• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania na wynajem pod Ząbkami

(497)
  • Dwupokojowe w centrum
    1 / 9
    Dwupokojowe w centrum

    Warszawa

    • 3 000 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 75 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Do wynajęcia od już, dwupokojowe ładne mieszkanie po generalnym remoncie, na Warszawskim Powiślu, przy ul Solec. Pokoje samodzielne, wejście do każdego pomieszczenia z holu, kuchni...

  • Do wynajęcia jeden pokój (18,3 m2) w mieszkaniu 55 m2 Bródno
    1 / 15
    Do wynajęcia jeden pokój (18,3 m2) w mieszkaniu 55 m2 Bródno

    Warszawa

    • 1 100 zł cena
    • 18 m2 powierzchnia
    • 62 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 10 piętro

    Oferta dotyczy wynajmu jednego z trzech pokojów - salonu (18,3 m2). Oferowany pokój obrazuje pierwsze zdjęcie. Drugi mały pokójj (8,3 m2) również jest obecnie do wynajmu (warunki...

  • Kawalerka do wynajęcia
    1 / 3
    Kawalerka do wynajęcia

    Warszawa

    • 2 000 zł cena
    • 18 m2 powierzchnia
    • 112 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka

    Że sprzętem AGD,z telewizorem,z internetem światłowodowym, Blisko las, park, 10 min do przystanku autobusów,15 min do SKM,są miejsca parkingowe. kontakt tylko telefon [tel]

  • 1 / 3
    Mieszkanie w Rembertowie, bez pośrednika i prowizji, niedaleko AS...

    Warszawa

    • 3 200 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 70 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem

    Opis: Witam, mam do wynajęcia mieszkanie o powierzchni 46 m², zlokalizowane w zielonej i spokojnej części Rembertowa, w pobliżu Akademii Sztuki Wojennej. Mieszkanie jest w...

  • Luksusowy apartament na Mokotowie
    1 / 16
    Luksusowy apartament na Mokotowie

    Warszawa

    • 9 600 zł cena
    • 120 m2 powierzchnia
    • 80 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 5 pokoje
    • 2 piętro

    Do wynajęcia od już. super luksusowy apartament 115 m2 z dwa dużymi balkonami 10 m2, Usytułowany na Dolnym Mokotowie, w zacisznym zakątku Stegien przy ulicy Białego dębu. W super n...

  • Mieszkanie do wynajęcia
    1 / 6
    Mieszkanie do wynajęcia

    Warszawa

    • 3 500 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 64 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    MIESZKANIE 55M2, DO WYNAJĘCIA, LUX, znakomity punkt, ul.Chotomowska (koło:,Wawelska/ Grójecka), CISZA, CENTRUM, 1P., Cegła, 2pok. +kuchnia, b.Ciepłe, zieleń, tel,[tel], 22-303 5...

  • Nowoczesne dwupokojowe mieszkanie/ Mokotów

    Warszawa

    • 4 200 zł cena
    • 39 m2 powierzchnia
    • 108 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    ?️ Ekskluzywne dwupokojowe mieszkanie w nowym kompleksie mieszkaniowym Dostępne są również mieszkania jedno-, dwu- i trzypokojowe. ✅ Można z dziećmi i zwierzętami. ? Mokotów D...

  • Mieszkanie 2 pokojowe 39m2 - Bródno

    Warszawa

    • 2 100 zł cena
    • 39 m2 powierzchnia
    • 54 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Oferta bezpośrednia, osoby prywatnej. Agencjom i pośrednikom dziękuję za współpracę. Do wynajęcia bezpośrednio : Umeblowane i wyposażone mieszkanie o powierzchni 39m2 usytuowane...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Mieszkanie Warszawa
    1 / 15
    Mieszkanie Warszawa

    Warszawa

    • 3 500 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 84 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Do wynajęcia 2-pokojowy apartament na Powiślu - ul. Dobra, Warszawa Śródmieście Cichy i słoneczny apartament o powierzchni 42 m², położony na 2. piętrze budynku z windą w prest...

  • Pokó 8,3 m2 do wynajęcia w M4 na Bródnie
    1 / 16
    Pokó 8,3 m2 do wynajęcia w M4 na Bródnie

    Warszawa

    • 850 zł cena
    • 8 m2 powierzchnia
    • 107 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 10 piętro

    Oferta dotyczy wynajmu jednego z trzech pokojów - małego (8,3 m2) - dostępny od zaraz Oferowany pokój obrazuje pierwsze zdjęcie. Drugi średni pokój (10,6 m2) również jest obecnie d...

  • Do wynajęcia Warszawa-Wola ul. T. Krępowieckiego
    1 / 13
    Do wynajęcia Warszawa-Wola ul. T. Krępowieckiego

    Warszawa

    • 3 700 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 74 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • 9 piętro

    Mieszkanie w bardzo dobrej lokalizacji z widokiem na panoramę Warszawy o powierzchni 49,85m2 na 9/10 piętrze. Niezależne 3 pokoje, osobna kuchnia z oknem, balkon, łazienka ,osobno...

  • Targówek metro Bródno ul.Wysockiego 26, do wynajęcia studio / kaw...

    Warszawa

    • 2 700 zł cena
    • 26 m2 powierzchnia
    • 104 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 5 piętro

    [Kto] Właściciel bezpośrednio [tel. WhatsApp] 0048 [tel] [CO] kawalerka 26m2 umeblowana , wyposażona [Lokalizacja] Warszawa Targówek Wysockiego 25 [za ile] 2700 zł + 420 czynsz...

  • MIESZKANIE DOWYNAJĘCIA 46m2
    1 / 6
    MIESZKANIE DOWYNAJĘCIA 46m2

    Marki

    • 2 300 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 50 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Mieszkanie w centrum Marek Super lokalizacja, komunikacja miejska ,przystanki autobusowe w pobliżu w tym autobus nocny + linie prywatne- sklepy lidl i biedronka - poczta w pobliżu...

  • 2 pokoje z osobną kuchnią 33m2, ul. Grójecka od zaraz!

    Warszawa

    • 2 900 zł cena
    • 33 m2 powierzchnia
    • 88 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Wynajmę ustawne mieszkanie (duży pokój + osobny mały pokoj + osobna kuchnia, przedpokój, łazienka). 1 piętro, 33m2 Mieszkanie wyposażone w podstawowy sprzęt agd i rtv, Telewizor...

  • Wyspowa, II poziomowe wynajem
    1 / 14
    Wyspowa, II poziomowe wynajem

    Warszawa

    • 5 500 zł cena
    • 100 m2 powierzchnia
    • 55 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    W Y S P O W A 1 / ZACISZE / TARGÓWEK. Przestronne, czyste, świeżo po malowaniu , II pozimowe w budynku z 2010r, częściowo umeblowane i wyposażone na warszawskim Targówku/...

  • 3 pokojowe mieszkanie 75m2. Piętro domu jednorodzinnego.
    1 / 15
    3 pokojowe mieszkanie 75m2. Piętro domu jednorodzinnego.

    Sulejówek

    • 3 000 zł cena
    • 75 m2 powierzchnia
    • 40 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje

    Do wynajęcia 3-pokojowe mieszkanie 75 m² – Sulejówek Oferuję do wynajęcia przestronne mieszkanie o powierzchni 75 m², znajdujące się na piętrze domu jednorodzinnego, z niezależnym...

  • Mieszkanie do wynajęcia Mokotów Galeria Mokotów 2 pokoje 40m2 gar...

    Warszawa

    • 3 500 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 88 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Do wynajęcia nowy, wykończony w wysokim standardzie apartament na ekskluzywnym osiedlu Galeria Park, położonym w cichej i spokojnej okolicy, w bliskim sąsiedztwie Galerii Mokotów....

  • Wynajem mieszkania
    1 / 7
    Wynajem mieszkania

    Warszawa

    • 3 300 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 60 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    WARSZAWA-CENTRUM, (ul.Chotomowska), MIESZKANIE -LUX DO WYNAJĘCIA 55M2, 1p, 2 pokoje x19m2, kuchnia 10m2, cegła, b. ciepłe, cisza, zieleń, parking, 7 min. do Dw. Centr. STUDENCI : b...

  • Wynajmę mieszkanie Warszawa - Włochy
    1 / 12
    Wynajmę mieszkanie Warszawa - Włochy

    Warszawa

    • 4 200 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 70 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Wynajmę 3-pokojowe mieszkanie 60m2 przy ul. Sabały 2piętro. Miejsce parkingowe na zamkniętym podwórku, wjazd i wejście na pilota. 3 pokoje, kuchnia, łazienka i WC wejście oddzielne...

  • Mieszkanie LUX do wynajęcia Grzybowska 37 2 pokoje
    1 / 17
    Mieszkanie LUX do wynajęcia Grzybowska 37 2 pokoje

    Warszawa

    • 4 700 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 128 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Super lokalizacja Ul. Grzybowska blisko Krochmalna i Browary Warszawskie oraz Norblin piechotą wszędzie Nowy apartamentowiec lux teren kulturalno - gastronomiczny 1 sypialni...