• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania na sprzedaż pod Rudą Śląską

(948)
  • Mieszkanie Tychy P, Poziomkowa
    1 / 8
    Mieszkanie Tychy P, Poziomkowa

    Tychy

    • 584 000 zł cena
    • 73 m2 powierzchnia
    • 8 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 73 m² , położone na parterze czteropiętrowego bloku przy ul. Poziomkowej 42 w Tychach . W skład, którego wchodzą: - tr...

  • 3 pokoje 53 m2 I parking I winda I blisko Centrum
    1 / 4
    3 pokoje 53 m2 I parking I winda I blisko Centrum

    Chorzów

    • 461 823 zł cena
    • 53 m2 powierzchnia
    • 8 714 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Zamieszkaj w nowoczesnym i komfortowym apartamencie w świetnej lokalizacji Chorzowa! Bezpośredni zakup od dewelopera! BRAK PROWIZJI ! W ofercie posiadamy również inne apartamenty...

  • Nowe komfortowe 2 pokoje 39 m2 I Blisko Centrum
    1 / 6
    Nowe komfortowe 2 pokoje 39 m2 I Blisko Centrum

    Chorzów

    • 369 616 zł cena
    • 39 m2 powierzchnia
    • 9 478 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Zamieszkaj w nowoczesnym i komfortowym apartamencie w świetnej lokalizacji Chorzowa! Bezpośredni zakup od dewelopera! BRAK PROWIZJI ! TO MIESZKANIE JEST JUŻ GOTOWE DO ODBIORU. W o...

  • Mieszkanie Bytom, Piłsudskiego
    1 / 10
    Mieszkanie Bytom, Piłsudskiego

    Bytom

    • 320 000 zł cena
    • 110 m2 powierzchnia
    • 2 910 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Wyłącznie u Nas!! Na sprzedaż proponujemy przestronne mieszkanie o powierzchni 110,86 m2, usytuowane na 3 piętrze eleganckiej kamienicy w centrum Bytomia. To oferta dla osób, któ...

  • Mieszkanie Tychy A
    1 / 6
    Mieszkanie Tychy A

    Tychy

    • 390 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 8 125 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Przestronne mieszkanie o powierzchni 48,70 m² , położone na 2. piętrze w trzypiętrowym budynku przy ul. Andersa 18 w Tychach . Układ mieszkania obejmuje: - salon, - s...

  • Apartament C8| Apartamenty Złota
    1 / 7
    Apartament C8| Apartamenty Złota

    Katowice

    • 733 639 zł cena
    • 67 m2 powierzchnia
    • 10 950 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    APARTAMENTY ZŁOTA ul. Złota 69, 40-103 Katowice Nowoczesne mieszkania 350 m od Parku Śląskiego Apartamenty Złota to nowoczesna inwestycja mieszkaniowa zlokalizowana przy ul. Złot...

  • Apartament C9 - Stan deweloperski | Apartamenty Złota
    1 / 7
    Apartament C9 - Stan deweloperski | Apartamenty Złota

    Katowice

    • 458 559 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 12 738 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 2 piętro

    Oczywiście — poniżej masz drugą wersję opisu, bardziej sprzedażową, bez informacji o gwarantowanym miejscu parkingowym i bez rozbudowanego opisu Parku Śląskiego, z wyraźnym zaznacz...

  • Apartament C10| Apartamenty Złota
    1 / 5
    Apartament C10| Apartamenty Złota

    Katowice

    • 603 758 zł cena
    • 53 m2 powierzchnia
    • 11 392 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

• Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Apartament C5| Apartamenty Złota
    1 / 5
    Apartament C5| Apartamenty Złota

    Katowice

    • 593 376 zł cena
    • 53 m2 powierzchnia
    • 11 196 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

• Apartament B17 | Apartamenty Złota
    1 / 8
    Apartament B17 | Apartamenty Złota

    Katowice

    • 960 595 zł cena
    • 78 m2 powierzchnia
    • 12 316 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 3 piętro

• Sprzedam mieszkanie
    1 / 5
    Sprzedam mieszkanie

    Zabrze

    • 405 000 zł cena
    • 59 m2 powierzchnia
    • 6 865 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Cicha spokojna okolica Zabrze Zaborze Kalinowa ,balkon,komórka lokatorska mieszkanie z wyposażeniem cena 405 000 pełna własność, księga wieczysta ,biura nieruchomości i pośrednicy...

  • Mieszkanie, 60 m², Katowice
    1 / 7
    Mieszkanie, 60 m², Katowice

    Katowice

    • 1 900 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 32 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Wynajmę bezpośrednio mieszanie o powierzchni 60 m2 położone w Katowicach przy Al. Roździeńskiego na Osiedlu Gwiazdy. Lokal składa się z 3 pokoi z kompletnym wyposażeniem, kuchni (p...

  • Mieszkanie Bytom Śródmieście

    Bytom

    • 160 000 zł cena
    • 39 m2 powierzchnia
    • 4 103 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    | Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania o bardzo dużym potencjale inwestycyjnym , o powierzchni 39,21 m² , położonego w śródmieściu Bytomia pr...

  • 3 pokoje Plac Grunwaldzki
    1 / 9
    3 pokoje Plac Grunwaldzki

    Gliwice

    • 409 000 zł cena
    • 59 m2 powierzchnia
    • 6 933 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Pośrednikom dziekuje !! Top lokalizacja Kameralne 2 blokowe osiedle z dala od ulicy w prestizowej dzielnicy Gliwic w sasiedztwie placu Grunwaldzkiego ,Alei Mickiewicza z kilkom...

  • Mieszkanie Gliwice, Junaków
    1 / 10
    Mieszkanie Gliwice, Junaków

    Gliwice

    • 360 000 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 7 200 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Do sprzedaży atrakcyjne, 2 pokojowe mieszkanie z balkonem oraz ogrzewaniem z sieci miejskiej, znajdujące się w bloku z wielkiej płyty. Lokalizacja Gliwice Trynek ulica Junaków. Lo...

  • Mieszkanie 2-pokojowe 1 piętro ul.Rymera Chorzów
    1 / 11
    Mieszkanie 2-pokojowe 1 piętro ul.Rymera Chorzów

    Chorzów

    • 219 000 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 4 470 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Na sprzedaż prezentujemy 2-pokojowe, bardzo ustawne mieszkanie na 1 piętrze w bloku c Chorzowie przy ul. Rymera 19o powierzchni 48,6 m². Mieszkanie składa się z: Przestronnego sal...

  • Sprzedam mieszkanie Chorzów
    1 / 16
    Sprzedam mieszkanie Chorzów

    Chorzów

    • 300 000 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 6 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Do zamieszkania od zaraz! Sprzedam Mieszkanie w Chorzowie Batorym ul.Farna,około 50m2,drugie piętro,z wyposażeniem,jeden sąsiad na piętrze,przedpokój,2 pokoje, kuchnia,łazienka z o...

  • Mieszkanie Katowice Śródmieście, Zabrska
    1 / 15
    Mieszkanie Katowice Śródmieście, Zabrska

    Katowice

    • 480 000 zł cena
    • 26 m2 powierzchnia
    • 18 462 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 12 piętro

    Wolfies House ma przyjemność zaprezentować świeżo wykończone mieszkanie, położone w samym centrum Katowic przy ulicy Zabrskiej. Mieszkanie mieści się w prestiżowym apartamentowcu,...

  • Mieszkanie Siemianowice Śląskie Michałkowice, Obrońców Warszawy
    1 / 5
    Mieszkanie Siemianowice Śląskie Michałkowice, Obrońców Warszawy

    Siemianowice Śląskie

    • 378 000 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 7 270 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 1 piętro

    Polecamy do sprzedaży przestronne mieszkanie o powierzchni 52 m2 położone na 1 piętrze 4-piętrowego bloku przy ulicy Obrońców Warszawy w Siemianowicach Śląskich dzielnica Michałko...

  • Mieszkanie Katowice Śródmieście, Przemysłowa
    1 / 10
    Mieszkanie Katowice Śródmieście, Przemysłowa

    Katowice

    • 435 000 zł cena
    • 26 m2 powierzchnia
    • 16 731 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • parter

    Wolfies House ma przyjemność zaprezentować świeżo wykończone mieszkanie, położone w samym centrum Katowic przy ulicy Przemysłowej. Mieszkanie mieści się w prestiżowym apartamentowc...