• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania na wynajem pod Ząbkami

(497)
  • Wynajmę mieszkanie 2 pokoje Warszawa ul Przychodnia

    Warszawa

    • 3 000 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 75 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 5 piętro

    Wynajmę mieszkanie 2 pokoje umeblowane ul Przychodnia 2 nie o podal Pl Bankowy , Metro Arsenał , Ogród Saski , cena najmu 2400 , czynsz z zaliczkami 600 zł , opłaty za media woda p...

  • Wyposażona kawalerka blisko metra tanio
    1 / 8
    Wyposażona kawalerka blisko metra tanio

    Warszawa

    • 2 000 zł cena
    • 39 m2 powierzchnia
    • 52 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 2 piętro

    Mam do wynajęcia wyposażona kawalerkę w kamienicy (Rabsztyńska 24), wybudowanej z cegły w latach 50tych, a odnowionej i docieplonej w ostatnim czasie. W lokalu przestronny aneks ku...

  • Ciche 2 pokojowe mieszkanie blisko Wola Parku wynajmę.

    Warszawa

    • 1 900 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 46 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Oferuję Państwu do wynajęcia przyjemne, umeblowane mieszkanie, w bardzo dobrym punkcie komunikacyjnym. Na powierzchnię ok. 42 mkw składa się: - pokój dzienny z wyjściem na balk...

  • ZAMIENIĘ MIESZKANIE NA WIĘKSZE

    Zielonka

    • 320 000 zł cena
    • 29 m2 powierzchnia
    • 11 035 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • parter

    Zamienię mieszkanie za dopłatą ( ok.29m2, pokój, oddzielna widna kuchnia, po generalnym remoncie , wymienione instalacje elektryczne, hydrauliczne, parter, piwnica, spółdzielcz...

  • Mieszkanie do wynajęcia w Zegrzu Południowym

    Zegrze Południowe

    • 1 300 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 26 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Do wynajęcia jasne, przestronne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 50m2 wraz z piwnicą lokatorską. Mieszkanie usytuowane na 2 piętrze w bloku 2-klatkowym w Zegrzu Południowym k/o...

  • Mieszkanie 53 m2, 3-pok. wszystko nowe

    Legionowo

    • 369 000 zł cena
    • 53 m2 powierzchnia
    • 6 963 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Do sprzedania dwustronne, jasne mieszkanie po generalnym remoncie. Wszechstronny salon z aneksem kuchennym. W kuchni zabudowa mebli na wymiar plus dodatkowa wyspa. W salonie m...

  • Klimatyzowane 4 pokojowe mieszkanie do wynajecia W-wa Wesola
    Klimatyzowane 4 pokojowe mieszkanie do wynajecia W-wa Wesola

    Warszawa

    • 2 900 zł cena
    • 64 m2 powierzchnia
    • 46 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 4 pokoje
    • 3 piętro

    Klimatyzowane mieszkanie do wynajecia w Warszawie Wesola. Umeblowane, 4 pokojowe, z balkonem i piwnica. Dobra lokalizacja, 5 minut od stacji SKM i przystanku autobusowego. Blisko B...

  • Metro KABATY, do wynajęcia 43m2
    Metro KABATY, do wynajęcia 43m2

    Warszawa

    • 3 300 zł cena
    • 43 m2 powierzchnia
    • 77 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    BEZPOŚREDNIO - Mieszkanie przy metrze Kabaty (3 min) w pełni wyposażone i umeblowane do wynajęcia lub sprzedaży. Meble: - dwuosobowe łóżko oraz stolik TV Ludwik Styl, - materac z...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • mieszkanie 2 pokojowe do wynajęcia od zaraz
    mieszkanie 2 pokojowe do wynajęcia od zaraz

    Warszawa

    • 2 400 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 58 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    atrakcyjne,przy Kochanowskiego mieszkanie 2-pokojowe,umeblowane do wynajęcia od zaraz.Cena wynajmu do uzgodnienia.Kontakt tel.[tel]-

  • wynajmę kawalerkę
    wynajmę kawalerkę

    Warszawa

    • 2 200 zł cena
    • 25 m2 powierzchnia
    • 88 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 2 piętro

    Dysponuję kawalerką w okolicy Pl. Szembeka, budynek bezpośrednio przy przystaniu autobusu linii 188, 523, 102. 135, blisko przystanki tramwajowe balkon, woda oligoceńska, budynek...

  • kawalerka przy metrze do wynajęcia Warszawa Bielany
    kawalerka przy metrze do wynajęcia Warszawa Bielany

    Warszawa

    • 3 000 zł cena
    • 22 m2 powierzchnia
    • 137 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 6 piętro

    Do wynajęcia bezpośrednio na dłużej Warszawa Bielany mieszkanie 22 m2 po kapitalnym remoncie przystosowane dla 2 osób ( dwa łóżka ) i wszystkie niezbędne meble +sprzęt agd ( pralk...

  • Mam do wynajecia pokoj z kuchnia
    Mam do wynajecia pokoj z kuchnia

    Kobyłka

    • 1 000 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 29 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • parter

    Mam do wynajecia pokoj z kuchnia . Mieszkanie jest umeblowane, sprzet AGD RTV internet, moliwosc garazowania samochodu. Okolica spokojna, duzo zieleni. W poblizu sklepy, Lidl, Ros...

  • Mieszkanie 41m do wynajęcia od zaraz
    Mieszkanie 41m do wynajęcia od zaraz

    Warszawa

    • 668 649 555 zł cena
    • 41 m2 powierzchnia
    • 16 308 526 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Słoneczne.rozkładowe mieszkanie.czyste 2 przystanki do Metra .Obok pętla tramwajowa.przystanki. autobusowe.2 sklepy Biedronki.LIDL.przedszkola.widok na park .

  • Warszawa Praga ul Konopacka
    Warszawa Praga ul Konopacka

    Warszawa

    • 2 500 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 72 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Warszawa Praga w pobliżu dw. Wileńskiego. Wynajmę mieszkanie o podwyższonym standarcie. Umeblowane. w pełni wyposażone. (wszystko nowe) c. 2500 zł/ m-c plus opłaty okolo (800zł)....

  • Przyjmę do mojego mieszkania kobietę, która mi pomoże...
    Przyjmę do mojego mieszkania kobietę, która mi pomoże...

    Warszawa

    • 700 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 12 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    W wysprzątaniu i utrzymaniu czystości i porządku. Ja właściciel mieszkam w drugim pokoju. Oddzielny pokój dla Pani 18m, dostęp duża widna kuchnia z aneksem, widna łazienka. Cena d...

  • Mieszkanie 2 pokoje po remoncie

    Radzymin

    • 2 100 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 53 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje

    Zapraszam 2 pokojowe gotowe do wynajmu 40m2. Przytulne mieszkanie w Radzyminie na oś Reymonta po remoncie Duży pokój z otwartą kuchnią o pow. 20 m2 z wyjściem na balkon, s...

  • kawalerka Jabłonna

    Jabłonna

    • 295 000 zł cena
    • 29 m2 powierzchnia
    • 10 173 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 3 piętro

    Kawalerka na 3 pietrze w pełni umeblowana ,znajduje sie na Osiedlu Rajska Jabłoń ,wokól sklepy Biedronka ,Kaufland ,Obi ,Poczta Apteka ,OSrodek Zdrowia .Dobry dojazd do Warszawy...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • 2 - pokojowe mieszkanie na wynajem 44 m2 z GARAŻEM i BALKONEM

    Zielonki-Parcela

    • 2 300 zł cena
    • 44 m2 powierzchnia
    • 53 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    2 - pokojowe mieszkanie na wynajem 44 m2 z GARAŻEM i BALKONEM, położone na 1 piętrze Zamieszkaj w nowym, ładnym i cichym mieszkaniu! Lokalizacja Zielonki - Parcela ,ulica Warszawsk...

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 20
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Dziekanów Polski

    • 3 500 zł cena
    • 90 m2 powierzchnia
    • 39 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje

    Wigro Wiesław Groszyk
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 19
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Otwock

    • 2 200 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 55 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje

    homfi
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 1 pokojowe
    1 / 9
    Mieszkanie 1 pokojowe

    Brwinów

    • 2 000 zł cena
    • 30 m2 powierzchnia
    • 67 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka

    homfi
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Konstancin-Jeziorna

    • 2 500 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 50 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Przytulne 3 pokoje z tarasem
    1 / 8
    Przytulne 3 pokoje z tarasem

    Konstancin-Jeziorna

    • 3 200 zł cena
    • 84 m2 powierzchnia
    • 39 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje

    TopBrokers.pl
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 10
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Zamienie

    • 2 400 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 64 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje

    Koloseum Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 19
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Konstancin-Jeziorna

    • 3 500 zł cena
    • 41 m2 powierzchnia
    • 86 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje

    SUN HOUSE ESTATE
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 5 pokojowe
    1 / 19
    Mieszkanie 5 pokojowe

    Konstancin-Jeziorna

    • 12 000 zł cena
    • 161 m2 powierzchnia
    • 75 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 5 pokoje

    Prestige Real Estate
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 10
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Otwock » ul. Stefana Batorego

    • 2 000 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 45 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje

    Portman Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Nowe mieszkanie/Garaż/2 pokoje
    Nowe mieszkanie/Garaż/2 pokoje

    Walendów

    • 3 730 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 72 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje

    Eastate
    Biuro nieruchomości

  • Przestronne, balkon, parking
    1 / 7
    Przestronne, balkon, parking

    Walendów

    • 3 500 zł cena
    • 65 m2 powierzchnia
    • 54 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje

    Eastate
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkania dla 1-2 osób
    1 / 5
    Mieszkania dla 1-2 osób

    Piaseczno

    • 2 250 zł cena
    • 17 m2 powierzchnia
    • 133 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 2 piętro

    Oferujemy nowe przytulne mieszkania, o powierzchni 15-25 m2, znajdujące się w samym centrum Piaseczna przy ulicy Jana Pawła. Rezerwacje przyjmujemy pod numerem telefonu [tel]. Mie...

  • Mieszkanie 45 m2 osiedle Filipowicza do wynajęcia
    1 / 8
    Mieszkanie 45 m2 osiedle Filipowicza do wynajęcia

    Otwock

    • 2 550 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 57 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • parter

    MIESZKANIE DO WYNAJĘCIA Mieszkanie na osiedlu „Kmicica” przy ul. Filipowicza w Otwocku, mieszkanie częściowo umeblowane, wysoki parter, 2 pokoje, balkon, widna łazienka, oddzielne...

  • 1 / 2
    Wynajmę mieszkanie 2 pokoje w Otwocku

    Otwock

    • 2 400 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 64 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Wynajmę mieszkanie 2 pokojowe na 4 piętrze w Otwocku, 5 minut od stacji PKP. Salon z aneksem kuchennym, sypialnia, łazienka, przedpokój. Mieszkanie dostępne od sierpnia 2025. 2400...

  • Nowo urządzone mieszkanie 50 m² do wynajęcia w niezależnym

    Gołków

    • 2 800 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 56 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem

    Wynajmę nowo urządzone mieszkanie o powierzchni 50 mk2 w niezależnym budynku : duży salon z możliwością podzielenia na kolejny pokój 30 mk2 z klimatyzacją , tv ; kuchnia w pełni...

  • Wynajmę działkę letniskową z drewnianym domkiemw Jachrance
    1 / 14
    Wynajmę działkę letniskową z drewnianym domkiemw Jachrance

    Jachranka

    • 2 000 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 37 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • parter

    Wynajmę działkę letniskową od z drewnianym domkiem. Domek jest docieplony, przytulny, drewniany, umeblowany, z pełnym wyposażeniem. Całoroczny. Instalacja grzewcza, pralka, intern...

  • Bezp, b. ładne,2-pok, w pełni wyposażone, z d. loggą
    1 / 14
    Bezp, b. ładne,2-pok, w pełni wyposażone, z d. loggą

    Michałowice

    • 2 800 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 74 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Bezpośrednio, bardzo ładne,2-pok, w pełni wyposażone, z dużą loggą. Natolin, ul. Braci Wagów/Filipiny Płaskowickiej, ładne, eleganckie, nowe, zamknięte osiedle, zadbane, ciche, duż...

  • Kawalerka do wynajmu od 10 marca

    Konstancin-Jeziorna

    • 2 500 zł cena
    • 30 m2 powierzchnia
    • 84 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem

    Oferuję w Konstancinie - Jeziornej : słoneczną kawalerkę od 10 marca w kamienicy na 1 wysokim piętrze wraz z balkonem , parkingami z oddzielnym dużym zamykanym salonem i oddzieln...

  • Wynajem - Konstancin-Jeziorna

    Konstancin-Jeziorna

    • 2 500 zł cena
    • 30 m2 powierzchnia
    • 84 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem

    Oferuję w Konstancinie - Jeziornej : słoneczną kawalerkę od 10 maja ! w kamienicy na 1 wysokim piętrze wraz z balkonem , parkingami z oddzielnym dużym zamykanym salonem i oddzie...

  • Mieszkanie dwupokojowe z ogródkiem
    1 / 4
    Mieszkanie dwupokojowe z ogródkiem

    Otwock

    • 2 700 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 57 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • parter

    Na wynajem przytulne, 2-pokojowe mieszkanie w Otwocku, przy ul. Hallera 7B. Mieszkanie znajduje się na parterze kameralnego, niskiego bloku, w spokojnej i cichej okolicy. Idealne d...

  • studio do wynajęcia Ożarów Mazowiecki
    1 / 3
    studio do wynajęcia Ożarów Mazowiecki

    Ożarów Mazowiecki

    • 1 600 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 36 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 1 piętro

    Umowa okazjonalna na rok, ja płacę za notariusza. Cena 1600 zł plus opłaty wg zużycia z podliczników za wodę, prąd i * 250zł m-cznie ogrzewanie. Oddzielna łazienka, osobne wejście...

  • Też pokoje Nadarzyn ogródek
    1 / 12
    Też pokoje Nadarzyn ogródek

    Nadarzyn

    • 4 000 zł cena
    • 85 m2 powierzchnia
    • 48 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • parter

    Do wynajęcia mieszkanie 3 pokojowe w Nadarzynie z własnym ogródkiem. Teren monitorowany Parking pod budynkiem Teren zamkniety

  • 2 pokoje | Ogródek + taras | Nowe | 47 m²
    1 / 12
    2 pokoje | Ogródek + taras | Nowe | 47 m²

    Józefosław

    • 3 000 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 64 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • parter

    Bezpośrednio do wynajęcia nowe mieszkanie 2 pok 47m2 (salon, sypialnia, kuchnia, łazienka, przedpokój, duży balkon i ogródek 50 m2 ) w wysokim standardzie. Mieszkanie znajduje się...

  • Mieszkanie Ożarów Mazowiecki, Inżynierska
    1 / 6
    Mieszkanie Ożarów Mazowiecki, Inżynierska

    Ożarów Mazowiecki

    • 3 000 zł cena
    • 39 m2 powierzchnia
    • 77 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Do wynajęcia nowoczesne, 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 39,85 m², położone na 4. piętrze w kameralnym, trzypiętrowym budynku z 2023 roku. Nieruchomość znajduje się w at...

  • 2-pokojowe mieszkanie na wynajem w Józefosławiu
    1 / 10
    2-pokojowe mieszkanie na wynajem w Józefosławiu

    Józefosław

    • 2 700 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 68 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Do wynajęcia przytulne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 40 m², zlokalizowane w Józefosławiu przy ul. Alaski. Lokal jest gotowy do wprowadzenia od zaraz i stanowi idealną pro...

  • Mieszkanie 2 pokoje - 48 m + miejsce garażowe
    Mieszkanie 2 pokoje - 48 m + miejsce garażowe

    Piaseczno

    • 2 500 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 53 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Wynajmę mieszkanie o powierzchni 48 m zlokalizowane w Piasecznie przy ulicy Złotej Kaczki w bloku na 3 piętrze. Mieszkanie składa się z salonu z aneksem kuchennym, sypialni, łazien...

  • Wynajmę mieszkanie 2 pokojowe w Otwocku
    1 / 3
    Wynajmę mieszkanie 2 pokojowe w Otwocku

    Otwock

    • 2 100 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 56 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Wynajmę mieszkanie 2 pokojowe na 4 piętrze w Otwocku, 5 minut od stacji PKP. Salon z aneksem kuchennym, sypialnia, łazienka, przedpokój. Mieszkanie dostępne od sierpnia 2025. 2100z...

  • ✅Zobacz>>>Nowe mieszkanie od architekta✅
    1 / 12
    ✅Zobacz>>>Nowe mieszkanie od architekta✅

    Ożarów Mazowiecki

    • 2 300 zł cena
    • 43 m2 powierzchnia
    • 54 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Na wynajem oferujemy przestronne, jasne mieszkanie o wysokim standardzie wykończenia, zaprojektowane przez architekta wnętrz i urządzone w stylu skandynawskim o powierzchni 43m². T...

  • 3 pokojowe po remoncie z balkonem - Gocław (Przemyka 10)
    1 / 8
    3 pokojowe po remoncie z balkonem - Gocław (Przemyka 10)

    Dosin

    • 3 300 zł cena
    • 57 m2 powierzchnia
    • 58 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • 7 piętro

    3 pokojowe mieszkanie Gocław (Przemyka 10) - 56,5m2 z balkonem - pierwszy najem po remoncie - 3 pokoje (18m2, 10,5m2, 8m2) - osobna widna kuchnia 6,5m2 - przedpokój z dużą szafą i...