• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania na sprzedaż pod Świętochłowicami

(1 335)
  • Świdra 15, mini kawalerka przyjazna dla zwierząt
    1 / 6
    Świdra 15, mini kawalerka przyjazna dla zwierząt

    Chorzów

    • 600 zł cena
    • 15 m2 powierzchnia
    • 40 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • parter

    Opis lokalu: Do wynajęcia mini kawalerka przyjazna dla zwierząt przy ulicy Świdra 15. Nieruchomość: Powierzchnia 15 m2. Parter. Ogrzewanie miejskie. Idealne na studenta lub osoby...

  • Mieszkanie 2-pokojowe 1 piętro ul.Rymera Chorzów
    1 / 11
    Mieszkanie 2-pokojowe 1 piętro ul.Rymera Chorzów

    Chorzów

    • 219 000 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 4 470 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Na sprzedaż prezentujemy 2-pokojowe, bardzo ustawne mieszkanie na 1 piętrze w bloku c Chorzowie przy ul. Rymera 19o powierzchni 48,6 m². Mieszkanie składa się z: Przestronnego sal...

  • Sprzedam mieszkanie Chorzów
    1 / 16
    Sprzedam mieszkanie Chorzów

    Chorzów

    • 300 000 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 6 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Do zamieszkania od zaraz! Sprzedam Mieszkanie w Chorzowie Batorym ul.Farna,około 50m2,drugie piętro,z wyposażeniem,jeden sąsiad na piętrze,przedpokój,2 pokoje, kuchnia,łazienka z o...

  • 3 pokojowe mieszkanie 80m2 po remoncie w kamienicy
    3 pokojowe mieszkanie 80m2 po remoncie w kamienicy

    Sosnowiec

    • 2 999 zł cena
    • 80 m2 powierzchnia
    • 38 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze w kamienicy w Sosnowcu przy ulicy Orląt Lwowskich 23. Wymienione okna, wyposażona kuchnia, mieszkanie po remoncie. Gotowe do wynajęcia. Na par...

  • Mieszkanie Katowice Śródmieście, Zabrska
    1 / 15
    Mieszkanie Katowice Śródmieście, Zabrska

    Katowice

    • 480 000 zł cena
    • 26 m2 powierzchnia
    • 18 462 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 12 piętro

    Wolfies House ma przyjemność zaprezentować świeżo wykończone mieszkanie, położone w samym centrum Katowic przy ulicy Zabrskiej. Mieszkanie mieści się w prestiżowym apartamentowcu,...

  • Mieszkanie Siemianowice Śląskie Michałkowice, Obrońców Warszawy
    1 / 5
    Mieszkanie Siemianowice Śląskie Michałkowice, Obrońców Warszawy

    Siemianowice Śląskie

    • 378 000 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 7 270 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 1 piętro

    Polecamy do sprzedaży przestronne mieszkanie o powierzchni 52 m2 położone na 1 piętrze 4-piętrowego bloku przy ulicy Obrońców Warszawy w Siemianowicach Śląskich dzielnica Michałko...

  • Mieszkanie Katowice Śródmieście, Przemysłowa
    1 / 10
    Mieszkanie Katowice Śródmieście, Przemysłowa

    Katowice

    • 435 000 zł cena
    • 26 m2 powierzchnia
    • 16 731 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • parter

    Wolfies House ma przyjemność zaprezentować świeżo wykończone mieszkanie, położone w samym centrum Katowic przy ulicy Przemysłowej. Mieszkanie mieści się w prestiżowym apartamentowc...

  • 1 / 3
    Mieszkanie, 60,42 m², Mikołów

    Mikołów

    • 51 833 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 864 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż

    Na podstawie Postanowienia SR w Katowicach Wschód z dnia 20 listopada 2025 roku KA1K/GU/665/2025 syndyk masy upadłości Aneta Brachaczek sprzeda z wolnej ręki majątek wchodzący w s...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • 1 / 3
    Mieszkanie, 47,40 m², Bytom

    Bytom

    • 235 000 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 5 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż

• 3-niezależne pokoje, doskonała lokalizacja, balkon !
    3-niezależne pokoje, doskonała lokalizacja, balkon !

    Gliwice

    • 350 000 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 6 250 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Sprzedam mieszkanie składające się z trzech oddzielnych pokoi, kuchni, łazienki z wc i przedpokoju, centralne ogrzewanie miejskie, ciepła woda z junkersa. Dodatkowe zalety: Pięk...

  • 1 / 4
    Mieszkanie, 63,10 m², Sosnowiec

    Sosnowiec

    • 49 206 zł cena
    • 63 m2 powierzchnia
    • 782 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż

    Syndyk sprzeda udział 1/4 w mieszkaniu – Sosnowiec - IV termin IV TERMIN - CENA WYWOŁAWCZA: 49 206,77 zł Przedmiotem sprzedaży jest udział 1/4 w nieruchomości położonej przy u...

  • Sosnowiec, Centrum, atrakcyjna kawalerka
    1 / 9
    Sosnowiec, Centrum, atrakcyjna kawalerka

    Sosnowiec

    • 1 690 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 46 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 2 piętro

    Oferujemy do wynajęcia atrakcyjne mieszkanie w Sosnowcu w pobliżu kina „Helios” na ulicy Modrzejowskiej o pow. ok. 37 m2. Mieszkanie składa się z pokoju z wydzieloną częścią sypial...

  • 1 / 4
    Lokal mieszkalny - Knurów

    Knurów

    • 39 512 zł cena
    • 77 m2 powierzchnia
    • 514 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż

    Syndyk masy upadłości ustanowiony w postępowaniu upadłościowym Agnieszki Sucheckiej osoby fizycznej nieprowadzącej działalności gospodarczej, prowadzonym w sprawie o sygn. akt GL1G...

  • Wynajmę kawalerkę przyjazną zwierzętom, Piekarska
    1 / 8
    Wynajmę kawalerkę przyjazną zwierzętom, Piekarska

    Bytom

    • 1 080 zł cena
    • 25 m2 powierzchnia
    • 44 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • parter

    Opis lokalu: DOSTĘPNE OD 2026-02-28! Do wynajęcia mieszkanie przyjazne dla zwierząt przy ulicy Piekarskiej 52 w Bytomiu. Nieruchomość: Powierzchnia 25 m2. Parter. Miejskie ogrze...

  • 1 / 4
    Mieszkanie, 52,01 m², Gliwice

    Gliwice

    • 111 122 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 2 137 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż

    Syndyk masy upadłości sprzeda udział w wysokości 6/8 części w nieruchomości lokalowej położonej w Gliwicach przy ul. Ciołkowskiego 14/1. Numer księgi wieczystej GL1G/00117659/4...

  • Kawalerka pet friendly, świetna lok., Skarbnika 21
    1 / 8
    Kawalerka pet friendly, świetna lok., Skarbnika 21

    Zabrze

    • 1 100 zł cena
    • 14 m2 powierzchnia
    • 79 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • parter

    Opis lokalu: Do wynajęcia funkcjonalne mieszkanie przy ulicy Skarbnika 21 w Zabrzu Nieruchomość: Powierzchnia 14,5 m2 Parter Elektryczne ogrzewanie Lokalizacja: Bliskość DTŚ sta...

  • Mieszkanie Bytom Śródmieście

    Bytom

    • 209 000 zł cena
    • 53 m2 powierzchnia
    • 3 944 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    | Oferujemy na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o dużym potencjale aranżacyjnym, położone przy ulicy Jaworowej w Bytomiu. Nieruchomość o powierzchni 53,77 m² usytuowany jest...

  • Przytulna kawalerka w ścisłym Centrum, ul. Zwycięstwa
    1 / 7
    Przytulna kawalerka w ścisłym Centrum, ul. Zwycięstwa

    Sosnowiec

    • 1 150 zł cena
    • 31 m2 powierzchnia
    • 38 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • parter

    DO WYNAJĘCIA OD ZARAZ! Szukasz wygodnego mieszkania w doskonałej lokalizacji? Oferuję do wynajęcia funkcjonalną kawalerkę położoną w samym sercu Sosnowca, przy ul. Zwycięstwa 17....

  • Mieszkanie Katowice, al. Bohaterów Monte Cassino
    1 / 15
    Mieszkanie Katowice, al. Bohaterów Monte Cassino

    Katowice

    • 385 000 zł cena
    • 51 m2 powierzchnia
    • 7 550 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Oferujemy do sprzedaży słoneczne dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 51,53 m2 przy ul. Bohaterów Monte Cassino w Katowicach na osiedlu Zawodzie. Lokal składa się z: - salonu ( moż...

  • Mieszkanie pl.Grunwaldzki 3 pokoje
    1 / 10
    Mieszkanie pl.Grunwaldzki 3 pokoje

    Gliwice

    • 409 000 zł cena
    • 58 m2 powierzchnia
    • 7 052 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Posrednikom dziękuje Top lokalizacja !!!! Lofty przy ul.Zygmunta Starego i Palcu Grunwaldzkiego alei Mickiewicza i alejek wzdłuż Slowackiego Do sprzedania mieszkanie ,3 nieza...