokojowe

    Katowice

    • 2 300 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 64 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Wynajem interesujące mieszkanie przy ul. Strzeleckiej Nowa Mikołowska Mieszkanie usytuowane jest na 2 piętrze w 4 piętrowym apartamencie. Lokal mieszkalny o powierzchni 36m2 skł...

  • Mieszkanie Sosnowiec Zagórze ul. Dmowskiego Romana

    Sosnowiec » Zagórze » rondo Dmowskiego

    • 450 000 zł cena
    • 61 m2 powierzchnia
    • 7 378 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Mieszkanie na osiedlu w Zagórzu po kapitalnym remoncie z wyposażoną kuchnią. Powierzchnia mieszkania 61m2. Trzy osobne pokoje, kuchnia, łazienka z wc, pralnia oraz balkon i 2 prz...

  • Mieszkanie Gliwice Śródmieście

    Gliwice » Śródmieście

    • 190 000 zł cena
    • 21 m2 powierzchnia
    • 9 048 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 1 piętro

    Szukałeś mieszkania w Śródmieściu Gliwic? Miejsca na gabinet, małe biuro albo salon kosmetyczny? Ta kawalerka o powierzchni 21,5 m² na pierwszym piętrze kamienicy...

  • Mieszkanie Gliwice Wojska Polskiego

    Gliwice » Wojska Polskiego

    • 2 000 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 38 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Do wynajęcia dwupokojowe, nowoczesne mieszkanie w niskim wolnostojącym, ocieplonym budynku znajdujące się przy ulicy Karolinki. Mieszkanie (54,33 m2) znajduję się na pierwszym...

  • Pierwszy najem | Nowoczesne | Świeżo po remoncie

    Katowice

    • 2 050 zł cena
    • 26 m2 powierzchnia
    • 79 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 3 piętro

    Mieszkanie 26 m² | Po remoncie | Świeże i gotowe do zamieszkania Mam na wynajem komfortowe mieszkanie w ścisłym centrum Katowic, świeżo wyremontowane – pierwszy najemca! Idealne...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Atrakcyjne mieszkanie z loggią /Chorzów Batory
    1 / 16
    Atrakcyjne mieszkanie z loggią /Chorzów Batory

    Chorzów

    • 395 000 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 7 315 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    AGNIESZKA IMIELSKA Agent prowadzący [tel] Jeśli szukasz mieszkania funkcjonalnego, zadbanego, ciekawie zaprojektowanego gdzie możesz wypić kawę na zewnątrz w loggi z widokiem na o...

  • Kawalerka nova mikołowska
    1 / 3
    Kawalerka nova mikołowska

    Katowice

    • 430 000 zł cena
    • 27 m2 powierzchnia
    • 15 926 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 3 piętro

    Mieszkanie jednopokojowe na trzecim piętrze w nowej inwestycji Nova mikołowska. Wyposażone, gotowe do zamieszkania.

  • Mieszkanie Siemianowice Śląskie Centrum, Fitznerów
    1 / 13
    Mieszkanie Siemianowice Śląskie Centrum, Fitznerów

    Siemianowice Śląskie

    • 1 400 zł cena
    • 20 m2 powierzchnia
    • 70 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • parter

    Okazja! Polecamy do wynajmu przytulne mieszkanie o powierzchni 20 m2 położone na wysokim parterze 3-piętrowego budynku przy ulicy Fitznerów w centrum Siemianowic Śląskich, składają...

  • Mieszkanie Tychy, Budowlanych
    1 / 9
    Mieszkanie Tychy, Budowlanych

    Tychy

    • 409 000 zł cena
    • 58 m2 powierzchnia
    • 7 052 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Tychy, ul. Budowlanych, mieszkanie w świetnej lokalizacji Oferujemy na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie zlokalizowane w Tychach przy ul. Budowlanych. Nieruchomość o powierzchni uży...

  • Mieszkanie dwupokojowe do wynajęcia, Gliwice, bezpośrednio
    1 / 10
    Mieszkanie dwupokojowe do wynajęcia, Gliwice, bezpośrednio

    Gliwice

    • 2 000 zł cena
    • 53 m2 powierzchnia
    • 38 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie z balkonem zlokalizowane w Gliwicach na ul. Słowackiego. 2 pokoje, kuchnia, łazienka - wszystko po remoncie. Dobrze skomunikowane. W pobliżu s...

  • Sprzedam mieszkanie . Ruda Śląska Wirek 200 000 zł
    1 / 9
    Sprzedam mieszkanie . Ruda Śląska Wirek 200 000 zł

    Ruda Śląska

    • 200 000 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 4 348 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    NA SPRZEDAŻ Mieszkanie własnościowe o powierzchni 46,43 m2 + balkon czwarte piętro 3 pokoje ( 2 oddzielne ,jeden przejściowy ) kuchnia z oknem , łazienka ,przedpokój ,do lokalu prz...

  • Kawalerka/ apartament do wynajęcia
    1 / 16
    Kawalerka/ apartament do wynajęcia

    Katowice

    • 2 500 zł cena
    • 80 m2 powierzchnia
    • 32 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 1 piętro

    Do wynajęcia samodzielne mieszkanie ok.80 mkw. (kawalerka) w domu wolnostojącym w Katowicach , przy ul 1 Maja (centrum) dla studentów lub osób pracujących. W budynku wszyst...

  • 3 pokojowe mieszkanie, Katowice centrum
    1 / 9
    3 pokojowe mieszkanie, Katowice centrum

    Katowice

    • 1 900 zł cena
    • 53 m2 powierzchnia
    • 36 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    3 pókoje mieszkanie, Katowice centrum ulica Mariacka. Umowa na dulgie okresie od 1-2 lata. Gaz ogrzewania . Niestandardowy sipalni. Kuchnia ogromne 19 m2 Może być dla pracowników,...

  • 1 / 3
    Lokal mieszkalny - Ornontowice

    Ornontowice

    • 74 250 zł cena
    • 71 m2 powierzchnia
    • 1 046 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż

    Na podstawie Postanowienia SR w Gliwicach z dnia 16 października 2024 roku GL1G/GU/593/2024 syndyk masy upadłości Aneta Brachaczek sprzeda z wolnej ręki majątek wchodzący w skła...

  • 3 Pokoje | Balkon | 0% Prowizji | Po Kapitalnym Remoncie
    1 / 16
    3 Pokoje | Balkon | 0% Prowizji | Po Kapitalnym Remoncie

    Mysłowice

    • 395 000 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 7 900 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 9 piętro

    UWAGA: - 0% Prowizji - Po kapitalnym remoncie - Czynsz 920 zł / mc - energooszczędne oświetlenie...

  • M4 w Katowicach Giszowcu
    1 / 6
    M4 w Katowicach Giszowcu

    Katowice

    • 387 000 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 7 167 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 10 piętro

    Blok w którym jest mieszkanie, usytuowany jest przy lasach Murckowsko- Pszczyńskich z dwoma jeziorami. Nadto pełna infrastruktura t.j. dostęp do sklepów, przychodni leczniczych, ko...

  • Mieszkanie Katowice Szopienice, Morawa
    1 / 13
    Mieszkanie Katowice Szopienice, Morawa

    Katowice

    • 369 000 zł cena
    • 73 m2 powierzchnia
    • 5 055 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Polecamy do sprzedaży przestronne mieszkanie o powierzchni 73,50 m2 położone na 2 piętrze 3-piętrowej kamiennicy przy ulicy Morawa w Katowicach - Szopienicach, składające się z 3 p...