• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Ruda Śląska +20 km
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania na sprzedaż pod Rudą Śląską

(948)
  • SUPER LOKALIZACJA/GOTOWE/STANDARD PREMIUM !!!

    Katowice » ul. Zabrska

    • 430 000 zł cena
    • 26 m2 powierzchnia
    • 16 539 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 8 piętro

    WYJĄTKOWA INWESTYCJA W ZNAKOMITEJ LOKALIZACJI !!!ZNAJDŹ IDEALNE MIESZKANIE W STANDARDZIE PREMIUM W NOWEJ IKONIE KATOWICWIELUFUNKCYJNY KOMPLEKS - 27 KONDYGNACJI MIESZKALNYCH !!!MIES...

  • Mieszkanie Radzionków

    Radzionków

    • 369 000 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 8 022 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    | Nowe Budownictwo w Idealnej Lokalizacji. Mieszkanie w nowoczesnym apartamentowcu z 2025 roku, położone w Radzionkowie, łączy w sobie nowoczesność, komfort oraz idealną loka...

  • Mieszkanie Gliwice, Księcia Ziemowita
    Mieszkanie Gliwice, Księcia Ziemowita

    Gliwice

    • 1 995 000 zł cena
    • 117 m2 powierzchnia
    • 17 052 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Oferuję na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie zlokalizowane w Gliwicach, przy ulicy Księcia Ziemowita - Ogrody Królowej Bony. Nieruchomość znajduje się w stylowej, odrestaurowanej kamie...

  • MIESZKANIE I GARAŻ W KAMERALNYM OGRODZONYM BUDYNKU

    Katowice » Piotrowice-Ochojec

    • 699 000 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 9 986 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    3 POKOJE Z PRZESTRONNYM BALKONEMGARAŻPODDASZE KOMINEKKAMERALNY BUDYNEK 6 MIESZKANIAMITEREN OGRODZONY Oferujemy Państwu niespełna 71 m2 na których mamy do dyspozycji: Salon z anekse...

  • 1 / 4
    Mieszkanie, 52,01 m², Gliwice

    Gliwice

    • 52 zł cena
    • 134 934 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż

    Syndyk masy upadłości sprzeda udział w wysokości 6/8 części w nieruchomości lokalowej położonej w Gliwicach przy ul. Ciołkowskiego 14/1. Numer księgi wieczystej GL1G/00117659/4...

  • Mieszkanie Bytom Rozbark, Jana Matejki
    1 / 15
    Mieszkanie Bytom Rozbark, Jana Matejki

    Bytom

    • 139 000 zł cena
    • 30 m2 powierzchnia
    • 4 634 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 3 piętro

    Polecamy do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 30,33 m2 na 3 piętrze 3-piętrowego budynku przy ulicy Matejki w Bytomiu - dzielnica Rozbark, składające się z jednego pokoju, widnej...

  • Mieszkanie Bytom Śródmieście

    Bytom

    • 279 000 zł cena
    • 39 m2 powierzchnia
    • 7 154 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    | Nowe mieszkanie - nowy start! Szukasz mieszkania idealnego na start? Masz dość remontów i chcesz wprowadzić się jak najszybciej? Nie martw się mamy coś dla Ciebi...

  • 1 / 4
    Lokal mieszkalny - Knurów

    Knurów

    • 46 484 zł cena
    • 77 m2 powierzchnia
    • 604 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż

    Syndyk masy upadłości ustanowiony w postępowaniu upadłościowym Agnieszki Sucheckiej osoby fizycznej nieprowadzącej działalności gospodarczej, prowadzonym w sprawie o sygn. akt GL1G...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • sprzedam mieszkanie w centrum Gliwic 138 m2,
    1 / 7
    sprzedam mieszkanie w centrum Gliwic 138 m2,

    Gliwice

    • 1 600 000 zł cena
    • 138 m2 powierzchnia
    • 11 595 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • parter

    Przestronne mieszkanie, 4 pokoje o pow.27m2,25m2,24m2,30m2 z garderobą , kuchnia 12m2. Przy kuchni jest spiżarnia. Duży przedpokój. Na podłodze częściowo kafle i panele. Każdy pok...

  • STARÓKA 3 pokoje po remoncie +dodatkowo GARAŻ
    1 / 7
    STARÓKA 3 pokoje po remoncie +dodatkowo GARAŻ

    Gliwice

    • 690 000 zł cena
    • 93 m2 powierzchnia
    • 7 420 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    BIAŁOWĄS Nieruchomości przedstawiając do sprzedaży atrakcyjne mieszkanie na Gliwickiej Starówce. KOMFORTOWE Mieszkanie położone na 2 piętrze niskiej kamienicy w samym sercu miasta...

  • Mieszkanie Bytom Śródmieście

    Bytom

    • 310 000 zł cena
    • 97 m2 powierzchnia
    • 3 196 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    | Odkryj Urok Bytomskiego Śródmieścia... Marzysz o miejscu, gdzie historia spotyka się z teraźniejszością? Oferujemy na sprzedaż przestronne mieszkanie w zabytkowej kami...

  • Tuwima/Chorzowska Bytom 2 pokoje osobne wejścia
    1 / 5
    Tuwima/Chorzowska Bytom 2 pokoje osobne wejścia

    Bytom

    • 190 000 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 5 136 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Dwupokojowe mieszkanie na wysokim parterze. Dobry układ - osobne pokoje, bardzo ustawne duże okna skierowane na południowy wschód. Kuchnia mała ale można zachować ciąg roboczy i c...

  • Mieszkanie Siemianowice Śląskie Centrum, Dąbrowskiego
    1 / 5
    Mieszkanie Siemianowice Śląskie Centrum, Dąbrowskiego

    Siemianowice Śląskie

    • 123 000 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 3 075 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • parter

    Okazja! Polecamy do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 40,93 m2 położone na parterze 1-piętrowej kamienicy przy ulicy Dąbrowskiego w Siemianowicach Śląskich w Centrum. Mieszkanie s...

  • Mieszkanie Chorzów Batory, Brzozowa
    1 / 10
    Mieszkanie Chorzów Batory, Brzozowa

    Chorzów

    • 359 000 zł cena
    • 59 m2 powierzchnia
    • 6 085 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 2 piętro

    Na sprzedaż przestronne, 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 60 m, położone w dogodnej lokalizacji przy ul. Brzozowej w Chorzowie. Idealne dla rodziny z dziećmi, pary lub jako inwe...

  • Mieszkanie Katowice Bogucice, Koszutka, Hoppego
    1 / 14
    Mieszkanie Katowice Bogucice, Koszutka, Hoppego

    Katowice

    • 375 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 7 813 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 8 piętro

    Zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania 2-pokojowego w Katowicach przy ul. Hoppego o powierzchni 48,58 m. Mieszkanie usytuowane w budynku 10-piętrowym na...

  • PLAC GRUNWALDZKI, 2 pokoje, CO sieć , 1 pięro OKAZJA
    1 / 8
    PLAC GRUNWALDZKI, 2 pokoje, CO sieć , 1 pięro OKAZJA

    Gliwice

    • 300 000 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 7 143 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    REZERWACJA!! BIAŁOWĄS Nieruchomości przedstawiają do sprzedaży atrakcyjne mieszkanie 2 pokojowe w rejonie Placu Grunwaldzkiego. Mieszkanie o pow. 41.51m2 położone na 1 piętrze 2...

  • STYLOWE mieszkanie na STARÓWCE, antresola
    1 / 16
    STYLOWE mieszkanie na STARÓWCE, antresola

    Gliwice

    • 455 000 zł cena
    • 69 m2 powierzchnia
    • 6 595 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    BIAŁOWĄS Nieruchomości przedstawiając do sprzedaży atrakcyjne mieszkanie na Gliwickiej Starówce. STYLOWE Mieszkanie położone na 2 piętrze niskiej kamienicy w samym sercu miasta ,...

  • Mieszkanie Katowice Burowiec, Hallera
    1 / 8
    Mieszkanie Katowice Burowiec, Hallera

    Katowice

    • 299 000 zł cena
    • 51 m2 powierzchnia
    • 5 863 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży 2-pokojowego mieszkania o powierzchni 51,14 mkw, usytuowanego na pierwszym piętrze w niskim odnowionym bloku. STANDARD MIESZKANIA:...

  • Sprzedam mieszkanie
    1 / 12
    Sprzedam mieszkanie

    Zabrze

    • 229 000 zł cena
    • 51 m2 powierzchnia
    • 4 491 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Do sprzedania mieszkanie dwupokojowe w Zabrzu Biskupice. Pierwsze piętro w kamienicy. Mieszkanie po remoncie gotowe do wprowadzenia. Do mieszkania przynależy piwnica 11, 46m2. Ogrz...

  • Mieszkanie Bytom Śródmieście

    Bytom

    • 210 000 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 4 469 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 8 piętro

    | Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania zlokalizowanego przy ulicy Kolejowej w Bytomiu. Nieruchomość o powierzchni 47,9 m² znajduje się na 8 piętrze...