• Filtruj 4
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania dwupoziomowe Ząbki

(10)
  • Mieszkanie Ząbki, Powstańców
    Mieszkanie Ząbki, Powstańców

    Ząbki

    • 899 000 zł cena
    • 105 m2 powierzchnia
    • 8 562 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 3 piętro

    Dwupoziomowe mieszkanie w Ząbkach na zamkniętym, kameralnym osiedlu domków wielorodzinnych. W skład mieszkania wchodzi : duży, jasny salon z otwartą kuchnią i wyjściem na balkon (w...

  • Dwupoziomowe 5 pokoi z tarasem – Ząbki
    1 / 16
    Dwupoziomowe 5 pokoi z tarasem – Ząbki

    Ząbki

    • 890 000 zł cena
    • 99 m2 powierzchnia
    • 8 990 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 5 pokoje
    • 3 piętro

    Zapraszam do obejrzenia spaceru wirtualnego. Na sprzedaż dwupoziomowe mieszkanie, znajdujące się w niskim bloku oddanym do użytku w 2011 roku, brak windy. Budynek zlokalizowany je...

  • Mieszkanie Ząbki, Powstańców
    1 / 15
    Mieszkanie Ząbki, Powstańców

    Ząbki

    • 800 000 zł cena
    • 74 m2 powierzchnia
    • 10 811 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Komfortowe mieszkanie o powierzchni 74 m?, położone na nowoczesnym, monitorowanym osiedlu z całodobową ochroną . Idealna propozycja dla osób, które cenią wysoki standard życia, bli...

  • Mieszkanie Ząbki, Powstańców
    1 / 13
    Mieszkanie Ząbki, Powstańców

    Ząbki

    • 580 000 zł cena
    • 53 m2 powierzchnia
    • 10 944 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    PODPISANA UMOWA pRZEDWSTĘPNA Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 53,26 m , zlokalizowane przy ulicy Powstańców w Ząbkach, na zamkniętym osiedlu z monitoringiem, w ciche...

  • Dwupoziomowe mieszkanie w sercu Ząbek z tarasem
    1 / 12
    Dwupoziomowe mieszkanie w sercu Ząbek z tarasem

    Ząbki

    • 1 090 000 zł cena
    • 99 m2 powierzchnia
    • 11 011 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 5 pokoje
    • 3 piętro

    Na sprzedaż dwupoziomowe mieszkanie w Ząbkach przy ulicy Skrajnej 32E znajdujące się na 3 i 4 piętrze ogrodzonego, zielonego osiedla "Garden Plaza"z 2008 roku. Mieszkanie skła...

  • Piętro + Poddasze. 6 pok.- 2 poziomy. Parking.
    Piętro + Poddasze. 6 pok.- 2 poziomy. Parking.

    Ząbki

    • 929 000 zł cena
    • 166 m2 powierzchnia
    • 5 597 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 6 pokoje

    Wilsons Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 4 pokojowe
    1 / 19
    Mieszkanie 4 pokojowe

    Ząbki

    • 1 640 000 zł cena
    • 110 m2 powierzchnia
    • 14 910 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje

    Piórek House
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 4 pokojowe
    1 / 12
    Mieszkanie 4 pokojowe

    Ząbki

    • 994 500 zł cena
    • 117 m2 powierzchnia
    • 8 500 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje

    Koloseum Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Dwupoziomowe 4-pokojowe mieszkanie z tarasem
    1 / 19
    Dwupoziomowe 4-pokojowe mieszkanie z tarasem

    Ząbki

    • 994 500 zł cena
    • 117 m2 powierzchnia
    • 8 500 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje

    TopBrokers.pl
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie Ząbki ul. Szwoleżerów

    Ząbki » ul. Szwoleżerów

    • 5 000 zł cena
    • 130 m2 powierzchnia
    • 39 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 3 piętro

    Do wynajęcia mieszkanie o pow. 130 m² znajdujące się na III piętrze w bloku mieszkalnym przy ul. Szwoleżerów w Ząbkach.~~Mieszkanie jest dwupoziomowe, a jego rozkład wygląda następ...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Mieszkanie 6 pokojowe
    1 / 12
    Mieszkanie 6 pokojowe

    Marki

    • 649 999 zł cena
    • 130 m2 powierzchnia
    • 5 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 6 pokoje

    Koloseum Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 4 pokojowe
    1 / 19
    Mieszkanie 4 pokojowe

    Legionowo

    • 970 000 zł cena
    • 145 m2 powierzchnia
    • 6 690 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje

    Koloseum Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 4 pokojowe
    1 / 17
    Mieszkanie 4 pokojowe

    Wołomin

    • 3 000 zł cena
    • 78 m2 powierzchnia
    • 39 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 4 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie Kobyłka

    Kobyłka

    • 980 000 zł cena
    • 136 m2 powierzchnia
    • 7 206 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje

    Na sprzedaż przestronne, dwupoziomowe mieszkanie usytuowane na piętrze budynku o powierzchni całkowitej 112m2 i pow. użytkowej 108,60 m2 położone w Kobyłce przy ul. Rataja. (powie...

  • Gotowe, bezczynszowe, dwupoziomowe mieszkanie w Legionowie - 123...

    Legionowo

    • 749 000 zł cena
    • 123 m2 powierzchnia
    • 6 090 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    ----- PROMOCJA ----- 769 000 zł -----> 749 000 zł Dwupoziomowy apartament na zamkniętym osiedlu w Legionowie. Stan deweloperski → Mieszkanie oddane do użytkowania Osiedle be...

  • Bezpieczeństwo Grochów 3 pokoje 53m2
    1 / 11
    Bezpieczeństwo Grochów 3 pokoje 53m2

    Warszawa

    • 780 000 zł cena
    • 53 m2 powierzchnia
    • 14 717 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    #Warszawa #Grochów #bezpośrednio #mieszkanie Sprzedam bezpośrednio własnościowe mieszkanie na Grochowie, 53m2 + balkon (3 pokoje), 780.000 zł Nietuzinkowe, dwupoziomowe mieszkani...

  • Mieszkanie Warszawa gm. Wilanów Wilanów, Zawady, Bruzdowa
    1 / 15
    Mieszkanie Warszawa gm. Wilanów Wilanów, Zawady, Bruzdowa

    Warszawa

    • 1 334 000 zł cena
    • 78 m2 powierzchnia
    • 17 103 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Biuro nieruchomości FindSQUARE ma przyjemność przedstawić Państwu nietuzinkową nieruchomość w spokojnej okolicy Wilanowa. Jeśli szukacie Państwo komfortu, możliwości zamieszkania b...

  • Mieszkanie Warszawa gm. Praga-Południe Praga-Południe, Gocław, Międzyborska
    1 / 15
    Mieszkanie Warszawa gm. Praga-Południe Praga-Południe, Gocław, Mi...

    Warszawa

    • 2 175 000 zł cena
    • 120 m2 powierzchnia
    • 18 125 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • parter

    INFORMACJE OGÓLNE Lokalizacja: Warszawa, Gocław, ul. Międzyborska 11B Metraż: 120 m² Piętro: 0/8 (winda) Rok budowy: 2015 Stan prawny: odrębna własność z KW Cena: 2 175 000 zł Miej...

  • Apartament dwa poziomy , 150 mk2, 2 kuchnie, 2 łazienki
    1 / 13
    Apartament dwa poziomy , 150 mk2, 2 kuchnie, 2 łazienki

    Warszawa

    • 5 000 zł cena
    • 150 m2 powierzchnia
    • 34 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 4 pokoje
    • 6 piętro

    Mam do wynajęcia 4 pokojowe mieszkanie dwupoziomowe o powierzchni całkowitej 150 m2 na ostatnim 6 i 7 piętrze z pięknym widokiem na panorame Warszawy. Mieszkanie na pierwszym pozio...

  • Mieszkanie Warszawa gm. Białołęka, Pasłęcka
    1 / 14
    Mieszkanie Warszawa gm. Białołęka, Pasłęcka

    Warszawa

    • 849 000 zł cena
    • 81 m2 powierzchnia
    • 10 482 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    INFORMACJE OGÓLNE: Lokalizacja: Warszawa, Białołęka - Tarchomin, ul. Pasłęcka 14C Metraż: ok. 81 m² powierzchni użytkowej + poddasze ok. 15 m² Piętro: 3/3 (mieszkanie dwupoziomowe...

  • Gotowe, bezczynszowe, dwupoziomowe mieszkanie w Legionowie
    1 / 10
    Gotowe, bezczynszowe, dwupoziomowe mieszkanie w Legionowie

    Legionowo

    • 749 000 zł cena
    • 123 m2 powierzchnia
    • 6 090 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    ----- PROMOCJA ----- 769 000 zł -----> 749 000 zł Dwupoziomowy apartament na zamkniętym osiedlu w Legionowie. Stan deweloperski → Mieszkanie oddane do użytkowania Osiedle bezczyn...

  • Stylowe dwupoziomowe mieszkanie 87 m² po remoncie - do zamieszkania
    Stylowe dwupoziomowe mieszkanie 87 m² po remoncie - do zamieszkan...

    Wołomin

    • 1 199 000 zł cena
    • 87 m2 powierzchnia
    • 13 782 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Na sprzedaż wyjątkowe, zadbane mieszkanie, które łączy komfort, funkcjonalność i nowoczesny design. Idealna propozycja dla osób ceniących przestrzeń, estetykę oraz wysoki standard...

  • Mieszkanie Warszawa Mokotów ul. Cypryjska

    Warszawa » Mokotów » ul. Cypryjska

    • 1 290 000 zł cena
    • 85 m2 powierzchnia
    • 15 177 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 3 piętro

    OFERTA DOSTĘPNA WYŁĄCZNIE W PEPPER HOUSE !!!Przestronne, dwupoziomowe mieszkanie w cichej i zielonej części Mokotowa przy ulicy Cypryjskiej. Atuty nieruchomości:• funkcjonalny, dwu...

  • 1 / 2
    Mieszkanie Warszawa Praga,-Południe rynek pierwotny ul. Drwęcka

    Warszawa » Praga-Południe » ul. Drwęcka

    • 865 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 14 417 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Na sprzedaż mieszkanie z terminem oddania do użytkowania w I kwartale 2026 roku, 3 pokoje o powierzchni 60,45 m2 Pokój dzienny z aneksem kuchennym, 2 sypialnie, łazienka, WC,hol. M...

  • 1 / 2

    Warszawa » Praga-Południe » ul. Drwęcka

    • 770 000 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 14 808 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Na sprzedaż mieszkanie z terminem oddania do użytkowania w I kwartale 2026 roku, 2 pokoje o powierzchni 51,84m2 Pokój dzienny z aneksem kuchennym, łazienka, hol. Mieszkanie na 2 pi...

  • 1 / 2

    Warszawa » Praga-Południe » ul. Drwęcka

    • 668 000 zł cena
    • 39 m2 powierzchnia
    • 17 129 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 3 piętro

    Na sprzedaż mieszkanie z terminem oddania do użytkowania w I kwartale 2026 roku, 1 pokój z możliwością wydzielenia aneksu sypialnianego. Pokój dzienny z aneksem kuchennym, łazienka...

  • Mieszkanie Marki ul. Okólna

    Marki » ul. Okólna

    • 1 099 000 zł cena
    • 136 m2 powierzchnia
    • 8 081 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    HOT OFERTA! OFERTA W BIURZE PEPPER HOUSE!Unikatowy segment z ogrodem i potencjałem na 6 pokoi - Marki, przy samej PuszczySzukasz nieruchomości, która łączy solidne wykonanie z blis...

  • 0%, deweloperskie, kameralnie w Starej Miłosnej

    Warszawa » Wesoła » ul. Gościniec

    • 825 000 zł cena
    • 68 m2 powierzchnia
    • 12 133 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    0% prowizji, Planowany termin zakończenia: IV kwartał 2026 r. Lokal mieszkalny nr 201, balkon: 8,60 m, Cena brutto miejsca parkingowego podziemnego: 35000.00 PLN, Cena brutto za...

  • 0%, deweloperskie, kameralnie w Starej Miłosnej

    Warszawa » Wesoła » ul. Gościniec

    • 839 000 zł cena
    • 68 m2 powierzchnia
    • 12 339 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    0% prowizji, Planowany termin zakończenia: IV kwartał 2026 r. Lokal mieszkalny nr 301, balkon: 8,60 m, Cena brutto miejsca parkingowego podziemnego: 35000.00 PLN, Cena brutto za...

  • 0%, deweloperskie, kameralnie w Starej Miłosnej

    Warszawa » Wesoła » ul. Gościniec

    • 1 107 452 zł cena
    • 95 m2 powierzchnia
    • 11 658 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 3 piętro

    0% prowizji, Planowany termin zakończenia: IV kwartał 2026 r. Lokal mieszkalny nr 405 (dwupoziomowy: 51,78 m + 51,08 m ) , balkon: 5,43 m, Cena brutto miejsca parkingowego podzi...

  • 0%, deweloperskie, kameralnie w Starej Miłosnej

    Warszawa » Wesoła » ul. Gościniec

    • 1 275 318 zł cena
    • 112 m2 powierzchnia
    • 11 387 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 3 piętro

    0% prowizji, Planowany termin zakończenia: IV kwartał 2026 r. Lokal mieszkalny nr 401 (dwupoziomowy: 68,08 m + 48,74 m ) , balkon: 8,58 m, Cena brutto miejsca parkingowego podzi...

  • 0%, deweloperskie, kameralnie w Starej Miłosnej

    Warszawa » Wesoła » ul. Gościniec

    • 585 000 zł cena
    • 41 m2 powierzchnia
    • 14 269 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    0% prowizji, Planowany termin zakończenia: IV kwartał 2026 r. Lokal mieszkalny nr 310, balkon: 5,20 m, Cena brutto miejsca parkingowego podziemnego: 35000.00 PLN, Cena brutto za...

  • 0%, deweloperskie, kameralnie w Starej Miłosnej

    Warszawa » Wesoła » ul. Gościniec

    • 810 000 zł cena
    • 63 m2 powierzchnia
    • 12 858 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    0% prowizji, Planowany termin zakończenia: IV kwartał 2026 r. Lokal mieszkalny nr 207, balkon: 6,10 m, Cena brutto miejsca parkingowego podziemnego: 35000.00 PLN, Cena brutto za...

  • 0%, deweloperskie, kameralnie w Starej Miłosnej

    Warszawa » Wesoła » ul. Gościniec

    • 1 167 816 zł cena
    • 102 m2 powierzchnia
    • 11 450 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 3 piętro

    0% prowizji, Planowany termin zakończenia: IV kwartał 2026 r. Lokal mieszkalny nr 402 (dwupoziomowy: 63,01 m + 43,57 m ) , balkon: 7,75 m, Cena brutto miejsca parkingowego podzi...

  • Mieszkanie Warszawa gm. Wesoła Wesoła, Stara Miłosna, Gościniec
    Mieszkanie Warszawa gm. Wesoła Wesoła, Stara Miłosna, Gościniec

    Warszawa

    • 1 075 000 zł cena
    • 147 m2 powierzchnia
    • 7 313 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 5 pokoje
    • 3 piętro

    Biuro Nieruchomości EKSPERT LOKALNY zapraszam wszystkie zainteresowane osoby na dzień otwarty w dniu 16.05,2026 o godzinie 13:00 Mieszkanie dla rodziny lub inwestycja.! Lokalizac...