• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania na sprzedaż pod Rudą Śląską

(948)
  • Nowe apartamenty w odrestaurowanej, zabytkowej kamienicy!
    1 / 15
    Nowe apartamenty w odrestaurowanej, zabytkowej kamienicy!

    Świętochłowice

    • 237 000 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 5 925 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Zapraszamy do zapoznania się najnowszą ofertą sprzedaży apartamentów usytuowanych w gruntownie wyremontowanej kamienicy na ul. Dr. A. Bukowego 17 w Świętochłowicach. Apartamenty B...

  • Mieszkanie Gliwice Śródmieście

    Gliwice » Śródmieście

    • 190 000 zł cena
    • 21 m2 powierzchnia
    • 9 048 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 1 piętro

    Szukałeś mieszkania w Śródmieściu Gliwic? Miejsca na gabinet, małe biuro albo salon kosmetyczny? Ta kawalerka o powierzchni 21,5 m² na pierwszym piętrze kamienicy...

  • Mieszkanie Gliwice Wojska Polskiego

    Gliwice » Wojska Polskiego

    • 2 000 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 38 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Do wynajęcia dwupokojowe, nowoczesne mieszkanie w niskim wolnostojącym, ocieplonym budynku znajdujące się przy ulicy Karolinki. Mieszkanie (54,33 m2) znajduję się na pierwszym...

  • Atrakcyjne mieszkanie z loggią /Chorzów Batory
    1 / 16
    Atrakcyjne mieszkanie z loggią /Chorzów Batory

    Chorzów

    • 395 000 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 7 315 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    AGNIESZKA IMIELSKA Agent prowadzący [tel] Jeśli szukasz mieszkania funkcjonalnego, zadbanego, ciekawie zaprojektowanego gdzie możesz wypić kawę na zewnątrz w loggi z widokiem na o...

  • Kawalerka nova mikołowska
    1 / 3
    Kawalerka nova mikołowska

    Katowice

    • 430 000 zł cena
    • 27 m2 powierzchnia
    • 15 926 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 3 piętro

    Mieszkanie jednopokojowe na trzecim piętrze w nowej inwestycji Nova mikołowska. Wyposażone, gotowe do zamieszkania.

  • Mieszkanie Tychy, Budowlanych
    1 / 9
    Mieszkanie Tychy, Budowlanych

    Tychy

    • 409 000 zł cena
    • 58 m2 powierzchnia
    • 7 052 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Tychy, ul. Budowlanych, mieszkanie w świetnej lokalizacji Oferujemy na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie zlokalizowane w Tychach przy ul. Budowlanych. Nieruchomość o powierzchni uży...

  • 1 / 3
    Lokal mieszkalny - Ornontowice

    Ornontowice

    • 74 250 zł cena
    • 71 m2 powierzchnia
    • 1 046 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż

    Na podstawie Postanowienia SR w Gliwicach z dnia 16 października 2024 roku GL1G/GU/593/2024 syndyk masy upadłości Aneta Brachaczek sprzeda z wolnej ręki majątek wchodzący w skła...

  • M4 w Katowicach Giszowcu
    1 / 6
    M4 w Katowicach Giszowcu

    Katowice

    • 387 000 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 7 167 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 10 piętro

    Blok w którym jest mieszkanie, usytuowany jest przy lasach Murckowsko- Pszczyńskich z dwoma jeziorami. Nadto pełna infrastruktura t.j. dostęp do sklepów, przychodni leczniczych, ko...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Mieszkanie Katowice Szopienice, Morawa
    1 / 13
    Mieszkanie Katowice Szopienice, Morawa

    Katowice

    • 369 000 zł cena
    • 73 m2 powierzchnia
    • 5 055 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Polecamy do sprzedaży przestronne mieszkanie o powierzchni 73,50 m2 położone na 2 piętrze 3-piętrowej kamiennicy przy ulicy Morawa w Katowicach - Szopienicach, składające się z 3 p...

  • Mieszkanie Chorzów, Powstańców
    1 / 9
    Mieszkanie Chorzów, Powstańców

    Chorzów

    • 275 000 zł cena
    • 44 m2 powierzchnia
    • 6 250 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 4 piętro

    Oferujemy na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 44 m2 usytuowane na 4 piętrze w 4-piętrowym budynku przy ulicy Powstańców w Chorzowie. Mieszkanie składa się z salonu, kuchni, sypial...

  • Mieszkanie Siemianowice Śląskie Centrum, Jana Pawła II
    1 / 15
    Mieszkanie Siemianowice Śląskie Centrum, Jana Pawła II

    Siemianowice Śląskie

    • 599 000 zł cena
    • 97 m2 powierzchnia
    • 6 176 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Okazja!!! Polecamy do sprzedaży udział w dochodowej kamienicy w centrum Siemianowic Śląskich, w ramach udziału poniżej opisane mieszkanie do wyłącznego użytkowania. WAŻNE. Za użytk...

  • Mieszkanie Katowice Bogucice, Sztygarska
    1 / 12
    Mieszkanie Katowice Bogucice, Sztygarska

    Katowice

    • 439 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 7 317 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży 3-pokojowego mieszkania o powierzchni 60,74 mkw, usytuowaego na trzecim piętrze w 10-piętrowym bloku przy ul. Sztygarskiej w Katowic...

  • Sprzedam zamienie mieszkanie 32m2po remoncie umeblowane i wy
    1 / 11
    Sprzedam zamienie mieszkanie 32m2po remoncie umeblowane i wy

    Piekary Śląskie

    • 230 000 zł cena
    • 32 m2 powierzchnia
    • 7 188 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 3 piętro

    Sprzedam zamienie mieszkanie 32m2po remoncie umeblowane i wyposażone czynsz opłaty 600zl zwroty piekary Śląskie Zygmunta Starego 6 tel [tel]

  • Mieszkanie dwu-pokojowe 9950zł/m2 blisko NOSPR
    1 / 16
    Mieszkanie dwu-pokojowe 9950zł/m2 blisko NOSPR

    Katowice

    • 490 834 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 10 018 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    ️Cena tego apartamentu to jedynie️ 9950zł/m2 ️co stanowi prawdziwą okazję cenową, biorąc pod uwagę rozwijającą się dzielnicę oraz wysoki standard wykończenia budynku i lokalizację....

  • Mieszkanie 5 pokojowe
    Mieszkanie 5 pokojowe

    Gliwice

    • 629 000 zł cena
    • 82 m2 powierzchnia
    • 7 671 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 5 pokoje

    NEXTHOUSE SP. Z O.O.
    Biuro nieruchomości

  • ŁADNE MIESZKANIE NAD MORZEM
    1 / 16
    ŁADNE MIESZKANIE NAD MORZEM

    Katowice

    • 259 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 4 317 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Ładne rozkładowe mieszkanie w bloku, położone w ALICANTE na wybrzeżu Costa Blanca w Hiszpanii. Alicante to piękne miasto nadmorskie z licznymi plażami i przepiękną starówką. Przy s...

  • Mieszkanie Piekary Śląskie

    Piekary Śląskie

    • 290 000 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 6 905 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    | Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży komfortowego, nowocześnie wykończonego mieszkania o powierzchni 42,1 m² , położonego przy ulicy Gen. Jerzego Ziętka. Loka...

  • Mieszkanie Siemianowice Śląskie Michałkowice, ks. bp. Czesława Domina
    1 / 15
    Mieszkanie Siemianowice Śląskie Michałkowice, ks. bp. Czesława Do...

    Siemianowice Śląskie

    • 539 000 zł cena
    • 63 m2 powierzchnia
    • 8 556 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Okazja !!! Apartament z ogródkiem. Polecamy do sprzedaży atrakcyjny apartament o powierzchni 63,94 m2 położony na wysokim parterze w 3-piętrowym nowoczesnym budynku z 2022 roku Dom...

  • Mieszkanie Katowice Śródmieście ul. Zabrska

    Katowice » ul. Zabrska

    • 2 450 zł cena
    • 30 m2 powierzchnia
    • 82 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 12 piętro

    Firma Leach and Lang przedstawia do wynajęcia w pełni wyposażone i umeblowane mieszkanie dwupokojowe. Mieszkanie znajduje się w nowo oddanym, prestiżowym kompleksie Global Apartame...

  • Luksusowa kawalerka w centrum Katowic!

    Katowice » ul. Zabrska

    • 430 000 zł cena
    • 26 m2 powierzchnia
    • 16 539 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 8 piętro

    WYJĄTKOWA INWESTYCJA W ZNAKOMITEJ LOKALIZACJI !!!ZNAJDŹ IDEALNE MIESZKANIE W STANDARDZIE PREMIUM W NOWEJ IKONIE KATOWICWIELUFUNKCYJNY KOMPLEKS - 27 KONDYGNACJI MIESZKALNYCH !!!MIES...