• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania na wynajem pod Ząbkami

(497)
  • Ścisłe centrum do wynajęcia
    1 / 11
    Ścisłe centrum do wynajęcia

    Warszawa

    • 2 800 zł cena
    • 30 m2 powierzchnia
    • 94 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 11 piętro

    Do wynajęcia mieszkanie w samym centrum Warszawy Powierzchnia 30 m2 Przy budynku stacja metra Świętokrzyska. Mieszkanie składa sie z jednego pokoju, kuchni, przedpokoju i łazienki....

  • 3-pokojowe 69 m2 w osiedlu RYTM na Kabatach.
    1 / 17
    3-pokojowe 69 m2 w osiedlu RYTM na Kabatach.

    Warszawa

    • 6 400 zł cena
    • 69 m2 powierzchnia
    • 93 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Do wynajęcia luksusowo wykończone trzypokojowe mieszkanie położone na 4. piętrze w nowym budynku Rytm będącym inwestycją uznanego dewelopera Echo Investment, przy ul. Iwanowa - Sza...

  • Rozkładowe 2 pokoje- Kaukaska 6, Mokotów
    1 / 9
    Rozkładowe 2 pokoje- Kaukaska 6, Mokotów

    Warszawa

    • 2 300 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 55 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 9 piętro

    Opis lokalu: Do wynajęcia rozkładowe dwupokojowe mieszkanie z komórką lokatorską przy ul. Kaukaska 6 w Warszawie, niedaleko skrzyżowania ulicy Bonifacego z ulicą Sobieskiego. Nier...

  • Do wynajmu mieszkanie trzypokojowe M4 55m2
    Do wynajmu mieszkanie trzypokojowe M4 55m2

    Warszawa

    • 4 300 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 79 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • 10 piętro

    o wynajmu mieszkanie M4 55m2 3-pokojowe Informacja nt. mieszkania. Odnowione (białe ściany) mieszkanie o metrażu 55 m2, składa się z 3 pokoi, kuchni, łazienki i przedpokoju oraz 5...

  • Wynajmę 2 pokojowe przytulne mieszkanie z tarasem!
    1 / 15
    Wynajmę 2 pokojowe przytulne mieszkanie z tarasem!

    Warszawa

    • 2 700 zł cena
    • 43 m2 powierzchnia
    • 63 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Wynajmę piękne mieszkanie 2 pokojowe z dużym tarasem na zamkniętym osiedlu. Mieszkanie o powierzchni 42,5 mkw składa się z holu dzielącego wejście od części dziennej wysoką wbudo...

  • Kawalerka na Woli
    1 / 9
    Kawalerka na Woli

    Warszawa

    • 2 100 zł cena
    • 30 m2 powierzchnia
    • 70 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • parter

    Do wynajęcia od już na dłużej, mieszkanie jednopokojowe umeblowane i wyposażone mieszkanie 27 m2 na Warszawskiej Woli przy ulicy Syreny. Kuchnia widna oddzielna, wysoki parter w bl...

  • mieszkanie do wynajmu
    1 / 16
    mieszkanie do wynajmu

    Warszawa

    • 4 900 zł cena
    • 100 m2 powierzchnia
    • 49 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    WYSPOWA / Ł O D Y G O W A / ZACISZE / TARGÓWEK. Przestronne, czyste, świeżo po malowaniu , II pozimowe w budynku z 2010r, częściowo umeblowane i wyposażone na warszawskim Targówk...

  • Do wynajęcia mieszkanie 47m2 Warszawa Włochy-3000 zł
    1 / 3
    Do wynajęcia mieszkanie 47m2 Warszawa Włochy-3000 zł

    Warszawa

    • 3 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 63 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Do wynajęcia od zaraz dwupokojowe mieszkanie 47M2 dzielnica Włochy, ul.Kleszczowa 37 , Mieszkanie bardzo ładne ,czyste, zadbane,kuchnia umeblowana i wyposażona, pokoje -bez mebli ,...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Kawalerka  pet-friendly - Jaworzniaków 8
    1 / 9
    Kawalerka pet-friendly - Jaworzniaków 8

    Warszawa

    • 1 700 zł cena
    • 18 m2 powierzchnia
    • 95 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 1 piętro

    Opis lokalu: DOSTĘPNA WKRÓTCE! Do wynajęcia przyjazna dla zwierząt kawalerka z aneksem kuchennym i łazienką w kamienicy przy ul. Jaworzniaków 8 w Rembertowie. Nieruchomość: Mieszk...

  • Wynajmę przytulne studio, pet-friendl-Trojańska 16
    1 / 5
    Wynajmę przytulne studio, pet-friendl-Trojańska 16

    Warszawa

    • 1 450 zł cena
    • 12 m2 powierzchnia
    • 121 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • parter

    Opis lokalu: Do wynajęcia przyjazne dla zwierząt, widne studio w budynku przy ulicy Trojańskiej (Włochy - Okęcie). *Nieruchomość* Składa się z salonu z 2 dużymi oknami, aneksem k...

  • Do wynajęcia miesxkanir
    1 / 6
    Do wynajęcia miesxkanir

    Warszawa

    • 4 500 zł cena
    • 43 m2 powierzchnia
    • 105 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 11 piętro

    Do wynajęcia piękne przytulne mieszkanko o pow. 43 m2, składające się z salonu z kuchnią, oddzielnego pokoju, łazienki, korytarza, dużego balkonu. Mieszkanie umeblowane i wyposażon...

  • Apartament 2 pokoje na wynajem Józefów
    1 / 11
    Apartament 2 pokoje na wynajem Józefów

    Józefów

    • 3 500 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 75 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Wyjątkowe, w pełni pięknie umeblowane mieszkanie dla pary. Mieszkanie znajduje się na drugim piętrze w małym, apartamentowym budynku w najlepszej z możliwych lokalizacji Józefowa...

  • Wynajem mieszkania Radzymin okolice os. Victoria
    1 / 11
    Wynajem mieszkania Radzymin okolice os. Victoria

    Radzymin

    • 3 200 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 77 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    WYNAJEM BEZPOŚREDNIO od właściciela Do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie z aneksem kuchennym o powierzchni 41,67 m² w Radzyminie, okolice os. Victoria. Mieszkanie znajduje się na d...

  • Mieszkanie 2 pokjowe Aleja Stanów Zjednoczonych Warszawa
    1 / 5
    Mieszkanie 2 pokjowe Aleja Stanów Zjednoczonych Warszawa

    Warszawa

    • 1 550 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 31 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Witam wolne od 21-11-2025 Do wynajęcia pokój w mieszkaniu 50 m2 na Pradze Południe przy ul. Aleja Stanów Zjednoczonych róg Ostrobramskiej i Kinowej przy Trasie Łazienkowskiej M...

  • Wynajmę mieszkanie 36m2
    1 / 3
    Wynajmę mieszkanie 36m2

    Warszawa

    • 2 200 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 62 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 2 piętro

    Do wynajęcia od zaraz jednopokojowe mieszkanie 36M2 dzielnica Włochy, ul.Kleszczowa 37a , Mieszkanie bardzo ładne ,czyste, zadbane,kuchnia umeblowana i wyposażona, pokój -bez mebli...

  • Do wynajęcia mieszkanie Stare Miasto Warszawa CentrumPARKING
    1 / 11
    Do wynajęcia mieszkanie Stare Miasto Warszawa CentrumPARKING

    Warszawa

    • 4 250 zł cena
    • 53 m2 powierzchnia
    • 81 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • parter

    Wynajmę mieszkanie w ścisłym centrum Starego Miasta ul. Bugaj 14, 00-285 Warszawa KONTAKT tylko tel. [tel] Opodal Bulwarów Wiślanych (miejsca, gdzie jest dużo pub'ów, klubów...

  • Oferuję do wynajęcia mieszkanie 60m2+garaż+komórka Żoliborz
    1 / 9
    Oferuję do wynajęcia mieszkanie 60m2+garaż+komórka Żoliborz

    Warszawa

    • 2 700 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 45 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Wynajmę bezpośrednio, od zaraz mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 60 m2 położone na pełnym zieleni osiedlu Atelier Żoliborz ul. Przasnyska 7 w Warszawie. Lokal jest w pełni wypos...

  • Mieszkanie dla 3 studentów, 12 min. do Centrum, Włochy
    1 / 6
    Mieszkanie dla 3 studentów, 12 min. do Centrum, Włochy

    Warszawa

    • 2 900 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 70 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 1 piętro

    Od 1 września 2023 r.Mieszkanie, w kamienicy, o pow. 42 m2, pokój 20 m2, WC, łazienka z prysznicem, oddalone ok. 2 min.na piechotę od stacji kolei PKP Warszawa Włochy(ul. Potrzebna...

  • NOWE 2 pok. Mieszkanie w centrum Rembertowa 3 minut od stacj
    1 / 7
    NOWE 2 pok. Mieszkanie w centrum Rembertowa 3 minut od stacj

    Warszawa

    • 3 100 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 74 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Bezpośrednio wynajmę 2 pokojowe mieszkanie przy ul. Strażackiej 145 w apartamentowcu z 2025 roku. Mieszkanie nowe, jasne - do tej pory niezamieszkane. Świeżo wykończone, umeblowane...

  • 1 / 4
    Wynajme 3pokojowe mieszkanie 60m2 Zielonka ul.Wolnosci2 balkon,pi...

    Zielonka

    • 2 500 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 42 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Wynajme trzy pokojowe mieszkanie 60m2 na osiedlu przy ulicy Wolności 2 w Zielonce. Mieszkanie mieści się na 2 piętrze w czteropietrowym bloku i posiada duzy balkon . Składa się z...