• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Ruda Śląska +20 km
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania na sprzedaż pod Rudą Śląską

(948)
  • Mieszkanie Katowice Janów

    Katowice » Janów-Nikiszowiec

    • 229 000 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 6 190 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    | Idealne dla pary, jednej osoby lub pod inwestycję! Zapraszam do zapoznania się z ofertą 2 pokojowego, przestronnego mieszkania o powierzchni użytkowej 37,50m 2...

  • Mieszkanie Siemianowice Śląskie ul. Dąbrowskiej

    Siemianowice Śląskie » ul. Dąbrowskiej

    • 240 000 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 5 218 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Oferujemy do sprzedaży słoneczne dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 51,05 m2 przy ul. M. Dąbrowskiej w Siemianowicach Śląskich na osiedlu Michałkowice. Lokal składa się z:...

  • Mieszkanie Zabrze ul. Heweliusza

    Zabrze » ul. Heweliusza

    • 470 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 7 834 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Oferujemy do sprzedaży dwupokojowe mieszkanie w Zabrzu na [i] osiedlu Wiśniowa Aleja. [/i] Mieszkanie znajduje się w nowoczesnym budynku. Atutem osiedla Wiśniowa Aleja jest je...

  • Mieszkanie Zabrze Osiedle Kotarbińskiego

    Zabrze

    • 349 000 zł cena
    • 51 m2 powierzchnia
    • 6 844 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    | Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży funkcjonalnego, 2-pokojowego mieszkania o powierzchni użytkowej 51 m2 , zlokalizowanego na trzecim piętrze w niskim, czteropiętr...

  • Mieszkanie Zabrze Centrum

    Zabrze » Centrum Południe

    • 155 000 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 4 079 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    | Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży atrakcyjnego dwupokojowego mieszkania do własnej aranżacji o powierzchni użytkowej 38,20 m 2 usytuowanego na pierwszym piętrze...

  • Sprzedam mieszkanie 27m Katowice, GLOBAL Apartments, Zabrska, 21...

    Katowice

    • 535 000 zł cena
    • 27 m2 powierzchnia
    • 19 815 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 5 piętro

    Właściciel sprzeda świeżo wykończone mieszkanie w apartamentowcu Global Apartments, położonym w samym centrum Katowic przy ulicy Zabrskiej 15. Lokal o powierzchni 27 m² mieści s...

  • Mieszkanie Bytom Śródmieście

    Bytom

    • 235 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 3 917 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    | Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania o powierzchni 60,12 m² , położonego w śródmieściu Bytomia, przy ulicy Drzymały. Mieszkanie znajduje się...

  • Mieszkanie Bytom Śródmieście

    Bytom

    • 409 000 zł cena
    • 62 m2 powierzchnia
    • 6 597 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    | NOWA CENA! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania zlokalizowanego przy ulicy Łużyckiej w Bytomiu, przy malowniczym Parku Kachla . Nieruchomość o powier...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Mieszkanie Katowice Śródmieście

    Katowice

    • 239 000 zł cena
    • 16 m2 powierzchnia
    • 14 938 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 2 piętro

    | IDEALNE POD INWESTYCJE! DUŻA STOPA ZWROTU Zapraszam do zapoznania się z ofertą nowocześnie wyremontowanej kawalerki o powierzchni użytkowej 16,31m 2 , znajdującej...

  • Mieszkanie Siemianowice Śląskie ul. Grabowa

    Siemianowice Śląskie » ul. Grabowa

    • 415 000 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 7 981 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Oferujemy do sprzedaży dwupokojowe mieszkanie w Siemianowicach Śląskich na [i] osiedlu Tuwim. [/i] Mieszkanie znajduje się na granicy z Katowicami nieopodal Al. Korfantego. Mi...

  • Mieszkanie Gliwice ul. Główna

    Gliwice » ul. Główna

    • 1 700 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 46 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 2 piętro

    Oferujemy na wynajem przestronną mieszkanie 1 pokojowe zlokalizowane w Gliwicach, przy ulicy Głównej. To urokliwe lokum znajduje się w kamienicy, na terenie niedostępnym dla osób p...

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Zabrze

    • 299 000 zł cena
    • 98 m2 powierzchnia
    • 3 052 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    RE/MAX Polska
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie Katowice Nikiszowiec

    Katowice » Janów-Nikiszowiec

    • 599 000 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 8 558 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    | Jeśli kochasz starszą architekturę to dobrze trafiłeś! Oferta dla osób ceniących uroki kamienic! Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży wy posa...

  • Mieszkanie Gliwice ul. Wolności

    Gliwice » pl. Wolności

    • 1 950 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 42 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Przedstawiamy wyjątkową ofertę wynajmu mieszkania usytuowanego w sercu Gliwic Łabędy, przy ulicy Wolności. To komfortowe mieszkanie w kamienicy o dobrym standardzie wykończenia z...

  • 3-pok. mieszkanie w kamienicy - Gliwice
    1 / 13
    3-pok. mieszkanie w kamienicy - Gliwice

    Gliwice

    • 749 000 zł cena
    • 126 m2 powierzchnia
    • 5 945 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Nowa niższa cena! Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania przy ul. Tadeusza Kościuszki w centrum Gliwic Mieszkanie w pełni rozkładowe o powierzchni 125,62m2 skł...

  • Mieszkanie Bytom Stroszek

    Bytom » Stroszek

    • 185 000 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 5 286 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    | Oferta Sprzedaży Mieszkania w Bytomiu, Dzielnica Stroszek Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania zlokalizowanego w spokojnej i cenionej dzielnicy Bytomi...

  • Sprzedam kawalerke

    Katowice

    • 230 005 zł cena
    • 28 m2 powierzchnia
    • 8 215 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • parter

    Mieszkanie na wysokim parterze.Nowe okna,drzwi wejściowe instalacja wodna.Do remontu. Blisko sklepy,poczta,przychodnia,park śląski.Przy bloku przystanek autobusowy do centrum Kato...

  • Mieszkanie Zabrze Rokitnica

    Zabrze » Rokitnica

    • 240 000 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 5 218 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    | Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania o powierzchni użytkowej 46,3m 2 usytuowanego na 2 piętrze zlokalizowanego w Zabrzu - Rokitnica. Lokal znajduje...

  • 1 / 4
    Mieszkanie Tychy D

    Tychy

    • 289 000 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 8 028 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    | MIESZKANIE 2 POKOJOWE DO WŁASNEJ ARANŻACJI W DOSKONAŁEJ LOKALIZACJI !!! Zapraszam do zapoznania się z ofertą 2 pokojowego mieszkania 37,8 m do własnej aran...

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Radzionków

    • 290 000 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 5 273 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości