• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania na sprzedaż pod Świętochłowicami

(1 335)
  • Mieszkanie Bytom, Piłsudskiego
    1 / 10
    Mieszkanie Bytom, Piłsudskiego

    Bytom

    • 320 000 zł cena
    • 110 m2 powierzchnia
    • 2 910 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Wyłącznie u Nas!! Na sprzedaż proponujemy przestronne mieszkanie o powierzchni 110,86 m2, usytuowane na 3 piętrze eleganckiej kamienicy w centrum Bytomia. To oferta dla osób, któ...

  • Mieszkanie Tychy A
    1 / 6
    Mieszkanie Tychy A

    Tychy

    • 390 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 8 125 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Przestronne mieszkanie o powierzchni 48,70 m² , położone na 2. piętrze w trzypiętrowym budynku przy ul. Andersa 18 w Tychach . Układ mieszkania obejmuje: - salon, - s...

  • Apartament C8| Apartamenty Złota
    1 / 7
    Apartament C8| Apartamenty Złota

    Katowice

    • 733 639 zł cena
    • 67 m2 powierzchnia
    • 10 950 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    APARTAMENTY ZŁOTA ul. Złota 69, 40-103 Katowice Nowoczesne mieszkania 350 m od Parku Śląskiego Apartamenty Złota to nowoczesna inwestycja mieszkaniowa zlokalizowana przy ul. Złot...

  • Apartament C9 - Stan deweloperski | Apartamenty Złota
    1 / 7
    Apartament C9 - Stan deweloperski | Apartamenty Złota

    Katowice

    • 458 559 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 12 738 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 2 piętro

    Oczywiście — poniżej masz drugą wersję opisu, bardziej sprzedażową, bez informacji o gwarantowanym miejscu parkingowym i bez rozbudowanego opisu Parku Śląskiego, z wyraźnym zaznacz...

  • Apartament C10| Apartamenty Złota
    1 / 5
    Apartament C10| Apartamenty Złota

    Katowice

    • 603 758 zł cena
    • 53 m2 powierzchnia
    • 11 392 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

• Apartament C5| Apartamenty Złota
    1 / 5
    Apartament C5| Apartamenty Złota

    Katowice

    • 593 376 zł cena
    • 53 m2 powierzchnia
    • 11 196 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

• Apartament B17 | Apartamenty Złota
    1 / 8
    Apartament B17 | Apartamenty Złota

    Katowice

    • 960 595 zł cena
    • 78 m2 powierzchnia
    • 12 316 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 3 piętro

• Mieszkanie Zabrze Grzybowice, Witosa
    1 / 10
    Mieszkanie Zabrze Grzybowice, Witosa

    Zabrze

    • 1 600 zł cena
    • 26 m2 powierzchnia
    • 62 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Przedstawiam ofertę wynajmu mieszkania o powierzchni ok 26m2 usytuowanego na 2 piętrze w budynku 4 piętrowym w Zabrzy przy ul. Witosa. Lokal składa się z: - Przedpokoju z du...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Mieszkanie umeblowane po remoncie umeblowane
    1 / 12
    Mieszkanie umeblowane po remoncie umeblowane

    Knurów

    • 2 000 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 56 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Kuchnia kompletnie umeblowana,łazienka pralka .wanna.umywalka. pokoje sypialnia szafa duży pokój komoda reszta do dogadania wolne od 1.04 2000 tyś zł. Plus prad. ga...

  • Sprzedam mieszkanie
    1 / 5
    Sprzedam mieszkanie

    Zabrze

    • 405 000 zł cena
    • 59 m2 powierzchnia
    • 6 865 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Cicha spokojna okolica Zabrze Zaborze Kalinowa ,balkon,komórka lokatorska mieszkanie z wyposażeniem cena 405 000 pełna własność, księga wieczysta ,biura nieruchomości i pośrednicy...

  • Umeblowany luksusowy nowy Apartament centrum Gliwice
    1 / 11
    Umeblowany luksusowy nowy Apartament centrum Gliwice

    Gliwice

    • 3 900 zł cena
    • 80 m2 powierzchnia
    • 49 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Wynajmę Umeblowany apartament 3 pok o pow 80m2 ul. Jasnogórska 3 w Gliwicach Umowa najmu na min 1 rok czynsz 3900zł / msc plus opłata do Wspólnoty 1500zł /msc plus garaż w podzi...

  • Mieszkanie, 60 m², Katowice

    Katowice

    • 1 900 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 32 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • 5 piętro

    Wynajmę bezpośrednio mieszanie o powierzchni 60 m2 położone w Katowicach przy Al. Roździeńskiego na Osiedlu Gwiazdy. Lokal składa się z 3 pokoi z kompletnym wyposażeniem, kuchni...

  • Mieszkanie, 60 m², Katowice
    1 / 7
    Mieszkanie, 60 m², Katowice

    Katowice

    • 1 900 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 32 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Wynajmę bezpośrednio mieszanie o powierzchni 60 m2 położone w Katowicach przy Al. Roździeńskiego na Osiedlu Gwiazdy. Lokal składa się z 3 pokoi z kompletnym wyposażeniem, kuchni (p...

  • Mieszkanie na Doby , dni tygodnie . Centrum Bytomia
    1 / 6
    Mieszkanie na Doby , dni tygodnie . Centrum Bytomia

    Bytom

    • 150 zł cena
    • 30 m2 powierzchnia
    • 5 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • parter

    Oferuję na godziny , dni , tygodnie mieszkanie o powierzchni 30 m². Znajduje się na parterze w kamienicy. Mieszkanie jest umeblowane W salonie dostępne jest naturalne światło or...

  • Kawalerka centrum Katowic

    Katowice

    • 1 390 zł cena
    • 26 m2 powierzchnia
    • 54 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 2 piętro

    Oferuję do wynajęcia kawalerkę o powierzchni 26,25 m2, usytuowane na II piętrze w kamienicy przy ul. Staromiejskiej 14 w Katowicach. Mieszkanie po remoncie gotowe do zamieszkania....

  • Mieszkanie Mysłowice, Olbrychta Strumieńskiego
    1 / 15
    Mieszkanie Mysłowice, Olbrychta Strumieńskiego

    Mysłowice

    • 480 000 zł cena
    • 76 m2 powierzchnia
    • 6 316 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 3 piętro

    Mysłowice ul. Strumieńskiego Oferujemy do sprzedania przestronne 4-pokojowe mieszkanie z balkonem, zlokalizowane w Mysłowicach przy ul. Strumieńskiego. Nieruchomość o powierzchni...

  • Mieszkanie Sosnowiec Pogoń, Legnicka
    1 / 15
    Mieszkanie Sosnowiec Pogoń, Legnicka

    Sosnowiec

    • 1 800 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 52 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Mieszkanie do wynajęcia w Sosnowcu w dzielnicy Pogoń ul. Legnicka. Oferujemy do wynajęcia mieszkanie zlokalizowane w Sosnowcu w dzielnicy Pogoń przy ul. Legnickiej. Nieruchomość o...

  • Mieszkanie Bytom Śródmieście

    Bytom

    • 160 000 zł cena
    • 39 m2 powierzchnia
    • 4 103 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    | Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania o bardzo dużym potencjale inwestycyjnym , o powierzchni 39,21 m² , położonego w śródmieściu Bytomia pr...

  • 3 pokoje Plac Grunwaldzki
    1 / 9
    3 pokoje Plac Grunwaldzki

    Gliwice

    • 409 000 zł cena
    • 59 m2 powierzchnia
    • 6 933 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Pośrednikom dziekuje !! Top lokalizacja Kameralne 2 blokowe osiedle z dala od ulicy w prestizowej dzielnicy Gliwic w sasiedztwie placu Grunwaldzkiego ,Alei Mickiewicza z kilkom...

  • Mieszkanie Gliwice, Junaków
    1 / 10
    Mieszkanie Gliwice, Junaków

    Gliwice

    • 360 000 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 7 200 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Do sprzedaży atrakcyjne, 2 pokojowe mieszkanie z balkonem oraz ogrzewaniem z sieci miejskiej, znajdujące się w bloku z wielkiej płyty. Lokalizacja Gliwice Trynek ulica Junaków. Lo...